Перейти до змісту

Афганістан


Рекомендовані повідомлення

8 часов назад, nickel сказал:

Жінкам нічого не загрожує в мусульманському світі, тому втікають в основному чоловіки. Сім'ї вони вивозять, коли вдається десь зачепитися чи отримавши статус біженця чи якось інакше. Це не вписується в наш світогляд, але цілком логічно для мусульман. Легше пробиратися комусь одному, ніж кагалом. Ну не жінку ж відправляти попереду себе, щоб закріпилася в Європі, це навіть у нас не по чоловічому вважається, а в них тим більше.

Навпаки зачепитись легше кагалом ніж одному, оскільки вони зараз отримають статус біженців кожен від дорослого мужика до немовляти буде отримувати від західних платників податків нехілу суму - в Канаді сирійці мають по 2...3тис.дол. на рило, чим більше дітей - тим більший дохід при тому що житло, лікування, навчання і т.д. для них безкоштовно. Ясно що на роботу їх палкою не загониш бо втратять допомогу.. Такщо як афганці 20 років сиділи на шиї ненависного їм Заходу, так і будуть продовжувати, для того і пакуються в літаки.:)

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Zheny@ сказано:

Там війна все життя. Тисячі років.

Я з тобою погоджуюсь.
Ну вот, накуя їм заважати? Байден - що сказав? Була мета - зловити та завалити терориста №1,

далі витрачати гроші, та ризикувати життям американських військових - немає сенсу.

Як виявилось, Байден - один з небагатьох американських президентів пенсійного віку - який не страждає на маразм,

а цілком адекватно сприймає ситуацію.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Cherman сказано:

Не знаю за "полішуцькі цінності"

тобі - повезло ))

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Cherman сказано:

Не знаю за "полішуцькі цінності"

ти не місцевий?    

Змінено користувачем case_l
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колишній президент Афганістану при втечі вкрав 169млн.дол., посол Афганістану в Душанбе хоче звернутись до інтерполу і оголосити Гані в розшук за пограбування державної скарбниці. Зараз фігурант ліг на больнічку в Абу-Дабі.

https://u-news.com.ua/115485-nazvano-sumu-iaku-vkrav-z-afganistanu-prezydent-vtikach.html

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, jurgen007 сказал:

Колишній президент Афганістану при втечі вкрав 169млн.дол.,

 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, jurgen007 сказал:

Навпаки зачепитись легше кагалом ніж одному, оскільки вони зараз отримають статус біженців кожен від дорослого мужика до немовляти буде отримувати від західних платників податків нехілу суму - в Канаді сирійці мають по 2...3тис.дол. на рило, чим більше дітей - тим більший дохід при тому що житло, лікування, навчання і т.д. для них безкоштовно. Ясно що на роботу їх палкою не загониш бо втратять допомогу.. Такщо як афганці 20 років сиділи на шиї ненависного їм Заходу, так і будуть продовжувати, для того і пакуються в літаки.:)

Більшість країн, які приймають біженців, дозволяють біженцям возз'єднатися з сім'єю. Тому їде один, отримує статус біженця, а потім возз'єднується з сім'єю, якій автоматом надається той же статус. І далі сидять на допомозі, як ти писав.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, nickel сказал:

Більшість країн, які приймають біженців, дозволяють біженцям возз'єднатися з сім'єю. Тому їде один, отримує статус біженця, а потім возз'єднується з сім'єю, якій автоматом надається той же статус. І далі сидять на допомозі, як ти писав.

Це при умові що нова влада їх випустить, думаю що кордони закриють і знайдуть для тих хто не встиг втекти  роботу на полі, як написано в Корані.:) Вже зараз таліби відганяють втікачів від аеропорту.

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Колишній президент Афганістану при втечі вкрав 169млн.дол., посол Афганістану в Душанбе хоче звернутись до інтерполу і оголосити Гані в розшук за пограбування державної скарбниці. Зараз фігурант ліг на больнічку в Абу-Дабі.

https://u-news.com.ua/115485-nazvano-sumu-iaku-vkrav-z-afganistanu-prezydent-vtikach.html

був тут один "президент" взяв з собою бабла "камазами вивозив", так кажуть що взяв...не довели...уявляєте, скільки він - зп*див?

про що хотів зказати, про те, що х*й йому за це було, чи не так?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Bliksss сказал:

був тут один "президент" взяв з собою бабла "камазами вивозив", так кажуть що взяв...не довели...уявляєте, скільки він - зп*див?

Якщо вивозив Камазами то чого сам втікав на вертольоті? Видно ті білі камази до Воронєжа не доїхали а заглохли ледь виїхали і були розібрані місцевими баригами на частини без остатку, раз не довели. Чи може спи"дили ті що "не довели"?:unsure:

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, jurgen007 сказано:

Видно ті білі камази до Воронєжа не доїхали а заглохли ледь виїхали і були розібрані місцевими баригами на частини без остатку, раз не довели.:unsure:

Бажаючих - і без нього було ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, jurgen007 сказано:

і були розібрані місцевими баригами на частини без остатку, раз не довели.:unsure:

в рашці - своїх вистачає;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаєш як кажуть? "Бамбить Мацкву не нужно - начнем с Воронежа" 

P.S. не я це придумав

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Bliksss сказал:

Бажаючих - і без нього було ))

Ну а чомуб не скористатися моментом, потім списати все на Фьодрича. Такщо як казали:"а бил лі мальчік /камази/?"

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, jurgen007 сказано:

Ну а чомуб не скористатися моментом, потім списати все на Фьодрича. Такщо як казали:"а бил лі мальчік /камази/?"

так не зробили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jurgen007 сказал:

Колишній президент Афганістану при втечі вкрав 169млн.дол., посол Афганістану в Душанбе хоче звернутись до інтерполу і оголосити Гані в розшук за пограбування державної скарбниці. Зараз фігурант ліг на больнічку в Абу-Дабі.

https://u-news.com.ua/115485-nazvano-sumu-iaku-vkrav-z-afganistanu-prezydent-vtikach.html

Чим більше вивезе, тим менше талібам дістанеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, jurgen007 сказано:

потім списати все на Фьодрича.

він - як "страус", навіть не відмазується

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, weldermaster сказано:

Чим більше вивезе, тим менше талібам дістанеться.

Ну, тут - "как сказать"... Американці - залишили все, крім важкого озброєння, типу - гелікоптерів, пво і т.п. не зрозуміло для кого?

їм - не "вигідно" це все забирати назад...ок, самі ж знали - кому це все дістанеться?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Bliksss сказал:

Ну, тут - "как сказать"...

Те що він вивіз крапля в морі від того що досталось талібам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, jurgen007 сказано:

Те що він вивіз крапля в морі від того що досталось талібам.

Я про що? Залишили купу техніки, що сказали? "Дешевше залишити - ніж забирати назад"!!! Многоходовочка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, jurgen007 сказано:

досталось талібам.

все що американці дали афганським ЗС - тепер в талібів ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Bliksss сказал:

Я про що? Залишили купу техніки, що сказали? "Дешевше залишити - ніж забирати назад"!!! Многоходовочка?

Не залишили а поставили союзникам яких 20 років фінансували і які розбіглись за тиждень як стадо овець.:huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не дали - важкого озброєння, про всяк випадок, не дибіли, навчені вже..

Змінено користувачем Bliksss
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Не залишили а поставили союзникам

ну, офіційна версія - саме така, не хочу шукати "ссилку", ну і в принципі, які вони нах союзники? 

була "тєма" завалити терориста N1  - зробили, додому...
P.S. Я думаю, будуть в рашки - проблеми, а вони - будуть )) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Bliksss сказал:

ну, офіційна версія - саме така, не хочу шукати "ссилку", ну і в принципі, які вони нах союзники? 

була "тєма" завалити терориста N1  - зробили, додому...
P.S. Я думаю, будуть в рашки - проблеми, а вони - будуть )) 

А хіба були в рашкі проблеми від талібів до 2001р? Закриють кордони і заженуть населення обробляти мотиками поля як в Корані написано - жерти то треба. А наркоту якраз до 2001р Афганістан не виробляв в таких об"ємах як зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...