Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, Nokian сказано:

Найшвидше згорають ті,хто найбільше боїться.

До чого тут страх?Я писав про здоровий глузд і пріорітети,які адекватні люди собі розтавили.Все.

 

6 хвилин тому, Nokian сказано:

відкинуть життя 95 відсотків українців на два,три роки назад.

До чого тут українці?Весь світ постраждає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, paksivatova сказано:

а коли це хачу не просто жіноча капризулька,а капризулька маленької гарненької дівчинки -то виконанню підлягає в найшвидші терміни ;) 

і швидкість виконання капризу прямо пропорційна розміру бюсту капризуючої  

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, igrok сказано:

До чого тут страх?Я писав про здоровий глузд і пріорітети,які адекватні люди собі розтавили.Все.

 

До чого тут українці?Весь світ постраждає.

Я не знаю чому,але ті хворі,хто боїться ,наприклад раку,помирають швидше,ніж ті ,хто не боїться.

Мається на увазі,що з двох захворівших один боїться,інший ні.

При обстеженні таких хворих їх опитують до речі,наскільки вони переживають по 10 бальній шкалі.

На рахунок постраждання цілого світу,то повний карантин собі можуть дозволити ЛИШЕ багаті країни.

Так і багата людина при легкому нежиті може валятись в ліжку тиждень.

А бідна мусить ходити на роботу.

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Nokian сказано:

повний карантин собі можуть дозволити ЛИШЕ багаті країни.

Ви мали на увазі комфортний карантин?А в нас бідна країна,то ніякого карантину не потрібно?Більшого бреду я в останній час не читав.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж писав вище,смертність у нас буде НАПРЯМУ залежати від середнього віку пенсіонерів.

Ну чому в Італії,знайомий казав за вихід з дому без дозволу 1000 євро штрафу,КУДИ ВЖЕ СТРОГІШЕ,чому кожен день тисячі НОВИХ заражень?

Як так й брєд поясниш?

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Nokian сказал:

Я бачив достатньо смертельно хворих.

І ось що.

Найшвидше згорають ті,хто найбільше боїться.

Справа не в мобілках.

Справа,що неадекватні дії влади ( точніше вузькополітичні дії тих,з о цією владою НАСПРАВДІ керує),відкинуть життя 95 відсотків українців на два,три роки назад.

Вашого ,блять, унікального та єдиного неповторного життя,яке би ви прожили краще та якісніше,але краще тепер його проживуть ті,хто нагнали страху на рівному місці .

І наш Джек ( де то він подівся щось?),вкотре задаватиме питання ,,чому не зростають його статки,,

Відповідь одна- лох ,це судьба.

Так от візьми і постав на шальки терезів своє, блять, унікальне та єдине неповторне життя і 2-3 роки комфорту. За 2-3 роки комфорту готовий віддати життя?

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Nokian сказано:

Я ж писав вище,смертність у нас буде НАПРЯМУ залежати від середнього віку пенсіонерів.

Ну чому в Італії,знайомий казав за вихід з дому без дозволу 1000 євро штрафу,КУДИ ВЖЕ СТРОГІШЕ,чому кожен день тисячі НОВИХ заражень?

Як так й брєд поясниш?

Бо у хвороби є інкубаційний період. Вчора-сьогодні спад нових захворювань та смертей пішов на спад, а к-сть тих хто виліковується збільшується. Схоже Італія починає оговтуватись.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, igrok сказал:

До чого тут страх?

Це з теорії пласкої Землі.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Nokian сказал:

чому кожен день тисячі НОВИХ заражень?

@Nokian Що таке інкубаційний період чули?

Коли людина думає що вона здорова, але вона вже хвора і ходить розповсюджуючи хворобу наліво та направо. Потім лягає і вмирає. Тому й карантин Тільки вже запізно. І зараз карантин в нас може трохи стримати розповзання цієї хвороби.

Зрозуміло що економіка летить у прірву. Але вона тим паче полетить у прірву, якщо буде так як у Італії. І в нас може бути ще круче, бо все ж таки можливості медицини не такі. Роки пригноблення медицини дають своє. А ще після реформ доктора смерті з папєрєдніків, то взагалі ппц.  

Ще схоже що наверху хтось чи дуже переляканий чи дуже хитрий. Бо читаючи про дії влади таке відчуття що завтра вже буде Апокаліпсіс. Ну не розумію ТАКЕ закручування гайок? 

Все ж таки якщо зараз всі залишаться без засобів до існування то це загрожує неабиякими соціальними потрясіннями.

Або якщо влада всіх нас залишає без грошей, то нехай хоча б ті комунальні послуги зробить безкоштовними на період дії карантину. 

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Electronshik сказал:

 

Або якщо влада всіх нас залишає без грошей, то нехай хоча б ті комунальні послуги зробить безкоштовними на період дії карантину. 

Ні, ну ви вже так не наглійте. Хто потім буде це все оплачувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Electronshik сказано:

А ще після реформ доктора смерті з папєрєдніків, то взагалі ппц. 

Хто це доктор смерть?

 

34 хвилин тому, Electronshik сказано:

Або якщо влада всіх нас залишає без грошей, то нехай хоча б ті комунальні послуги зробить безкоштовними на період дії карантину.

Та як би попередники всі прибуткові комунальні підприємства у приватні руки пороздавали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Electronshik сказано:

то нехай хоча б ті комунальні послуги зробить безкоштовними на період дії карантину. 

додадуть 300 грн до субсидії. В кого є.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sergkots сказано:

Хто це доктор смерть?

медсестра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

Ну я сам дуже часто у січні в поліклініці був, з молодшим після реформи в дитячій поліклініці теж виходили як має бути - то я їй лише велике дякую за реформу можу сказати. 

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони що до реформи вимагали благодійні внески, що і після неї. Так що ненада.

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я лише не розумів, чим їй не до вподоби була "радянська медицина" ?

Те, що сімейний лікар дає направлення до спеціаліста - то добре. +1 (хоча теж вагон проколів було...)

А те, що йдеш з температурою в аптеку, щоб купити щось жарознижуюче, щоб потрапити на прийом до лікаря. Брєд сивої кобили.

Черга на аналізи на 2-3-4 дні наперед.

Швидка не їздить.  Купа людей без роботи.

 

Цвях їй в голову забити і відправити в лікарню.

 

"приходить мужик з цвяхом в голові лікарню, приходить до хірурга і каже:

- Допоможіть!

Той дивиться на годинник і каже, ну, вже 18,00 і в мене закінчився робочий день.

- То що мені робити??

Лікар висмикує цвяхз голови , всаджує мужику в око і каже:

- йдіть до окуліста, в нього прийом до 20.00!"

 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 февраля на стадионе «Сан-Сиро» (Милан) состоялся первый матч 1/8 финала Лиги чемпионов между «Аталантой» и «Валенсией». Он стал главной причиной вспышки COVID-19 в Италии. Об этом сообщает Cadena Ser.

Соревнование посетили более 44 тысяч человек, после него началось массовое распространение китайской заразы в Ломбардии. Именно там зафиксировано максимальное количество людей, пораженных этим вирусом.

Отмечается, что фанаты «Аталанты», находящейся в Бергамо, привезли болезнь в Милан и передали ее местным жителям и болельщикам «Валенсии», чем серьезно повлияли на эпидемиологическую ситуацию в стране.

https://inforesist.org/smi-vspyshka-koronavirusa-v-italii-nachalas-posle-matcha-ligi-chempionov/

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Zheny@ сказано:

Я лише не розумів, чим їй не до вподоби була "радянська медицина" ?

Те, що сімейний лікар дає направлення до спеціаліста - то добре. +1 (хоча теж вагон проколів було...)

А те, що йдеш з температурою в аптеку, щоб купити щось жарознижуюче, щоб потрапити на прийом до лікаря. Брєд сивої кобили.

Черга на аналізи на 2-3-4 дні наперед.

Швидка не їздить.  Купа людей без роботи.

 

Цвях їй в голову забити і відправити в лікарню.

 

"приходить мужик з цвяхом в голові лікарню, приходить до хірурга і каже:

- Допоможіть!

Той дивиться на годинник і каже, ну, вже 18,00 і в мене закінчився робочий день.

- То що мені робити??

Лікар висмикує цвяхз голови , всаджує мужику в око і каже:

- йдіть до окуліста, в нього прийом до 20.00!"

любе нове портять саме люди, виконавці і перетворюють його на г...

Чомусь якщо лікар справді лікар і передусім людина він ніколи не допустить такого, щоб ви залишилися без лікування і лікарняного. Якщо лікар просто для стажу формально ходить на роботу то задумайся чи варто з ним укладати договір. Я суджу по своїй дільниці. Де до одного лікаря ладні померти в черзі з записом 4-5днів на перід і не ніхто не хоче змінити, а рядом сидить "лікар" сімейник і за 2 год. прийому лише 3 чол. зайшло.Я задоволений, що можу вибрати лікування у лікаря до якого черга, а не просто "попасти" до того в якого її немає. І зарплати в них 1:5 різняться. Я тобі можу дізнатися імена тих лікарів до яких немає черги, тобі на дпз буде швидше доїхати 25хв ніж чекати кілька днів чергу по запису. Хоч спробувати? 

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с каждым новым гриппом боятся повторения событий столетней давности.

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Іспанський_грип

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Volyniaka сказано:

19 февраля на стадионе «Сан-Сиро» (Милан) состоялся первый матч 1/8 финала Лиги чемпионов между «Аталантой» и «Валенсией». Он стал главной причиной вспышки COVID-19 в Италии. Об этом сообщает Cadena Ser.

Соревнование посетили более 44 тысяч человек, после него началось массовое распространение китайской заразы в Ломбардии. Именно там зафиксировано максимальное количество людей, пораженных этим вирусом.

Отмечается, что фанаты «Аталанты», находящейся в Бергамо, привезли болезнь в Милан и передали ее местным жителям и болельщикам «Валенсии», чем серьезно повлияли на эпидемиологическую ситуацию в стране.

https://inforesist.org/smi-vspyshka-koronavirusa-v-italii-nachalas-posle-matcha-ligi-chempionov/

На початку грудня ці самі фанати приїжджали у Харків на гру з Шахтарем.

Ой багато ще цікавого виліЗе.

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, romanc сказано:

с каждым новым гриппом боятся повторения событий столетней давности.

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Іспанський_грип

А з кожним новим засобом поширення інформації ,вайбер,фейсбук,люди бояться вдвічі,далі в геометричній прогресії.

Після впровадження 5G буде справжній армагедон.

  • Збентежений 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Nokian said:

Відповідь одна- лох ,це судьба.

 

On 3/18/2020 at 11:11 PM, Nokian said:

Швеція при 1000 хворих НЕ ВВОДИТЬ жодних карантинів ,по дуже простій і зрозумілій причині.

Точно такій самій ,як і Британія.

Бо треба всім зрозуміти,що нам прийдеться по любому жити з кВ.

Тому треба виробити до нього СУСПІЛЬНИЙ ІМУНІТЕТ.

Спокійно і виважено.

В нас є нормальні і толкові вчені ,лікарі.

Просто їх залякали і тупо не дають ефірів 

Походу наказали і просто так знайомим нічого не говорити 

Кляті політики влаштували реаліті  шоу глобального масштабу.

Так огидно почувати себе просто гвинтиком у цьому театрі абсурду .

 

On 3/19/2020 at 12:28 AM, Nokian said:

Радник уряду Британії викликає в мене більше довіри,ніж Макрон,або Трамп у котрих на носі вибори і вони щосили строять з себе рятівників націй 

Послухайте лікарів,що лікували померлу жінку в Чернівцях.

кВ був лише СУПУТНІМ  захворюванням,а аж ніяк не причиною смерті 

Вірус не викликає ОБОВЯЗКОВО пневмонію,а от масована ,постійна інфоатака таки викликала суспільну істерію 

Вже повним ходом рекламують заспокійливі засоби,бо в багатьох конкретна паніка 

До речі ,,срані сяомі ,,я продаю і так,і точно знаю,що за квартал всеодно виходить приблизно однаково.

Менше зараз-більше потім 

Тому примітивно закидати мені такі простенькі мотиви.

Ну кожен судить по собі 

Ну що, бідний ти наш прогнозист! Почекаємо на Швецію? :D 

Ти так пінишся тут щось комусь довести, корчиш з себе супер-експерта і охороні здоров'я, політиці, робиш прогнози якісь, а сам ніхера в економіці не тямиш. Чи ти думаєш це так як мобілки продавати? :) 

Ти тут такий собі клоун-дурачок.

Читай нижче, якщо не можеш перекласти, то: "Коронавірус: Прем'єр міністр Британії оголосив нові суворі обмеження". Статтю перекладеш собі сам.

 

Coronavirus: Strict new curbs on life in UK announced by PM

 

  • Дякую! 2
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...