Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, Nokian сказал:

А може ти повторно заразився?

Перехворів,значить схильний до зараження).

 

Вітю, ти інколи думай, перед тим як писати :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ти скажи вакцанутим ,пресранцям,це ж вони так думають,маскарі .

Це ж вони заставляють тебе носити маску,тримати дистанцію та сидіти в локдауні.

По персоналіям їх тут легко впізнати

  • Cумний 1
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, nickel said:

клоунада :)

Spoiler

HAHAMF.gif

 

Змінено користувачем Ko3bMa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rrid сказано:

нагадай, скільки відсотків ефективність вакцини проти грипу, якою ти колешся?

Поясни який зв’язок вакцини від коронавірусу та вакцини від грипу? Вони не пов’язані взагалі, і у кожної своя ефективність. 
Люди вакцинами перемогли віспу, тиф, поліомієліт. Але в епоху фейсбука знайшлись «експерти» які доводять протилежне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, sergkots сказано:

Поясни який зв’язок вакцини від коронавірусу та вакцини від грипу? Вони не пов’язані взагалі, і у кожної своя ефективність. 

як мінімум вони пов'язані перехресним імунітетом, але мова не про це.

ти вірно підмітив - у кожної вакцини своя ефективність, і загальноприйнято вимірювати її у відсотках.

те, що ти вакцинуєшся від грипу, не цікавлячись ефективністю вакцини, суттєво додає ваги твоїм словам у дискусії щодо вакцинування :)

6 хвилин тому, sergkots сказано:

Люди вакцинами перемогли віспу, тиф, поліомієліт.

колись і я був у цьому впевнений, та й Комаровський обома руками топить за вакцинацію проти того ж грипу.

але пандемія без оголошення епідемічного порогу інколи заставляє сумніватись...

коли бачиш, що в Італії десятки років немає обов'язкового щеплення проти туберкулюзу, а в Україні воно досі є, і захворюваність в нас набагато вища, хоча мільйони наших заробітчан живуть в Італії...

коли пішли статті на БіБіСі з порівнянням ковідьки з іспанкою - то про іспанку між рядків читається таке. ті країни, які рекомендували маски і всіляко з нею боролись - зуміли подолати її за три (три) роки. інші змушені були її терпіти 36 (тридцять шість) місяців - без масок, і без вакцин.

 

ще навесні О.Комаровський про ковідьку сказав приблизно таке - "пєрєболєєм всє".

вище я наводив спроби порахувати реальну статистику по офісу - кожен другий перший або перехворів офіційно, або мав симптоми, або має близьких (член сім'ї, куми) які офіційно були хворі (з них одиниці були госпіталізовані), але більшість в офіційну статистику не попали.

з поправкою на реальність - не так і далеко той колективний імунітет (привіт Італії, яка давно не має обов'язкового щеплення від ТБ).

але, попри все - ніхто не в праві позбавити тебе права отримати ін'єкцію невідомої рідини з невідомою реальною ефективністю, яка невідомо як вироблена і невідомо як транспортувалась і зберігалась, але саме з тією наклейкою на флаконі, якої тобі хочеться... головне - вимагати цього від влади (бажано, щоб ще й ін'єкція була безкоштовною ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Zheny@ сказал:

Вчені бразильського інституту.. . насторожує.

 

 

А назву інституту бачив? Майже Бутірат :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Юріч сказано:

Так не носій вже

так ти британського прикордонника не переконаєш - наразі, він вимагає не довідку про наявність антитіл, навіть не довідку про вакцинацію - тільки негативний свіжий ПЛР. і навіть маючи довідку, на 10 днів після перетину кордону йдеш на самоізоляцію ;)

 

12 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Вчені бразильського інституту.. . насторожує.

 

що ж тебе насторожує - кажуть, в Бразилії дещо вищий рівень корупції ніж в Британії ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Юріч said:

До речі, говорили тут про гемоглобін. Коли здавав загальний аналіз 24 грудня (на 6-й день від початку симптомів), гемоглобін в мене був 185 (при нормі 130-160). Здав ще раз в понеділок (позавчора), гемоглобін вже 166.

Також здав Д-димер тест - в нормі.

В мене на 8й день гемоглобін був 151. На 18й - 160, а Д-димер 2,92 (при нормі 0,55).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, yu2007 сказал:

В мене на 8й день гемоглобін був 151. На 18й - 160, а Д-димер 2,92 (при нормі 0,55).

 

Якісь в нас різні тести д-димера :)

55 минут назад, rrid сказал:

так ти британського прикордонника не переконаєш - наразі, він вимагає не довідку про наявність антитіл, навіть не довідку про вакцинацію - тільки негативний свіжий ПЛР. і навіть маючи довідку, на 10 днів після перетину кордону йдеш на самоізоляцію

 

Та якось пофіг :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Юріч said:

Якісь в нас різні тести д-димера :)

Різні одиниці вимірювання. В тебе в ng/ml, в мене в mg/L. В твоїх одиницях це буде 2920.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, rrid сказано:

те, що ти вакцинуєшся від грипу, не цікавлячись ефективністю вакцини, суттєво додає ваги твоїм словам у дискусії щодо вакцинування

Не я один - є ще купа лікарів, що вакцинуються. В них медична освіта, купа пацієнтів яких вони вилікували, та й є загальна статистика.

Ти теж можеш похвалитись досягненнями в медицині?

 

2 годин тому, rrid сказано:

колись і я був у цьому впевнений, та й Комаровський обома руками топить за вакцинацію проти того ж грипу.

А як по твоєму перемогли ці хвороби? (віспу, тиф, поліомієліт)

 

2 годин тому, rrid сказано:

ще навесні О.Комаровський про ковідьку сказав приблизно таке - "пєрєболєєм всє".

Певно, що у нас так і буде.

Але на рахунок тих країн де буде проведена вакцинація я б так не казав - євреї тут лідери, подивимось як у них буде.

 

2 годин тому, rrid сказано:

попри все - ніхто не в праві позбавити тебе права отримати ін'єкцію невідомої рідини з невідомою реальною ефективністю, яка невідомо як вироблена і невідомо як транспортувалась і зберігалась, але саме з тією наклейкою на флаконі, якої тобі хочеться... головне - вимагати цього від влади (бажано, щоб ще й ін'єкція була безкоштовною ;) )

Ну я та сім'я перехворіли вже. В зоні ризику старші люди, пенсія не дозволяє їм придбати вакцину за свої кошти - як їм бути?

 

По БЦЖ:

https://en.wikipedia.org/wiki/BCG_vaccine

Все ж розписано по її ефективності.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Провал с вакциной | Не все как у людей. В Украине худшая ситуация с вакцинацией в Европе. Кто реально виноват?

 

Цитувати

Ситуацию с вакцинацией от коронавируса опрошенные LIGA.net эксперты считают патовой. Чтобы догнать по темпам вакцинации развитые страны, потребуются сверхусилия, говорит Павел Ковтонюк. И проблема не только в закупках вакцин, Украина не готовит инфраструктуру для обслуживания миллионов человек.

 

Я на 99% впевнений в тому, що просто захотіли отримати з цієї вакцинації відкати. Через що і затягували з конкретними діями та рішеннями. 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, sergkots сказал:

Я на 99% впевнений в тому, що просто захотіли отримати з цієї вакцинації відкати. Через що і затягували з конкретними діями та рішеннями. 

Не факт. На якісні вакцини велика черга. Російську не пропустять принципово, а в китайської якість гуано.

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, weldermaster сказано:

Не факт. На якісні вакцини велика черга. Російську не пропустять принципово, а в китайської якість гуано.

Черга то велика, але почитай статтю - там точки зору різних людей.

Цитувати

Почему так произошло – вопрос, скорее, к МОЗ, говорит Ковтонюк. "Можно кивать на эмбарго на вывоз вакцин со стороны США и Трампа, что якобы мешало закупить американские препараты. Но это не оправдание, поскольку запрет появился только в декабре, когда большинство стран уже заключило договоры, и касался лишь заводов-производителей, расположенных в США", – констатирует он.

Гендиректор ГП Медицинские закупки Арсен Жумадилов прямо обвинил министра Степанова в срыве закупок вакцины у нескольких поставщиков, поскольку тот поручил работать с производителями вакцины исключительно через Минздрав.

"Украина могла получить цену минимум на $1 ниже финальной, если бы ГП вело переговоры самостоятельно (без Минздрава. – Ред.), и при этом законтрактованными могли быть не одна (китайская CoronaVac. – Ред.), а две вакцины от разных поставщиков.

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, yu2007 сказал:

Різні одиниці вимірювання. В тебе в ng/ml, в мене в mg/L. В твоїх одиницях це буде 2920.

 

Та ти мав би вже загнутися :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, Юріч said:

 

Та ти мав би вже загнутися :)

От ти фома невіруючий ))

Spoiler

spacer.pngspacer.pngspacer.pngB7A63911-0663-4531-A3C7-65DE420DE2E1.thumb.jpeg.5dfb75f8ac5986d7ef456451c6e6dbd8.jpeg

 

 

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

От ти фома невіруючий ))

  Скрыть контент

spacer.pngspacer.pngspacer.pngB7A63911-0663-4531-A3C7-65DE420DE2E1.thumb.jpeg.5dfb75f8ac5986d7ef456451c6e6dbd8.jpeg

 

 

 

Та віруючий я)). Просто пожартував.

Класна в тебе така табличка). Де здавав аналізи?

До речі в тебе там чотири показники не в нормі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, Юріч said:

До речі в тебе там чотири показники не в нормі

Я в курсі.
Це лише частина таблички. Робив в Гемомедиці. ЗАК + с-реактивний + д-димер = щось в районі 500 грн (на сайті є ціни). 
Що цікаво, в цей же день робив повторний ПЛР (вже безкоштовний по направленню, в міській лікарні), то він вже виявився негативним.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, sergkots сказано:

Не я один - є ще купа лікарів, що вакцинуються. В них медична освіта, купа пацієнтів яких вони вилікували, та й є загальна статистика.

Ти теж можеш похвалитись досягненнями в медицині?

якщо упустити мої персональні досягнення, то якщо купа лікарів ширнеться, ти зробиш за ними так само?

мені моїх досягнень вистачає для того, щоб порівняти дві конкретні цифри.

ти не можеш навести конкретної цифри, дуже важливої цифри щодо рідини, які вводять тобі в організм, але запитуєш мене, чи не хочу я похвалитись? моїх досягнень досить, щоб порівняти два числа...

20 годин тому, sergkots сказано:

По БЦЖ:

https://en.wikipedia.org/wiki/BCG_vaccine

Все ж розписано по її ефективності.

щось не видко, де написано, чому українці, які постійно вакцинуються від ТБ, які в середньому мають в рази вищу захворюваність на ТБ, при мільйонах контактів (в т.ч. дуже тісних - побутових при догляді людей похилого віку) - не викликали спалаху захворюваності серед італійців??? дай цитату, яка чітко прояснить, бо загальні статті у віки я і сам вмію знаходити.

ps. в українській версії статті є натяк: "Вакцина БЦЖ може бути від 0 до 80 % ефективною для запобігання туберкульозу тривалістю 15 років". можна навіть скоротити цитату, без глобальної втрати змісту: "Вакцина БЦЖ може бути від 0% ефективною для запобігання туберкульозу"

Змінено користувачем rrid
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.01.2021 в 13:38, Юріч сказал:

Ну що, є ті і ті. Отже, я перехворів коронавірусом. От такі ті тести ПЛР :)

Я би сказала "закінчуєте хворіти"

Якщо IgM більше 1, то ніби ще хвороба триває (а у Вас 1,73)

 

А в мене "постковідний синдром" :huh:. Ні в кого ще такого немає? - скоро буде дуже популярна хвороба :D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, natalka) сказал:

А в мене "постковідний синдром" :huh:. Ні в кого ще такого немає? - скоро буде дуже популярна хвороба :D

Це коли нічого робити не хочеться? В мене таке, правда я не хворів. :)

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, nickel сказал:

Це коли нічого робити не хочеться? В мене таке, правда я не хворів. :)

та ні, це коли лікар дивиться на твої аналізи, слухає твої скарги і не може встановити причину )))

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...