Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, paksivatova сказал:

давайте обговоримо чергу тисячі працівників МВС 

на скільки це правильне рішення згідно тих умов та рішень,що нав'язуються українцям 

і не один раз,а вже сотні разів ми читали про відстань між людьми в півтора-два метри,що унеможливлює чи зменшує ризик захворювання

я такої відстані не бачу на фото!

Аваков же сказав, що його міністерство тримає коронавірус під контролем. А тим часом приїхав сусід з відрядження в Радомишль, де італійці, а потім і наші цілували ікони на виставці,яку організувала в своєму маєтку Богомолець. І одна людина з тих відвідувачів вже померла.Село повністю очеплене зараз нацгвардією. Нікого не випускають і не впускають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Selbeor сказал:

Чому ? Чому?

Якщо кожен буде задавати менше питань і виконувати рекомендації для недопущення розповсюдження вірусу, то можливо в нас не буде такої ситуації як в Італії...

так держава не виконує видані нею ж рекомендаціі!

вас це не обурює?

 

це я про тисячі в черзі

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, paksivatova сказал:

так держава не виконує видані нею ж рекомендаціі!

вас це не обурює?

 

це я про тисячі в черзі

Мене обурює, що є люди, які не розуміють серйозність ситуації і намагаються спихнути відповідальність на когось іншого, не важливо на кого- на державу, на сусіда, на колегу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, paksivatova сказано:

давайте обговоримо чергу тисячі працівників МВС 

 

на скільки це правильне рішення згідно тих умов та рішень,що нав'язуються українцям 

 

і не один раз,а вже сотні разів ми читали про відстань між людьми в півтора-два метри,що унеможливлює чи зменшує ризик захворювання

 

я такої відстані не бачу на фото!

Тут вже більш персональне усвідомлення і відповідальність має бути, як з пасками безпеки. В нашій країні важають, що пристібатися треба для поліції, а в них пристібаються бо треба свою попу берегти. Фото непристебнутих я не буду вже шукати, а тим паче робити. ;) Так само і ці "олені" в черзі певно вважають, що вони стоять для когось, а не для себе

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Пристосованих не означає що біля кожного стоїть апарат ШВЛ, тому що ліжкомісць на всю Україну 4824, а АШВЛ - задекларовано 605.

Буде як завжди: в кого є гроші - той дихає, а в кого немає - вибачте, апаратів на всіх не вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 minutes ago, paksivatova said:

Ті,що підтримують карантин

Поясніть мені,я не розумію

Чому знову ці подвійні стандарти?

 

Чому створили скупчення людей,і в черзі я не бачу відстані півтора-два метри

9EEA6AD3-BEDB-4B92-9056-589DC8A18772.png

Це не подвійні стандарти.ю На жаль, в нас багато людей до ситуації ставиться дуже легковажно. 

Коли я чую аргументи про смертність від грипу, туберкульозу і дтп - одразу бачу рівень інтелекту і логіки в людини. Гарний приклад ви двоє з Нокіаном, одній карантин не подобається, інший шукає всюди змову і далі тараторить про свій бакс.

Через таких людей і робляться такі черги. На фото такі ж самі адепти "псевдо-вірусу" як і ви, тому відповідь тут ви маєте дати.

Після навчання закордоном в мене є дуже багато друзів/знайомих по всьому світу, і про ситуації в Європі і не тільки я знаю не з новин і блогів, а від своїх друзів. Так от, в людей масової паніки і прихозу немає, більшість реагує на все адекватно, але звісно розуміючи, що самоузоляція в даній ситуації це придушення прав і свобод, а єдиний вихід зменшити навантаження на медичну систему.

Поясню на пальцях, як то кажуть для тупих, про карантин. Я не знаю, чому люди (в даному випадку ти і нокіан) вперто б'ються головою об стіну, і не хочуть бачити реальної картини.

Нижче ситуація в китаї, карантин, якщо не помиляюся був введений 4 лютого

image.thumb.png.b73bf3fe321d095694a10be056814bb6.png

Тобто, пройшло приблизно 2 тижні після введення, коли пік почав падати. І це в авторитарному Китаї, де такі заходи обмеження провести набагато легше, аніж в демократіях як в Європі. 

А ось нижче графік в Італії (більше того, таке поширення характерне і для інших країн, в межах статистичної похибки).

image.png.79a8c818bf70285b8e33b43c2f90fb21.png

Екстраполювати вмієте двоє? Чи кинути вам лінк на вікіпедію що це таке?

Така ж поведінка і справджується для нас.

 

Наостанок, так, в нас багато чого робиться з запізненням і неправильно, я досі не розумію чому тести відправляють в Київ, при нібито наявності їх на місцях. Тому тим більше для мене самоізоляція, там де вона можлива, відіграє ключову роль.

І ще, карантини і закриття кордонів  не спрямовані на 100% спинення вірусу, для тих хто в танку - ці всі заходи спрямовані на сповільнення його, щоб збити пік захворювання, щоб розвантажити всю систему. Тому що летальність в такому випадку росте в рази, а противники карантину цього вперто не хочуть розуміти.

Особисто в мене немає ніякої паніки, я тверезо оцінюю можливі сценарії розвитку, але мене просто дуже бісять люди, яким хоч в оці сци, а вони кажуть шо то божа роса.

Змінено користувачем yucore
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@paksivatova тут є нюанс вони (мвсовці) на вулиці, та і умовно метр це дуже умовно, так що ви присікаєтесь, до держави.

Знаєте чому карантин правильний, бо він зменшить соціальні контакти людей, такого типу, які поїхали (як ви мріяли) у єгипет, а тепер просять "заберіть нас, а-я-я-я-й, бо з номера не випускають"

а якби і випускали, то ті люди приїдуть сюди і потім ще будуть по шашликах їздити "а чого це мене має право держава обмежувати"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Revolver сказал:

@paksivatova тут є нюанс вони (мвсовці) на вулиці, та і умовно метр це дуже умовно, так що ви присікаєтесь, до держави.

Знаєте чому карантин правильний, бо він зменшить соціальні контакти людей, такого типу, які поїхали (як ви мріяли) у єгипет, а тепер просять "заберіть нас, а-я-я-я-й, бо з номера не випускають"

а якби і випускали, то ті люди приїдуть сюди і потім ще будуть по шашликах їздити "а чого це мене має право держава обмежувати"

спілкувалася вчора з людиною,яка в Єгипті-і саме в одному з карантинних готелів В Сентідо

 

з номерів випускають

вчора люди купалися і в морі,і в басейні

єдине-не працюють ресторани,їжу доставляють в номер

 

це було так на вчора,як на сьогодні-не знаю

 

метр дуже умовно,окей

але там чітко написано про тисячі людей в черзі-коли нам розказують,що не збиратися в групи більше 10 осіб

то це як трактувати?

що попові можна,то попаді-зась?

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Буде як завжди: в кого є гроші - той дихає, а в кого немає - вибачте, апаратів на всіх не вистачає.

хрін там. буде як в Італії - тому дам, тому не дам :(

апаратів обмаль, та ще й не факт, що всі в робочому стані, і що до всіх будуть в наявності в достатній кількості спеціально навчені люди.

тому якщо буде епідемія - то наявність енної суми нічого не гарантуватиме (наприклад, лікар своїх батьків чи дітей швидше підключить до апарату безкоштовно, чи колегу, ніж когось просто з баблом).

а те, що апаратів обмаль - автоматично означає, що летальність при епідемії буде значно вищою, ніж "в середньому"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, yucore сказал:

Це не подвійні стандарти.ю На жаль, в нас багато людей до ситуації ставиться дуже легковажно. 

Коли я чую аргументи про смертність від грипу, туберкульозу і дтп - одразу бачу рівень інтелекту і логіки в людини. Гарний приклад ви двоє з Нокіаном, одній карантин не подобається, інший шукає всюди змову і далі тараторить про свій бакс.

Через таких людей і робляться такі черги. На фото такі ж самі адепти "псевдо-вірусу" як і ви, тому відповідь тут ви маєте дати.

Після навчання закордоном в мене є дуже багато друзів/знайомих по всьому світу, і про ситуації в Європі і не тільки я знаю не з новин і блогів, а від своїх друзів. Так от, в людей масової паніки і прихозу немає, більшість реагує на все адекватно, але звісно розуміючи, що самоузоляція в даній ситуації це придушення прав і свобод, а єдиний вихід зменшити навантаження на медичну систему.

Поясню на пальцях, як то кажуть для тупих, про карантин. Я не знаю, чому люди (в даному випадку ти і нокіан) вперто б'ються головою об стіну, і не хочуть бачити реальної картини.

Нижче ситуація в китаї, карантин, якщо не помиляюся був введений 4 лютого

image.thumb.png.b73bf3fe321d095694a10be056814bb6.png

Тобто, пройшло приблизно 2 тижні після введення, коли пік почав падати. І це в авторитарному Китаї, де такі заходи обмеження провести набагато легше, аніж в демократіях як в Європі. 

А ось нижче графік в Італії (більше того, таке поширення характерне і для інших країн, в межах статистичної похибки).

image.png.79a8c818bf70285b8e33b43c2f90fb21.png

Екстраполювати вмієте двоє? Чи кинути вам лінк на вікіпедію що це таке?

Така ж поведінка і справджується для нас.

 

Наостанок, так, в нас багато чого робиться з запізненням і неправильно, я досі не розумію чому тести відправляють в Київ, при нібито наявності їх на місцях. Тому тим більше для мене самоізоляція, там де вона можлива, відіграє ключову роль.

І ще, карантини і закриття кордонів  не спрямовані на 100% спинення вірусу, для тих хто в танку - ці всі заходи спрямовані на сповільнення його, щоб збити пік захворювання, щоб розвантажити всю систему. Тому що летальність в такому випадку росте в рази, а противники карантину цього вперто не хочуть розуміти.

Особисто в мене немає ніякої паніки, я тверезо оцінюю можливі сценарії розвитку, але мене просто дуже бісять люди, яким хоч в оці сци, а вони кажуть шо то божа роса.

оце тупим і поясни

раз вважаєш себе дуже розумним

 

особисто в мене теж немає ніякої паніки

і я не маркую людей тупими лише через те,що у них інша точка зору і не співпадає з моєю

 

я вважаю,що кожен має право на власну думку і власні погляди

це форум,де кожен і розповідає своє бачення

 

а людина,яка не вміє аргументувати,дискутувати,а вміє лише ображати свого опонента і таким чином самостверджуватися - теж має право на існування)))

 

а я і без навчання за кордоном маю там багато друзів та знайомих,і що???

 

там зовсім інша реальність

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, rrid сказал:

хрін там. буде як в Італії - тому дам, тому не дам :(

апаратів обмаль, та ще й не факт, що всі в робочому стані, і що до всіх будуть в наявності в достатній кількості спеціально навчені люди.

тому якщо буде епідемія - то наявність енної суми нічого не гарантуватиме (наприклад, лікар своїх батьків чи дітей швидше підключить до апарату безкоштовно, чи колегу, ніж когось просто з баблом).

а те, що апаратів обмаль - автоматично означає, що летальність при епідемії буде значно вищою, ніж "в середньому"...

там вище один розумник писав,що деякі люди відносяться легковажно до даноі ситуаціі

 

окей,а з державного боку не легковажно не розпочинати закупівлю цих апаратів ще місяць-два тому?

не готувати лікарні до виклику цього часу?

вірус є,і він прийде

все життя будемо на карантині?

чи рік? два?

а чим його будемо зустрічати?

чим лікувати?

 

я не помітила,аби на державному рівні  щось робили для цього

 

 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, paksivatova said:

оце тупим і поясни

От вам і пояснюю

5 minutes ago, paksivatova said:

і я не маркую людей тупими лише через те,що у них інша точка зору і не співпадає з моєю

Я теж не маркую, коли є достатня аргументація. В даному ж випадку - все очевидно.

6 minutes ago, paksivatova said:

а я і без навчання за кордоном маю там багато друзів та знайомих,і що???

там зовсім інша реальність

Ну і добре, що є багато друзів. Чиатала моє повідомлення, до чого це було сказано? 

Яка реальність? Реальність адекватних людей? 

Після таких от дискусій я ще більше підтримую такі заходи, саме от через таких людей

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Selbeor сказано:

Треба щоб @Nokian поспілкувався з такою людиною, бо бачу що від смартфонів геть мізки поплавились, бо ж він це називає масовою психопатією на замовлення фінансових магнатів...

 

 

Я кожен день спілкуюся з людьми,кожен день беру в ремонт їх телефони ,і ще ніколи не відмовив чихаючій людині.

І кожен день бачу різну поведінку різних людей.

Слава богу тверезомислячих більше.

Просто вони тут не кричать ,,всьо пропало,, а роблять свою роботу.

На них світ і тримається.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yucore сказал:

От вам і пояснюю

Я теж не маркую, коли є достатня аргументація. В даному ж випадку - все очевидно.

Ну і добре, що є багато друзів. Чиатала моє повідомлення, до чого це було сказано? 

Яка реальність? Реальність адекватних людей? 

Після таких от дискусій я ще більше підтримую такі заходи, саме от через таких людей

Я не тупа,тому твої пояснення не по адресі

Крім того,вмію аналізувати інформацію і маю власну думку

Мені не потрібно нав'язувати свою

Лиши іі для себе

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Віталій СК сказал:

Буде як завжди: в кого є гроші - той дихає, а в кого немає - вибачте, апаратів на всіх не вистачає.

Хто має гроші і трохи глузду, кажуть, що вже прикупили собі по приватному апаратику. :)

19 минут назад, paksivatova сказал:

то це як трактувати?

що попові можна,то попаді-зась?

Катя, трактуй це не як порушення твоїх прав і свобод, а як тупість і нерозважливість тих, хто стоїть у черзі. Спасение утопающих - дело рук самих утопающих. Якщо вони самі за себе не дбають, то чого ти цим переймаєшся? :)

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попит на туалетний папір зашкалює, бо один чхнув ,а 100 всралося.

 

  • Ха-ха 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

8 минут назад, Nokian сказал:

Я кожен день спілкуюся з людьми,кожен день беру в ремонт їх телефони ,і ще ніколи не відмовив чихаючій людині.

При чому тут чихаючі люди? Ви хоть розумієте про що мова?

9 минут назад, Nokian сказал:

Слава богу тверезомислячих більше.

100% :smile-zachot:, але ви до них навряд чи віноситесь, з огляду на вищенаписані пости...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, nickel сказал:

Хто має гроші і трохи глузду, кажуть, що вже прикупили собі по приватному апаратику. :)

Катя, трактуй це не як порушення твоїх прав і свобод, а як тупість і нерозважливість тих, хто стоїть у черзі. Спасение утопающих - дело рук самих утопающих. Якщо вони самі за себе не дбають, то чого ти цим переймаєшся? :)

Можливо я не вірно написала

Карантин не порушує моїх прав і свобод наразі,

але у мене виникають думки,що вся ця ситуація з коронавірусом може призвезти до таких порушень в майбутньому

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, paksivatova сказал:

Карантин не порушує моїх прав і свобод наразі,

але у мене виникають думки,що вся ця ситуація з коронавірусом може призвезти до таких порушень в майбутньому

 

в мене родичі в Італії, сидять на Калабрії, неможуть повернутися в Неаполь (живуть в Неаполі). Всюди патрулі, карабінєри. Це порушує їхні права і свободи?

 

upd. на вулицю лише з дозвільними документами, інакше великі штрафи

Змінено користувачем Arden
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, paksivatova сказал:

але у мене виникають думки,що вся ця ситуація з коронавірусом може призвезти до таких порушень в майбутньому

Думаю, що демократія - це найменше, за що треба переживати зараз.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, paksivatova сказано:

спілкувалася вчора з людиною,яка в Єгипті-і саме в одному з карантинних готелів В Сентідо

 

з номерів випускають

вчора люди купалися і в морі,і в басейні

єдине-не працюють ресторани,їжу доставляють в номер

 

це було так на вчора,як на сьогодні-не знаю

Катя, не ображайтесь, але так і працює природній відбір.

Наведу такий приклад. Десь там колись люди збирали гриби. Хтось помітив, що від блідої поганки всі помирають, і "пролобіював" заборону на збір і вживання блідої поганки. І завжди були такі, що "мали власну думку", і не погоджувались на "нав'язану". Ключове слово тут - "були".

Так і з епідемією - ти маєш право на свою, власну думку з будь-якого приводу.  Але це не означає, що маєш право її нав'язувати.

 

Тому тих, хто на карантині, коли в готелі було виявлено вірус, продовжує купатись в морі й басейні - інакше, як безвідповідальними мудаками назвати не можу. Незалежно від того, чи ваажають вони себе розумними/тупими, чи ні.

Так само і будь-яких співробітників силових органів, якщо вони порушують правила.

34 хвилин тому, paksivatova сказано:

метр дуже умовно,окей

але там чітко написано про тисячі людей в черзі-коли нам розказують,що не збиратися в групи більше 10 осіб

то це як трактувати?

що попові можна,то попаді-зась?

Катя, а слабО було перевірити, чи відповідає те, що написано, тому, що ти бачиш на картинці? Я не полінувався, і нарахував на фото біля 200 людей в черзі. А 200 для масових заходів - якраз поки дозволено ;) По фото видно, що деякі тримають дистанцію до метра, деякі - ні. І тут є два нюанси - по-перше, ці люди звикли, що в них особливі стосунки з правилами-законами, а по-друге, традиційно чомусь склалось враження, що в тому відомстві не полюють за інтелектуалами?

Тому виглядає так, що не зовсім логічним є твердження на цьому фоні:

24 хвилин тому, paksivatova сказано:

Я не тупа,тому твої пояснення не по адресі

Крім того,вмію аналізувати інформацію і маю власну думку

Мені не потрібно нав'язувати свою

просто Катя образилась, що хтось, як їй люб'язно підказав (збрехали, якщо співставити написане й сфотографоване), - хтось порушує карантин, а окремі користувачі борди вимагають, щоб Катя його дотримувалась (або іншими словами - просто національна зелена тваринка душить).

 

Я б міг написати - Катя, та мені нас*ати, чи дотримуєшся ти карантину, тільки не підходь до мене ближче, ніж на 1 метр (чи три, якщо ти пчихаєш-кашляєш). Але мені не нас*ати, чи не перенесеш ти інфекцію до людей, які для мене набагато дорожчі ніж ти.

  • Дякую! 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впевнений, тут є ті, хто пам'ятає масові гуляння людей, коли хмара з Чорнобиля вже сунула на Білорусь. Тоді влада приховувала все, що тільки можна було приховати і навпаки виганяла людей на першотравневу демонстрацію. В мене зараз таке ж відчуття. Хоча ніби-то щось і робиться. Якби цей вірус не був світовим, то ми нічого й не знали б. Як в  Ірані. Ще не перевірена інфа, але кажуть ,що в деяких містах відділення пульмонології забиті і є летальні випадки, але тести на коронавірус не роблять. Знову ж таки, згідно математичної моделі по середньоєвропейських даних, якщо в нас 1 летальний від коронавіруса, то має бути значно більше хворих( сотні) А їх офіційно стільки не є.
Щойно глянув оперативні дані по Україні Волинь -24 облаштованих ліжкомісця під цю хворобу. На всю Україну 4824. Ще хтось сумніважться, що краще сидіти вдома?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Nokian сказано:

бо один чхнув ,а 100 всралося

це вони кашель маскують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...