Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

@rrid

Бо не було мені з ким культурні дискусії вести.

Ти й не пробував. А без причини я ніколи не хамлю.

Цитата

От пробував з іншими так в них був лише 1 аргумент:

Я думав ти всім вже виплакався. Так вручну буде важко  всім жалітися. Візьми в профілі->редагувати в заголовку напиши, що нікель тебе послав. Тоді навпроти кожного твого повідомлення буде твоє ниття, там де в мене пише "кевмрієць". Раніше можна було підпис ставити, то він був в кінці кожного посту, але багато хто тулив туди рекламу чи великі картинки, то відключили. Тепер тільки короткий заголовок залишився, тому мусиш бути лаконічним, типу "посланий нікелем" чи "посланий на нікелевий буй". І тобі і людям легше буде. Не дякуй.

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nickel сказано:

Я думав ти всім вже виплакався

 

Чому одразу жалітися? Я цим горджуся! Допекти самого пана Нікеля. Це не кожен бордівець зможе.

І головне, що я вам і слова поганого не написав. Значить ви неправі.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Чому одразу жалітися? Я цим горджуся!

Тоді тим більше маєш собі в заголовок поставити.

Цитата

Допекти самого пана Нікеля. Це не кожен бордівець зможе.

І головне, що я вам і слова поганого не написав.

Ти мене не допік, я лише зробив те, що інші хотіли, але не зробили з тих чи інших причин. В мене цих запобіжників немає, навіть до бану готовий і коли модерація не працює, то можу навіть самозабанитися. 

Цитата

Значить ви неправі.

В чому? Ти мені щось доводив? Чи я тобі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

В мене цих запобіжників немає, 

 

Все норм., я помітив.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

самого пана Нікеля

А хто мене на такий п'єдестал поставив? Ти? Сам поставив і сам скинув? Ти крутий. І не побоявся. Це ж інтернет, не варто було так ризикувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

А хто мене на такий п'єдестал поставив? Ти? Сам поставив і сам скинув? Ти крутий. І не побоявся. Це ж інтернет, не варто було так ризикувати.

 

Марнота це все.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Все норм., я помітив.

Я теж помітив, що попав куди треба, якщо ти досі про це ниєш. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, nickel сказано:

Слів защітан

 

14 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Згідний. Хай буде так.

про зливну апаратуру...

Цитувати

У Китаї підтвердили, що COVID-19 може поширюватися через каналізацію

Понеділок, 31 серпня 2020, 01:15

 

Китайські дослідники заявили, що коронавірус може передаватись через каналізаційні труби.

Джерело: Bloomberg

Деталі: Причиною дослідження слугувало виявлення збудника коронавірусу у ванній кімнаті квартири, де ніхто не живе. 

Ще у лютому вчені висували версію про передачу COVID-19 через труби. Після проведення досліджень ця теорія підтвердилась.

 

Ванна кімната із коронавірусом знаходилася над квартирою, де проживали хворі на COVID-19. Вчені провели експеримент, щоб побачити чи може вірус поширюватись в повітрі по трубах через крихітні частинки, які виникають від сили змиву води в туалеті.

У результаті, такі аерозольні частинки виявили на 10 і 12 поверсі будинку, де раніше підтвердили випадки зараження. 

Водночас ще 17 років тому причиною спалаху атипової пневмонії також стали водопровідні труби. Тоді захворіли 329 мешканців будинку та померли 42 людини. 

 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, rrid сказано:

У Китаї підтвердили, що COVID-19 може поширюватися через каналізацію

Тепер не пос**ти, не помитись)) Ми всі помремо, від не до с**у, і бруду)))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У рейтингу розпізд.ів 2020 з великим відривом лідирують китайський  кухар та бейрутський зварювальник.

  • Ха-ха 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  

1 година тому, rrid сказано:

 

про зливну апаратуру...

 

вірус поширюватись в повітрі по трубах через крихітні частинки, які виникають від сили змиву води в туалеті.

 

Соломон пропонує боротися з даною проблемою за допомогою якісних сифонів і засобів для знезараження труб.

 

Спойлер

sifon%20A443-1.500x500w.jpg?8d31b8030fbe

 

Але більш небезпечні вентиляційні канали в багатоквартирних будинках. і заклеїти їх не вийде. Пліснява в квартирі буде.

 

 

Цитувати

Особливо небезпечні системи внутрішньої циркуляції повітря, такі як вентиляційні системи та кондиціонери, йдеться у листі. Їх необхідно терміново переобладнати та встановити на них потужні витяжки та антибактеріальні фільтри. Передусім це потрібно зробити у таких потенційно небезпечних для поширення вірусу місцях як навчальні заклади, підприємства, лікарні та будинки для літніх людей.

 

Цілком можливо, що і масові спалахи зараження коронавірусом на м'ясокомбінатах         сталися через те, що у закритому приміщенні відбувалася багаторазова циркуляція нефільтрованого охолоджуючого повітря, припускає німецький лікар. Він упевнений, що ВООЗ терміново має переглянути поради із боротьби з коронавірусом.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.

На Житомирщині є два випадки повторного інфікування коронавірусом серед лікарів.
Про це під час брифінгу розповів начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик, повідомляє кореспондент Укрінформу.
«На сьогодні відомо про два випадки повторного інфікування COVID-19 і, на жаль, вони зафіксовані серед медичних працівників», - зауважив Суслик.
Він уточнив, що повторно інфікувалися двоє лікарів первинної медичної допомоги із Коростишівського району.
Під час брифінгу 25 серпня Суслик інформував, що під час повторного інфікування захворювання протікало у важкій формі.

 

2.

Тем не менее, как предупреждают медики, повторный COVID-19 может быть опасным — после первого заражения возможны стресс и появление болезней, которые ударят по иммунитету.

 

П.С. У мене були дуже виликі надії на вакцину від Ковід. Але тепер нажаль я вже сумніваюсь у її достатній ефективності.

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи від таких новин про КВ, мені навіть АнтиСтрес не допомагає.

 

Страх, стрес та депресія. Перше вересня очима вчителя

 

Ось:

 

Цитувати

«Коронавірусний фонд»: не школи, а дороги

Вирішувати проблеми, пов’язані зі спалахом Covid-19, мав би спеціальний «коронавірусний фонд», створений у березні. Він нараховував понад 64 млрд грн.

Уряд вирішив розпорядитися ними так: 

35 млрд піде на реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг. :wacko:

 

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • Збентежений 1
  • Cумний 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

П.С. У мене були дуже виликі надії на вакцину від Ковід. Але тепер нажаль я вже сумніваюсь у її достатній ефективності.

Чим більша надія - тим більше розчарування.

 

 

Ну і по темі

1598897950150740389.jpg

Змінено користувачем Ko3bMa
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Американці зекономили 91 мільярд доларів під час пандемії COVID-19  

Мешканці США зекономили 91 мільярд доларів, працюючи з дому під час пандемії коронавірусу.  

Цими даними поділився головний економіст платформи Upwork Адам Озімек.  

Зокрема, в докоронавірусні часи витрати американців на транспорт щодня становили 758 мільйонів доларів. Озімек підкреслив, що середня економія тих, хто до пандемії витрачав гроші на дорогу в офіс і назад, склала 2 тисячі доларів. Крім того, у великих містах люди, залишаючись працювати вдома, економлять в середньому 1,5 години на день на поїздках в транспорті.  

Середня мінімальна оплата праці за годину в США становить 12,5 долара. Відповідно, якщо це порівняти зі зекономленими в транспорті годинами, то виходить, що щоденна економія становила 411 млн доларів. Ще близько 183 мільйонів доларів на день американці економлять, зменшивши кількість поїздок на заправку чи до механіка.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.02.2020 at 16:03, weldermaster сказано:

Вангую, при масовій епідемії, > 1000 смертей:

1) закриття кордонів, прощай безвіз

2) мораторій на депозити в банках

3) по долару тут важко сказати )

4) ціни на ліки вверх

5) ціни на бензин вверх

6) ринок нерухомості вниз

 

Трохи не по прогнозу пішло.

 

П.С. Хоча епідемія тільки почанається:

 

3000 хворих на добу. Шмигаль зробив невтішний прогноз на кінець вересня.

 

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі їх ,,прогнози,, до кінця жовтня,а далі їм буде глибоко начхати на корнавірус.

Взагалі то їм і сьогг начхати,просто використовують страшилку.

  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, Nokian said:

Всі їх ,,прогнози,, до кінця жовтня,а далі їм буде глибоко начхати на корнавірус.

Взагалі то їм і сьогг начхати,просто використовують страшилку.

А як там твої прогнози поживають? :)

 

On 3/11/2020 at 3:03 PM, Nokian said:

Вся мета цього карантину та і цілої епупеї -знайти виправдання недолугій економічній політиці та під шумок приватизувати землю, заводи ,ну і повернути ПриватБанк Коломойському.

 

On 3/12/2020 at 11:32 AM, Nokian said:

Жодні карантини не зупинять поширення цього ,,супер страшного вірусу,,.

Його зупинить тепла погода,яка неминуче настане за місяць два у ПОВНОМУ обсязі 

  • Ха-ха 8
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, Nokian сказал:

Всі їх ,,прогнози,, до кінця жовтня,а далі їм буде глибоко начхати на корнавірус.

Взагалі то їм і сьогг начхати,просто використовують страшилку.

Та да. Він ще літом мав закінчитись...

Пам"ятаємо всі шо ти там писав в березні місяці. Невже ти думаєш шо тут у всіх така пам"ять коротка?

 

Може зараз порівняєш статистику смертності з грипом? Хоча б станом на 1-ше вересня.

Скільки ти там писав від грипу помирає в рік? біля 600 тис? І ти ж говорив шо ковідька більше не візьме))

Скільки зараз смертей від ковід? Навіть на сьогоднішній день? до мільйона доходить?

Кидай свої прогнози, то не твоє. Самому ще не стидно від своїй тупих прогнозів??

 

p.s. вище вже написали майже те саме шо і я...

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, yucore сказал:

А як там твої прогнози поживають? :)

Нокіан реально думає, що всі забули що він писав пів року тому...

І по новому починає писати х-ню

Мав літом вірус закінчитись, а тепер в жовтні..

хоча він же не уточняв конкретно в якому році. Так шо не докулупаєшся

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Трохи не по прогнозу пішло.

 

П.С. Хоча епідемія тільки почанається:

 

3000 хворих на добу. Шмигаль зробив невтішний прогноз на кінець вересня.

 

Визнаю. В своєму прогнозі не врахував однин фактор - українці забили болт на той короновірус, і тому в нас більш менш все спокійно. Лише Степанов щодня щось там тарохтить по ТВ собі під ніс. А так да, все спокійно. Апокаліпса не буде, на нього не хватило грошей ).

Змінено користувачем weldermaster
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, weldermaster сказано:

Апокаліпса не буде, на нього не хватило грошей.

 

Зомбі апокаліпсису може й не буде але в кінці 2020 а далі якщо не буде дієвих ліків, то й у 2021 р. матимемо світову економіну кризу глибшу ніж у 2008 р.  

Це мій прогноз. Хоча це вже й не прогноз а констатація факту.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, WebTraveller сказано:

Нокіан реально думає, що всі забули що він писав пів року тому...

І по новому починає писати х-ню

Мав літом вірус закінчитись, а тепер в жовтні..

хоча він же не уточняв конкретно в якому році. Так шо не докулупаєшся

Ну порийся ще в тому,що я писав  півроку тому.

Нема нічого більш далекого,ніж день вчорашній.....

Це я не до того,що змінив свою думку про курвантин- просто треба жити завтрашнім днем,а не ритися дрібязково у виразах позавчорашніх.

Хіба хто від цього тащиться,ну то будьласка.

Я ще ....нароблю.

  • Ха-ха 1
  • Cумний 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...