Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Прочитайте посилання.

Можливо це врятує комусь життя.

http://bug.org.ua/news/yakshcho-virus-pryyde-v-ukrainu-vy-yomu-ne-daste-rady-medsestra-zarobitchanka-rozpovila-pro-koronavirus-v-italii-406614/

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Ярик сказал:

Прочитайте посилання.

Можливо це врятує комусь життя.

http://bug.org.ua/news/yakshcho-virus-pryyde-v-ukrainu-vy-yomu-ne-daste-rady-medsestra-zarobitchanka-rozpovila-pro-koronavirus-v-italii-406614/

 

а ще життя врятує уважність, бо це аудіо є буквально о дві сторінки назад )))

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, hexagon44 сказал:

якого кацапо-іспанця який в іспанії живе , з орві якій пішов в лікарню і його похєрили , а тепер в Іспанії тоже піпєц настає,  це просто ніщо в порівнянні з тим що пан  нокіан запостив думку якогось дебіла лікаря де описалолось що вірус гине при 26 градусах, Ви два сапога пара.

той кацап КОРЧИТЬ з себе хворого, а основна його мета показати, як хєрово жити в Європі , нічого більше, а такі барани як ти і ведутся на цю пропаганду, тільки чомусь ні кацапоіспанці ні кацапонімці ні інші кацапошехтось не спішать вертатись на історічєскую родіну. І прочому тут Нокіан до мене ? Чи в тебе в голові нейрони як зсохлись в певній конфігурації і вже не розсихаются ?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, hexagon44 сказал:

він 10 років там і каже, що в нас насправді рай, бо в нас в людей є своє житло і своя земля а не все життя в оренді, і ціни в нас як задарма на житло,  і життя дуже дешеве

я так понімаю завтра післязавтра з чумайданами на неньку повертаєтся ? нє ? ну то нахєр та пі*дьож ? Таким як ти, сцяти в вуха завжди знайдется кому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, hexagon44 сказано:

в канаді, він 10 років там і каже, що в нас насправді рай, бо в нас в людей є своє житло і своя земля а не все життя в оренді, і ціни в нас як задарма на житло,  і життя дуже дешеве 

А там ,що земля і житло державне?Те ж своя власність,але не у всіх,як і в нас.Про Канаду не скажу,а с США теж мені щось схоже казали.Але чогось назад ні один не повертається.Не пускають американці,чи ще якась причина?

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, hexagon44 сказал:

Не повертаються бо тут кинули все і тут вже вони ніхто і нікому не треба, насправді це дуже тяжко поїхати на пмж в чужу країну, хто на це наважився то він прекрасно розуміє, що дороги назад вже немає, тому й залишаються назавжди бо самі вибрали собі свій шлях, насправді то сильні люди не кожен наважиться на таке.

тобто ти впевнено заявляєш, що кинути тут все, поїхати на чужину, й там залишатися легше, без рідних, знайомих і друзів, ніж повернутись назад, якщо на чужині щось не склалось ? серйозно ? так тут же рай, чи вони мазохісти ? чи може щось воно не так, раз тут рай й значно легше жити, але вони всерівно остаются там ? я й кажу, сцяти тобі в вуха завжди будуть, бо в тебе відсутній причино-наслідковий звязок

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, hexagon44 сказано:

бо в нас в людей є своє житло і своя земля а не все життя в оренді, і ціни в нас як задарма на житло,  і життя дуже дешеве 

Пан, випадково, казки не пишете? У тій же Німеччині оренда житла від 400 до 2000 евро, комунальні платежі біля 2 євро за квадрат. Тепер порівняйте ціни і зарплати. Усі плачуться, що дорого, тільки чомусь ніхто з німчурів не хоче поза робочий час підроблювати, очевидно, їм вистачає. Там де я працюю нехватка спеціалістів, фірма бере від 40 євро за годину, наші працюють від 7-8 евро по 12 годин на день.

 Кредити видаються майже під нульові проценти. Батьки мого німця брали кредити, то оплату їм прораховували, що після усіх виплат залишалось по 800 євро на людину, якщо народжуються діти, то процент зменшувався і строк проплати розтягували (до 30 років). Завдання банків не витягти усі соки з людей, а зробити оборот грошей, щоб отримати доходи і щоб люди платили.

 Для порівняння - півбудинку три поверхи, на кожному квартира шеф купив за 120 тис, ми робили ремонт.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, hexagon44 сказано:

А яких це спеціалістів беруть на 40 євро за годину? А не піздьож це часом?

 

6 хвилин тому, bormotuha сказано:

наші працюють від 7-8 евро

А у місцевих-дивлячись в якій компанії і яку посаду займають.

Змінено користувачем igrok
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Число людей, скончавшихся в результате коронавируса в Италии, за сутки возросло на 189 и составило 1 016 человек, сообщает агентство ANSA со ссылкой на главу департамента гражданской обороны страны Анджело Боррелли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наразі в прямому ефірі на 1+1 показували, як з Італії випроваджують хворих іноземців. А хворим в літаках дають терафлю, щоб  температури не було. Таке враження що ми надто оптимістичні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, frv сказал:

Наразі в прямому ефірі на 1+1 показували, як з Італії випроваджують хворих іноземців. А хворим в літаках дають терафлю, щоб  температури не було. Таке враження що ми надто оптимістичні.

І на таможні всі вони пройдуть як здорові, без температури. Це ж хтось додумався..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

Чи вірвався в тему, нічого не читав, пук і побіг далі ?

Тебе забув спитати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Lisovic сказал:

Тебе забув спитати

який ти бистрий, а саме головне - хітрий ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Киев прилетел самолет из Италии с больными пассажирами – соцсети

https://korrespondent.net/ukraine/4203772-v-kyev-pryletel-samolet-yz-ytalyy-s-bolnymy-passazhyramy-sotssety

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катнув щойно містом, ніхто не панікує, людей стільки ж як зазвичай.

Карантин значить. Ну ну... 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитав всю тему. Ну і страсті у вас тут розгорнулись, хлопці...

Розбавлю на ніч грядущу

Зупиняє поліцейський автівку і перше питання до водія:

-  Ви, сьогодні, пили??

Водій:

- Так! З китайцями. Можу дихнути.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Ukrainec сказал:

Катнув щойно містом, ніхто не панікує, людей стільки ж як зазвичай.

Карантин значить. Ну ну... 

Це не надовго

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Vladimir_K сказал:

Перечитав всю тему. Ну і страсті у вас тут розгорнулись, хлопці...

Розбавлю на ніч грядущу

Зупиняє поліцейський автівку і перше питання до водія:

-  Ви, сьогодні, пили??

Водій:

- Так! З китайцями. Можу дихнути.

 

Це вже неактуально. Треба казати що пили з італійцями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ми шарахаємося якогось кв ,а ось на це вже і не звертаємо уваги?

https://12kanal.com/na-volyni-vid-grypu-pomer-38-richnyj-cholovik/

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, Nokian said:

Чому ми шарахаємося якогось кв ,а ось на це вже і не звертаємо уваги?

https://12kanal.com/na-volyni-vid-grypu-pomer-38-richnyj-cholovik/

Ви, горе статисти-математики, зі своїми псевдо-аргументами, не розумієте, що таке r0 i mortality rate. Гугл тобі в допомогу. Через таких як ти потім і починається паніка, бо люди включають свою голову, коли вже пізно

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Nokian сказано:

Чому ми шарахаємося якогось кв ,а ось на це вже і не звертаємо уваги?

https://12kanal.com/na-volyni-vid-grypu-pomer-38-richnyj-cholovik/

Трішки Істерика, але факт є фактом: НАМ БРЕШУТЬ...

Я вже це писав десяток сторінок назад, 5 сторінок назад і зараз пишу... 

Бо по прильту на наступний день в Україні вмикнув новини, а там з піною на губах лепетали як всіх в Борисполі перевіряють, як там все контрольовано, а насправді це не так, мені навіть по прильоту в Борисполі навіть температуру не міряли. Медиками і не пахло! Тому я вже тоді стверджував, що ми ніхт не знаємо!

 

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...