Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

9 minutes ago, Cherman said:

Ну, моя Вектра десь так і вартує: 140к гривньов/27 = 5к баксів.:)

Елітний український сервіс з "говорящими" дельфінами.

Непогано живуть таксуючі продавці кави, думав в тебе горнік або Таврія, ну максимум диво анус.

 

А щоб дельфіни заговорили, кажуть треба видудлити в ресторані Немо кілька Veuve Clicquot, і тоді норм)))

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Ukrainec said:

 

Ще один...

image.jpeg.1beaa54a1566017405f3d12ae595b674.jpeg

 

На кордоні Австрії і Ліхтенштейну, що в 3х км від гірколижного курорту можна тиждень жити за вартість 1 доби цього номера ;))) Нє ну але у вас багатих свої причуди...

А в них там на кордоні телевізори пласкі? А безкоштовна мінералка кожному гостю? Так ото ж!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно бариги з ДПЗовсього  базарчика таки тему читають і зрозуміли, що їх спалили. 

Стакан чорниці 18грн!

Змінено користувачем Ukrainec
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Ukrainec said:

АПевно бариги з ДПЗовсього  базарчика таки тему читають і поняли, що їх спалили. 

Стакан чорниці 18грн!

Яку тему? Про воронавірус? Чи про «найкращий дпз-район Луцька»? А перед тим яка ціна була?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Cherman сказал:

 

 

14 минут назад, Cherman сказал:

Я думаю, що в них вода в гірській річечці, краща за одеську мінералку.

А замість плоского китайця на 32" там лампова радіола Telefunken з якої ще доктора Гебельса слухали - короче отстой.:blink:

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 2
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, yu2007 сказано:

А в них там на кордоні телевізори пласкі? А безкоштовна мінералка кожному гостю? Так ото ж!..

Телевізори пласкі, але без сісястої фрау яка знає ще хоча б інгліш фіг зна що з ним робити в номері. Так, мінірілка безкоштовна, вона там з крана тече!  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, yu2007 сказано:

Яку тему? Про воронавірус? Чи про «найкращий дпз-район Луцька»? А перед тим яка ціна була?

Йой і справді!? 

 

Та яка різниця, все одно всі тут... :D 

Ну так ж писали 60грн літра! А ще минулого тижня по 35грн/кг біля озера купував, тому 18грн/ст. в мене викликав дисонанс!

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Ukrainec said:

Телевізори пласкі, але без сісястої фрау яка знає ще хоча б інгліш фіг зна що з ним робити в номері. Так, мінірілка безкоштовна, вона там з крана тече!  

Ти розмовляєш загадками. Фрау з австрійського Ліхтенштейну не мувє ангельською? Чи у фрау просто маленький розмір грудей? 

З крана і в Одесі тече. Але в них халявний мінібар з мініралкою! Екзотика за українськими мірками, напевно...))
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Cherman сказано:

Всерівно, дорого. Зараз літр чорниці, продають по 50, а можна знайти і ще дешевше.

По 30грн/кг приймають, а це 1,5л, тому хз. була б ціна 60-70грн/л купив би, а так давлюся АТБшними персиками 

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, yu2007 сказал:

Ти розмовляєш загадками. Фрау з австрійського Ліхтенштейну не мувє ангельською? Чи у фрау просто маленький розмір грудей? 

Та ні, просто там нема дельфінів які компенсують відсутність в номері комплекта з фрау.
 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ти розмовляєш загадками. Фрау з австрійського Ліхтенштейну не мувє ангельською? Чи у фрау просто маленький розмір грудей? 
 

Я чисто теоретично моделюю... Але все може бути. ;)   Там дівчата не соромляться підходити до хлопців на вулиці щоб познайомитися.

 

12 хвилин тому, yu2007 сказано:

З крана і в Одесі тече. Але в них халявний мінібар з мініралкою! Екзотика за українськими мірками, напевно...))

В Одесі гівно тече з крана, якщо порівнювати...

Спойлер

20190704_205241.thumb.jpg.2365c025fb1b612683171553ce986e12.jpg

В більшості вітчизняних готелів доволі пристойно де мені доводилося перебувати і мінералка теж не проблема, але я у відрядженях не дуже економлю на комфорті.  І якщо порівнювати 40-60$готелі тут і закордоном, то в нас приблизно однаковий сервіс і пакет послуг. І є одна особливість чим східніше тим гірше ))) 

 

 

 

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Cherman сказано:

Всьо, давай адрес. Піду збирати чумадани. Правда, я по німецькі, нічого не знаю, крім "йа, йа, даст іс фантастіш" і "гітлер капут".

Йди ти в Немо!

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Cherman сказано:

Всьо, давай адрес. Піду збирати чумадани. Правда, я по німецькі, нічого не знаю, крім "йа, йа, даст іс фантастіш" і "гітлер капут".

Ніби якщо я тобі скажу, що 90% місцевих знають інгліш тобі це допоможе :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Ukrainec said:

В більшості вітчизняних готелів доволі пристойно де мені доводилося перебувати і мінералка теж не проблема, але я у відрядженях не дуже економлю на комфорті.  І якщо порівнювати 40-60$готелі тут і закордоном, то в нас приблизно однаковий сервіс і пакет послуг.

Це ж скільки стаканчиків чорниці можна на 60 баксів купити :wacko:. На кілька років вистачить, якщо заморозити ))

 

Пс. якось жили на 12євро/особа/доба на олінклюзіф (правда без врахування доїзду/дольоту). Чорниці правда не було, доводилось щодня давитися морськими молюсками :( 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Це ж скільки стаканчиків чорниці можна на 60 баксів купити :wacko:. На кілька років вистачить, якщо заморозити ))

 

Пс. якось жили на 12євро/особа/доба на олінклюзіф (правда без врахування доїзду/дольоту). Чорниці правда не було, доводилось щодня давитися морськими молюсками :( 

І ти йди в Немо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Cherman сказано:

В сільській Європі, рівень інгліша не набагато кращий за мій.:)

Хз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 minutes ago, Ukrainec said:

І ти йди в Немо!

та ні, погані спогади про Одесу-маму лишились. 

Якось, за часів злочинної панди, «порішали» ми санаторій матері і дитини на хранцузькому бульварі. Я поки тудой доїхав - чуть не посивів, а відпочинок... не зарікаюсь, але поки це став останній сімейний відпочинок на українському морському узбережжі з тих пір))

Змінено користувачем yu2007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Cherman said:

Правда, я по німецькі, нічого не знаю, крім "йа, йа, даст іс фантастіш" і "гітлер капут".

Полішук ти малограмотний. Правильно «das Tisch fantastisch» ))

@Ukrainec, правильно? А то надивляться  ретрофільмів, і починають тут своїм дойчем хизуватись))
 

  • Ха-ха 3
  • Збентежений 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, yu2007 сказано:

та ні, погані спогади про Одесу-маму лишились. 

Якось, за часів злочинної панди, «порішали» ми санаторій матері і дитини на хранцузькому бульварі. Я поки тудой доїхав - чуть не посивів, а відпочинок... не зарікаюсь, але поки це став останній сімейний відпочинок на українському морському узбережжі з тих пір))

В шо не так?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Alex S сказано:

Ти справді вважаєш, що навіть не в сезон, поїхати в Одесу в готель на морі з супер сервісом на неділю - вони задушаться на 1000-1500 уо

 

На такі гроші супер сервісу не буде.

Мінімум 2000$ на 7 днів.

 

ЛЮКС (single  |  double)
6880 грн. 7480 грн.
 
ПАНОРАМНИЙ ЛЮКС (single  |  double)
8250 грн. | 8850 грн.
 
АПАРТАМЕНТИ (single  |  double)
19900 грн. | 20500 грн.
 
 
П.С. ЗА додаткові послуги, типу SPA потрібно буде ще платити. Тобто буде $1000-$1500  за добу.
Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподіваюсь, пост буде в тренді останніх двох сторінок...

Як бачить Радіо Свобода як малюють статистику в Росії:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадім, тут все зрозуміло. Алекс хотів перед Катериною лишній раз покрасуватись, згадавши невзначай недешевий одеський курорт. Хлопці почали тролити його пост. Він у відповідь розшоркався сарказмом. Але трохи, як на мене, перегнув палку. Не кількість грошей людину робить людиною. Навіть навпаки, як показує практика.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

9 годин тому, rrid сказано:

Як бачить Радіо Свобода як малюють статистику в Росії

 

Радіо Свобода показали Бурятів, які проводять шаманські обряди, вірять в духів померлих і не вірять в епідемію коронавірусу. Але навіщо нам дивитися на тих бурятів? Краще дивитися, що там з вакциною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...