Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

1 hour ago, Cherman said:

Так, клімат там непоганий, і місце для розваг є. Головне в тайок, на id-картку уважно дивитись.:D

Краще вже питати як пройшов останній призов в армію :D

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Ko3bMa сказал:

Краще вже питати як пройшов останній призов в армію :D

шалун який :0001:

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Cherman сказано:

Не розумію я ІТ-ників, які дауншифтять десь на Гоа, Балі чи в Таіланді. Якщо вже звалювати, то в розвинені країни.

 

Як казав мій знайомий - не важливо скільки ти заробляєш, важливо скільки в тебе залишається грошей від зарплати, після сплати всіх витрат.

Порівняйте, що таке 3000 Євро для проживання в Німеччини і ті самі 3000 Євро для проживання в Україні.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Nokian сказано:

А ось знайомій медсестрі з Боголюб  обіцяні тисячу грн за зміну так і не виплатили.

Три сімсот за місяць всього.

Ет...

 

Вже відкрито кажуть, що не будуть платити:ohmy:

 

Зеленський заявив, що заплатити обіцяні лікарям надбавки наразі неможливо

https://24tv.ua/zelenskiy-zayaviv-shho-zaplatiti-obitsyani-likaryam-nadbavki_n1342402/amp

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

Вже відкрито кажуть, що не будуть платити:ohmy:

 

Зеленський заявив, що заплатити обіцяні лікарям надбавки наразі неможливо

https://24tv.ua/zelenskiy-zayaviv-shho-zaplatiti-obitsyani-likaryam-nadbavki_n1342402/amp

Зате поліція отримала повне фінансування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Зате поліція отримала повне фінансування.

бидло небезпечніше за ковід  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Закарпатье цыганский барон умер от КВ... 

https://pershij.com.ua/na-zakarpatti-vid-koronavirusu-pomer-tsyhanskyi-baron-foto/?fbclid=IwAR1xSJwdM7u90WJ8knh-SAvN0TXvV7UeBct_KnyB2eaK3-8ZJA3MKemD2fM

интересно, будет как с Словакии : табор военные окружили и никого не выпускали, не впускали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, romanc сказано:

в Закарпатье цыганский барон умер от КВ... 

https://pershij.com.ua/na-zakarpatti-vid-koronavirusu-pomer-tsyhanskyi-baron-foto/?fbclid=IwAR1xSJwdM7u90WJ8knh-SAvN0TXvV7UeBct_KnyB2eaK3-8ZJA3MKemD2fM

интересно, будет как с Словакии : табор военные окружили и никого не выпускали, не впускали...

В Закарпатті вони в таборах живуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, case_l сказал:

В Закарпатті вони в таборах живуть?

в основном да.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати
Влада китайського міста Ухань, в якому вперше виявили коронавірус SARS-CoV-2, розпочала масове тестування 11-мільйонного населення. Так хочуть визначити, скільки насправді людей заразилися: адже деякі хворіють коронавірусною хворобою без симптомів.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, вже провели тести 3 мільйонів уханців, передає Reuters.

Рішення про масове тестування ухвалили на тлі зняття карантину й відкриття підприємств і шкіл, а також повідомлень про новий спалах коронавірусу на минулому тижні — більшість із них асимптоматичні, тобто люди не мають симптомів коронавірусної інфекції.

Про плани масового тестування уханців на коронавірус Reuters повідомляв ще 11 травня з посиланням на власні джерела. Раніше в місті оголосили завершення епідемії, однак днями там виявили нові випадки інфікування.

Інформагентство зазначає, що Китай не включає людей, в яких COVID-19 протікає без симптомів, у свою офіційну статистику щодо коронавірусу.

 

 

.

Цитувати

за 13 травня в Ухані протестували 67026 осіб. Всього наразі виявлено 559 безсимптомних носіїв коронавірусу, вони перебувають під наглядом медиків.

За інформацією комісії з питань охорони здоров'я Уханя, в місті щодня виявляють до десятка випадків безсимптомного інфікування коронавірусом.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

12 травня в країні було незначне зниження - 375 нових випадків за добу. Але відтоді цифра постійно зростає, хоч і несильно. 13 травня в країні було 402 нових випадки, 14 травня - 422.

.

Цитувати

Хворі люди по два тижні чекають на результати, – українські медики про ПЛР-тестування

12:13, сьогодні 569
 

Українські лабораторії, які роблять ПЛР-тести на COVID-19, сильно перевантажені. Результати ще не отримали пацієнти, в яких взяли матеріали ще 5 травня.

При цьому спеціалісти, які проводять діагностику, отримують низькі зарплатні, пише "Апостроф" з посиланням на медиків. 

 

Вони зазначили, що в деяких областях результати тестування потрібно чекати 2 тижні

У нас в лікарні зависли пацієнти ще з 5 травня, а сьогодні вже 13 травня. Краще б замість апаратів ШВЛ купували обладнання для ПЛР діагностики,
– сказала лікар-інфекціоніст Києво-Святошинської ЦРЛ Ольга Вознюк.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Covid-19 може поповнити список звичайних хвороб людства

1 хв читати
 
Covid-19 може поповнити список звичайних хвороб людства

Коронавірус Covid-19, можливо, не зійде з часом нанівець, а стане ще одним захворюванням, з яким людство матиме справу щодня, заявив у середу керівник програми Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) з надзвичайних ситуацій Майк Раян.

"Цей вірус може стати ще одним повсюдним вірусом у наших спільнотах, і цей вірус може не піти. ВІЛ не пішов", - наводить його слова телеканал CNN.

"Я не порівнюю ці два захворювання, але я думаю, важливо бути реалістами. Я не думаю, що хтось може передбачити, чи зникне ця хвороба і коли", - зазначив він.

За його словами, поява вакцини може дати надію, однак цей варіант вимагає цілої низки умов, включно з широкою доступністю вакцини і її ефективністю.

Зі свого боку глава підрозділу надзвичайних захворювань ВООЗ Марія Ван Керкгове заявила, що, незважаючи на всі складнощі, "траєкторія цього спалаху (Covid-19 - ІФ) перебуває в наших руках". При цьому вона заявила, що частині країн вдалося взяти під контроль поширення захворювання.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось і під Луцьком спалах КВ

http://www.volynpost.com/news/163927-u-seli-lysche-luckogo-rajonu--spalah-koronavirusu

 

і ніхто й не чухається, щоб перекрити населений пункт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Werwolf777 сказано:

ось і під Луцьком спалах КВ

http://www.volynpost.com/news/163927-u-seli-lysche-luckogo-rajonu--spalah-koronavirusu

 

і ніхто й не чухається, щоб перекрити населений пункт


схоже що він і по луцьку ходить. просто наші медики морозяться робити тести і якщо не вмираєш -кажуть сидіти дома.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Dima4s сказано:


схоже що він і по луцьку ходить. просто наші медики морозяться робити тести і якщо не вмираєш -кажуть сидіти дома.

 

100%

тим більше, що більша половина Лищ працює, або проводить діяльність в Луцьку

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Dima4s сказано:

схоже що він і по луцьку ходить. просто наші медики морозяться робити тести і якщо не вмираєш -кажуть сидіти дома.

так і є, вчора телефонував до сімейного лікаря, по телефону діагноз ставила))) сказала, якщо немає високої температури і ще можу дихати самостійно - пити амізон і таблетки/сиропи від кашлю. Про аналізи/тести - сказала, що не бачить причини призначати, але якщо хочу - можу в клініку платно, ось так.

p.s. маю ще корпоративну медичну страховку, раніше - відправляли в благомед, зараз сказали що не працюють з ними і сьогодні підшукають мені лікаря до якого звернутись...ждёмс...

Змінено користувачем Bliksss
  • Дякую! 1
  • Cумний 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Bliksss said:

так і є, вчора телефонував до сімейного лікаря, по телефону діагноз ставила))) сказала, якщо немає високої температури і ще можу дихати самостійно - пити амізон і таблетки/сиропи від кашлю. Про аналізи/тести - сказала, що не бачить причини призначати, але якщо хочу - можу в клініку платно, ось так.

p.s. маю ще корпоративну медичну страховку, раніше - відправляли в благомед, зараз сказали що не працюють з ними і сьогодні підшукають мені лікаря до якого звернутись...ждёмс...

 

підозрюєш в себе ковід?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, yu2007 сказано:

підозрюєш в себе ковід?

та ні, все як звичайна застуда, вже сходив до іншого лікаря (якого страхова призначила) сказав - жодних симптомів ковіду, виписав ліки я зразу в аптеці їх і отримав - зєкономив десь 700-800 грн. (якщо купуєш сам без візиту до лікаря - страхова не оплачує)

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

та ні, все як звичайна застуда, вже сходив до іншого лікаря (якого страхова призначила) сказав - жодних симптомів ковіду, виписав ліки я зразу в аптеці їх і отримав - зєкономив десь 700-800 грн. (якщо купуєш сам без візиту до лікаря - страхова не оплачує)

Я тоже хочу таку страхову :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Юріч сказано:

Я тоже хочу таку страхову

В чому питання? Точну сумму не знаю, але десь біля 40-50 грн. на день контора платить за страховку, за кожного...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Bliksss сказал:

В чому питання? Точну сумму не знаю, але десь біля 40-50 грн. на день контора платить за страховку, за кожного...

 

Що за контора?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Юріч сказано:

Що за контора?

))) що дасть назва? це не місцева it-компанія (розробка та просування сайтів), а страхова - uniqa

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...