Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Френд в фб з Києва теж захворіла. Писала що лікарям була дана вказівка не робити обстеження легень (вроді томографію) під страхом звільнення. ледве зробила в якійсь часній. Симптоми по класиці. зараз вже видужала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, nickel сказано:

втратив смак і нюх.

2 тижні тому чув про такі симптоми. І НЕ високу температуру. Вся сім'я перехворіла, 4 чол.  За тиждень все повернулося в норму.

ХЗ...

41 хвилин тому, nickel сказано:

Але, напевно прийшло цу чи з верхів лікарні чи взагалі з Києва, тести намагаються не робити.

В сусідів (рашка), читаю на ресурсах приватних, то навіть звільняють за вимогу зробити тест на КВ!

42 хвилин тому, nickel сказано:

На ГПЗ в третьому гуртожитку тиждень-два тому було 8 підтверджених хворих, як зараз не знаю

Десь там сторінок 100-150 вище, я вже писав, що насправді хворих більше значно! І було і є. Як і виздоровівших, так  і померлих.

Бо приїхало половина села з Польщі, з них хворих 25%, всі сусідні селавт а ж ситуація, і хворих 90%.  Хтось без симптомів, хтось пролежав із температурою 42° тиждень.

А хтось і помер невідомо від чого.

 

Але лікарів там не було....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

хтось пролежав із температурою 42° тиждень.

з такою температурою хіба виживають? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, case_l сказано:

з такою температурою хіба виживають? 

В Італії до 40 навіть швидку не викликають. Жарознижуючі, холодні (крижані ванни) і до лікаря.

Просто є великий шанс "згоріти", для того й під'єднують до ШВЛ апаратів.

 

53 хвилин тому, nickel сказано:

Кума захворіла.

я сподіваюся, ти прихильник українського фольклору? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, SunSeth сказано:

Піпець, знову цигарки подорожчають....))))))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, bublik007 сказано:

Піпець, знову цигарки подорожчають....))))))

 

 

Хайп  )))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Nokian сказано:

Хто би сумнівався.

Ця новина означає, що вірус, можливо, прибув до Франції майже на місяць раніше, ніж вважалося.(с)

 

5 годин тому, Nokian сказано:

Походу вони стільки заробляють    за один день.

Бляха, ну вам не вгодиш))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Nokian сказал:

Як і більшість  знайомих., двічі.Як і кожної   зими.

А ти що не закаляєшся зовсім?

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, bublik007 сказано:

Ця новина означає, що вірус, можливо, прибув до Франції майже на місяць раніше, ніж вважалося.(с)

 

Бляха, ну вам не вгодиш))) 

Ця новина означає,що вірус існував значно раніше.

Просто ЛИШЕ ЗАРАЗ його навчилися вирізняти з  поміж інших ГРВІ вірусів.

КОВІД 19 ,розшифровується КОрона Вірус ІДентифікований у 2919 році.

Із звичайного ,трохи сильнішого ,природнього вірусу,роздули світову істерію.

Кожна країна,точніше влада кожної країни роздувала її у своїх вузькополітичних цілях,використовуючи  один з базових людських страхів,страх перед заразою.

Цю шиту білими нитками справу було ясно ще два місяці тому,коли померлих журналізди чомусь враз почали називати загиблими.

Карантин зробив свою справу,карантин може йти.

4 годин тому, MANJAK11 сказано:

знову ж таки, шо і трєбовалось доказать. А Нокіан хай далі свої бігдати виглядає

Зроблю виключення,спитаю одне шкурне питання,

Ти в понеділок до міської ради з підприємцями ходив?

  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Nokian said:

КОВІД 19 ,розшифровується КОрона Вірус ІДентифікований у 2919 році.

))))))))

Хвилинка грамотності для пана Віктора.

Вірус взагалі то цей називається SARS-CoV-2. А хвороба, яку він викликає, називається скорочено COVID-19 і розшифровується як Coronavirus disease. 

Disease українською - це хвороба або захворювання, тому правильно було б казати КОВІХ чи КОВІЗ (за налогією з HIV AIDS - ВІЛ СНІД).

  • Дякую! 5
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Nokian сказал:

Зроблю виключення,спитаю одне шкурне питання

:0016:

6 минут назад, Nokian сказал:

Ти в понеділок до міської ради з підприємцями ходив?

ні, а нафіга ? :D Мене все влаштовує, в мене перша нормальна (відносно) відпустка за 23 роки (якщо тиждень в минулому році не рахувати) . Сам би я собі такого дозволити не зміг би ніколи, конкуренти зьїдять. Єдине, що якби то всьо було липень серпень, то я б з рибалок і дачі взагалі не вилазив би, а так, погода трохи не тойво :D Ну і базарних продуктів овочів не вистачає, де я сам собі виберу, що хочу. 

 

ЗІ і виходь вже на двір торгувати ))) Я останній раз на респіраторне захворювання (на рахуючи насморка) хворів ......................... не помню :D 

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Nokian сказано:

Ця новина означає,що вірус існував значно раніше.

так, Вікторе, ми про це говорили, що коронавірусів (Як вид) існує близько 4-х десятків.

Саме цей тип (генотип) відкритий у 2019 році.

19 хвилин тому, Nokian сказано:

Із звичайного ,трохи сильнішого ,природнього вірусу,роздули світову істерію.

мімо касси..

Трохи ніфіга не звичайний, і ЗНАЧНО сильніший.

До "іспанки" також віднеслися спочатку. Та.. подумаєш..  тільки на фіналі понад 550млн захворіло, і від 17 до 50 (чи навіть 100) МЛН, Карл, померло! (за не повних 2 роки)  Це більше, ніж загинуло за 6 років 2-ї світової війни!

Якби не карантин і обмеження - то хворих було б в тисячі разів більше, як і померлих.

Бо я заколупався тобі пояснювати, що цей твій "звичайний ГРВІ", викликає тяжкі наслідки, збуджує приховані хвороби, і погіршує наслідки існуючих!

Коли до тебе це дійде? ...

 

26 хвилин тому, Nokian сказано:

Кожна країна,точніше влада кожної країни роздувала її у своїх вузькополітичних цілях,використовуючи  один з базових людських страхів,страх перед заразою.

Так, тут ти правий, і без того не обійшлося. Але Вітя, не без причин! Просто зіграли на ситуації. Скористалися моментом.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, Nokian said:

Просто ЛИШЕ ЗАРАЗ його навчилися вирізняти з  поміж інших ГРВІ вірусів.

КОВІД 19 ,розшифровується КОрона Вірус ІДентифікований у 2919 році.

Із звичайного ,трохи сильнішого ,природнього вірусу,роздули світову істерію.

В цьому пості безцінно просто все :)

Ну от як після цього твої пости можна сприймати хоч якось адекватно?

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, yu2007 сказано:

))))))))

Хвилинка грамотності для пана Віктора.

Вірус взагалі то цей називається SARS-CoV-2. А хвороба, яку він викликає, називається скорочено COVID-19 і розшифровується як Coronavirus disease. 

Disease українською - це хвороба або захворювання, тому правильно було б казати КОВІХ чи КОВІЗ (за налогією з HIV AIDS - ВІЛ СНІД).

Ну це офіційне розшифрування ,для широких мас,як і оголошення пандемії ,траляля.

15 хвилин тому, Zheny@ сказано:

так, Вікторе, ми про це говорили, що коронавірусів (Як вид) існує близько 4-х десятків.

Саме цей тип (генотип) відкритий у 2019 році.

мімо касси..

Трохи ніфіга не звичайний, і ЗНАЧНО сильніший.

До "іспанки" також віднеслися спочатку. Та.. подумаєш..  тільки на фіналі понад 550млн захворіло, і від 17 до 50 (чи навіть 100) МЛН, Карл, померло! (за не повних 2 роки)  Це більше, ніж загинуло за 6 років 2-ї світової війни!

Якби не карантин і обмеження - то хворих було б в тисячі разів більше, як і померлих.

Бо я заколупався тобі пояснювати, що цей твій "звичайний ГРВІ", викликає тяжкі наслідки, збуджує приховані хвороби, і погіршує наслідки існуючих!

Коли до тебе це дійде? ...

 

Так, тут ти правий, і без того не обійшлося. Але Вітя, не без причин! Просто зіграли на ситуації. Скористалися моментом.

 

Те,що він відкритий лише в 2019 ніяк не означає,що ним не хворіли раніше,

Досвід Білорусі показує,що і без карантину в нас було би 80 тисяч хворих максимум,а померло б стільки ж ,як і зараз.

А НАДМІРНЕ СКОРИСТАННЯ циклічним спалахом грипу і ж в назві моєї теми,і саме його я хотів виділити.

33 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

:0016:

ні, а нафіга ? :D Мене все влаштовує, в мене перша нормальна (відносно) відпустка за 23 роки (якщо тиждень в минулому році не рахувати) . Сам би я собі такого дозволити не зміг би ніколи, конкуренти зьїдять. Єдине, що якби то всьо було липень серпень, то я б з рибалок і дачі взагалі не вилазив би, а так, погода трохи не тойво :D Ну і базарних продуктів овочів не вистачає, де я сам собі виберу, що хочу. 

 

ЗІ і виходь вже на двір торгувати ))) Я останній раз на респіраторне захворювання (на рахуючи насморка) хворів ......................... не помню :D 

Мене теж все влаштовує,по тих самих причинах.

А в тебе,я думав ,почуття колективізму сильніше(.

  • +1 1
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Nokian said:

Ну це офіційне розшифрування ,для широких мас,як і оголошення пандемії ,траляля.

Жесть, ти і тут намагаєшся викрутитися

6 minutes ago, Nokian said:

Те,що він відкритий лише в 2019 ніяк не означає,що ним не хворіли раніше

По аналогії: Погодься, те, що ти схожий ззовні на homo sapiens, аж ніяк не означає, що в тебе є чим думати. 

Коли ми розглядаємо віруси з доволі високим коеф. репродуктивності - саме те і означає, що ним не хворіли раніше. Зрозумієш ти нарешті? І якщо й існує ймовірність, що ним раніше хворіли, то хіба в лабораторних умовах і без виносу назовні

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Nokian said:

Мене теж все влаштовує,по тих самих причинах.

А так і не скажеш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Nokian сказал:

А в тебе,я думав ,почуття колективізму сильніше(.

якби ти був трохи уважніший, то ти б побачив би підпис під моїм ніком, він точно характеризує мене :D 

 

ЗІ і дуже жаль, що ти так і не подивився відео того розумного (як мінімум на мій погляд) чоловіка. Але  то тобі з тією сранью в голові жити :)

 

14 минут назад, Nokian сказал:

Мене теж все влаштовує,по тих самих причинах.

ну а те, що ти брехун, міг лишній раз і не підтверджувати

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nokian сказал:

Ця новина означає,що вірус існував значно раніше.

Перший хворий в Китаї визначений 1 грудня. До 27 грудня не один француз встиг би злітати в Китай і повернутися. Ця новина означає лише що епідемія у Франції почалася на місяць раніше ніж думали.

Цитата

Просто ЛИШЕ ЗАРАЗ його навчилися вирізняти з  поміж інших ГРВІ вірусів.

Коронавіруси навчилися вирізняти ще в далекому 1965 році. Навіть кількість видів відома. А SARS-CoV-2 з'явився у 2019 році. Точнішу дату хай науковці встановлюють, але раніше його не було.

Цитата

КОВІД 19 ,розшифровується КОрона Вірус ІДентифікований у 2919 році.

Вже інші прокоментували, мені залишається лише обнять и плакать. Шкода тих свиней, які даремно постраждали за ту п'ятірку з мікробіології. :) 

Цитата

Із звичайного ,трохи сильнішого ,природнього вірусу,роздули світову істерію.

Кожна країна,точніше влада кожної країни роздувала її у своїх вузькополітичних цілях,використовуючи  один з базових людських страхів,страх перед заразою.

Цю шиту білими нитками справу було ясно ще два місяці тому,коли померлих журналізди чомусь враз почали називати загиблими.

Карантин зробив свою справу,карантин може йти.

приєднуюсь до Маньяка

1 час назад, MANJAK11 сказал:

ЗІ і дуже жаль, що ти так і не подивився відео того розумного (як мінімум на мій погляд) чоловіка. Але  то тобі з тією сранью в голові жити :)

 

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Черговий раз переконався,що для декого головне розказати мені ,який я,при цьому одні мої слова недочувши,а інші перекрутивши.

А всі інші і так вже давно все  зррзуміли.

Тема себе майже вичерпала 

 

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Nokian сказано:

Тема себе майже вичерпала 

у нас тільки зростає захворюваність 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фіксую кількість тестів на 1 млн населення:

Спойлер

1061096462_2020-05-0610-44-54.thumb.png.3150ae271f24e5ad97ee61fc67fa98c2.png

https://www.worldometers.info/coronavirus/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, MANJAK11 сказано:

якби ти був трохи уважніший, то ти б побачив би підпис під моїм ніком, він точно характеризує мене :D 

 

ЗІ і дуже жаль, що ти так і не подивився відео того розумного (як мінімум на мій погляд) чоловіка. Але  то тобі з тією сранью в голові жити :)

 

ну а те, що ти брехун, міг лишній раз і не підтверджувати

Людина є те ,що вона робить.

Не говорить,не пише,не відосики знімає,а саме робить.Це і є її суть.

Ну то таке,більшість підприємців теж по домам сиділа .А нафіга .

А по темі ,майже відсутні оригінальні ,нестандартні думки, та й тверезі,практичні теж .

Одні бідкання.

Колись на форумі можна було щось організувати,тепер лише нензання одне та фиркання 

Нецікаво 

 

  • +1 3
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Nokian said:

А по темі ,майже відсутні оригінальні ,нестандартні думки, та й тверезі,практичні теж .

Одні бідкання.

Колись на форумі можна було щось організувати,тепер лише нензання одне та фиркання 

Нецікаво

Вікторе, перестаньте тут, на форумі, бідкатись, нензати і фиркати. Як вам така оригінальна і практична думка?))

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Nokian сказано:

Колись на форумі можна було щось організувати,тепер лише нензання одне та фиркання 

колись були юзери молодші, а зараз це вже старі пердуни, так що це для них нормально.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, yu2007 сказано:

Вікторе, перестаньте тут, на форумі, бідкатись, нензати і фиркати. Як вам така оригінальна і практична думка?))

По перше я якраз і не бідкаюсь,і не вважаю,що мені хтось щось винен( крім  виконання обіцянок владою,бо за що ми податки платимо),

По друге,я вже майже перестав писати і так.

Як і деякі люди давно.

Дізель,Кудром,Олсад,Діфото...

Не скажеш з якої причини?

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...