Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

19 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Це так сказали говорити.

Якщо ти не зрозумів.

Ех Женя.

Мені розказують трохи більше,ніж ,,сказали говорити,

Тому я не  завжди даю ,,пруфи,, та всяку лабуду для широких мас.

Як і розказую далеко не все...

Змінено користувачем Nokian
  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Nokian сказано:

Ех Женя.

Мені розказують трохи більше,ніж ,,сказали говорити,

Тому я не  завжди даю ,,пруфи,, та всяку лабуду для широких мас.

Віктор, ну навіщо оті казки?)))) В мене рідня там працює, і, до слова, не простою медсестрою... 

  • Подобається 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, bublik007 сказано:

В мене рідня там працює, і, до слова, не простою медсестрою... 

Аналогічно))

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Nokian сказано:

Ех Женя.

Мені розказують трохи більше,ніж ,,сказали говорити,

Тому я не  завжди даю ,,пруфи,, та всяку лабуду для широких мас.

 

1071184026_unnamed(1).jpg.226afae78ad2c931a9b72afe8dc45f90.jpg

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, bublik007 сказал:

Віктор, ну навіщо оті казки?)))) В мене рідня там працює, і, до слова, не простою медсестрою... 

 

22 минуты назад, Bliksss сказал:

Аналогічно))

Він думав як завжди на шаріка проскочить))

Вдруг повірять.. А не вийшло)

Просто його "медсестра" не справжня медсестра.. Вона знає набагато більше за начальство і насправді є прихованим керівником лікарні.

Змінено користувачем WebTraveller
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 4
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи, в мене є необхідність купити телефон і я навіть думав таким чином підтримати Віктора після карантину, але тепер думаю не варто... (((

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ukrainec сказано:

Чесно кажучи, в мене є необхідність купити телефон і я навіть думав таким чином підтримати Віктора після карантину, але тепер думаю не варто... (((

нє, ну з телефонами в нього все ОК, я і сам збираюсь дещо прикупити ;) 

А от з "космосом" - треба все-таки менше спілкуватись...

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ukrainec сказано:

Чесно кажучи, в мене є необхідність купити телефон і я навіть думав таким чином підтримати Віктора після карантину, але тепер думаю не варто... (((

Володя, мо він такий злий, бо мало купляють ті телефони?)) Купиш, і вернеться людина до стабільного настрою))

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, bublik007 сказано:

Віктор, ну навіщо оті казки?)))) В мене рідня там працює, і, до слова, не простою медсестрою... 

Ок, то що вони кажуть?

 

4 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Чесно кажучи, в мене є необхідність купити телефон і я навіть думав таким чином підтримати Віктора після карантину, але тепер думаю не варто... (((

А чому ПІСЛЯ карантину?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, bublik007 сказано:

Володя, мо він такий злий, бо мало купляють ті телефони?)) Купиш, і вернеться людина до стабільного настрою))

побачим по його подальшій поведінці) Бо може сидіння на карантині так на нього вплинуло, що вже дах остаточно поїхав і немає до кого йти? )) :unsure:

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Nokian сказано:

А чому ПІСЛЯ карантину?

Бо карантин бля! Може ви заражені і це токсини covid 19 на вас так впливають і заставляють писати тут всіляку хню! 

  • Ха-ха 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 

Про це стало відомо у понеділок, 27 квітня, на брифінгу у Волинській ОДА.

Як повідомила заступниця голови Волинської облдержадміністрації Тетяна Щербак, 35 хворих (у 15-ти виявили коронавірус),

які лікувалися в медзакладі,  перевели в Боголюби. Троє з них – у реанімації, двох підключили до апаратів штучної вентиляції легень.
«На вчора ситуація була вкрай критичною, але ми з нею справилися. 35 хворих було переведено до Боголюбів. Офіційно підтверджено в нас зараз 15 випадків серед цих хворих, всі решта – це є ті, що на самоізоляції та були можливими контактними», – повідомила посадовиця.

 

 

Але, що вона може знати? В неї ж родичі не працюють в Боголюбах...

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, bublik007 сказано:

Володя, мо він такий злий, бо мало купляють ті телефони?)) Купиш, і вернеться людина до стабільного настрою))

Не я злий,життя таке- класика з фільму ,,Бумер,,

І зовсім я не злий,

Цинічний трохи..

 

  • Ха-ха 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Nokian сказано:

Ок, то що вони кажуть?

КажЕ))))) Що ніхто таких грошей не платить))) Ти чув про реформу, скорочення, і таке інше?)))) Нема коштів .  Може десь за кордоном і платять медикам за ризики... Але, в Україні-навряд чи)))) Тим більше, медсестрам)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Bliksss сказал:

 

Але, що вона може знати? В неї ж родичі не працюють в Боголюбах...

Вангую...

Нокін ніяк не відреагує на це повідомлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, bublik007 сказано:

КажЕ))))) Що ніхто таких грошей не платить))) Ти чув про реформу, скорочення, і таке інше?)))) Нема коштів .  Може десь за кордоном і платять медикам за ризики... Але, в Україні-навряд чи)))) Тим більше, медсестрам)))

Ну так, ці гроші ще не виплатили,але обіцяли.

35 хворих привезли ЛИШЕ вчора.

З них 15 ПІДТВЕРДЖЕННИХ мають купу хронічних хвороб на останніх стадіях ,старі та немічні.

Співпадіння?Лишній раз переконуюсь,що є люди котрим багато знати шкідливо.

1 година тому, Ukrainec сказано:

Бо карантин бля! Може ви заражені і це токсини covid 19 на вас так впливають і заставляють писати тут всіляку хню! 

Лише з Борди за цей час купило та поремонтувало нормально людей .

Правда вони не волають,а просто роблять.

Ну і не перелякані надмірно ясна річ.

Для мене до речі вчора стало відкриттям, що Варшавка працює 

Ходи треба знати.

Змінено користувачем Nokian
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось троха збойнуло, буквально за невеликій проміжок, в твоїх відповідях))))

Про хворих і виплати, якось зовсім не зміг зв'язати))))

Змінено користувачем bublik007
  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Вангую...

Нокін ніяк не відреагує на це повідомлення

Есть две точки зрения на каждый вопрос: неправильная и моя. (с) Оскар Левант aKa Nokian

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Nokian сказано:

Ну так, ці гроші ще не виплатили,але обіцяли.

можна так за телефон з тобою розрахуватись?

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МОЗ повідомляє:

В Україні зафіксовано 9009 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 27 квітня в Україні 9009 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 220 летальних, 864 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 392 нові випадки.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 398 випадків;
Волинська область — 254 випадки;
Дніпропетровська область — 310 випадків;
Донецька область — 52 випадки;
Житомирська область — 351 випадок;
Закарпатська область — 375 випадків;
Запорізька область — 204 випадки;
Івано-Франківська область — 761 випадок;
Кіровоградська область — 337 випадків;
м. Київ — 1220 випадків;
Київська область — 570 випадків;
Львівська область — 358 випадків;
Луганська область — 29 випадків;
Миколаївська область — 115 випадків;
Одеська область — 240 випадків;
Полтавська область — 173 випадки;
Рівненська область — 522 випадки;
Сумська область — 95 випадків;
Тернопільська область — 612 випадків;
Харківська область — 196 випадків;
Херсонська область — 88 випадків;
Хмельницька область — 72 випадки;
Чернівецька область — 1375 випадків;
Черкаська область — 267 випадків;
Чернігівська область — 35 випадків.

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 27 квітня 2020 року до Центру надійшло 647 повідомлень про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 25489 повідомлень про підозру на COVID-19.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

Есть две точки зрения на каждый вопрос: неправильная и моя. (с) Оскар Левант aKa Nokian

Та фіг його знає, може ті точки і правильні, але поток інформації, якось , збоює, і  пост, суперечить один одному ))) Видно, великий наплив новин, а в смарті писати все зразу-важко)))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Nokian сказано:

Мені не сцикотно було працювати в онкодиспансері,не сцикотно відвідувати тубдиспансер, і ще багато різних закладів бо я добре знаю,чого варто боятися,а чого ні.

Мені не сцикотно було жити довгий період з людиною в якої була відкрита форма туберкульоза.

Чого боятися в онкодиспансері? Літаючих ракових клітин?

То що з приводу палати з коронавірусниками? Чи кашляючими безмасочними (та 1 хрін, хай і в масці) покупцями?

Злив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Nokian сказано:

Чув хто небудь,аби хтось із медиків відмовився йти на роботу через Коронавірус?

Так, в мене близька рідня чалиться по відпустках-лікарняних, операційна медсестра, лікарню перепрофілювали під КВ, не в Луцьку, далеко. Вона з групи ризику і вже отримує пенсію, але хоче працювати, тільки не з КВ. Інфа з 1 рук.

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.04.2020 at 03:32, nickel сказано:

ну, якщо швейцарський кардіохірург, "прописаний" в Росії та Китаї, аналізує, то й нам можна якісь факти шукати...

On 26.04.2020 at 03:32, nickel сказано:

Ни один из моих коллег за последние 30 или 40 лет (зависит от возраста врача, иными словами, за всю свою медицинскую практику) не попадал в условия работы, когда:

  1. клиники заполнены пациентами с одним и тем же диагнозом;
  2. отделения интенсивной терапии заняты больными с одним и тем же диагнозом;
  3. 25-30% врачей и медсестер болеют тем же, чем пациенты, которых они лечат;
  4. не хватает аппаратов ИВЛ;
  5. решение о госпитализации зависит не столько от медицинских параметров, сколько от наличия медикаментов и аппаратуры;
  6. у всех тяжело больных клиническая картина одинакова;
  7. смерть всех тех, кто умер в реанимации, однотипна;
  8. постоянная угроза нехватки лекарственных препаратов и медицинских материалов.

Прохвесор таки мінупулятор. по п.1 - не заповнили ще всіх роддомів з гінекологіями з хірургіями пацієнтів з одним діагнозом., п.2 аналогічно - таки лікують ще і гострий апендицит, і інфаркти-інсульти, і т.д. по п.3 - по-перше, цифру "25-30%" він не підтвердив нічим, а по-друге, в своїй же статті пише, що нормою є інфікування грипом 8% персоналу, який з хворими на грип контактує; п.4 - в окремо взятих лікарнях не вистачає (а хто сказав, що їх вистачало при "звичайному грипі";  п.5, п.8  - на сьогодні в принципі не існує медикаментів проти КВ; і т.д.

крім того, в "новітній" історії достатньо епізодів колапсу медичної системи в розвинутих країнах:

Цитувати

In 2018 hospitals all across the United States were full to capacity with flu patients. Alabama declared a state of emergency. Elective surgeries were cancelled, patients were turned away.

California hospitals were “war zones” where people were treated in hastily erected tents.

The same year ICUs in Milan were “totally overrun” with flu cases.

In December of 2019 the NHS had to implement “emergency temporary beds” in 52% of its hospitals to account for their regular “winter crisis”. Most of those hospitals still had temporary beds operating from the previous winter.

Last November experts were publishing reports warning that the NHS was under too much pressure to deal with the seasonal flu.

для Мілану нестача мість в реанімації для сезону "звичайного грипу" - це норма: https://milano.corriere.it/notizie/cronaca/18_gennaio_10/milano-terapie-intensive-collasso-l-influenza-gia-48-malati-gravi-molte-operazioni-rinviate-c9dc43a6-f5d1-11e7-9b06-fe054c3be5b2.shtml?refresh_ce-cp

 

Але родзинка не в цьому.

Я не хєрург, але прошу звернути увагу на такі цифіри зі статті:

Цитувати

16 марта 2020 года группа американских и китайских авторов опубликовала статью, где сказано, что из 100 COVID-позитивных лишь 14 попали под тестирование и, соответственно, в статистику. Остальные 86 — незадокументированными случаями. Думаю, Швейцария не отличается в этом плане от других стран и число зараженных COVID-19 у нас  в реальности в 15–20 раз больше, чем показано в ежедневных расчетах.

тут є проблємка з математикою, бо 14 менше 86 в 6-7 разів, але зазначено цифру "20х", що для апологотеів Нокіана й Галанімих набагато цікавіша, бо, якщо взяти Ломбардію, де померло біля 13тис. від коронавірусу, отримуємо:

13 000 х10 (летальність 10%) = 130 000 офіційно позитивних і помножимо на 20, отримаємо 2.6млн.чол. реально хворих, або на рівні четвертої частини населення регіону - і отримуємо два висновки, які прямо протилежні духу оналітєга-хірурга: 1) якщо число заражених в 15-20 разів більше, ніж показано в статистиці - то й реальний рівень летальності завищений в тих самих 15-20 разів!; 2) для Ломбардії вже не було сенсу в "обмеженому" карантині при рівні захворюваності на рівні чверті всього населення - бо завдяки геометричній прогресії буквально за пару тижнів (а то й раніше) перехворіють всі, якщо не ввести тотального карантину, коли абсолютно всі жителі соціально дистанційовані - а цього точно не було, в Італії (на відміну від Луцька) громадський транспорт НЕ заборонений, в т.ч. в Мілані

цілком може бути так, що в окремих регіонах Ломбардії перехворіли вже всі жителі... хоча хірург-оналітєг закликає до зовсім "іншого" висновку???

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...