Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

On 18.04.2020 at 00:00, MANJAK11 сказано:

то виявили б більше людей, які НА ДАНИЙ МОМЕНТ, ВЖЕ розповсюджують вірус, тест кагбе, в основній масі своїй, більше ні для чого і не потрібен

не згідний. тест потрібен для об'єктивної інформації. і розповсюдження вірусу в умовах карантину припиняється.

 

On 18.04.2020 at 00:00, MANJAK11 сказано:

це не релігія, це статистика, тут не можна вірити чи не вірити, а взнати, чи пік пройшов, можна лише коли пандемія закінчится, навіть на спад не варто орієнтуватися, бо це не гарантія, а в нас навіть спаду ще не починалось. А світлі того, що інкубаційний період два тижні, то навіть не смішно, робити якісь прогнози і НАРАЗІ робити якісь висновки

фахівець-епідеміолог здатний спрогнозувати пік епідемії залежно від поведінки збудника і вжитих заходів. і, маючи доступ до об'єктивних даних, він легко може вирахувати, що пік пройдено, навіть якщо кількість позитивних тестів зростає - тільки тому, що тестів провели більше (наприклад).

гарна картинка в тему: image

жовті стовпчики діаграми - офіційна статистика, сірі - математична модель фактичної кількості випадків (хоча я вважаю, що кількість офіційних випадків була суттєво заниженою)

On 18.04.2020 at 00:00, MANJAK11 сказано:

карантин (з закриттям ринків і остального) ввели рівно місяць назад, інкубаційний період 2 тижні, вже пройшов два рази, а скільки ще ходить на інкубаційному зараз ? Правильніше спитати, а скільки ходить на інкубаційному і не протестованих ? Хто може знати ці цифри ? Як на цьому фоні можна робити прогнози ?

сенс карантину якраз в тому, щоб не поширювати збудника. і якраз за інкубаційний період всі провинні або одужати, або захворіти, і проявити себе, але поширення на карантині вже не буде (крім привозних випадків). це - не релігія, це - математика )

 

On 18.04.2020 at 00:00, MANJAK11 сказано:

якби ВСІХ громадян тестували хоча б раз на тиждень, тоді да, можна було б так стверджувати, але тут як в тому анекдоті *то что вы не сидите, это не ваша заслуга, это наша недоработка* . Скільки там тих тестів є ? 250 000 ? на 25 областей це приблизно 10 000  (Луганську й Донецьку порахував як одну, Крим не враховував) Як ти думаєш, скільки тих тестів роблять щодня ? Ще одне, як ти думаєш, всім померлим від хвороб, які можуть бути супутні коронавірусу, роблять тести ? Ну то як тут можна щось прогнозувати ?

прогнозувати дуже легко - карантин. скільки б випадків не було, але якщо вони локалізовані - то збудник не поширюється, тому розрахунковий пік - якраз інкубаційний період плюс тиждень. незалежно від кількості тестів і офіційної статистики.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Nokian сказал:

Корона вірус, як РІЗНОВИД грипу ,існує якраз стільки,як і інші віруси, тобто мільони років.В труктурі ГРВІ  віруси звичайноо грипу займають лише 7-10%, а корона віруси 10-15. Тому коли кожної зими лікарі ставили дітям , та й дорослим діагноз ГРВІ, то вдвічі ймовірніше ,що це був якийсь саме коронавірус, ніж просто грип.

Просто до 60 х років минулого сторіччя його НЕ ВМІЛИ виділити.

Зрештою на практиці і виділення саме коронавірусу  не має важливого значення.

Все одно лікування загально симптоматичне, тобто бють не по самому вірусу, а по наслідкам його  діяльності.

Так само ,,чудодійна ,, вакцина , яку так очікують несвідомі, до того часу поки її зроблять, буде тупо неактуальна, бо вірус за рік вже зовсім зміниться.

Корона вірус давним давно був, є і буде.Просто раніше про нього не знали, а що набагато важливіше не роздували істеріїї 

Не було потрібного інструментарію та знаннь.

Ну так до винайдення мікроскопа , ще не так давно люди і про існування мікробів взагалі лише здогадувались ,дуже примітивно.

Тому насправді людський організм давним давно пристосувався взаємодіяти з коронавірусом.

Як і з появами його нових штамів.

Тому любий грип проходить в здорового організму ,щоз лікуванням, що без лікування МАЙЖЕ за той самий час.

Ослаблений ( в тому числі й через депресію та переляк викликані  якраз НАДМІРНИМ карантином  та медіаістерією), старий та хворий  може й не пережити.

Ну так це закон життя.Нема сміливості його визнати?Від того він не зміниться.

Психоз викликаний клятими журналіздами то теж пройде, але наслідки його страшніші за сам коронавірус в мільон разів.

 

 

Нокіан заперечує існування корона віруса, так як хочете вірити в те що хоче вірити.Так як весь його бізнес (точка в ЮВАНТІ з продажу мобілок) закрита на період карантину.А наслідки його(закритя точкі) страшніші за сам коронавірус в мільон разів:)))))))))))))))))))

Змінено користувачем waltasar
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, waltasar сказано:

чукча - не читатель, чукча - пе(Й)сатель? чи то такі наслідки впливу коронавірусу?

за приведеними вами посиланнями, зробіть декілька скріншотів, які дадуть відповідь на питання:

39 хвилин тому, rrid сказано:

сухі статистичні дані щодо смертності в окремих регіонах Італії та Китаю (а потім і Нев-Йорку) - потижнево за останні декілька років.

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, waltasar сказано:

Нокіан заперечує існування коронавируса, так як хочете вірити в те що хоче выріть.Так як весь його бізнес (точка в ЮВАНТІ з продажу мобілок) закрита на період карантину.

Чи ти сліпий.?

4 хвилин тому, waltasar сказано:

Корона вірус, як РІЗНОВИД грипу ,існує якраз стільки,як і інші віруси, тобто мільони років

7 хвилин тому, waltasar сказано:

Так як весь його бізнес (точка в ЮВАНТІ з продажу мобілок) закрита на період карантину.

 

Я продаю, як і продавав до цього.

Просто доставляю клієнтам додому ,або зустрічаємось.

 

До речі за три місяці цієї масової  профанації ніхто не поцікавився, а що ж виявляє хвальоний полімеразний тест?

А виявляє він лише РНК ковіду, тобто його залишки.

МЕРТВІ.

Здатні зашкодити нам рівно так,як кістки гітлеровців.Хоча свого часу це було дуже страшно та смертельно.Гітлерівці.

Тому й посилатися на  самі лише результати ,, тестів,, на ковід ну вкрай примітивно та безглуздо.

Але ж кого це цікавить в епоху ,,гугл та вікі обізнності,,

Коли кожен, хто вміє читати та набирати текст в гуглі, вже  уявив , що щосьзнає ,чи навіть розуміє.

 

 

  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, rrid сказал:

чукча - не читатель, чукча - пе(Й)сатель? чи то такі наслідки впливу коронавірусу?

за приведеними вами посиланнями, зробіть декілька скріншотів, які дадуть відповідь на питання:

 

Для жителів тундри і тих хто не вміє користуватися пошуком в гуглі скідую ссилку.Моя вам порада вчіть англійську мову і тоді все знайдете в гуглі

 

 

https://www.mortality.org

 

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коронавіруси - це ціле "сімейство" вірусів і деякі з них дійсно відомі дуже давно

саме цей, який спричинив пандемію по всьому світу виявлений минулого року, тому і має назву 2019-nCoV

і коронавірус аж ніяк не є різновидом грипу

 

це елементарні речі, які розуміє пересічний громадянин, у якого немає "5" з вірусології

 

очі кровоточать від такого поносу....

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Werwolf777 сказано:

коронавіруси - це ціле "сімейство" вірусів і деякі з них дійсно відомі дуже давно

саме цей, який спричинив пандемію по всьому світу виявлений минулого року, тому і має назву 2019-nCoV

і коронавірус аж ніяк не є різновидом грипу

 

це елементарні речі, які розуміє пересічний громадянин, у якого немає "5" з вірусології

 

очі кровоточать від такого поносу....

В тебе очі кровоточать від відчуття власної нікчемності.

Точніше малозначимості.

Ієрархічний інстинкт.

Тому це й стараєшся компенсувати різними висками, воплями та мінусами.

Як і ще деякі тут , що не можуть винести, коли на нимх не звертають увагу

 

 

По улицам Слона водили,
Как видно, напоказ.
Известно, что Слоны в диковинку у нас,
Так за Слоном толпы зевак ходили.
Отколе ни возьмись, навстречу Моська им.
Увидевши Слона, ну на него метаться,
И лаять, и визжать, и рваться;
Ну так и лезет в драку с ним.
"Соседка, перестань срамиться, -
Ей Шавка говорит, - тебе ли со Слоном возиться?
Смотри, уж ты хрипишь, а он себе идет
Вперед
И лаю твоего совсем не примечает. -
"Эх, эх! - ей Моська отвечает, -
Вот то-то мне и духу придает,
Что я, совсем без драки,
Могу попасть в большие забияки.
Пускай же говорят собаки:
"Ай, Моська! знать, она сильна,
Что лает на Слона!"

 

Змінено користувачем Nokian
  • +1 1
  • -1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Nokian сказано:

В тебе очі кровоточать від відчуття власної нікчемності.

Точніше малозначимості.

Ієрархічний інстинкт.

Тому це й стараєшся компенсувати різними висками, воплями та мінусами.

Як і ще деякі тут , що не можуть винести, коли на нимх не звертають увагу.

 

 

дядьку, ти дибіл?

ти поносиш очевидні нісенітниці і ще огризатися вистачає дурості

сядь почитай для початку те, про що пишеш

і не переходь з власної думки на особистості... бубен може задзвеніти

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Nokian сказал:

Іди в компанію до мосьок.

Мінусок постав.

Слоника обідили...

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, waltasar сказано:

Для жителів тундри і тих хто не вміє користуватися пошуком в гуглі скідую ссилку.Моя вам порада вчіть англійську мову і тоді все знайдете в гуглі

 

 

https://www.mortality.org

 

ти думав, що мені впадло буде реєструватись на цьому сайті, бо там дірєхтором числиться москаль? ні, я вже вдруге можу сказати, шо ти піс*дюк, бо даних, які я вже для особливо обдарованих виділив шрифтом і кольором, там немає.

в пошуку даних по італії я не те що англіцку - я італійську почав вивчати, тіки це ніфіга не помогло.

тому ти або даєш скріншоти, або - піс*тюк.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, rrid сказал:

ти думав, що мені впадло буде реєструватись на цьому сайті, бо там дірєхтором числиться москаль? ні, я вже вдруге можу сказати, шо ти піс*дюк, бо даних, які я вже для особливо обдарованих виділив шрифтом і кольором, там немає.

в пошуку даних по італії я не те що англіцку - я італійську почав вивчати, тіки це ніфіга не помогло.

тому ти або даєш скріншоти, або - піс*тюк.

Я тобі дебіл дав ключі в рукі.Якшо хату не вмієшь відкривати ключем бо тупий то вибачай.

  • Збентежений 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rrid сказал:

маючи доступ до об'єктивних даних

ключова фраза. обьєктивні дані в нас не можливі впринципі, бо:

1тестів не вистачає

2 часто пишуть любий другий діагноз і тестують неохоче

3 люди боятся стати *чумними* і до лікарів звертаются лише в крайньому випадку

1 час назад, rrid сказал:

сенс карантину якраз в тому, щоб не поширювати збудника. і якраз за інкубаційний період всі провинні або одужати, або захворіти, і проявити себе, але поширення на карантині вже не буде (крім привозних випадків). це - не релігія, це - математика )

так ніхто не спорить про це, але 

1 не у всі магазини пускають поштучно

2 там де пускають поштучно не всі дотримуются дистанції в черзі

3 церква (думаю цей момент розжовувати не потрібно

тому слово *карантин* в українському розумінні не одне й теж, ніж скажімо в в шведському, але звичайно, є великі шанси, що він таки стримає італійський сценарій

1 час назад, rrid сказал:

прогнозувати дуже легко - карантин. скільки б випадків не було, але якщо вони локалізовані - то збудник не поширюється, тому розрахунковий пік - якраз інкубаційний період плюс тиждень. незалежно від кількості тестів і офіційної статистики.

див. вище

1 час назад, rrid сказал:

жовті стовпчики діаграми - офіційна статистика, сірі - математична модель фактичної кількості випадків (хоча я вважаю, що кількість офіційних випадків була суттєво заниженою)

якраз це ще раз доказує, що прогнозувати тут бесполєзно, бо багато або брехні, або неврахованих даних

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МОЗ повідомляє:

В Україні зафіксовано 6592 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 22 квітня в Україні 6592 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 174 летальні, 424 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 467 нових випадків.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 349 випадків;
Волинська область — 176 випадків;
Дніпропетровська область — 150 випадків;
Донецька область — 16 випадків;
Житомирська область — 287 випадків;
Закарпатська область — 218 випадків;
Запорізька область — 141 випадок;
Івано-Франківська область — 589 випадків;
Кіровоградська область — 251 випадок;
м. Київ — 989 випадків;
Київська область — 390 випадків;
Львівська область — 274 випадки;
Луганська область — 26 випадків;
Миколаївська область — 82 випадки;
Одеська область — 148 випадків;
Полтавська область — 116 випадків;
Рівненська область — 353 випадки;
Сумська область — 86 випадків;
Тернопільська область — 471 випадок;
Харківська область — 82 випадки;
Херсонська область — 72 випадки;
Хмельницька область — 54 випадки;
Чернівецька область — 1053 випадки;
Черкаська область — 206 випадків;
Чернігівська область — 13 випадків.

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 22 квітня 2020 року до Центру надійшло 1117 повідомлень про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 19649 повідомлень про підозру на COVID-19.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

До речі за три місяці цієї масової  профанації ніхто не поцікавився, а що ж виявляє хвальоний полімеразний тест?

А виявляє він лише РНК ковіду, тобто його залишки.

МЕРТВІ.

Здатні зашкодити нам рівно так,як кістки гітлеровців.Хоча свого часу це було дуже страшно та смертельно.Гітлерівці.

а при тестуванні на цукровий діабет виявляють лише глюкозу в крові, яка здатна зашкодити нам рівно, як кістки гітлеровців. Сказочний довбограй. 

  • Дякую! 2
  • Ха-ха 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, nickel сказал:

так хочется в музей, а особливо в бібліотеку, аж зітхнув з полегшенням :0016:

  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

обьєктивні дані в нас не можливі впринципі, бо:

1тестів не вистачає

2 часто пишуть любий другий діагноз і тестують неохоче

3 люди боятся стати *чумними* і до лікарів звертаются лише в крайньому випадку

3-го досить для того, щоб оцінити летальність. а цих даних (по загальній смертності по регіонах за декілька останніх років потижнево, включно з останніми тижнями) - їх немає у відкритому доступі як в нас, так і по ломбардіях-ньойорках-вуханях. тому це натякає на певні думки математикам, і не тільки...

14 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

1 не у всі магазини пускають поштучно

2 там де пускають поштучно не всі дотримуются дистанції в черзі

3 церква (думаю цей момент розжовувати не потрібно

тому слово *карантин* в українському розумінні не одне й теж, ніж скажімо в в шведському, але звичайно, є великі шанси, що він таки стримає італійський сценарій

тут знову не вистачає об'єктивних даних ;)

що в Італії, що в нас - значний відсоток захворілих становлять медпрацівники.

але щось немає даних по жодній з країн про значну кількість хворих митників-прикордонників - людей, які стоять на величезному потоці туристів та інших транзитерів.

і попри майже два мульйона позитивних тестів - новий вірус дуже мало вивчений, зокрема і щодо ефективності карантину. поки тільки всі на ходу перевзуваються - і ВООЗ, і китайці, і трамп, і британці, й москалі, і тд.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, waltasar сказано:

Я тобі дебіл дав ключі в рукі.Якшо хату не вмієшь відкривати ключем бо тупий то вибачай.

почав вже відписувати, що за твоїми посиланнями всяка хня, а не те що я просив мені показати (типу на mortality.org дані тільки до 2017-го року, без 2018, 2019, 2020), але щось підказує, що ти сам з собою говориш, і бачиш те, що тобі ввижається, то сенсу щось пояснювати (типу не пукай в пудру, чи змовчиш - може ще й за розумного сприймуть) - сенсу нема, то бувай. тримай при своїх криворуцях ключі від палати, мені такого не тра :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, rrid сказал:

почав вже відписувати, що за твоїми посиланнями всяка хня, а не те що я просив мені показати (типу на mortality.org дані тільки до 2017-го року, без 2018, 2019, 2020), але щось підказує, що ти сам з собою говориш, і бачиш те, що тобі ввижається, то сенсу щось пояснювати (типу не пукай в пудру, чи змовчиш - може ще й за розумного сприймуть) - сенсу нема, то бувай. тримай при своїх криворуцях ключі від палати, мені такого не тра :)

За 2017-2018 для тих хто в танкові.В Італіі і краінах Європи.Якшо треба то знайду і по Кітаю і по Штатах.Але тобі це не допоможе. Бо щоб влючити аналітичний аналіз,треба мати сіру речовину,якоі в тебе нема:)

unnamed.jpg

Змінено користувачем waltasar
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, rrid said:

сухі статистичні дані щодо смертності в окремих регіонах Італії та Китаю (а потім і Нев-Йорку) - потижнево за останні декілька років.

помісячно не підходить?

0FF4C695-D187-4B09-AAE6-9AE7D7437877.thumb.png.a1004fec29b3d66a1b13bf1310056553.png
упдате: на графіку навіть щоденні дані є (наростаючим підсумком), тому розрахувати по тижням не є проблемою.

Змінено користувачем yu2007
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, waltasar сказано:

За 2017-2018 для тих хто в танкові.

unnamed.jpg

танкіст, ти - дебіл?

де ти тут побачив потижневі дані?

де ти тут побачив дані по окремих регіонах - Ломбардія, ВУхань, Ню-Йоркус?

що і з чим ти тут хочеш порівнювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З цього всього я розумію, що наявність в людей критичного мислення, в деяких випадках негативно впливає на виживання їх як виду))) :)

 

Цитувати

Поки грім не гряне - мужик не перехреститься

Бо 

Цитувати

Дурні вчаться на своїх помилках, а розумні на чужих.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, rrid сказал:

танкіст, ти - дебіл?

де ти тут побачив потижневі дані?

де ти тут побачив дані по окремих регіонах - Ломбардія, ВУхань, Ню-Йоркус?

що і з чим ти тут хочеш порівнювати?

Дебілкуватий доморощений аналітік.Не відкривай велосіпед.Без тебе вже все проаналізували.

 

 

https://www.facenews.ua/articles/2020/332716/

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...