Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, nickel сказано:

Це ти цю табличку ведеш? Без заголовків нічого не зрозуміло.

Тут беру:

https://www.worldometers.info/coronavirus/

Викладаю скрін тут час від часу - буде видно динаміку куди ми рухаємось по кількості тестів на 1 млн населення.

Змінено користувачем sergkots
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, nickel сказано:

Смертність в Нью-Йорку.

image.thumb.png.cd64510bdf9c692ee5caf6f30eb47784.png

image.thumb.png.3832c3c087bfa678b1a0813683188e7d.png

 

 

Нікель ллє воду на млин Нокіана? :blink:

якщо уважно дивитись на графік і звернути увагу на дивні буковки "нодата" (no data) якраз за період, що безпосередньо передує спалаху коронавірусу, то з цього можна зробити декілька висновків: 1) хтось приховує дані; 2) хтось маніпулює даними; 3) немає даних - не може бути й коректних (правдивих) висновків із-за недостачі інформації, і аж ніяк не такий:

14 годин тому, nickel сказано:

Ці цифри суперечать думці про те, що багато людей, які вмирають від нового вірусу, так чи інакше померли б. І вони припускають, що нинішні показники смерті від коронавірусу занижують реальну кількість вірусу, чи то через недостатність смертності від коронавірусу, так і на кількість смертей, які зазвичай можна запобігти, або і те й інше.

 

Натомість, мерія нев-йорка визнала, що під виглядом померлих від коронавірусу хоронять зовсім інших людей:

Цитувати

Вдень в п'ятницю відразу кілька американських ЗМІ повідомили, що на острові копають траншеї для масових поховань жертв коронавірусу.

У мерії підтвердили, що на острові дійсно ховають жертв пандемії, але запевнили, що про масові поховання не йдеться.

"Це люди, тіла яких протягом декількох тижнів ніхто не забрав з моргу", - пояснив телекомпанії CNN прессекретар мерії Фредді Голдстін.

і губернатор спростовує слова мудаків з мерії:

Цитувати

Вранці в понеділок, 6 квітня, член міської ради і голова департаменту охорони здоров'я Нью-Йорка Марк Левін написав у своєму Twitter, що влада може використовувати парки для поховання померлих від коронавірусу.

"Вже скоро ми будемо використовувати "тимчасові заходи", - написав він. - Швидше за все, це буде зроблено з використанням парків Нью-Йорка для поховань (так, ви правильно це прочитали). Траншеї будуть рити для 10 трун, покладених в лінію. .. "

Пізніше губернатор штату Ендрю Куомо виступив з офіційними роз'ясненнями, спростувавши заяву члена міськради Нью-Йорка, а сам Марк Левін підтвердив, що подібний варіант розглянуть "тільки за зовсім надзвичайних обставин".

 

 

І як родзинка для панікерів. Є такі от слова якоїсь медсестри:

Цитувати

За словами медсестри Наді Грінберг, яка працює в лікарні Нью-Йоркського університету NYU Medical Center, пацієнти з симптомами коронавірусної хвороби з'являються в госпіталі "кожні три-п'ять хвилин".

"Вони приходять самі, деяких привозять бригади "швидкої допомоги", так що нашим лікарям доводиться працювати по 16-18 годин на добу", - заявила вона ВВС.

і зовсім інша інформація від тої ж ВВС:

Цитувати

До початку цього тижня, щоправда, з'ясувалося, що самі екстрені заходи, ухвалені федеральною владою і владою штату, виявилися не потрібними. Оптимісти пояснюють це тим, що через обмежувальні заходи епідемія вже досягла свого піку і пішла на спад. Песимісти говорять лише про тимчасовий перепочинок.

Але хай там як, новий госпіталь Javits New York Medical Station, відкритий на місці міського центру, де проводилися автошоу і інші заходи, і розрахований на 2 500 ліжок, поки допоміг лише 40-а пацієнтам.

Плавучий госпіталь ВМФ США Comfort, що прийшов до Нью-Йорка ще в кінці березня і має 1 000 лікарняних ліжок, до кінця минулого тижня прийняв на лікування лише 20 пацієнтів.

 

для охочих - всі мої цитати з одного репортажу ВВС https://www.bbc.com/ukrainian/features-52256286

 

наразі, очевидно, що реальні дані - приховують всі. і в нас, і в америкосів, і в китайців, і в італійців... тому й статистика по країнах кардинально різниться щодо летальності...

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ForZa сказано:

Названо причини "феномена В'єтнаму" в боротьбі з коронавірусом

  Показати прихований контент

Кількість тих, хто заразився в країні, незважаючи на сусідство з Китаєм, ледь перевищила 260 осіб, ніхто з них не помер.

В'єтнам прийняв ефективні заходи в боротьбі з коронавірусом і, незважаючи на спільний кордон з Китаєм, домігся значних результатів. Успіх країни в протистоянні з COVID-19 у понеділок, 13 квітня, проаналізувало видання South China Morning Post.
Відзначається, що реакція В'єтнаму на кризу заслужила похвалу від Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ). Показники інфікування в країні, незважаючи на спільний кордон з Китаєм, залишаються значно нижчі, ніж у Південній Кореї, Сінгапурі та на Тайвані - їх багато разів хвалили в ЗМІ за їх ефективні заходи проти пандемії. Крім того, у В'єтнамі взагалі не зафіксовано смертей від нового вірусу.
Представник ВООЗ у В'єтнамі Кидун Парк вважає, що раннє реагування країни на кризу виявилося найважливішим фактором успіху.
"В'єтнам відреагував на цей спалах рано і діяльно. Його перше дослідження з оцінки ризиків було проведено на початку січня - незабаром після того, як почали надходити повідомлення про випадки захворювання в Китаї", - сказав він.
У країні швидко був створений національний комітет з попередження і контролю COVID-19 на чолі з віце-прем'єром, який відразу представив національний план реагування. В'єтнамські школи закриті з січня, 16 березня розпочався масовий карантин, з 25 березня припинені міжнародні авіарейси. Переважна більшість внутрішніх рейсів, поїздів і автобусів скасовані. Тим, хто заразив іншу людину через відмову носити маску, може загрожувати до 12 років в'язниці.
При цьому влада поки не говорить про пом'якшення цих обмежень. Незважаючи на малу кількість підтверджених випадків, 1 квітня В'єтнам оголосив обмеження щодо в'їзду та виїзду з країни. Крім того, у В'єтнамі є досвід лікування схожих захворювань, таких як атипова пневмонія.
Успіх В'єтнаму можна пояснити і соціальною згуртованістю його громадян. Так, прем'єр-міністр Нгуен Суан Фук порівняв дії країни щодо стримування вірусу з Тетським наступом - першим широкомасштабним наступом комуністичних сил під час війни зі США в 1968 році. Люди похилого віку підтверджують, що не бачили такого рівня дисципліни і солідарності з часів війни.
У В'єтнамі на 13 квітня зафіксовано 262 випадки зараження коронавірусом, ніхто з пацієнтів не помер.
Раніше повідомлялося, що у В'єтнамі вилікували всіх, хто заразився коронавірусом. Поширення коронавірусу вдалося швидко взяти під контроль.

 

а ніде не названо фінансових-економічних і популяційних результатів цього "феномену"?

в чому феномен - в скасуванні навчання?

 

феномен - це Таїланд, де не допустили спалаху епідемії, залишаючи кордони відкритими, не виганяючи туристів з країни...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rrid сказал:

Нікель ллє воду на млин Нокіана? :blink:

Що ти маєш на увазі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Cherman сказал:

Ото тебе торкнуло.

Не смішно. Як тебе так торкне, будеш і ридати, і місця собі не зможеш найти. Це має пережити кожен! 

 

16 часов назад, iiron сказал:

О 5-й ранку взяло

Бо я ще не лягав спати.

 

16 часов назад, iiron сказал:

Ось і знайшовся винуватий:)

Ну от тобі і істина. Люди - це творіння Бога, які ним же програмуються. А якщо точніше, то кожна людина - це Бог в мініатюрі. Тільки він так хитро це все зробив, що та сама людина про це не знає. Тобто виходить двоякість: з одного боку Бог собі грається кожною людиною, як хоче, з іншого боку людина думає, що то вона сама все робить, і думає, що Бог тут ні причому. Багато з людей - штучні (бомжі, вбивці), тому що злиденних насправді немає і вбивства не існує. Війни не існує, це ілюзія. Ти бачиш одне, а насправді там зовсім інше. от так і ми всі живемо в ілюзії і віримо всьому підряд, хоча багато чого насправді з того немає, як і той же коронавірус. Тому, хто ще не одмучився, бажаю терпіння, а хто одмучився - вітаю, скоро на вашій вулиці буде свято. 

  • Cумний 1
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, bublik007 сказал:

Люди помирають, і, на жаль, зовсім не штучно.

Ти особисто то бачив? Тепер, друге: я теж вмер, але чомусь досі пишу тут. То що? Смерті не існує. Ті, що для нас вмерли, продовжують собі жити в паралельній реальності. І більше того, ти сам їх там бачиш, але поки ти в цій реальності. От така неув'язка. 

 

11 часов назад, igrok сказал:

І я таке ж хочу,куплю не зважаючи на ціну.Бо вже тоска гложе.

Уууу, а ціна захмарна, я тобі скажу, треба 30 місяців відмучитися, пережити смерть. А чому 30? Бо Іуда продав Ісуса Христа за 30 срібників. Це не суцільні муки, але місцями таки дууууже важко, а в кінці взагалі здається, що ти страждаєш вічно. Потягнеш? 

 

 

  • Cумний 2
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Cherman сказал:

пацієнтом покійного Шимоновича?

Доживеш до своєї смерті, переживеш те саме, що і я, тоді і поговоримо.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, TFA сказал:

Доживеш до своєї смерті, переживеш те саме, що і я, тоді і поговоримо.

зомбиапокалипсис близко?)))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Cherman  або хтось його акаунт хакнув, або в чоловіка і справді проблеми в житті..

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, romanc сказал:

зомбиапокалипсис близко?)))

А ти думаєш, чого всі поховалися по домах? Чого всі ходять в масках ніби ядерна війна сталася? Все замасковано. Всі думали, що апокаліпсис - то буде горіти земля (до речі, трава горить не просто так), ще щось тому подібне... А все тихенько незамітно робиться. 

  • Cумний 1
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, Cherman said:

Надіюсь, оця машина часу - це тролейбус?

 

Якось слухав подкасти Пола Стамеца (чи Стеметса) у Джо Рогана. То більше схоже на гриби з високим вмістом псилоцибіну, аніж на тролейбус)))

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

@Cherman  або хтось його акаунт хакнув, або в чоловіка і справді проблеми в житті..

Ніхто мене не ламав. Проблеми були - глобальні, але це сталося паралельно зі звичним життям. Я думав, що то зі мною щось не так. Але коли почався цей коронавірус - таки так, навколо теж почали відбуватися дивні речі, значить світ теж з'їхав з глузду, а це значить, що це початок кінця. Почитайте Біблію, там сказано, коли буде кінець світу, які ознаки. Як мінімум дещо вже сталося: об'єднання церков, час став летіти як навіжений, і т.д. Після цього всього має настати новий світ - рай на Землі. Історія Ісуса Христа - це історія кожного з нас. Ніхто не знав, що нас чекає після смерті, я тепер це пережив, скажу, несолодко було...

  • Cумний 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, TFA сказано:

Ніхто мене не ламав. Проблеми були - глобальні, але це сталося паралельно зі звичним життям. Я думав, що то зі мною щось не так. Але коли почався цей коронавірус - таки так, навколо теж почали відбуватися дивні речі, значить світ теж з'їхав з глузду, а це значить, що це початок кінця. Почитайте Біблію, там сказано, коли буде кінець світу, які ознаки. Як мінімум дещо вже сталося: об'єднання церков, час став летіти як навіжений, і т.д. Після цього всього має настати новий світ - рай на Землі. Історія Ісуса Христа - це історія кожного з нас. Ніхто не знав, що нас чекає після смерті, я тепер це пережив, скажу, несолодко було...

Ти пішов у Свідки Єгови?

  • Подобається 1
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

Ти пішов у Свідки Єгови?

Женя, релігія створена не просто так. Я не вважав себе сильно віруючим, палким православним, я просто знав, що Бог є і все. Але прийшов час, і він став зі мною говорити, розказувати і показувати все навколо. Коли я спитав, чого я тебе чую, він сказав: "ти вмер". Але паралельно я ще проживав певні події. Просто в часі то все відбувалося не хронологічному порядку. Я так само як і ви собі жив, нікого не чіпав, робив своє діло. Але ж колись приходить час розкривати карти, для чого ми тут, і що ми тут робимо в принципі? Це і є смерть. І це переживає кожен. В паралельній реальності я дід старий, який вмер від цукрового діабету. В цій реальності, то все було зжато в максимально короткі строки, і за ці 2,5 роки я пережив і старість, і смерть, і митарства, які людина проходить після смерті. Це все ФІЗИЧНО відбувалося ТУТ, але душевно було десь в не дуже приємних місцях. Якщо ти не віриш в паралельні реальності, простий приклад: ти сидиш в компанії друзів, але в якийсь момент ти думками десь чи в спогадах, чи десь в іншому місці. І ти не чуєш, що відбувається навколо. Оце 2 реальності: ти знаходишся фізично в першій, а насправді в тій, де ти думками. Тобто де твоя душа. От так і я тілом був тут, а душа літала ой в яких нехороших а то і страшних місцях. І навіть коли почався цей карантин, я проїжджав на вєліку по місту, відчуття були стрьомні, ніби тут справді стався апокаліпсис...

  • Дякую! 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, TFA сказано:

Женя, релігія створена не просто так

Ти правий - релігія, і таки так - створена.

Бо віра і релігія - різні речі.

Але ти на питання не відповів.

 

  • Подобається 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Cherman сказано:

Піз*ец. Я просто не маю слів.:0016:

ну...

я промовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, TFA said:

В паралельній реальності я дід старий, який вмер від цукрового діабету. В цій реальності, то все було зжато в максимально короткі строки, і за ці 2,5 роки я пережив і старість, і смерть, і митарства, які людина проходить після смерті. Це все ФІЗИЧНО відбувалося ТУТ, але душевно було десь в не дуже приємних місцях.

 

Щось я плутаюсь. Ви обоє померли: і той дід, і ти? Чи тільки дід? 

А скільки тобі зараз років по паспорту в нашій паралельній реальності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Zheny@ сказал:

Але ти на питання не відповів.

 

Я нікуди не вступав.
 

15 минут назад, Zheny@ сказал:

Бо віра і релігія - різні речі.

Ну вірити можна в що хоч. Я мав на увазі конкретно релігія. В кожного народу вона своя, але суть в них фактично однакова. Я не кажу, що треба кожну неділю ходити в церкву і кланятися Богу. Я кажу, що в релігії закладена основа життя, там багато чого зашифровано просто. І я би сам ніколи би то все не розшифрував. Але вже багато чого мені стало ясно.
 

 

14 минут назад, yu2007 сказал:

Ви обоє померли: і той дід, і ти? Чи тільки дід?

Ми померли обоє. Але похорони діда мали бачити внуки. Для них та реальність, щоб вони бачили смерть свого діда. Так як і я бачив смерть свого діда по татовій лінії. Тут мене ніхто не хоронив, 2 дня реанімації і на 3-й день воскресіння - переведення в звичайну палату. Відчуття були, ніби мене справді перенесли на небо, бо там і 7-й поверх був і 737 палата (3 і 7 божественні числа). І дядьки веселі. Відчував себе як в санаторії, де я відновлювався після побаченого в реанімації, а там теж відбувалися дивні речі.

 

19 минут назад, yu2007 сказал:

А скільки тобі зараз років по паспорту

31. Но до недавда відчуття були як в 70-річного діда, якщо не 80-річного.

  • Cумний 1
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Cherman сказал:

Стоп, ти дійсно в реанімації був

Дійсно був в реанімації. Але перед тим були пекельні муки, аж навіть все навколо стало яскравішим, і било по очах... Я корчився в агонії болю. Визвали швидку, і повезли в лікарню. Мене чомусь везли у швидкій, де не включена була сирена (типу вмер). Потім мене підключили до капельниці і зразу відпустило. Це була розіграна сцена смерті, як я вже потім дізнався... 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Cherman сказал:

лікарі теж брали участь в цій змові проти тебе?

Була підміна людей. Дехто там взагалі не вписувався, але вони були запрограмовані як лікарі. Як можна пояснити той факт, що людині, в якої цукор зашкалює і ацетон, на вечерю принесли солодкий рис з цукром?? От тобі і змова проти мене... Або не принесли вечерю взагалі. І таке було. Правда в мене апетиту майже не було, було жорстке отруєння, але бульйону я би попив. Бігали вночі якісь хлопці а-ля гопники, типу то лікарі, не давали спати. Ну і власне сценка розп'яття: спочатку катетер в одну руку, потім в другу, а в кінці всунули, де великий палець. Це така пекуча адська боль була, а вона на тебе дивиться і знущаючими очима каже, так треба... І лежиш ти там, біля тебе охкають, жуть, коротше, як то в пекло спустився...

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 minutes ago, TFA said:

Потім мене підключили до капельниці і зразу відпустило. Це була розіграна сцена смерті, як я вже потім дізнався... 

 

Ну дивись, я теж колись давно побував в реанімації. Правда не так канонічно як ти: 2 дні, а потім воскресіння одночасно з переведенням в звичайну палату. Трохи довше, кілька днів взагалі лежав без свідомості. Так от чи тоді, чи вже іншим разом (бо згодом знову доводилось лягати під ніж) моїм батькам один анестезіолог якось сказав: з огляду на юнацький вік і отримані дози наркоти за такий період у мене можуть пізніше повідкриватися чакри проявитись психологічні розлади. 

 

А з крапельницями - то взагалі не один раз пройдений шлях. Думаєш що це вже все, от-от приймеш іслам. Але швидка забрала, прокапали, і на другий день вранці першим ділом виходиш з лікарні в найближчий кіоск за папіросами як ніби нічого й не було)))

 

Змінено користувачем yu2007
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Cherman сказал:

Ти діабетик?

Ну я ж писав зверху. Так

 

54 минуты назад, TFA сказал:

В паралельній реальності я дід старий, який вмер від цукрового діабету.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планет потроху їде з глузду, з цим вірусом...

Нова гіпотеза - вірус придумали щоб добратись до багатьох бізнесменів і високопосадовців, які переобувать у зговорі.

Спойлер

Автор: Daniel Robert Dowell
Дата публикации: 15 марта 2020
Перевод: PeachBlossom

Вот информация, о которой вам не расскажут официальные СМИ:

Сегодня в 4.30 утра канадскому премьер-министру Джастину Трюдо было предъявлено уголовное обвинение в корпороливных и финансовых преступлениях со стороны США. СМИ покрывают его, заявляя о том, что у ПМ и его жены К-вирус и поэтому какое-то время они не будут покидать страну.
48 часов назад за педофилию был арестован актер Том Хэнкс, который сейчас находится в отеле в Австралии. Он отказывается лететь обратно в США.
Следующими знаменитостями будут Селин Дион, Мадонна, Чарльз Баркли (PB: баскетболист), Кевин Спейси – все будут говорить о том, что заражены К-вирусом.
Аэропорты Италии полностью закрыты, так как более 80 служителям Ватикана и финансовым чиновникам предъявлены уголовные обвинения в финансовых преступлениях, педофилии, трафике детей и сексуальных насилиях.
Арабские Эмираты совершили массовые аресты членов своей собственной королевской семьи и ее филиалов.
Харви Вайнштейн согласился на сделку в обмен на показания против сотен голливудских селебрити и рассказал об их связи с наркобизнесом, педофилией и трафиком детей. Вместо 55 лет он получил только 23.

Вайнштейн дал показания против самых влиятельных людей, включая принца Эндрю, бывшего президента Билла Клинтона, бывшего вице-президента Джо Байдена, Тома Хэнкса, Опры Уинфри, Эллен Дедженерес, Квентина Тарантино, Чарли Шина, Боба Сагета (PB: комедиант), Кевина Спейси, Джона Траволты, Стивена Спилберга, Подесты, клубов по секс трафику NXIVM и PIZZAGATE и сотни других, которые напрямую связаны с Джеффри Эпштейном.
Эпштейну разрешили пойти на сделку и сфабриковать суицид в тюрьме в обмен на его показания. Он жив.
Главы некоторых самых больших корпораций были арестованы/ им были предъявлены обвинения. Некоторых заставили уйти с постов за последние 30-60 дней. Это главы таких компаний, как NBA, Harley Davidson, Gates Foundation, Intel, McDonald’s, Cesar Awards, Vatican Chief of Police, Disney и так далее. Примерно 700-800 отставок произойдет в следующие три месяца.
Созданный в лаборатории К-вирус использовался для того, чтобы ввести принудительную массовую вакцинацию. Также карантин послужит прикрытием для самой масштабной в истории тайной операции разведки США, в результате которой будет арестовано 158 тысяч человек, и будут убраны с постов самые большие и коррумпированные злодеи - политики, селебрити и главы компаний, включая глобальную элиту банкиров, таких как Джордж Сорос, должностных лиц Организации Объединенных Наций, основателей GRETA INC.
Трамп выиграет на выборах 2020, и арест бывших президентов США произойдет в начале 2021 (PB: уже произошел арест Хиллари, Обамы, Буша Старшего нет в живых, Буш Младший содействовал расследованию, Билл Клинтон скорее арестован).
Все самые важные аресты будут освещаться СМИ как случайность или теория заговора. Арестованные получат “Смерть Роммеля” - выбор между суицидом в обмен на то, что их репутация не пострадает и публика никогда не узнает об их деяниях (PB: это случилось с Бушем старшим), или они будут участвовать в уголовном процессе, тогда люди будут в курсе и их ждет публичный позор.
Некоторые важные религиозные деятели будут арестованы или их заставят уйти в отставку, внезапно они “заболеют”.

Ватикан станет первым, и Папа покинет свой пост в 2020. Производство извлеченного Адренохрома (PB: вещество, которое вырабатывается в организме ребенка во время жудкого страха, ужаса, боли, он используется как наркотик) будет обнародовано, Голливуд и и Ватикан будут напрямую ответственными за это.

 

гуглити Адренохром не раджу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото тут інтриги і  розслііііідування...

Піду но я десь в іншому місці  карантинити...

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...