Перейти до змісту

Стрілянина Театральний майдан


Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

Фото в вк він оновив вчора. 

Доречі, де це?

 

W17ZY6kvrM0.jpg

 

м. Одеса, Україна.

  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Cherman сказано:

 

пора про Супрун писати, яка розігнала психушки і психи тепер в терористи пішли )) а так не скажеш, що не при собі хлоп.

Змінено користувачем Oberegy
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СБУ повідомляють, що цей терорист не був у зоні АТО.  Але був на лікуванні у психлікарні.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Oberegy сказано:

пора про Супрун писати, яка розігнала психушки і

зрозуміло, значить від порохоботства ніде лікуватись 

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

цей терорист не був у зоні АТО

ну хоч щось добре... а то інфопривід був би... На Житомирщині московит розстріляв атовців, може чули... який вереск стояв у пабліках, що всі убдешники  психи, рейдери, рекетири, алконавти, смакували подробиці... я тиждень не могла читати те все, аж тьопало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, alexvvv сказано:

зрозуміло, значить від порохоботства ніде лікуватись 

не зовсім, деякі, на борді лікуються амбулаторно, але, поки безрезультатно

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, alexvvv сказано:

зрозуміло, значить від порохоботства ніде лікуватись 

як Вам треба, то можна приватно, а головне, відмовтесь від рошен, вони підмішують туди наркоту, звідти і порохоботи беруться. Так би вже давно всі щезли

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Oberegy said:

як Вам треба, то можна приватно, а головне, відмовтесь від рошен, вони підмішують туди наркоту, звідти і порохоботи беруться. Так би вже давно всі щезли

А апєльсінкі еті - наколатиє! Да!

3618bb8dcbbc1064c0706dca15d868a7410c71d9

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Cherman сказано:

Якщо тьопає, може... теж треба перевіритись?

ну як Вам заходить, коли покійників обзивають останніми словами і пишуть, що у ВСУ всі злочинці, то перевірятись треба не мені. А нормальних людей від цього якраз тьопає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Oberegy сказано:

відмовтесь від рошен, вони підмішують туди наркоту

о я десь подібне вже чув... а, згадав, наколоті апельсини, 2004 рік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ko3bMa сказано:

А апєльсінкі еті - наколатиє! Да!

нє, тепер в тренді чай з наркотою на Майдані

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

СБУ повідомляють, що цей терорист не був у зоні АТО.  Але був на лікуванні у психлікарні.

Псих психом, але зброя , яку він має, на базарі не продається. Хоча і повно її зараз. Чувака явно "зарядили", і, судячи зі всього, одним автобусом це не обмежено, мова йшла про вибухівку, яка є тне тільки в автобусі. Дай Бог, щоб це була не правда.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Oberegy сказал:

пора про Супрун писати, яка розігнала психушки і психи тепер в терористи пішли )) а так не скажеш, що не при собі хлоп.

Ага і стволи їм всім роздають, може хтось це все спланував нормально, спробуйте сраний дозвіл на зброю отримати, й майну якусь купити. А тут типу псих і зброя і вибухівка і хз ще що.

 

Моя логіка в тому що хочуть відволікти нас всіх від іншого більш може жахливішого, ну й може під шумок всім ще більше закрутять гайки. 

 

Питання чому Аваков приїхав сюди? Для того щоб страху навести, чи сам буде штурмувати? Якийсь брєд реально, велика честь для терориста як на мене що Аваков буде тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от мені цікаво, де цей шизоїд - брав гроші на оренду помешкання, та й зброю і вибухівку треба купувати за щось...

явно не на заводі працював...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MACCEN сказано:

Моя логіка в тому що хочуть відволікти нас всіх від іншого більш може жахливішого, ну й може під шумок всім ще більше закрутять гайки. 

згодна, та й блискавична реакція самі знаєте кого дуже вже показова

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MACCEN сказано:

Ага і стволи їм всім роздають, може хтось це все спланував нормально, спробуйте сраний дозвіл на зброю отримати, й майну якусь купити. А тут типу псих і зброя і вибухівка і хз ще що.

 

Моя логіка в тому що хочуть відволікти нас всіх від іншого більш може жахливішого, ну й може під шумок всім ще більше закрутять гайки. 

 

Питання чому Аваков приїхав сюди? Для того щоб страху навести, чи сам буде штурмувати? Якийсь брєд реально, велика честь для терориста як на мене що Аваков буде тут.

чого поліція,а не сбу цим займаеться?

Змінено користувачем petro22
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, reklamist сказал:

Айроне, не корчи з себе палкого переживальщика-совість нації, видихай і по можливость переходь на якусь легшу траву. Я лише сказав що подія екстраординарна для міста і тепер всі хто має монітор чи гаджет до них приклеєні. Не засмічуй своїми "іпать.. " ефір, тут дорослі слідкують за важливими подіями. 

Слиш, дядя дорослий, на рахунок трави ти помилився, на рахунок ВСІ хто має монітор чи гаджет до них приклеєні теж помилився(у шибу виглянув би як мінімум щоб переконатись перед тим як писати- водії їздять, магазини працюють).І в тому що Айрон з себе щось корчить теж помилився(про совість не буду писати бо ти навряд чи зрозумієш).Три помилки в короткому тексті забагато як для дорослого ділового дяді, нє?:D

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, petro22 сказано:

чого поліція а не сбу цим займаеться?

риторичне питання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Cherman said:

По тих смєхуєчках, які тут постять порохоботи, зрозуміло, хто найбільше постраждав від реформи Супрун.

а треба було б висловити глибоку занепокоєність

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, petro22 сказал:

чого поліція а не сбу цим займаеться?

СБУ займається якби безпекою з зовнішніх факторів, а всередині країни то я думаю МВС займатись має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zevs_Isver сказано:

а треба було б висловити глибоку занепокоєність

це до ЄС... не плутати з партією "ЄС"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...