Перейти до змісту

Стрілянина Театральний майдан


Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, Cherman сказано:

який би шум піднявся

4 дні кляті порохоботи шуміли про нашого пораненого, а потім померлого. Де була реакція?

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MACCEN сказано:

СБУ займається якби безпекою з зовнішніх факторів, а всередині країни то я думаю МВС займатись має.

Тут вже тероризмом попахує, думаю, це єпархія СБУ)))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MACCEN сказано:

СБУ займається якби безпекою з зовнішніх факторів, а всередині країни то я думаю МВС займатись має.

тероризм це до СБУ, там цілий антитерористичний центр є...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, yu2007 said:

@Zevs_Isver, а ти дивився фільм "Зємлянє" 2005?

не памятаю, давно було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, MACCEN сказано:

СБУ займається

антитерористичні заходи, здається, у їх компетенції. Тим більше, що тут не баба зрадила, всіх порву, а вимоги до політиків.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер

Цитата з його книги:

"Мене 15 років виправляють, але я не виправився, а скоріше навпаки - я ще більше став тим, ким я є. Чому? Тому, що я справляюся з самим собою і тому не виправляюся іншими. Тому, що я не продаю себе страхом. Мене можна вбити, але це не виправить. Я - це завжди Я, бо - Я можу. Я можу, тому що є лише одне, чого я не можу-не бути Злочинцем. Я можу, тому що вирішую все сам і живу по-своєму. Я можу, тому що я Один. І я не боюся. Злочинець - це глибина і не може не бути ним той, у кого вона є. Обличчя Бога - в дзеркалі...Цитата з його книги:"

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Берестечко-Красилівка... дивний маршрут

цікаво, він на автостанції "сів" в автобус чи за 100м  від воріт?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Cherman сказано:

Може, в нього і та зброя, яка в магазині продається.

https://stvol.ua/catalog/ognestrelnoe_oruzhie/filter/strana_proizvoditel-is-3f14cc9e-0be2-11e3-8033-1cc1de282c58/apply/

Може.. Я не вмію вангувати, тай місце пророків місцевого значення давно зарезервовано)) 

Але, якщо і так, то і там не так просто купити нарізну зброю. Дозволи всілякі( а пишуть що він псих), і, гроші...

Повторюсь: можливо і псих, але його явно хтось курує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Книга чоловіка, який захопив луцький автобус, Максима Плохого видана у Луцьку видавництвом "Волиньполіграф".

Це Сила правди підтвердила телефоном директорка друкарні Жанна Гадяк.

Жінка каже, що про друк книги чоловік домовлявся особисто. Тоді у 2014-ому році він також представився Максимом Плохим. Оплачував за послуги через банк на рахунок фізособи, тож, каже, інформація про це не збереглася.

Щодо змісту книги, то Жанна Гадяк відповіла таке: "Ці тези написав не він, це все цитати. Він казав, що він сидів і він це описав в книзі. Це книжка в авторській редакції і ми її не редагували"

Нагадаємо, чоловік, який тримає заручників в автобусі у центрі Луцька, є автором книги "Філософія злочинця", випущеної у 2014-му році. Тираж книги: 400 екземплярів, 560 сторінок.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, bublik007 сказано:

і, гроші...

от! купити зброю можна і нелегально, а от гроші! вартують такі забавки немало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловік, який представляється як Максім Плохой телефоном, через заручників зв'язується з родичами захоплених людей в автобусі у Луцьку. Син однієї із заручниць Олександр Думанський, надав Суспільному телефонну розмову.

Зі слів Олександра, наразі він перебуває на допиті у поліції.

З мамою йому вдалося поспілкуватися буквально кілька секунд. Жінка сама йому зателефонувала, потім передала слухавку терористу. З розмови видно, що чоловік, який захопив заручників, намагається привернути увагу журналістів.

 

 

Змінено користувачем nickel
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Чоловік, який представляється як Максім Плохой телефоном, через заручників зв'язується з родичами захоплених людей в автобусі у Луцьку. Син однієї із заручниць Олександр Думанський, надав Суспільному телефонну розмову.

Зі слів Олександра, наразі він перебуває на допиті у поліції.

З мамою йому вдалося поспілкуватися буквально кілька секунд. Жінка сама йому зателефонувала, потім передала слухавку терористу. З розмови видно, що чоловік, який захопив заручників, намагається привернути увагу журналістів.

 

 

це страшно... якщо правда про психічне захворювання, то ситуація насправді мало передбачувана.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КІЛЬКА ТЕРМІНІВ У В’ЯЗНИЦІ ТА ЛІКУВАННЯ У ПСИХЛІКАРНІ: ВІДОМЕ ІМ’Я ЧОЛОВІКА, ЯКИЙ ЗАХОПИВ ЗАРУЧНИКІВ У ЛУЦЬКУ

Чоловік, який захопив заручників у Луцьку перебував у місцях позбавлення волі. Максим Плохой – це його псевдонім.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Нагадаємо, 21 липня у Луцьку чоловік захопив рейсовий автобус з заручниками. Згодом стало відомо, що його звати Максим Плохой.

Проте, це його несправжнє ім’я. Чоловіка насправді звати Кривош Максим Степанович. Прописаний він офіційно в Дубно.

Чоловік відсидів кілька термінів у місцях позбавлення волі. Саме там він і написав свою книгу «Філософія злочинця».

Він часто бував у Луцьку, має тут багато знайомих та навіть після виходу з в’язниці перебував у полі зору поліції. Зі слів людей, які його опізнали, чоловік справляв враження адекватної людини, щоправда дивакуватої. Він часто міняв номери телефонів і мало говорив про себе конкретної інформації.

Також з офіційних джерел стало відомо, що Максим Кривош примусово лікувався у психіатричній лікарні.

За інформацією видання Сила правди тираж його книги – 400 екземплярів, 560 сторінок, видавництво невідоме. Схоже, книга автобіографічна і містить реальні факти з життя Максима Плохого.

У своїй книзі чоловік пише, що:

– Ріс у родині інтелігентів, проте в дитинстві надивився бойовиків і «решил стать крутым». Тож в 11 класі його затримали на ринку з рушницею, проте завдяки зв’язкам батька справу закрили.

– Навчався у духовній семінарії, але за кілька місяців розчарувався у церкві.

– Був засуджений на вісім років позбавлення волі за створення і керування бандою, покарання відбував на Львівщині.

– Після першого шестрічного ув’язнення вийшов на волю у 24 роки.

Цитата з книги: «Досье моих подвигов, собранное ментами, позволило суду впаять мне, 18-летнему, шесть лет лишения свободы. Это был мой первый срок, который я отсидел до звонка».
 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Zevs_Isver said:

Берестечко-Красилівка... дивний маршрут

цікаво, він на автостанції "сів" в автобус чи за 100м  від воріт?

 

Ну в Красилівку цим маршрутом нехай ті дурналісти самі їздять.

Берестечко-Краснилівка - що тут дивного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Oberegy said:

от! купити зброю можна і нелегально, а от гроші! вартують такі забавки немало

не разу не купляв зброю,

але думаю що ціна доступна і вибір є

 

єдине що стримує то "незаконність"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Oberegy сказано:

це страшно... якщо правда про психічне захворювання, то ситуація насправді мало передбачувана.

нащо відео цитувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, yu2007 said:

 

Ну в Красилівку цим маршрутом нехай ті дурналісти самі їздять.

Берестечко-Краснилівка - що тут дивного?

 

:beer:

 

реальніший маршрут, але питання залишається

 

 

p.s. якби на АС сідав то був би шанс що місцеві поліцейські звернули б увагу, якби не були так зайняті "обілечування" циганів

Змінено користувачем Zevs_Isver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nickel сказано:

18-летнему, шесть лет лишения свободы. Это был мой первый срок, который я отсидел до звонка

не знаю, чи був він здоровий психічно до цього, але після цього міг стати повним неадекватом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

але думаю що ціна доступна і вибір є

ну як доступна... не дуже, а в нього не одна одиниця, судячи з інфи вище. Або фанатик, який шукав і знаходив, або є ляльковод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, nickel said:

Чоловіка насправді звати Кривош Максим Степанович. Прописаний він офіційно в Дубно.

 

Свого часу мешкав у спокійному районі ЛПЗ.

321.thumb.jpg.b6d1c882958fe79ba95fdf594fbfc500.jpg

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...