Перейти до змісту

Стрілянина Театральний майдан


Рекомендовані повідомлення

22 хвилин тому, iiron сказано:

Ого яку титанічну працю провів.

Не льсти собі - то пару хвилин роботи.

 

23 хвилин тому, iiron сказано:

З 14 по 16 було ще не дуже ясно, пізніше стало очевидним що з "гідними" світить тільки не в яблуці.

Сам щось робив, що б у яблуці жити чи то робота лише для влади?

 

25 хвилин тому, iiron сказано:

І мені пох у вишиванці вони чи ні, балака чи разговарівают, жиди чи чистокровні арійці, мене цікавить тільки результат.

Поняв - такі як ти кажуть "какая разніца".

 

26 хвилин тому, iiron сказано:

Писанина є оцінкою результату і бажанням що такого більше не повторилось.Ферштейн?

І кого ж ти на борді вже встиг переконати так більше не робити?

 

27 хвилин тому, iiron сказано:

Вибач що розчарував на рахунок бізнесу

Кожен думає на основі власних стереотипів - як думаєш ти я зрозумів.

 

28 хвилин тому, iiron сказано:

І да, ваша сєкта не перестає дивувати.Буквально кожен без виключення чимось да здивує.

Ти якийсь список цієї секти склади, чи що. Буду хоч знати.

 

  • Ха-ха 1
  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, iiron сказано:

мені пох у вишиванці вони чи ні, балака чи разговарівают, жиди чи чистокровні арійці, мене цікавить тільки результат.

 

Манкурт?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, sergkots сказал:

Не льсти собі - то пару хвилин роботи.

 

Сам щось робив, що б у яблуці жити чи то робота лише для влади?

 

Поняв - такі як ти кажуть "какая разніца".

 

І кого ж ти на борді вже встиг переконати так більше не робити?

 

Кожен думає на основі власних стереотипів - як думаєш ти я зрозумів.

 

Ти якийсь список цієї секти склади, чи що. Буду хоч знати.

 

Друже, я не перший рік проживаю в цих краях і добре вивчив звички і повадки їх мешканців.Я добре знаю в яких випадках розмова переходить у стадію обговорення особистості співрозмовників.В нас тут все просто - тебе крепко задів мій пост, але в ньому настільки все очевидно що крити у відповідь немає чим і ти вирішив таким способом зняти какаху з себе і кинути в мене.Дитячий садок:D.

Змінено користувачем iiron
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Манкурт?

ти, як зазвичай, не бачиш суті. Якщо по простому, людина каже, що пофіг хто тебе обважить на базарі чи витягне в тебе гаманець, чи хтось у вишиванці, чи якийсь абрек. Суті і результату це не міняє, правда ж ? Результат - ти втратив гроші. по суті всім пох, чи український рагуль припаркувався посеред дороги чи якийсь інший, але всі корчать правильні мармизи. Колись оселедця на голові треба було заслужити, а зараз його носить кожен довбограй

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, MANJAK11 сказано:

ти, як зазвичай, не бачиш суті. Якщо по простому, людина каже, що пофіг хто тебе обважить на базарі чи витягне в тебе гаманець, чи хтось у вишиванці, чи якийсь абрек. Суті і результату це не міняє, правда ж ?

 

Він не так писав і по-моєму інше мав на увазі.

П.С. от того я не люблю натяків бо можна двозначно розуміти. Але він написав однозначно:

 

7 годин тому, iiron сказано:

Діти в мене підростають і неотілося б щоб вони теж жили в ... І мені пох у вишиванці вони чи ні, балака чи разговарівают, жиди чи чистокровні арійці, мене цікавить тільки результат.Писанина є оцінкою результату і бажанням що такого більше не повторилось.Ферштейн?

 

Біда нашого народу, що у нього коротка пам'ять. Коли 100 років тому українці теж були змучені 1 світовою, Російською імперією, всі теж повірили більшовицьким казкам про світле майбутнє а потім в 1933 їли свої дітей. Я не хочу щоб таке знову трапилось, тому пам'ятаю хто винен у тій трагедії.

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • +1 6
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Біда нашого народу, що у нього коротка пам'ять. Коли 100 років тому українці теж були змучені 1 світовою, Російською імперією, всі теж повірили більшовицьким казкам про світле майбутнє а потім в 1933 їли свої дітей. Я не хочу щоб таке знову трапилось, тому пам'ятаю хто винен у тій трагедії.

згідний, але навіть голодомор вписуєтся в ту концепцію, нажаль, бо і на руководящих постах і в армії, на той час, були далеко не всі кацапи, була купа українців, які гнобили свій народ, вірячи в *савєцкую ідєю*. Ніхто не говорить забувати, хто винен, говорится про те, що треба памьятати, що *патриотизм - последнее прибежище негодяев* . Нажаль, я теж не зразу почав розуміти весь смисл цієї фрази

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

 

 

 

Біда нашого народу, що у нього коротка пам'ять. Коли 100 років тому українці теж були змучені 1 світовою, Російською імперією, всі теж повірили більшовицьким казкам про світле майбутнє а потім в 1933 їли свої дітей. Я не хочу щоб таке знову трапилось, тому пам'ятаю хто винен у тій трагедії.

Черговий шедевр.Як в лужу перднув.При чому тут більшовики чи імперіалісти??????????????????????????Я десь пропонував когось зі сторони для управління країною?Мова йшла про своїх внутрішніх гнид.Що спонукало тебе перейти до зовнішніх?Чи може ти пропонуєш на керівні владні посади брати тільки хлопців і дівчат у вишиванках з бездоганним володінням мови і ідеальною родословню вітчизняного походження незважаючи при тому на професійні і моральні якості?(щось Адольф згадався:)).

Змінено користувачем iiron
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, $ΩLΩMΩN said:

Біда нашого народу, що у нього коротка пам'ять. Коли 100 років тому українці теж були змучені 1 світовою, Російською імперією, всі теж повірили більшовицьким казкам про світле майбутнє а потім в 1933 їли свої дітей. Я не хочу щоб таке знову трапилось, тому пам'ятаю хто винен у тій трагедії.

Spoiler

myav.png

Тоді не те щоб повірили, швидше профукали вчасно відбитись. Ну і плюс поляки "допомогли", але то вже таке. Причини приходу влади рад на територію сучасної України нагадати чи самі знайдете? Плюс не вся територія в 33му була під совітами. А де була, там в основному в плані "робочих рук" опиралась на тих же змучених отим всім перерахованим українців. А такий спосіб мислення зараз вельми поширений, так що це не пам*ять коротка ;).

Чи ви як той павук з коміксу?

Spoiler

1362214322_1544007405.jpg

 

Змінено користувачем Ko3bMa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ko3bMa сказано:

поляки "допомогли", але то вже таке. Причини приходу влади рад на територію сучасної України нагадати чи самі знайдете?

 

 

Якщо вам не важко, нагадайте. А ще краще про наслідки напишіть. 

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, iiron сказано:

Чи може ти пропонуєш на керівні владні посади брати тільки хлопців і дівчат у вишиванках з бездоганним володінням мови?

 

Не вимагаю більшого, ніж прописано в законах і Конституції. Депутати присягу зраджують а декому пам' ять зраджує. Буває.

 

Народним депутатом України може бути обрано громадянина України, якому на день виборів виповнилося двадцять один рік, має право голосу і проживає в Україні протягом останніх п'яти років.

Не може бути обраним до Верховної Ради України громадянин, який має судимість за вчинення умисного злочину, якщо ця судимість не погашена і не знята у встановленому законом порядку.

 

Перед вступом на посаду народні депутати України складають перед Верховною Радою України таку присягу:

« Присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу. Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників.
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Диване ставлення до заручників у влади, навіть не розвезли їх по хатам.

 

Та і на мою думку заруничкам треба виплатити компенсацію фінансову за скажем так бездіяльність структур які повинні запобігати такого роду речей.

 

А то хтось отримає зірочку та премію, а комусь кукіш. Взяти гроші можна з премій та оздоровчих начальників, які по факту херово керують що таке стається.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшов чоловік тільки,що з Польщі.

Каже поляки ржуть з нашого ,,терориста,, ,

  • Збентежений 1
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Nokian сказано:

Зайшов чоловік тільки,що з Польщі.

Каже поляки ржуть з нашого ,,терориста,, ,

 

З терориста чи з того, як його затримували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

Якщо вам не важко, нагадайте. А ще краще про наслідки напишіть. 

Основну причину я дав в посиланні, революція на весь світ і все таке. Десь дали їм по зубам, десь дали вони. Розписувати детально про кінець першої світової, радянські спроби завоювання і відносини між країнами абсолютно немає бажання - тут це не варте витраченого на це часу.

А наслідки ви можете побачити на вулиці. Методи формування ідеального мешканця країни з однією партією в нас ще будуть аукатись років з 50, якщо не більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 minutes ago, Nokian said:

Зайшов чоловік тільки,що з Польщі.

Каже поляки ржуть з нашого ,,терориста,, ,

В нас же "шутка смешная, а ситуация страшная."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

Основну причину я дав в посиланні

 

Прийщли вони шляхом Червоного терору проти Українсього народу. Оце й є основна причина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

Прийщли вони шляхом Червоного терору проти Українсього народу. Оце й є основна причина.

Spoiler

5585253734.png

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Зайшов чоловік тільки,що з Польщі.

Каже поляки ржуть з нашого ,,терориста,, ,

Родичка працює в Німеччині (доглядає матір спецслужбіста з високою посадою). Каже як показала йому відео штурму, то він сміявся як дитина. Казав що в цьому році йому ще так весело не було і що йому дали б 20 років тюрми, якби він так штурмував терора в Німеччині.

  • Ха-ха 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, zplanetaz12 сказал:

Родичка працює в Німеччині (доглядає матір спецслужбіста з високою посадою). Каже як показала йому відео штурму, то він сміявся як дитина. Казав що в цьому році йому ще так весело не було і що йому дали б 20 років тюрми, якби він так штурмував терора в Німеччині.

Яка країна, такі і терористи /про спецслужби годі й казати/.:D

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Nokian сказал:

Зависть - плохое чувство.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Nokian сказано:

Може тому заручники мовчать?

джерело так собі, а що у місті кажуть? чи правда?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Oberegy сказал:

джерело так собі, а що у місті кажуть? чи правда?

Вітер досі носить по центру ті долари. Вони справжні, тільки ніхто не може їх зібрати, усі ржуть з затримання.

  • Ха-ха 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...