Перейти до змісту

Стрілянина Театральний майдан


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, nickel сказано:

Та раді бога, спілкуйся з ними хоч про шахмати

з ними це з жінками чи порохоботами? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Ko3bMa сказал:

По визначенню статева.

Так, в моєму випадку правильніше було написати "статева". Зауваження приймається. А в загальному сексизм - це статева або гендерна дискримінація.

Цитата

Скажіть про це жіночим квотам на наступних виборах в парламент :D

Ці квоти лише підтверджують і саме головне законодавчо фіксують статеву дискримінацію. Жінки воюючи за рівність, лише фіксують в законодавчих документах наявність нерівності. Їх жостко намахали. Тільки їм не кажіть. Тепер розумієте, чому жінки і політика не сумісні? 

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Oberegy сказал:

а як не гиржати, тільки от не дуже це весело. До першої справжньої біди. Відкрили скриньку Пандори. А ще угарають з полтавського виживальщика. Таки правду казали, хоч насміємося. Аби не на кутні...

Ви заблукали в трьох соснах по випадку з тероперацією, але вважаєте що відразу вийшли на вірний шлях в такаму темному лісі як політика.Не насторожує що може десь теж помилились, в чомусь не розібрались може:)?

548024443_0.thumb.png.a3f8684bb1b6dd4ad18d5292701c68c2.png

1035176623_00.thumb.png.6efb278364ddc801e3f01398db63c8e9.png

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, nickel said:

Так, в моєму випадку правильніше було написати "статева". Зауваження приймається. А в загальному сексизм - це статева або гендерна дискримінація.

Та вона і так статева. Імхо гендер не має сенсу без прив'язки до статі, а всі а- і -квіри це банальне бажання виїбнутись і\або стати в позу жертви.

І проблема в тому що толком і досліджень не проведуть через воплі і так званий "гуманізм".

 

Quote

Ці квоти лише підтверджують і саме головне законодавчо фіксують статеву дискримінацію. Жінки воюючи за рівність, лише фіксують в законодавчих документах наявність нерівності. Їх жостко намахали. Тільки їм не кажіть. Тепер розумієте, чому жінки і політика не сумісні? 

Вони впроваджують так звану "позитивну дискримінацію", яка все одно не перестає бути такою.

І швидше не "жінки і політика не сумісні", а "неадекватні особи і політика не сумісні".

 

 

Щось ми від теми відхилились.

 

Змінено користувачем Ko3bMa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Ви припиняєте свій плач тут в неполітичних темах

я так розумію, Ви власник форуму? як ні, то не вказуйте мені, що і де писати. І співчуваю, що у Вашому оточенні такі недалекі жінки, з якими не можна говорити про політику, хоча чому я не здивована. Подібне притягує подібне. Щодо ігнору мене, то прошу, обійдуся без обзивання і запопадливої турботи про мій психічний стан. Що кому болить, Вам видно лікування саме в голові. Ходіть здорові!

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, alexvvv сказано:

з ними це з жінками чи порохоботами

щось мені підказує, що коли б я висловлювала щось у руслі його поглядів, то щебетав би зі мною як горобчик. А так хоче вкусити, що аж до сексизму опускається. Та тільки ситуація з заручниками і всім цим цирком від того кращою не стане, якщо я замовкну, як йому чомусь дуже хочеться. Ще цікаво, що шаблони від противників ПП типу футболок дітей і проч цього пана ніяк не турбують, а от мене вже у боти записали )) Дивина та й годі.

Змінено користувачем Oberegy
  • Cумний 1
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Oberegy сказал:

я так розумію, Ви власник форуму? як ні, то не вказуйте мені, що і де писати.

Це була пропозиція. Шкода що Ви не можете відрізнити одне від іншого, дається взнаки Ваша недалекість. Але ні, то й ні, можемо продовжити, статеву рівність гарантую, лише мушу попередити, що з статевоподібними я буваю трохи грубуватим.

1 минуту назад, Oberegy сказал:

І співчуваю, що у Вашому оточенні такі недалекі жінки, з якими не можна говорити про політику, хоча чому я не здивована.

Я не про своє оточення, а про Вас.

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Oberegy сказал:

щось мені підказує, що коли б я висловлювала щось у руслі його поглядів, то щебетав би зі мною як горобчик. А так хоче вкусити, що аж до сексизму опускається. Та тільки ситуація з заручниками і всім цим цирком від того кращою не стане, якщо я замовкну, як йому чомусь дуже хочеться. Ще цікаво, що шаблони від противників ПП типу футболок дітей і проч цього пана ніяк не турбують, а от мене вже у боти записали )) Дивина та й годі.

Я б з Вами щебетав би як горобчик, навіть якби ви продовжували те саме писати але в розділі політика. Це і був мій головний посил, але Вам це ж важко зрозуміти, а я навіть жирним це виділив у своєму пості, бо знав що зараз почнеться новий плач Ярославни - "мені рота затикають". І так і сталося. Ви передбачувані, плоскі в думках.

  • Дякую! 1
  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Що цікаво, дана особа навіть в Луцьку не живе, а з першої ж сторінки теми, почала переводити все в політичну площину. При тому, лучани дійсно ділилися важливою інформацією, тому що ситуація, яка сталася, була вкрай неординарною та страшною.

також подумав, що то клон якогось Карамби, але нє . Не схоже 

Хоча манера написання і все решта - ну прямо під копірку. 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Cherman сказано:

Ти хіба не бачиш, звідки айпішнік?

 

ІР різні. Але з них тільки один юзер пише.

 

От тут є кілька (десяток) юзерів  з одним ІР ...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

ІР різні. Але з них тільки один юзер пише.

 

Ботоферма?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Zheny@ сказано:

От тут є кілька (десяток) юзерів  з одним ІР ...

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, sergkots сказано:

От тут є кілька (десяток) юзерів  з одним ІР ...

 

karamba-1.PNG

karamba-2.PNG

  • Дякую! 5
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Zheny@ сказал:

 

 

karamba-2.PNG

Аргентуми точно не боти. :)

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Cherman сказал:

З турбо теж якось спілкувався.:)

Та я з сраказмом писав. Ag47 і Argentum47 та ще й на одному ІР,хіба не очевидно?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Аргентуми точно не боти.

це люди з одного ір

ОДин список  один ір, інший спсок інший ір, але взаємопов'язані між собою повідомленнями та реєстраціями юзерів.

Деякі юзери мають один і той самий поштовий сервер реєстрації, типу не український, а якийсь lhfklfhjf,@anonymail.com :) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

це люди з одного ір

ОДин список  один ір, інший спсок інший ір, але взаємопов'язані між собою повідомленнями та реєстраціями юзерів.

Деякі юзери мають один і той самий поштовий сервер реєстрації, типу не український, а якийсь lhfklfhjf,@anonymail.com :) 

 

А чого їх досі не забанили?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

А чого їх досі не забанили?

7 чи 8 з 10 точно забанені.

 

Але ж ніхто не заважає зарегатися знову.

Забаню. Як вспливатиме.

 

Тут було з кимось із форумчан, @MANJAK11 забанив чоловіка і дружину, в одній хаті з одного ІР, підозра на клоноводство!

То, кажу, забань і мене з дружиною.  Ми теж в одній хаті з одного ір.

 

А як хтось колись роздавав нет десь по будинку, що не було такого, що з одного ір купа людей?

ЧИ одна фірма, кількасот юзерів, і на одному ір, і з 6-8 чол можуть сидіти на борді, (могли б)

 

 

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, Zheny@ сказал:

7 чи 8 з 10 точно забанені.

 

Але ж ніхто не заважає зарегатися знову.

Забаню. Як вспливатиме.

 

Тут було з кимось із форумчан, @MANJAK11 забанив чоловіка і дружину, в одній хаті з одного ІР, підозра на клоноводство!

То, кажу, забань і мене з дружиною.  Ми теж в одній хаті з одного ір.

 

А як хтось колись роздавав нет десь по будинку, що не було такого, що з одного ір купа людей?

ЧИ одна фірма, кількасот юзерів, і на одному ір, і з 6-8 чол можуть сидіти на борді, (могли б)

 

 

 

бо я робив свою роботу. СподІваюсь не погано робив, хоча вІд помилок не застрахований нІхто. Це раз. По друге, казав тоді і кажу зараз, всі вопроси до адмінів, то не модератор хєровий, то хєрове правило, якому модератор ЗОБОВЬЯЗАНИЙ слідувати, без виключень. І да Женя, тобі толпами не писали, що то кум брат сват, жінка, кіт на другому акаунті ? І як тоді треба поступати ? Забити хєр ? Чи той подобаєтся, той не подобаєтся банити ? Яким мірилом міряти ? Хоча до чого це я... робіть що хочте, мені вже все давно монопісуально, на щастя :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, MANJAK11 сказано:

бо я робив свою роботу. СподІваюсь не погано робив, хоча вІд помилок не застрахований нІхто. Це раз. По друге, казав тоді і кажу зараз, всі вопроси до адмінів, то не модератор хєровий, то хєрове правило, якому модератор ЗОБОВЬЯЗАНИЙ слідувати, без виключень. І да Женя, тобі толпами не писали, що то кум брат сват, жінка, кіт на другому акаунті ? І як тоді треба поступати ? Забити хєр ? Чи той подобаєтся, той не подобаєтся банити ? Яким мірилом міряти ? Хоча до чого це я... робіть що хочте, мені вже все давно монопісуально, на щастя :D

Вадім, я без претензій. Просто констатував факт.

Я пам'ятаю, як через бан/розбан мрака/мотика через/пеньок/колоду посварилося купа народу.

Баню. Банив. Буду банити. 

4 годин тому, Cherman сказано:

@Zheny@ , але, клонів/ботів, в основному банять, тільки як вони в "Політику" заходять. В "Барахолці" клоноводсво процвітає.  

Лишилися (Фактично) я і @Zevs_Isver з модераторів, хто ще банить хоча б когось.

Але у кожного є робота і особисте життя. І не цікаво весь вільний час віддавати Борді.

Боти самі паляться.  Банимо. "Скарга" І розглянемо.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, nickel сказано:

А чого їх досі не забанили?

Для початку треба довести клоноводство, хоча тут явний факт.

Я писав вище. 1 ІР і купа юзерів. Реально різних людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Zheny@ said:

Лишилися (Фактично) я і @Zevs_Isver з модераторів, хто ще банить хоча б когось.

я тільки  дуже завзятих фанатів Зє!

 

порохоботів не чіпаю

  • Ха-ха 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

я тільки  дуже завзятих фанатів Зє!

 

порохоботів не чіпаю

Вітаю, колего, я роблю точнісінько те ж саме.

 

З точністю до навпаки!

17 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

@Zevs_Isver @Zheny@  ви хоч один одного не забаньте ненароком.

 

В нас є для цього t0rik

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...