Перейти до змісту

Протести в США (2020)


Рекомендовані повідомлення

Чутка свіжачка.

 

Spoiler

 

 

 

В Атланті (там, де не так давно привалили одного після того як він тазером відстрілювався) в копів мораль впала нижче плінтуса і 

багато (як кажуть новини і мер - декілька) просто забили болти на роботу.

Що таке "зони", про які говорять: https://www.atlantapd.org/community/apd-zones/zone-6-542

Новини про розслідування: https://www.cbsnews.com/news/atlanta-police-department-morale-is-down-ten-fold-mayor-keisha-lance-bottoms-says/

Про ситуацію з копами: https://edition.cnn.com/videos/us/2020/06/18/atlanta-mayor-keisha-lance-bottoms-police-officers-cuomo-cpt-vpx.cnn

 

І на десерт:

Spoiler

EawPihVXgAMLjMp.jpg

 

Spoiler

1592467793472.png

 

Змінено користувачем Ko3bMa
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і в Німеччині почалися масові погроми: в Штутгарді поліція затримала 20 хуліганів більшість з яких не є громадянами Німечини. При погромах постраждало 19 правоохоронців. А 15 років тому мене в Німеччині жартома  назвали расистом коли я висловив здивування що чорно-фіолетовий нігер іде під ручку з голубоокою місцевою блондинкою - тоді вони ще не розуміли що їх чекає при мамі Меркель.:D

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, jurgen007 сказано:

А 15 років тому мене в Німеччині жартома  назвали расистом коли я висловив здивування що чорно-фіолетовий нігер іде під ручку з голубоокою місцевою блондинкою

може в неї такий фетиш 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Cherman сказано:

А якби білий йшов з симпатичною мулаткою/азіаткою? Що би ти сказав? 

spacer.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Cherman сказал:

А якби білий йшов з симпатичною мулаткою/азіаткою? Що би ти сказав? 

 

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У США ВИРІШИЛИ ПЕРЕЙМЕНУВАТИ ЕСКІМО, ЩОБ НЕ ОБРАЖАТИ ЕСКІМОСІВ:D

А чому не почали з "Форда"?Це ж ображає старину Генрі:_36: і всіх хто носить прізвище Форд.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Alex S сказано:

А хто як думає ...Якщо в Африці негра назвати при зверненні негром - він сильно образиться? Маю на увазі їх історичну Батьківщину ,не мусульманську Північну Африку ,а Західну, Південну  і Екваторіальну Африку.

Та то якби походить від латинського слова чорний - й вживається в європі, америці. Не думаю, що це їх якось ображає.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Alex S сказано:

Ну ти ж розумієш ,я надіюся, що сказане Їванком десь на автовокзалі -...та то в Африці  - що то сказане ні про що....Це теж саме що сказати ...-та в Євразії.Це гігантський материк і африканці кругом різні.

Це я чудово розумію - коли ці протести розпочались, то для себе пошукав походження слова "негр". А сьогодні почитав, що про "негра" пишуть на інших мовах - з прочитаного зробив висновок, що образу на це слово мають нащадки рабів. 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Cherman сказал:

А якби білий йшов з симпатичною мулаткою/азіаткою? Що би ти сказав? 

Про азіаток не можу нічого сказати, а африканкі симпатичні тільки коли вітер не з їх сторони дує - кажуть це через постійний дефіцит води і традиційні африканські парфуми на основі жиру і якихось корінців які вони постійно по собі розмазують щоб перебити запах поту.

 

4 часа назад, charlie сказал:

spacer.png

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Alex S сказал:

Ох....Нє галадалі ви в дальніх марскіх паходах....:0016:

Навіть в Європі в метро чи іншому транспорті негра чути по їх специфічному запаху за кілька метрів

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, Alex S said:

Це ті ж самі люди.І генетично і розумово.Це ті ж самі гомо сапієнс .Ті ж самі хьюман бінси, що й ми.І все залежить так саме як в нас, від спадковості, сім ї ,освіти і тд

Золоті слова. От НЕГРІЛЛА Обама золотий був президент. Куди там до нього тому Трампу)))

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 minutes ago, Cherman said:

звісно не принюхувався, але сьогодні в Там-Тамі, негритяніка, ніби, не воняла.

Терміново йди робити ПЛР чи ІФА, схоже в тебе ковідька))

  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, Cherman сказал:

Вроді, в Гамериці білих "сніжком" звуть.

Я, звісно не принюхувався, але сьогодні в Там-Тамі, негритяніка, ніби, не воняла.

Тут вони ще не мають де придбати свою парфюмерію як в Європі, змушені користуватись господарчим милом.

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, Cherman сказал:

Вирішив продезинфікуватися Єгермейстером, то смак і запах відчуваю нормально.:rolleyes:

якби нормально відчував, то б цю гидоту не пив би :D

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Cherman сказал:

Ти що? Гидота? Та то класний лікер, ще й пілюля від всіх хвороб.:D

я просто травьяних напоїв не люблю, зовсім :)  Якщо тобі подобаєтся, то хай смакує :) 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отак непомітно толерантний @Alex S почав говорити що нєгри різні є.. І добрі і погані, і злі і хороші... Так це ж расизм!!!! ;)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Alex S сказано:

Я може відкрию таємницю - ми білі ,так саме ,як би то м яко виразитися ,трішечки уродці і дауни для них .

Звичайно дауни, ми просто користуємося здобутками вчених негрів, завдяки яким став можливий науково-технічний прогрес. Перші льотчики і космонавти - були неграми.

Змінено користувачем alexvvv
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, alexvvv сказано:

Перші льотчики і космонавти - були неграми

Фігтам. Першими були Бєлка і Стрєлка.

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, S30 сказано:

Фігтам. Першими були Бєлка і Стрєлка.

я не вірю в кацапську пропаганду. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропаганда чи нє, то таке.

А от стосовно нєгрів не заганяйся. Не те щоб вони в союзі були у великому дехвіциті, однай і як розхідний матеріал теж не йшли. Своїх хватало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, S30 сказано:

Пропаганда чи нє, то таке.

А от стосовно нєгрів не заганяйся. Не те щоб вони в союзі були у великому дехвіциті, однай і як розхідний матеріал теж не йшли. Своїх хватало.

я не про розхідний матеріал, але поясни як негри посприяли науково технічному прогресу, що білі для них даунами стали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...