Перейти до змісту

Протести в США (2020)


Рекомендовані повідомлення

8 minutes ago, Cherman said:

Вангую, що і інші теми, створені цим користувачем, чекає така участь.

Це традиція така?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Cherman said:

Вангую, що і інші теми, створені цим користувачем, чекає така участь.

Довели чоловіка, заздрісники! І де тепер дізнаватися, хто з форумчан нормальний чіткий пацан, а хто голодранець??!))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Cherman said:

Створи відповідну тему.:D

Вже створили, про розчарування айфоном)))

 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

@Waver, расскажи, в Штатах действительно так все запущено?

Посмотрел фильм https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Нападение_на_Уолл-стрит , жесть как для развитой страны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romanc так там же не вказано що "на реальних подіях"

З таким же успіхом можна запитати у Вейвера про термінатор, чи дійсно така жесть там проходила :)

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, vampirich сказал:

@romanc так там же не вказано що "на реальних подіях"

З таким же успіхом можна запитати у Вейвера про термінатор, чи дійсно така жесть там проходила :)

Ну в фильме про систему денег в Штатах, никаких гарантий....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.04.2021 at 01:26, Cherman сказано:

Сусіди Bit-а.(а може, то і його корєфани):

Лондон такий самий. Навіть гірший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Cherman сказано:

Ну, цитувати колонелькассада, то трохи зашквар.:) Та й то не наркорайон, а, напевно, після якогось свята чи футболу. Дружина, якраз була в Лондоні у відрядженні, під час футболу, то якраз бачила щось подібне.

там така фігня щоп'ятниці.

Фактично - ранок суботи:)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Waver сказано:

Слабо чи нехтуєш?

Він з Маріуполя.

Всі, що живуть по другу сторону Дніпра (Схід України) нехтували українською ЗАВЖДИ.

Розуміти розуміють, сказати не можуть. Не хочуть.

Бо так звикли.  "А чьо? панімают же!"

@romanc  без образ. Але так є.  Це досвід спілкування з різними людьми зі всієї України. Практично всієї. Майже кожна область!

  • Подобається 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, Waver сказал:

Ти фільм дивився а я ні, тому не полінись і розкажи про що там, що тебе там так вразило і що саме конкретно цікавить - а я вже відповім. Тільки, дивись... навіть, находячись в Америці, працюючи в декількох абсолютьно різних сверах (що приносить чи не приносить дохід бо дещо це чисто волонтерство) - я також витрачаю свій час на одразу декілька проектів розповсюдження та популізації Української мови та культури в Україні, тому давай вже Українською...

А то, виходить як в тій приказці:  "В Україні живеш, Український хліб та сало їсиш... - а мову вивичити нехтуєш чи не хочеш вчити бо не поважаєш?"

Ні в чому тебе не звинувачую, але...  живу в Америці - то мені прийшлось навіть англійску вивчити. А ти довгий час, не менший ніж я у США, живеш в Україні...

Слабо чи нехтуєш?

Мабудь нехтую, на роботі обслуговую більш українською, закарпатською, коли побалакати з клієнтами,  то більш російською, коли російськомовні українці, до них укрвїнською, коли іноземці - російською, чеською, італійською, мадярською,жестами.

Вдома російська.

Біля роботи більшість спілкуються між собою мадярською. Сразу услышать "йо напот" "мені" и потом "косанью сейп" то норма.

Фільм, в охоронника жінка хвора, по страховці є ліміт, дали за кеш,збереження він довірив гарантованому фондові під 8-10 відсотків, тот прогорів і виставив йому ще рахунок в 60т долл, банк підняв відсотки по іпотеці в 2 рази, так, як ринок нерухомості впав, адвокат запросив 10т за подачу позова щоб скасувати борг 60т, а потім сказав що вже пізно, навкруги всі позбулися збережень, але власті не проводять розслідування та кладуть на це. Далі треш, він тир зробив на уоллстріт.

 

Змінено користувачем romanc
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Zheny@ сказал:

Він з Маріуполя.

Всі, що живуть по другу сторону Дніпра (Схід України) нехтували українською ЗАВЖДИ.

Розуміти розуміють, сказати не можуть. Не хочуть.

Бо так звикли.  "А чьо? панімают же!"

@romanc  без образ. Але так є.  Це досвід спілкування з різними людьми зі всієї України. Практично всієї. Майже кожна область!

Центр також. Київ. Мелітополь, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса.це рейсові звідти. Чернівці між собою руминською.

Змінено користувачем romanc
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, romanc сказано:

"йо напот" "мені" и потом "косанью сейп"

Я не сильний в мадярській

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Zheny@ сказал:

Я не сильний в мадярській

 

Добрый день, сколько?, спасибо большое.

Я так с десяток слов понимаю. мой младший в садике и то больший словарный запас имеет и считает на четырех языках.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Трохи стара новина але розумію, чому був БЛМ в США.

 

Поліцейський повалив вагітну жінку на землю, поклав коліно на шию і бив електрошокером у живіт :(

 

Вона була на 4-му місяці вагітності. Дитина загинула. :(

 

 

https://www.newsweek.com/miami-cop-arrested-after-video-shows-him-placing-his-knee-womans-neck-1513524

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Zelensky сказал:

Поліцейський повалив вагітну жінку на землю, поклав коліно на шию і бив електрошокером у живіт

А як ще зупинити темношкіру жінку, яка чинить опір? Хіба що, Джавеліном.

Змінено користувачем Mr.X
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Mr.X сказал:

А як ще зупинити темношкіру жінку, яка чинить опір? Хіба що, Джавеліном.

Паршивий з нього поліцейський якщо не зміг впоратися з вагітною жінкою. Або расист. 

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...