Перейти до змісту

Xiaomi чи Lenovo


Рекомендовані повідомлення

Вирішив придбати новий телефон і встав перед муками вибору Lenovo k5 Pro, Хiaomi RedMi 7A чи Хiaomi RedMi 8A?

Lenovo: має найкращі характеристики (процесор, пам’ять 4/64 і решта), привабливу ціну (3163 в алло), батарея 4000 мА/г, однак турбує відсутність підтримки (остання прошивка в 2018 та й та глючна) і (по відгуках) крива локалізація.

Хiaomi RedMi 7A: по акції коштує 2500 і за такі гроші доволі непогані характеристики (пам’ять 2/32), батарея теж 4000 мА/г.

Хiaomi RedMi 8A: акційна ціна 3000, більший за 7А дисплей (хоч і нижча щільність пікселів), несподівано гіршу камеру (12 прота 13 у 7А), але батарея ... 5000 мА/г!

Що на Вашу думку більш доречне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у ксіомі захист від згуби\крадіжки кращий, і постійно якійсь обнови виходять, навіть на старі телефони

але я б не рекомендував брати серію А, - екран ніякий, задня пластикова кришка ((

уже краще взяти щось б\в з ноте або просто редмі

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@6ap6apuc В тому той справа що горить. Купувати збираюсь завтра-післязавтра, так, що ніколи чекати.

@flashmax Бюджет обмежений, сильно. 3000 верхня планка, а знаючи що батарея там незмінна брати б/в не хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб довго не розсусолювати.

Співвідношення невдоволених Леново і Хіаомі 50 до 1.

Якщо враховувати відносний відсоток.

Якщо з нових телефонів,то А серія всім хороша ,навіть дуже хороша ,але це бюджетні моделі і недоречно від них щось вимагати.

Навіть і Редмі 8 теж має урізаний формат 

От Ноте вже інший клас 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nokian Теж таке чув, не надійна в нього репутація, тому і схиляюсь до Ксяомі, але якого? 7 чи 8? За 7-ку - ціна, камера і якість екрану. За 8-ку - розмір екрана і батарея. Все таки 5тис мА/г це таки не булька з носа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора взяли дружині на заміну старенької 5-ки redmi note 8T 4/64. Бімба! Акційна ціна 4500.

Вартий своїх грошей. Камери, NFC. Горіла Глас 5!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Natsionalist сказано:

@Zheny@ Бімба таки бімба, цілком згоден, однак мені не по кишені.

розумію :(

Але часом варто таки трошечки переплатити.

Ну і взагалі не окреслена потреба.

 

Тобто те, що це буде Сяомі - то вже ясно.

 

Тепер обирай в порівнянні моделі, із принципу, що важливіше.

ОЗУ - якомога більше

процик. Матеріал корпусу, корисні плюшки, на кшталт того ж НФЦ, чи там швидка зарядка, чи моцна батарея.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Natsionalist сказано:

@6ap6apuc В тому той справа що горить. Купувати збираюсь завтра-післязавтра, так, що ніколи чекати.

@flashmax Бюджет обмежений, сильно. 3000 верхня планка, а знаючи що батарея там незмінна брати б/в не хочу.

 

тоді беріть 7а, більша ємкість, не означає що довше буде тримати, дивіться огляди.

 

а батарея в них два роки нормально ходить, так що легеньке б.в можна брати.

і міняється не складно, екран чи кришку відклеювати не потрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж я щиро дякую всім хто допоміг мені визначитись із рішенням. Думаю Хiaomi RedMi 7A буде найбільш оптимальним вибором в моїй ситуації. Ще раз дякую, панове.

Тему можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікого не хочу агітувати...

Але як буду вибирати собі новий телефон то у магазині після запитання який би телефон я б хотів моє побажання буде: "Xiaomi не пропонувати!"

Скільки людей стільки й думок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Electronshik сказано:

Нікого не хочу агітувати...

Але як буду вибирати собі новий телефон то у магазині після запитання який би телефон я б хотів моє побажання буде: "Xiaomi не пропонувати!"

Скільки людей стільки й думок.

В дружини теж Сяомі здихав помалу. Екран жовті плями, тач відмовляє у деяких місцях. Але то 3 роки!  І Вартував 100$, то що з нього хтіти.

 

Є ж ще Хуавей, ЗТЄ, Самсунг. А от я Самсунгів не люблю. Після 3-х років використання починають просто адскі тупити. І НІЧОГО не допомагає. От так зашили "заводське старіння", щоб купували нове.

Звісно, що ні про які Бравіси мова не йде. Чи Номі...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Zheny@ сказал:

Вчора взяли дружині на заміну старенької 5-ки redmi note 8T 4/64. Бімба! Акційна ціна 4500.

Вартий своїх грошей. Камери, NFC. Горіла Глас 5!

 

 

 

Теж хочу якийсь Xiaomi безрамочник. Не великий для кишені? В сумці телефон тягати якось не готовий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене сяомі редмі 3 про вже 4 роки, і ніц йому не робиться, ніяких тупняків, нічого з екраном, все працює як в новому. І це в своєму сегменті максимум середнячок і то 3 роки назад. Єдине що замінив батарею рік тому, тобто прослужила 3 роки. Тримає 1,5 доби без напряга, якщо мало сидіти в інтернеті то 2 доби тримає. Так що я б сказав що апарат досить неубиваємий.

А ! Доречі я ще й прошивок в нього сам міняв фігову тучу, і при цьому умудрився не вбити (хоча визнаю одного разу поставив невірну прошивку, від іншої моделі, і всерівно поставив поверх вірну і знов живий), і типу незйомну батарею теж сам міняв вдома, і працює далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Harddriver сказано:

Не великий для кишені?

Ну 6", трохи є!

Я в кишені штанів, ніколи телефон не носив. Не вміщається. :)

Сумка, сумка-клатч, чи якийсь "чебурек", "банан". Або в кишені кофти.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, сумка не підходить,  буду шукати безрамочник з габаритами 5" 'рамочника' і з NFS.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Harddriver сказано:

буду шукати безрамочник з габаритами 5"

а такі бувають? хіба якийсь кал мамонта. зараз з такими екранами нічого не роблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5" мались на увазі зовнішні габарити. Екран там має бути порядку 6", може трохи менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Zheny@ сказано:

 

 Самсунг. А от я Самсунгів не люблю. Після 3-х років використання починають просто адскі тупити. І НІЧОГО не допомагає. От так зашили "заводське старіння", щоб купували нове.

 

 

 мабуть це залежить від серії. 
в мене зараз С8 1.5 року, який купував вже б/у з пендосії.

шикарний апарат, памяті вагон, лагів 0. хочеться с10 але щось сикотно як він по якості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось дуже ціна низькувата. В алло він вартує 6000. Тут явно щось не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Natsionalist сказал:

Щось дуже ціна низькувата. В алло він вартує 6000. Тут явно щось не так.

по цінам орієнтуватись на *Алло*, приблизно те ж саме, як при купівлі авто по цінам ізраїльських автосалонів :D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, MANJAK11 сказал:

по цінам орієнтуватись на *Алло*, приблизно те ж саме, як при купівлі авто по цінам ізраїльських автосалонів :D

 

й саме головне, я не шучу ))) в них сама дешева Корола, приміром, 135 000 шекелей, тобто трохи більше мільйона гривень, в нас сама дорога комплектація, гібрид, 760тис гривень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Foross сказано:

хочеться с10 але щось сикотно як він по якості

Не беріть, знайома щось не задоволена, хоча фанатка Самсунгів (проживає у Німеччині, там і купила нового), ніби все працює, але нема тієї радості, як від серії Ноте. Запитав, що не влаштовує, але так і не зрозумів, зрозумів лише, що ціна не відповідає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...