Перейти до змісту

Шукаю хто може надати інформацію з баз даних


Mazik

Рекомендовані повідомлення

Питання таке, пробили мене по базі і дізнались всіх контрагентів з якими я працюю, тобто втрачена комерційна інфа де і в кого що я купляю, ситуація не гарна. Звичайно конкуренти знизили ціни і перебили мені торгівлю, запропонували моїм покупцям товар дешевше. Також гади отримали усю інфу і порівняли її якось з задекларованою і тепер шантажують мене що подадуть заяву в поліцію щоб відкрити кримінал на мене, про факт не сплати мною всіх податків. Нібито по факту я отримаю набагато більше ніж показую офіційно. Зрозуміло що хочуть забрати та знищити мій не великий бізнес.
 Може хтось підкаже де можна отримати таку інфу про них? Закіньте якісь контакти, якщо знаєте ...
На даний час просто по забирали майже всіх клієнтів, тут і так той короновірус не дає працювати нормально а тут ще і така халепа.
Дякую хто зможе чимсь допомогти ...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Знайди хорошого бухгалтера, який оптимізує твої дебет/кредит і податки до потрібних цифр.

2. Знайди хорошого адвоката, який підготує "ответку" у вигляді заяви по факту Вимагання (ст. 189 ККУ), ну і може попутно ще пару статей приплете.

 

P.S. На мою думку якоїсь єдиної бази даних немає, бо якби була, то вже б податкова була б в курсі. База даних твого банку - там голі цифри, рух коштів по рахунках (аналогічно в контрагентів). Накладні - в базах даних на серверах бухгалтерії в кожного контрагента окремо і в тебе окремо. Або хтось зібрав в результаті кропіткої праці і, можливо, втручань в обчислювальні системи, інфу про тебе по кусочкам і звів в купу, або тебе обманюють. Або маєш крису в себе. В обох випадках - це не спроста, комусь ти підісрав чи перебив бізнес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, Vadimm сказал:

Або хтось зібрав в результаті кропіткої праці і, можливо, втручань в обчислювальні системи, інфу про тебе по кусочкам і звів в купу

Заради невеликого бізнесу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пройдемося по ваших наздогадах

варіант 1

це просто наздогади, або інформація отримана цілком легальним сособом

лякання поліцією це тільки лякання. Була б у них така мета - не лякали б а вже давно злили б їм інформацію

можливо просто беруть на понт? вони озвучили якусь інформацію що точно відомо вам і не попали пальцем у небо? конкретні цифри а не наздогади

наприклад з декларуванням - я думаю що важко знайти бізнес, у якого задекларований прибуток збігається з реальним

ваші ціни дізнатися легко. прикинувшись потенціним клієнтом отримати комерційну пропозицію, або натрапити на вашого балакучого вашого клієнта

"доброго дня. ми продаємо пончики. вам потрібні пончики?

- поки ні, ми маємо.

- а де купуєте?

-а в того то

-а по скільки? я впевнений що ми зможемо заропонувти дешевше

- по стільки то

-а давайте ми зробимо ціну  меньшу і будете брати у нас?"

з вашої мови я так розумію що у вас клієнти в основному не разові а постійні. Тому визначити коло потенціних ваших покупців навіть з допомогою гугла, і посадити за телефон менеджера - це дуже просто.

я не знаю чим ви займаєтеся. припустімо комбікормами (здається ви маєте відношення до ВОМ, але я так розумію дане питання стосується іншого бізнесу?). То знайти контакти тваринних господарст і пообдзвонювати їх - це не проблема

Якщо щось вузькоспеціаліоване то в інтернеті гуляє море інформації типу "база автопредприятий" і т д. не за дякую звичайно, але в принципі адекватні гроші воно вартує, якщо є отреба розширити коло клієнтів

Варіант 2

таки є якийсь злив

враховуючи вищесказане, і припустивши що у конкурента менеджери не настільки шустрі - можливий злив

не існує бази яку можна купити ваших контрагентів і ваших сум продаж. 

тому якщо є наймані працівники - цілком ймовірно що це хтось з них. або ображені на щось, або їм запропонували плюшку, від якої важко було відмовитися

якщо немає - пригадайте, чи не лишався ваш комп"ютер наодинці з якимись клієнтами. Бо заслати конкуренту шпійонську команду щоб повипитувати ціни і т д - це не є проблема, а якщо ви відлучалися, то вставити флешку і скопіювати трошки файлів, які зазвичай на робочому столі і в моїх документах - це фігня

складніше - ящо якимось чином отримали доступ до електронки, і читають усю вашу переписку

або встановили на ваш комп"ютер приховану програму віддаленого доступу.

 

підсумовуючи - або в конкурента з"явився толковий менеджер, який знає як перетягнути ковдру на себе, або десь зсередини, як підмітив @Vadimm

ччи криса, чи десь ваш власний косяк в плані інформаційної безпеки

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додам на рахунок криміналу: запишіть на телефон (чи якимось іншим чином погрози, а ще краще вимагання) і тоді вже ви зможете завести справу проти них. Хоча ні ваша справа, ні тим більше їх не будуть внесені в єрдр. Якщо навіть через суд поліцію зобов'яжуть це зробити, то там вони (справи) і закриються. Навіть маючи факти і докази, без адвоката і купи грошей не доведете, що погрози вам завдали збитків чи моральної шкоди. В цій країні кримінальний кодекс не працює, переконався на своїй шкурі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, frv сказал:

Додам на рахунок криміналу: запишіть на телефон (чи якимось іншим чином погрози, а ще краще вимагання) і тоді вже ви зможете завести справу проти них.

Написати заяву в поліцію на погрози оприлюднити інформацію щодо намахування держави? Тільки мені здається, що рівень абсурду зашкалює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, volks сказано:

Написати заяву в поліцію на погрози оприлюднити інформацію щодо намахування держави? Тільки мені здається, що рівень абсурду зашкалює?

Дивлячись наскільки там все серйозно.

Я ж вказав почерговість дій - спочатку наводим "лад" в бухгалтерії, а тоді вже думаєм над "отвєткой".

10 годин тому, volks сказано:

Заради невеликого бізнесу?

Все відносно, в когось невеличкий бізнес - це кіоск з шаурмою, а в когось - контора з 50 найманими працівниками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Написати заяву в поліцію на погрози оприлюднити інформацію щодо намахування держави? Тільки мені здається, що рівень абсурду зашкалює?

Так. Погрози і вимагання це і є предмет кримінального провадження. А підозри, що хтось намахує державу ніхто розглядати не буде. Причому не обов'язково писати заяву, можна просто зібрати факти і повідомити протилежну сторону про наявність таких фактів. Хто знає як ситуація обернеться далі.

Але я хотів сказати інше: маючи незаперечні докази і факти без бабла і юристів ви нічого не доб'єтесь в поліції. Точно так само справи будуть виглядати і у ваших опонентів. У кожного слідчого від 250 до 400 відкритих кримінальних проваджень і їм байдуже, що ви там собі думаєте. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, frv сказал:

А підозри, що хтось намахує державу ніхто розглядати не буде.

Та не за те мова.

Просто уявіть діалог зі слідчим.

- Мені погрожують.

- Чим?

- Погрожують заявити, що я приховую доходи і ухиляюсь від сплати податків.

-...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, volks сказано:

- Погрожують заявити, що я приховую доходи і ухиляюсь від сплати податків.

тут виграє той хто перший піде до ментів

Спойлер

а в наших реаліях - то більше занесе

 

якби вони зразу повідомили ментам - все чікі-пікі

а так - вони також злачінци

 

приховування і несплату ще треба довести, а вимагання "на ліцо"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

тут виграє той хто перший піде до ментів

  Показать контент

а в наших реаліях - то більше занесе

 

якби вони зразу повідомили ментам - все чікі-пікі

а так - вони також злачінци

 

приховування і несплату ще треба довести, а вимагання "на ліцо"

Відчуваю себе незрозумітим.

Поясню інакше. Припустимо, конкуренти накопали не несплату податків, а те що я наприклад, обікрав чиюсь квартиру. І тепер мене цим шантажують.

А я такий приходжу в поліцію і кажу: -Мене конкуренти шантажують і погрожують розповісти вам, що я обікрав квартиру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, volks сказано:

А я такий приходжу в поліцію і кажу: -Мене конкуренти шантажують і погрожують розповісти вам, що я обікрав квартиру.

факт вимагательства на ліцо

були б чемними громадянами зразу пішли б в поліцію

 

тільки треба казати що "ти, ніби то, обікрав квартиру"

то ше може і наклеп бути

 

от хай но юристи прокинуться і пояснять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Zevs_Isver сказал:

тільки треба казати що "ти, ніби то, обікрав квартиру"

то ше може і наклеп бути

Знаючи, які реаліїї ведення бізнесу в Україні, то на 99.99999999% - не наклеп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, Mazik сказал:

пробили мене по базі і дізнались всіх контрагентів з якими я працюю

де ж така чудо база існує ?

17 часов назад, Mazik сказал:

тобто втрачена комерційна інфа де і в кого що я купляю

тобто існує така база, де зібрані ВСІ продавці будь чого, ще й з щоденними накладними кожного з них ? серйозно ?

17 часов назад, Mazik сказал:

Звичайно конкуренти знизили ціни і перебили мені торгівлю, запропонували моїм покупцям товар дешевше.

так взнали ж лише в кого ви КУПЛЯЄТЕ, а не кому продаєте ? Й яка фіг кому різниця, В КОГО ви купляєте, головне ПО ЧОМУ

По друге, здебільшого, поставщики у всіх майже одні й ті ж самі, якщо ж і різні, то ціна майже однакова, плюс мінус пару процентів. 

17 часов назад, Mazik сказал:

Нібито по факту я отримаю набагато більше ніж показую офіційно.

тобто у вас стоїть касовий апарат і ви працюєте не по спрощеній системі ?

17 часов назад, Mazik сказал:

На даний час просто по забирали майже всіх клієнтів, тут і так той короновірус не дає працювати нормально а тут ще і така халепа.

невже різниця в ціні в закупці настільки суттєва, що ви не можете торгувати по цінам конкурентів ? Якщо так, то нахєра потрібні такі поставщики, що вас конкурєнти мають у всі природні отвори ? Чи конкурєнти з космосу товар отримують ?

 

Якось все на брєд схоже. Саме правдоподобне пояснення, якщо це все правда, що вам просто прослушку поставили, якусь дешеву китайську, від того й інфа вся, і про постачальників і про покупців. Або потрібно більше інфи про вид і принципи торгівлі, бо з загальними реаліями, тим більше в нашій країні, це не состикуєтся від слова *вообщє*

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Mazik сказано:

Питання таке, пробили мене по базі і дізнались всіх контрагентів з якими я працюю, тобто втрачена комерційна інфа де і в кого що я купляю

Дядьку, Вас просто злили СВОЇ)))) Яка, нафіг,  база, де існує таке "чудо"?))))))) Беріть за жабри своїх співробітників, тих, хто має доступ до інформації Вашої клієнтської бази. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому пості прекрасно все:)

 

Пробили по базі і звязались зі всіма конкурентами яким повідомили всіх покупців і ціни. Зовсім не ліниві хлопці.

 

Забрати і знищити бізнес:sm110:. Звучить як грабанути банк і знищити мішки з грошовими знаками. 

 

Прохає Mazik - Може хтось підкаже де можна отримати таку інфу про них?

Яку саме інфу треба, Mazik? 

 

Така кількість помилок в невеликому тексті нагадала одну ситуацію.Давно працював я завскладом і був постійний напряг з вантажниками - то лигарі, то лежні то тугодуми приходили(крім кістяка який довго працював). Кажу директору що ніколи б не подумав, що так непросто знайти вантажника.Він каже, iiron, любого дурня з вулиці беру, 10 хвилин інструктажу і він менеджер,  15 хвилин і він провідний менеджер. Півгодини і він маркетолог. А знайти толкового вантажника то є велика прблема каже. Згадав бо цікаво - невже невміння грамотно,  без помилок скласти невеликий текст не заважає бути потужним біснесменом? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Показав своїй жінці (бухгалтеру) перший пост, з запитанням: чи можливо це все злити через податкову. Після декількох уточнюючих запитань, вона підтвердила, що можливо.  Скоріше за все, те що не знає подактова, конкуренти знають це і без неї, так як займаються тим самим.

Випереджучи срач - все імхо. На кокретні запитання постараюся дати конкретну відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відразу кажу, що послугами не користувався і контактів не дам!

Спойлер

image.png.09c406befdb74f76e65ceedbcb98dcc5.png

image.png.85a25a785de9ae2096779f58c32cabb3.png

image.thumb.png.20f0ad59e19abb33f982dad2ce11bc06.png

image.thumb.png.2b23453b9285840d8c774356a994c58d.png

image.thumb.png.833b6fc0f448b603ceed9c3e4294a569.png

Продають і бази даних податкової та митниці. Не знаю наскільки це все правда, але канал інформації доволі живий та багатолюдний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це зветься Промислове шпигунство російською Промышленный шпионаж. Нажаль, у нас не карається, якщо не було  підписано документів про нерозголошення.

Шукати крису серед своїх.  Це 101%.

Зазвичай, фірми, коли беруть людей на роботу дають підписувати документ про нерозголошення комерційної таємниці. Тобто, вся інформація, яка здобута в межах фірми, клієнти, постачальники, контрагенти, працівники, податкова інформація, тощо - підпадає під цей документ. Будь який юрист складе його грамотно.

Якщо такий документ був, і був підписаний усіма, то викликати ментів, і оголошувати підозру усім! + як сказали, записати розмову про вимагання  і до ментів. 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Zheny@ сказано:

Шукати крису серед своїх.  Це 101%.

не разу не їв "податкову\пенсійний\митницю" з середини - але:

беручи до уваги непотизм (кумівство) при наборі кадрів на всіх рівнях і як наслідок тупість кадрів на всіх рівнях

з будь якої державної установи можна добути все що треба, якщо не пожмотитися на шоколадку

 

Спойлер

з митницеєю мав (років 10ть тому) досвід з сторони клієнта - це лютий піздєц

возили на на митницю щоб допомогти компа включити щоб наші  могли декларацію здати

 

думаю зараз ситуація така ж сама, тільки швидкість запису на УСБ3.1 флешку радикально більша ніж на дискетку, тому поки працівниця побігла за кипяточком для кави - можна вспіти стягнути більше інфи

 

Спойлер

а от "медицину" вдалося побачити с середини зимою

- лікарю доступні дані всіх пацієнтів і своїх і тужих

- навіть якщо і є (не було достатньо часу поколупатися) якесь розділення доступів по користувачам то...... татадам ..... на робочому столі файли зі всіма ПІП-посадами-логінами-пасами користувачів 

- комп з 1м користувачем без пароля, інет доступний - хоч залийся

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zevs_Isver ну тут мова йде про приватну контору. І про недобросовісну конкуренцію. А щодо інфи у держ... у мене був ДОМА комп якогось мента.

Фото з екзгумації були. Як тобі таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...