Перейти до змісту

Шукаю хто може надати інформацію з баз даних


Mazik

Рекомендовані повідомлення

22 часа назад, nickel сказал:

Показав своїй жінці (бухгалтеру) перший пост, з запитанням: чи можливо це все злити через податкову. Після декількох уточнюючих запитань, вона підтвердила, що можливо.  Скоріше за все, те що не знає подактова, конкуренти знають це і без неї, так як займаються тим самим.

Не знають )

Це можливо, при певних умовах. Не для всіх, і не по всіх. Є виключення.

А тема "дивна", мені чомусь більш схоже що автор просто захотів збільшити клієнтсуку базу ))) 

Якістю послуг і адекватними цінами потрібно завойовувати споживача! 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

років 5 тому, а я уже понад 10 років є абонентом і-нету київсартр), дзвонили з волі на мій мобільний, знали адресу і пропонували інет, разів 2-3 дзвонили, не добились свого, що саме цікаво, то наскільки пам'ятаю,  ніби ніде номера не було вказано мого, окрім особистого договору. Тобто злив був 95% з боку працівників, і 5% з єдиної бази даних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, natalka) сказал:

Не знають )

Це можливо, при певних умовах. Не для всіх, і не по всіх. Є виключення.

Ну так "можливо, при певних умовах" чи "не знають"? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

Ну так "можливо, при певних умовах" чи "не знають"? ;)

"не знають" - це стосувалось конкурентів

"можливо при певних умовах" - це про податкову

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Revolver сказал:

років 5 тому, а я уже понад 10 років є абонентом і-нету київсартр), дзвонили з волі на мій мобільний, знали адресу і пропонували інет, разів 2-3 дзвонили, не добились свого, що саме цікаво, то наскільки пам'ятаю,  ніби ніде номера не було вказано мого, окрім особистого договору. Тобто злив був 95% з боку працівників, і 5% з єдиної бази даних.

Я тому й про Волю запитав, бо сьогодні мав дзвінок від них. В принципі нічого дивного, в нас було кабельне від Волі, декілька років тому відмовився, тобто мій телефон у них був. Але в розмові вспливала інформація, якої у Волі бути не могло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

2 минуты назад, natalka) сказал:

"не знають" - це стосувалось конкурентів

А я хіба це стверджував?

23 часа назад, nickel сказал:

Скоріше за все, те що не знає подактова, конкуренти знають це і без неї, так як займаються тим самим.

Випереджучи срач - все імхо. На кокретні запитання постараюся дати конкретну відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Я тому й про Волю запитав, бо сьогодні мав дзвінок від них. В принципі нічого дивного, в нас було кабельне від Волі, декілька років тому відмовився, тобто мій телефон у них був. Але в розмові вспливала інформація, якої у Волі бути не могло.

на войне (за клієнта) все средства хороши.

 

Один хороший мій знайомий, працював, в свій час, в ЗахідІнкомбанку.  І каже, телефонує дівчинка з ПБ, і питає, як то в порядку речей, а ти не злив би нам Вашу базу пенсіонерів?

Каже, була послана. Але хтось таки  зіллє.

Таке життя.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zheny@ сказал:

на войне (за клієнта) все средства хороши.

 

Один хороший мій знайомий, працював, в свій час, в ЗахідІнкомбанку.  І каже, телефонує дівчинка з ПБ, і питає, як то в порядку речей, а ти не злив би нам Вашу базу пенсіонерів?

Каже, була послана. Але хтось таки  зіллє.

Таке життя.

 

У війні за клієнта я міг би собі багато що дозволити, але не все. Але у війні за власний бізнес і за виживання,, після наїзду конкурентів, я став би гірше сатани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, stepaniv сказано:

Спілкуються по вайберу, номер +14846202422 або +77078078926

Я колись через них отримував дані з податкової служби по своїм конкурентам

 

А ось і раклямка під'їхала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, vampirich сказано:

А ось і раклямка під'їхала

якщо відквотити рекламку то якийсь відсоток перепадає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.04.2020 at 18:15, Zheny@ сказано:

@Zevs_Isver ну тут мова йде про приватну контору. І про недобросовісну конкуренцію. А щодо інфи у держ... у мене був ДОМА комп якогось мента.

Фото з екзгумації були. Як тобі таке?

пофіг

хіба що якимсь збоченцям цікаво буде

 

а от "митні декларації" фірм з назвами від К до П за 2019 рік значно цікавіше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 14.04.2020 at 22:26, Mazik сказано:

Питання таке, пробили мене по базі і дізнались всіх контрагентів з якими я працюю, тобто втрачена комерційна інфа де і в кого що я купляю, ситуація не гарна. Звичайно конкуренти знизили ціни і перебили мені торгівлю, запропонували моїм покупцям товар дешевше. Також гади отримали усю інфу і порівняли її якось з задекларованою і тепер шантажують мене що подадуть заяву в поліцію щоб відкрити кримінал на мене, про факт не сплати мною всіх податків. Нібито по факту я отримаю набагато більше ніж показую офіційно. Зрозуміло що хочуть забрати та знищити мій не великий бізнес.
 Може хтось підкаже де можна отримати таку інфу про них? Закіньте якісь контакти, якщо знаєте ...
На даний час просто по забирали майже всіх клієнтів, тут і так той короновірус не дає працювати нормально а тут ще і така халепа.
Дякую хто зможе чимсь допомогти ...
 

 

 

Мова іде про базу 1С? Хто обслуговує базу? У вас свій програміст чи когось наймаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Мова іде про базу 1С? Хто обслуговує базу? У вас свій програміст чи когось наймаєте?

а що програмісти зливають бази?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Cherman сказано:

Якщо їм мало платять, або, образили іншим чином.

якщо не заплатили за роботу, то нєфіг скиглити тоді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...