Перейти до змісту

В Україні зупинила роботу одна з найбільших служб доставки Інтайм


favorite20

Рекомендовані повідомлення

 

Одна з найбільших в Україні приватних служб доставки "Ін Тайм" призупинила роботу. Працівники компанії, яким напередодні повідомили про звільнення, вранці 29 лютого блокували роботу з вимогою погасити борги із зарплати.

Водночас туди ж, до столичного транзитного терміналу перевізника, прийшли і клієнти компанії, посилки яких зависли дорогою до їхніх адресатів. Про це вже пишуть багато інтернет видань.

Люди відправляли посилки компанією "Ін Тайм", але так і не дочекалися на цінний вантаж та документи, серед яких паспорти і візи.

 

На ойіційному сайті компанії вже є така інформація: https://intime.ua/ua-vazhliva-informaciya-pro-vidachu-vantazhiv-za-stanom-na-01032020

 

Для великої кількості підприємців це стає не маленькою проблемою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, favorite20 сказано:
Для великої кількості підприємців це стає не маленькою проблемою.

Та і не тільки... Хоча сервіс у них був дно ще те ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Та і не тільки... Хоча сервіс у них був дно ще те ((

панелі пиздили? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

панелі пиздили? 

Ну у мене особисто ніц не крали, але карткою не розрахуватись, їхав товар довго, гроші можна було отримати лише через 3-5 днів після того як вже забрали твій товар і т.д. Хватало пригод!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сталося напевно в них те, що криворуке керівництво не змогло просуватись далі, що часто буває.

Прикро особисто для мене (я ними ні разу не користувався), але це були для когось робочі мсця та може краща ціна чим у конкурентів раз ними користувались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які б вони не були, але конкуренція це добре.

НП зажралась,  тепер напевно ще тарифи піднімуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, host1303 сказано:

Диски/шини/акумулятори НП не возить.

Рилі? Сам передавав диски/шини і не раз ніколи не відмовляли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Рилі? Сам передавав диски/шини і не раз ніколи не відмовляли.

Я купував автотовари на різних сайтах, і продавці мені так говорили.

Мабуть їм Інтайм був потрібніший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, host1303 сказано:

Я купував автотовари на різних сайтах, і продавці мені так говорили.

Мабуть їм Інтайм був потрібніший.

А, ну тоді все ясно. Інтайм в рази дешевший на такі габаритні товари ніж НП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав досвід отримання важкого вантажу, там де НП зацінили доставку у 1600 грн, Інтайм привезли за 350. Жаль, що закрились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, host1303 сказано:

Диски/шини/акумулятори НП не возить.

зайди на центральне відділення. там завалено тими шинами так, що пройти не можна

 

1 година тому, flashmax сказано:

Які б вони не були, але конкуренція це добре.

НП зажралась,  тепер напевно ще тарифи піднімуть

100% підтримую. НП скотились нижче плінтуса. сервіс гавно, кожна третя посилка проблемна - завищення ваги, паршиве пакування, обслуговування для лоха з села, тотальні кражі посилок. таке враження що понабирали депутатів-корупціонерів на роботу. все їм мало і мало. тарифи поний жопень.

в якості офтопу:

Спойлер

дивитись з 6 хвилини про нову пошту.


 

 

але альтернатив по якості нажаль немає =( найближчий +/- адекватний перевізник укрпошта - дешево і стараються, хоча виходить як зажди, черги кілометрові. міст не пробував, не знаю, але в них там теж оптимізації пішли, видно не все так гладко.

цікаво що буде з джастін. в них  старт вийшов бум! тільки не встигають розвиватись пропорційно. ті мізерні точки видачі то позорисько, ціни демпінгові.

всякі аля САТ нема сенсу згадувати, це просто трешак =)

що там ще є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Ha3aP сказано:

Інтайм в рази дешевший на такі габаритні товари ніж НП.

Абсолютно устарівша інфа, ще задовго до кончини вони нагнали прайс на рівень лідера ринку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Deemon сказано:

Абсолютно устарівша інфа, ще задовго до кончини вони нагнали прайс на рівень лідера ринку

Цілком можливо. Я користувався службою вкрай рідко. Останній раз користувався місяця 4 назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, host1303 сказано:

Диски/шини/

да ладно ))) на рахунок дисків - точно не скажу, а от шини з інтернет-магазинів  возять регулярно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказано:

шини з інтернет-магазинів

Причому, здається, на "перезувний" період у них для шин окремий тариф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, тепер вся надія на укрпошту на цьому нелегкому поприщі під назвою створення конкуренції новій пошті)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, laser сказано:

але альтернатив по якості нажаль немає =( найближчий +/- адекватний перевізник укрпошта - дешево і стараються, хоча виходить як зажди, черги кілометрові.

В укрпошти все добре поки все добре, а якщо щось пішло не так.... Також дуже від відділення залежить якість.
я в цих ідіотів місяць посилку вибивав, яку вони відправили в інший кінець україни. двічі мені вертали заяву на імя директора, тому що навіть та що прислана на ел. пошту має бути з підписом. А другий раз, тому що якусь міфічну "адресу заявника" не написав. Хоча такого пункту в заяві немає... За місяць посилку все ж вернули. а заяву ще розглядають))) вже скоро 2 місяці буде) чекаю щоб побачити що відпишуть)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їх там бюрократія на дно тягне. пока щось оформиш, то тре заповнити 100500 бланків та форм. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, laser сказал:

100% підтримую. НП скотились нижче плінтуса. сервіс гавно, кожна третя посилка проблемна - завищення ваги, паршиве пакування, обслуговування для лоха з села, тотальні кражі посилок.

 

9 часов назад, laser сказал:

але альтернатив по якості нажаль немає =(

:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, laser сказал:

100% підтримую. НП скотились нижче плінтуса. сервіс гавно, кожна третя посилка проблемна - завищення ваги, паршиве пакування, обслуговування для лоха з села, тотальні кражі посилок. таке враження що понабирали депутатів-корупціонерів на роботу. все їм мало і мало. тарифи поний жопень.

в якості офтопу:

 

Майже кожні 2 тижні щось отримую на НП. Не було ніколи проблем з посилками.

Так, тарифи трохи вищі ніж на укр. почті, але й обслуговування краще набагато. Якщо посилка оплачена повністю, то й підписи ніде ставити не потрібно. Прийшов, відсканував на телефоні штрихкод картки, забрав посилку і пішов.

А на укр. почті ще півгодини в черзі треба відстояти, щоб отримати посилку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а коли ви останній раз перевіряли об'ємну і фактичну вагу посилки? а крім пересилання наложкою користуєтесь? а сервісом пакування? самі відправляєте? а міжнародні отримуєте? бо саме з цим і маю купу нюансів.

якшо просто приходити отримувати, то можливо і у мене не було б проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не відправляю майже нічого. Тільки отримую.

Міжнародні разів 10 отримував. З Алі-експреса. Причому доставка безкоштовна. Вроді теж не було проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, WebTraveller сказал:

Майже кожні 2 тижні щось отримую на НП. Не було ніколи проблем з посилками.

Так, тарифи трохи вищі ніж на укр. почті, але й обслуговування краще набагато. Якщо посилка оплачена повністю, то й підписи ніде ставити не потрібно. Прийшов, відсканував на телефоні штрихкод картки, забрав посилку і пішов.

А на укр. почті ще півгодини в черзі треба відстояти, щоб отримати посилку.

останнім часом в чергі на НП я стою довше,ніж на Укрпошті )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...