Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

11 часов назад, Black сказал:

На Світязі  один на одному лежать практично і нічо.

Загалом, за станом на 30 червня у Шацькому районі відбувся ріст рівня захворюваності з 15,5 до 66,4 %.

Практично полєзно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, iiron сказано:

Тому лузери, що в бізнесі туго шарять - УКРАЇНСЬКА РОЗРОБКА ДЛЯ ШВЛ ВИЯВИЛАСЬ НА 50% ДОРОЖЧОЮ ЗА ІЗРАЇЛЬСЬКИЙ ОРИГІНАЛ.Але несвідомі лікарі не оцінили.

Пора вже українцям для юдеїв і не тільки влаштовувати якісь бізнестренінги, вечірні семінари як продавати і робити гешефт:).Лузери то ще м"ягко сказано.Так бабло косити навряд чи жид наважиться:sm110:

На вакцині хай заробляють непрошарені в комерції(це довго, потребує багато вкладень і праці).В нас свої методи.

 

 

То не бізнес, то хуцпа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, iiron сказано:

Що є хуцпа?

 

Це є те, про що ви написали вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Cherman сказано:

Що, остальні вже на Берковець перемістилися?

По Україні завантаженість апаратів штучної вентиляції легень складає 7%

 

https://www.bbc.com/ukrainian/features-53221100

 

Ти що думаєш, якщо захворів, то обов'язково двостороння пневмонія і ШВЛ? Все індивідуально. 80% переносить ще легше, ніж грип.

 

 

  • +1 4
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Я знаю, трохи більш реальну картину, принаймні по волинських районах. Мені цього достатньо, щоб зробити певні висновки.

ти про те, що статистика КВ чомусь неадекватна?

 

чи про це:

Цитувати

Фахівці ISS провели аналіз 40 заборів стічних вод, узятих у Мілані, Турині й Болоньї з жовтня 2019-го по лютий 2020-го. Дві різні лабораторії незалежно одна від одної показали наявність SARS-CoV-2 у зразках із Мілана й Турина від 18 грудня 2019 року і в зразку з Болоньї, взятому 29 січня 2020 року.

 

Цитувати

Іспанські вчені стверджують, що коронавірусна інфекція SARS-CoV-2 була в стічних водах Барселони ще в березні 2019 року.

Дослідники виявили коронавірус у пробах зразків стічних вод Барселони, які були зібрані 12 березня 2019 року. Про це йдеться на сайті Університету Барселони.
https://health.24tv.ua/vcheni-viyavili-koronavirus-stichnih-vodah-barseloni-novini-zdorovya_n1368778

(і це також вказує на те, що статистика по КВ неадекватна ...)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Cherman сказано:

Так, про те.

Як вам така статистика:

 

Понад 4 тисячі щотижня: у МОЗ розповіли про статистику захворювань на пневмонію в Україні.

 

В Україні значно збільшилася кількість діагнозів пневмонія. У порівнянні з травнем, число таких пацієнтів зросло приблизно у два рази. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, iiron сказано:

Несезон як-би для пневмонії.

 

Логічно. І який з цього висновок виходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висновок давним давно  один.

Маючи в руках засоби масової інформації  ( інтернет з пейсбуками сюди теж прекрасно вписується) ,можна будь яке явищ подати під будьяким ПОТРІБНИМ кутом зору.

Від того, що людство масово навчилося читати та тицяти пальцями на іконки, процент ...недалеких ніяк не зменшився,а навпаки збільшується.

Дві тисячі років тому Сркрат казав ,, Я знаю, що нічого не знаю. АЛЕ ІНШІ НЕ ЗНАЮТЬ І ЦЬОГО.,.

Тобто переважна більшість якраз тупо впевненна , що щось знає.

Особливо тепер, коли гугл та вікі доступні кожному барану.

Слухайте Степанова....

Ну ка все вместе, уши развесьте....

 

 

  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, iiron сказал:

Несезон як-би для пневмонії.

У лютому - березні минулого року мама моя (уже за 80) лежала з звичайною пневмонією в пульмонології у міській лікарні. В силу їїї поважного віку  дружина майже весь час знаходилась біля неї. У глибокій вечірній вільний  час розговорилася з черговими медсестрами, на тему - літом напевне у вас пацієнтів обмаль? отримала відповідь - щоб так справді у нас було, не вірите  - зайдіть літом подивіться.

  • Cумний 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Cherman сказано:

Я знаю, трохи більш реальну картину, принаймні по волинських районах. Мені цього достатньо, щоб зробити певні висновки.

 

Я бачу реальну картину, яка відрізняється лише тим, що вперше в історії почали робити масово тести і невперше зашугують людей - то свинячими, то пташиними, грипами то SARS, то V2 коронавірусами. А до того завжди хворіли грипами, в декого переходило в пневмонію і якийсь невеликий відсоток людей помирав, як і зараз, і ніяких тестів не робили, весь карантин полягав в закритті шкіл і садочків. Зараз можна в парк, в ліс, не треба поливати вулиці, кропити підїзди, поацюють тренажерні зали, ринки і суперспалаху хвороби нема, як помирало по 10-20 в день, так і помирає, а кількість хворих це взагалі ніачьом - яка різниця скільки кашляло/чхало? 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, sss381 сказано:

літом напевне у вас пацієнтів обмаль? отримала відповідь - щоб так справді у нас було, не вірите  - зайдіть літом подивіться.

 

Кондиціонери - зло. Там бабайка легіонела живе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.06.2020 в 12:34, Bliksss сказал:

хз, я в статистику потрапив, а от родичі, з 4-х чоловік тільки в однієї людини взяли аналіз (звичайно ж позитивний, і другий, і третій) а в інших, що разом мешкають - не стали, кажуть а нафіга - і так все ясно,

А Вам брали тест просто як контактній особі чи через те що симптоми почались під час самоізоляції?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, natalka) сказано:

А Вам брали тест просто як контактній особі чи через те що симптоми почались під час самоізоляції?

перший раз - взагалі не хотіли брати, типу - маєте можливість побути на самоізоляції - сидіть вдома, нащо вам той тест?

Буде загострення - велика температура, почнете задихатись - телефонуйте на 103, кашель - попийте сиропчик, температура - парацетамол,

і ще якийсь "фуфломіцин"  - ось відповідь сімейного лікаря.

довелось "наполягти" - аналіз приїхали брати аж бігом ;)

Потім - знову прийшлось шукати варіант як "наполяги", щоб не по два тижні чекати ;)

P.S. Грошей нікому, і ні за що не давав.

Змінено користувачем Bliksss
  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.06.2020 в 08:51, Bliksss сказал:

туристів не пускають, а в кого робота, родичі, транзит, ВНЖ і т.п. пускають

Туристов из Украины уже ждут в Хорватии, Сербии и Черногории. Венгрия и Румыния пускают их транзитом при предъявленнии брони отеля.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, romanc сказано:

Туристов из Украины уже ждут в Хорватии, Сербии и Черногории. Венгрия и Румыния пускают их транзитом при предъявленнии брони отеля.

Ситуація зміінюється, з часу коли я писав свій пост - пройшов тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, досить ризиковано зараз брати якісь путівки, сьогодні тебе пускають - а через 2 дні вже ні, і сиди колядуй десь в аеропорті за свій рахунок

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причому, з таким рівнем ризику, вони мали б коштувати на порядок дешевше, щоб замануха хоча б виправдовувала себе ( ну  типу за 1200 $ нам було трохи напряжно, а от зараз за 800 ну давай псіханем і пошикуєм разок, поки інші бояться вірусів ). А я власне не помітив якихось особливих преференцій, які б мене мотивували ризикувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Cherman сказано:

Хіба, їхати на авто.

Закриють пляж і на тому відпочинок закінчиться.

Змінено користувачем sergkots
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та щось маю сумніви, що хоч якась країна пропустить зараз навіть в режимі транзиту.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Zeiss сказал:

Та щось маю сумніви, що хоч якась країна пропустить зараз навіть в режимі транзиту.

Сфотографировать очередь? Среда-четверг на Италию по 10 часов стояли. А мадяры разрешили к ним отдыхать в 30км приграничной зоне 24 часа прото с биопаспартом.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 minutes ago, Cherman said:

Ну, навіть коли в Італії була дупа з коронавірусом, туди можна було спокійно заїхати на авто. Головне, в шенгенську зону потрапити, а там кордони ілюзорні.

Дрібниця :)

 

14 minutes ago, romanc said:

Сфотографировать очередь? Среда-четверг на Италию по 10 часов стояли. 

Думаю, внж або робоча віза.

15 minutes ago, romanc said:

А мадяры разрешили к ним отдыхать в 30км приграничной зоне 24 часа прото с биопаспартом.

Є там що глянути? :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...