Перейти до змісту

Чому нас вчить Сім,я тв Школа.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

@Nokian наука зараз розвивається швидкими темпами, не зважаючи на те, що більшість голосує за трампа чи зеленського

тему можна закривати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 час назад, Nokian сказал:

Знання на сьогодні втратили будь яку цінність.Ми отримували знання від батьків ,дідів,ті від дальніших пращурів,так наслідували свій рід.

А тепер?

Жоден професор , мільйон професорів - не знають стільки , скільки знає Гугл.

Але Гугл не навчить світогляду.

Чи вже скоро навчить.?

Своєму.

Смешались в кучу кони, люди...

Ну при чому тут Гугл та цифровізація до якості нашої освіти? В усьому світі доступ до бази знань, технологій вважається перевагою, і лише Нокіан вважає недоліком. Наша освіта має низький рівень не через доступ або недоступ до Гугла. 

Про отупіння наступних поколінь говорили ще наші діди-батьки, тільки замість смартфона спочатку було радіо, потім магнітофони, потім телевізор, потім приставки, потім комп'ютери, тепер кишенькові комп'ютери (смартфони). Так тупіємо, що скоро вже людина на Марс полетить. Це наша вітчизняна освіта не дає необхідний багаж знань і умінь їх використовувати, тому що роками вибудовувалася не ефективна система навчання. Технології розвиваються шаленими темпами, наші освітяни за ними не встигають, бо наша класична система освіти - це яскравий приклад корупції, бюрократії, клановості, а не заклади освіти. Наші старезні академіки позаймали теплі крісла, годуються з цієї застарілої системи і добровільно ніколи не захочуть її зламати. З системи виживають молодих і талановитих і залишають хоч і молодих, але не талановитих і таких, що готові цю стару систему підтримувати. А ламати тре, про це і показало дослідження PISA.


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, nickel сказал:

Це наша вітчизняна освіта не дає необхідний багаж знань і умінь їх використовувати, тому що роками вибудовувалася не ефективна система навчання.

А це вже спірне питання. Наприклад, укр. мова не дає необхідний багаж знань? Дає. Тільки як почитаєш коменти у ФБ, то може кров з очей потекти.

Та навіть в нас на борді "меньше", "нище", "Німетчина".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

А це вже спірне питання. Наприклад, укр. мова не дає необхідний багаж знань? Дає. Тільки як почитаєш коменти у ФБ, то може кров з очей потекти.

Та навіть в нас на борді "меньше", "нище", "Німетчина".

Зараз тренд пішов на польську мову ). А ваші синуси і косинуси на хліб не намажеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

А це вже спірне питання. Наприклад, укр. мова не дає необхідний багаж знань? Дає. Тільки як почитаєш коменти у ФБ, то може кров з очей потекти.

Та навіть в нас на борді "меньше", "нище", "Німетчина".

достатньо перевірку правопису увімкнути 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що відбувається з нашими біцепсами, тріцепсами  коли ми ніц важкого не піднімаємо, окрім ложки та пуьта від телевізора?

Вони атрофуються.Так само, точніше набагато гірше відбувається з мізками.

Адже мязи можна качати і  у 40-50 років.

Натомість мозок( звязеи між нейронами) розвивається до 25 років і надалі лише втрачає клітини, котрі вже НЕ відновюються.

Якщо дитину не навчити розмовляти до 10 років, вона вже НІКОЛИ не освоїть мову.Взагалі.

Спробуйте навчитись музиці, малюванню, плаванню після 30 років.

Пізно, програма по дсвоєнню нового завершена.

Просто спробуйте перевірити сучасну молодь на  елементарну кмітливість, будете здивовані.

Це не лише в нашій країні , це глобальна проблема.

Звісно у школах приватних процес навчання відбувається зовсім інакше, але ж для кого вони доступні.

Пора громадам прискіпливіше  до процесу навчання взятися.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, volks сказал:

А це вже спірне питання. Наприклад, укр. мова не дає необхідний багаж знань? Дає. Тільки як почитаєш коменти у ФБ, то може кров з очей потекти.

Та навіть в нас на борді "меньше", "нище", "Німетчина".

Не бачу нічого спірного, навіть навпаки. Низький рівень знання української мови - це також наслідок поганої якості освіти. Ти лише підтвердив мою тезу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Nokian сказано:

Що відбувається з нашими біцепсами, тріцепсами  коли ми ніц важкого не піднімаємо, окрім ложки та пуьта від телевізора?

Вони атрофуються.Так само, точніше набагато гірше відбувається з мізками.

Адже мязи можна качати і  у 40-50 років.

Натомість мозок( звязеи між нейронами) розвивається до 25 років і надалі лише втрачає клітини, котрі вже НЕ відновюються.

Якщо дитину не навчити розмовляти до 10 років, вона вже НІКОЛИ не освоїть мову.Взагалі.

Спробуйте навчитись музиці, малюванню, плаванню після 30 років.

Пізно, програма по дсвоєнню нового завершена.

Просто спробуйте перевірити сучасну молодь на  елементарну кмітливість, будете здивовані.

Це не лише в нашій країні , це глобальна проблема.

Звісно у школах приватних процес навчання відбувається зовсім інакше, але ж для кого вони доступні.

Пора громадам прискіпливіше  до процесу навчання взятися.

 

Мудро..... Але..... Що, особисто ВИ, робите, щоб той процес навчання змінився( ви ж частина громади)?

Люди тупіють, не читаючи книжки, використовуючи готові відповіді з гугла, не розвинена кмітливість у сучасної молоді.... Почніть "сіяти"  розумне, добре, вічне-перепрофілюйтесь-почніть продавати книжки. Подайте приклад.

Організуйте, з однодумців, волонтерську групу, яка буде доносити в тих самих школах, що, гаджети-яд.... :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я особисто піднімаю цю тему в соцмережі.

Ну і з клієнтами теж веду відповідні розмови.

Але ж один в полі не воїн.

Ну і крім того в нас кожного є діти,онуки

І НАМ НАЙПЕРШЕ має бути не байдуже їхня доля .

Наприклад в дітей,котрі змалку освоюють музику,процес мислення( в тому числі і математики),все життя потім є вже більш досконалим.

Багато з наших нащадків ЯКІСНО ТА ПРАВИЛЬНО вчаться музиці,починаючи з садочка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Nokian сказано:

Я особисто піднімаю цю тему в соцмережі. Ну і з клієнтами теж веду відповідні розмови. Але ж один в полі не воїн.

ти як Дон Кіхот - з млинами борешся... Прогрес не зупиниш. Еволюцію теж. І деградацію з регресом... Природний відбір!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Nokian сказал:

Наприклад в дітей,котрі змалку освоюють музику,процес мислення( в тому числі і математики),все життя потім є вже більш досконалим.

 

Я закінчив музичну школу. Я розумний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Юріч сказал:

 

Я закінчив музичну школу. Я розумний :)

невже з Нокіаном в одній музичній школі вчились ? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Юріч сказано:

 

Я закінчив музичну школу. Я розумний :)

На скільки я пам'ятаю-не тільки музичну школу)) То ти, друже, СУПЕР розумний))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, bublik007 сказал:

На скільки я пам'ятаю-не тільки музичну школу)) То ти, друже, СУПЕР розумний))))

 

А що ще? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Юріч сказано:

 

А що ще? :blink:

А в море, ти ходив , маючи освіту музичної школи?))):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, bublik007 сказано:

А в море, ти ходив , маючи освіту музичної школи?))):)

в нього мабуть кілька освіт було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, bublik007 сказал:

А в море, ти ходив , маючи освіту музичної школи?))):)

 

Ага, механік-баяніст :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

На днях нейронная сеть Альфа Зеро разгромила сильнейший шахматный движок Сток Фиш. И вот что интересно, в то время как Сток Фиш анализировал 60 миллионов позиций в секунду, Альфа Зеро анализировала всего лишь 60 тысяч. В тысячу раз меньше! И этого хватило, чтобы порвать Сток фиш как ту грелку. Во столько раз осмысленность сильнее скорости. Причем, скорость не способна сравняться с осмысленностью в принципе. Потому что смысл способен порождать новое качество.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...