Перейти до змісту

Чому ви живете в Луцьку( на Волині)?


Nokian

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, Nokian сказал:

Камінгаут ще попереду.

Вікі:

Ка́мінг-а́ут (англ. coming out — «розкривання», «вихід»; скор. від coming out of the closet — «вийти із комірки», у значенні «вийти із темряви, відкритися») — процес добровільного й усвідомленого визнання людиною своєї сексуальної орієнтації чи гендерної приналежності. Також може означати результат такого процесу. Термін «камінг-аут» застосовується здебільшого стосовно ЛГБ, які усвідомили себе як лесбійка, гей або бісексуальна людина і прийняття своєї сексуальної орієнтації, або транс люди — невідповідність психічної статі біологічній.

 

Може давай вже без таких подробиць? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Сам не звідси. Прийшлось трохи попоїздити по Україні з батьками... Школу закінчив на львівщині, а з Луцька вже армія... повернення, сім'я, діти... Так і залишився тут, пустив коріння :) Але ж дійсно - у порівнянні с іншими містинами, хоч у кожного свої вподобання, тут гарно, затишно, компактно... одним словом все влаштовує! Хоча є один мінус - клімат! Особисто для мене завелика вологість впливає на здоров'я і особливо літом шукаю можливість хоч на місяць звідси виїхати. Але що поробиш коли організм так реагує :( Але нічого - все буде Україна - Волинь! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, nickel сказано:

Вікі:

Ка́мінг-а́ут (англ. coming out — «розкривання», «вихід»; скор. від coming out of the closet — «вийти із комірки», у значенні «вийти із темряви, відкритися») — процес добровільного й усвідомленого визнання людиною своєї сексуальної орієнтації чи гендерної приналежності. Також може означати результат такого процесу. Термін «камінг-аут» застосовується здебільшого стосовно ЛГБ, які усвідомили себе як лесбійка, гей або бісексуальна людина і прийняття своєї сексуальної орієнтації, або транс люди — невідповідність психічної статі біологічній.

 

Може давай вже без таких подробиць? :)

Триндєц......:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку це трактувалось лише так,а зараз в широких колах та в широкому змісті означає розповідь людини назагал про те,що вона раніше не хотіла розповідати .

Тебе ,Нікель не зрозумієш- то розказуй,то не розказуй.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Nokian сказал:

Спочатку це трактувалось лише так,а зараз в широких колах та в широкому змісті означає розповідь людини назагал про те,що вона раніше не хотіла розповідати .

Тебе ,Нікель не зрозумієш- то розказуй,то не розказуй.

Якщо ти хочеш признатися що ти тридварас, то, думаю, це нікому не цікаво, а якщо так як ти трактуєш це слово, то розказуй. І з яких пір ти від мене дозволу став чекати? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Nokian сказано:

Спочатку це трактувалось лише так,а зараз в широких колах та в широкому змісті означає розповідь людини назагал про те,що вона раніше не хотіла розповідати .

Тебе ,Нікель не зрозумієш- то розказуй,то не розказуй.

 

 

 

Ви б і на справді, трохи обережніше з висловами)))Тема гарна, але, є шанс скотитися в черговий хохмач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Alex S сказано:

В 95му в військовому ліцеї був вже призером обласної олімпіади з української мови.

ORLY. Розумію, що писалось на натхненні, але...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповідь старт.топіка проста - так склалося історично :)

 

А тому - або терпіть, або любіть :) (як волинянина, лучанина)

 

Або... людина не дерево, і навідміну від нього коріння не ма.. (

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Alex S  просто дякую за розповідь, хоча девчому  і не згідний.

А в Луцьку живу тому що.... відповім словами Портоса :) 

 

 

особливо ніде не був, мало що бачив, Чернівці, Київ, Брест (радянський), не рахую. Якби мав затребувану й відносно високооплачувану в світі професію, то можливо й переїхав би. Але оскільки таких причин не виникало, то й особливо  цим не переймався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

Я тобі навіть про переїзди на ПМЖ більше скажу .Наші куми, а людей знаю дуже давно ,голова родини мій кашник з училища, рік тому перебралися на ПМЖ в Техас, в Сан Антоніо.Розуму вистачило київську квартиру не продавати ,а здати.Дружина з дітьми вже повернулася в Киів, він допрацьовує контракт і думає що далі робити.

кожному своє. Навіть в межах нашого форуму є два приклади українців - жителів США, один матьорий расист, який жив (живе) в полунегритянських єбєнях й кляне кольорових на чому світ стоїть й по любому поводу, інший  - дальнобійник, який норм себе там почуває й живе в нормальному місці. Але в любому випадку, перед переїздом на ПМЖ, бажано хоча б побувати в майбутньому місці життя, а не *сломя голову* *рубати кінці* й мандрувати в невідомість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Alex S сказал:

Я тобі навіть про переїзди на ПМЖ більше скажу .Наші куми, а людей знаю дуже давно ,голова родини мій кашник з училища, рік тому перебралися на ПМЖ в Техас, в Сан Антоніо.Розуму вистачило київську квартиру не продавати ,а здати.Дружина з дітьми вже повернулася в Киів, він допрацьовує контракт і думає що далі робити.

 

USA - то "бігова доріжка". Знайома (штунда, літнього віку) перебралась, каже - сплю по 4 години. Еміграція - це для молодих і сильних.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Юріч сказано:

 

Ще немає мінімум 10 дописувачів :D

І Любарт ще не відписавсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Alex S сказал:

Я тобі навіть про переїзди на ПМЖ більше скажу .Наші куми, а людей знаю дуже давно ,голова родини мій кашник з училища, рік тому перебралися на ПМЖ в Техас, в Сан Антоніо.Розуму вистачило київську квартиру не продавати ,а здати.Дружина з дітьми вже повернулася в Киів, він допрацьовує контракт і думає що далі робити.

а моя сестра з чоловіком переїхали в Штати і дуже задоволені

навіть мови нема про повернення додому

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, paksivatova сказал:

а моя сестра з чоловіком переїхали в Штати і дуже задоволені

навіть мови нема про повернення додому

 

 

Передавай сестрі вітання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, paksivatova сказано:

а моя сестра з чоловіком переїхали в Штати і дуже задоволені

Ким вона працює в штатах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, paksivatova сказал:

а моя сестра з чоловіком переїхали в Штати і дуже задоволені

Це все індивідуально! Якщо маєш фах, цілеспрямовано щось хочеш досягнути, а не: поїду бо інші їдуть і нічого, справлюсь - то це ризик. А коли володієш навичками, знаєш мову, а це одне з головного, то проблем не має виникнути. Ну і не одними штатами вимірюється виїзд за кордон :) Моїх двоє дітей, дочка медик і син з IT пов'язаний, виїхали в різні країни Європи, ще в Україні отримали запрошення на роботу, отримали всі документи, контракти... працюють, задоволені, хочуть там залишатись, запрошують у гості, їзджу і не раджу їм повертатись. У шкільні роки муштрував, сварив і наполягав на вивченні мови хоч англійської но досконало, наймав рипетиторів, бачу, що не даремно. Вже там і місцеву мову вивчили і будуть здавати екзамени. Молодим дійсно простіше але їх ще направити треба :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Юріч сказал:

 

Передавай сестрі вітання :)

Обов'язково:g31:

 

1 час назад, alexvvv сказал:

Ким вона працює в штатах?

Працювала в дитячому садочку(російськомовному).Потім в косметологічному кабінеті(теж російськомовна публіка).Зараз в магазині Nordstrom,на касі

Підтягнула гарно мову на цій роботі,так що скоро буде якась нова діяльність 

 

Деякі користувачі в інстаграмі пишуть різні образи,типу касирка 

А вчилася в столиці,на журналіста

Стажувалася на плюсах в сніданку ...  

Але я бачу значно більші перспективи та можливості для сестри та її чоловіка саме в США

Тим більше,їй лише 25 -життя попереду.Молоді,без дітей-аби було бажання покоряти світ

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, paksivatova сказано:

Працювала в дитячому садочку(російськомовному).Потім в косметологічному кабінеті(теж російськомовна публіка).Зараз в магазині Nordstrom,на касі

Підтягнула гарно мову на цій роботі,так що скоро буде якась нова діяльність 

Та звичайно, знання мови+приваблива зовнішність і молодість дасть змогу і професію змінити і особисте життя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Alex S тут люди живуть за середню волинську зарплату і є щасливими із сім'єю.  У Вас вище пост карамба стайл якийсь. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, alexvvv сказал:

@Alex S тут люди живуть за середню волинську зарплату і є щасливими із сім'єю.  У Вас вище пост карамба стайл якийсь. 

У нас великий процент розлучень. Одним із факторів є низькі доходи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, weldermaster сказано:

У нас великий процент розлучень. Одним із факторів є низькі доходи.

Цікавий фактор :) Тобто якщо доходи норм, то це причина терпіти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, alexvvv сказал:

Цікавий фактор :) Тобто якщо доходи норм, то це причина терпіти?

Що терпіти? Коли нормальні доходи, то на все вистачає. На дружину, на дітей, на коханку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

Трохи працював, не було часу Вам відписати відразу, бо було бажання. Хочеться сказати те, що не все так в її випадку просто.В 25 без дітей ,це по великому рахунку життя ще в рожевих окулярах.Хочеться з молодим чоловіком подорожувати з бутербродами і грошима на автобус, хочеться працювати денно-ночно, і втома не відчувається ,хочеться мріяти як буде класно в майбутньому і тд.Коли з являються діти ,тоді з являється і сім я .І разом з ними з явиться нова стаття видатків на її утримання.І працювати прийдеться більше і більше.Практика показує, що 90 відсотків емігрантської роботи- це шоферська тема ,будівництво ,а саме складова фізично важкої і ризикованої роботи ,перукарська робота ,сортування овочів, фруктів, яєць і тд.Вирватися вище ,ну дуже не просто .Насправді ,від щирого серця бажаю Вашій сестрі тільки найкращого, бо вона вже молодець, вони з чоловіком сміливі  працьовиті люди.Та може бути дуже не просто.Коли з являться діти, а їм захочеться дати найкращого всього ,може бути  все життя -робота- робота -робота.Без ніяких свят .без вихідних ,без вікендів.І в тридцять .а може й в сорок ,може здатися - навіщо був потрібен цей цирк.І я виключаю момент жіночої та чоловічої фізіології ,по якій без всяких Фрейдів, ми знаємо, ну скажем я знаю ,що років через 15-20 чоловік з дружиною починають ,м яко кажучи, трошки один одного не розуміти.Вибачте, саме собою не знаю вашого віку, чи маєте дітей, та досвід сімейного життя ,та то є правда про Фрейда. А в умовах коли всі відносини розбиваються об побут ,а простіше кажучи, від нехватки грошей ,може  бути просто труба.В 25ть вступати в Університет  вона з чоловіком скоріш за все не буде, тобто рівень роботи буде той що є зараз. Якось відчув в ваших постах за сестру гордість і бажання бути в Америці разом з нею ...Вибачте якщо помилився. Я ні в якому разі не хочу сказати що якась професія безтолкова а якась толкова, я хочу сказати і ще раз повторюсь ,не знаю вашої життєвої ситуації, та якщо Ви на низькому старті до переїзду та еміграції- не поспішайте ,не рвіть собі можливо душу,  на кшталт - як там добре ,а мене там немає....Все буде добре.

В Штатах вже багато років живе сестри чоловіка брат,він і допоміг їм з переїздом

Має громадянство,2 дітей і будинок в іпотеці

Брат прилітав влітку,ми з ним познайомилися

Можливо,на початку і було так тяжко,як ви описуєте

Зараз він працює по звичайному графіку,з ранку до вечора

Регулярно літають з сім'єю на відпочинок

Його дружина дійсно довго вчилася ,вже почала працювати-щось пов'язане з медициною

Тобто звичайне середньостатистичне життя

При знайомстві я побачила щасливу людину.Звісно,я всього не знаю - але видно,що він задоволений своїм життям

 

Я з дитинства мріяла мати родичів в США,щоб вони надсилали мені гарні подарунки

Моя мрія збулася.Так і є.

Я наразі не збираюся емігрувати ні в США,ні в іншу країну

Можливо,з часом думку зміню

Дякую вам за гарні побажання !

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...