Перейти до змісту

CityCard - система безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті Луцька


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, rrid сказал:

чукча не читатєль, чукча - пИсатель?

***

навчись читати нарешті... 

***

може, варто таки спочатку навчитись

Ти дурачок чи тільки прикидаєшся? Який сенс писати людині, яка не вміє читати?

По суті: Які проблеми? ЦНАП так ЦНАП. Але проблема в тому, що він і в цнап не піде. Вони ж принципові. А міг би іншим пільговикам і нам розповісти про свій досвід.

Цитата

 не погрожувати викликом поліції?

Це не погроза, но тобі не понять. 

Цитата

 

Вже ніхто не сумнівається, що в підьговтка повинен бути е-квиток? Дякую. Я якраз це і хотів довести.

 

П.с. Якщо мені не зраджує пам'ять, то пруфів від тебе мало бути більше. Будуть?

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

імхо, порушення прав людини, це коли людина звернулась в необхідний орган за бесплатним квитком й цій людині, на якихось підставах відмовили. Коли ж людине не звернулась, то це недбалість самої ж людини, знову ж таки імхо. З точки зору моєї логіки, квитки мають бути у всіх, в одних - платні, в пільговиків - безплатні. Це дозволяє адекватно рахувати пасажиропотік - раз, є доказом перебування в конкретному транспорті під час ДТП - два, ну і не заставлятиме прискіпливого водія вчитуватись в посвідчення, чи дійсне воно й чи це не є посвідченням приколів типу *Головний гість весілля* і т.д і т.п. Знову ж таки, щоб не було непорозумінь й всяких холіварів будь де: місце, перелік документів і  часи відвідування для видачі безплатних квитків повинні бути роздруковані й висіти в усіх місцях отримання пенсій і інших пільг, а також разом з пенсіями розноситись пільговикам надом, кому надаєтся така послуга. Для приїзджих на автостанціях й жд вокзалі повинні бути каси з тимчасовими платними квитками, й безплатними короткостроковими (на добу наприклад) квитками для пільговиків з районів (якщо пільговик не хоче собі зробити постійний, по якійсь причині). Вроді ж все просто, імхо :sm128:

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Для приїзджих на автостанціях й жд вокзалі повинні бути каси з тимчасовими платними квитками

 

Не зовсім зручно приїзжим, уявіть ситуацію, приїхала людина на міжміському автобусі і на зупинці громадського транспорту вийшла, і поняття не має про ваші е-квитки, сідає у транспорт, щоб доїхати, наприклад, ДПЗ, а тут така оказія - неможливо оплатити проїзд. Вважаю, щоб була можливість придбати квиток у водія, нехай і за більшою ціною.

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні в траліку просто попросив пікнути за мене своєю карткою.

Важливо, аби власник картки їхав далі за безкарточного.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, rrid сказал:

трошки поправлю - штраф накладається в 20-кратному розмірі від вартості проїзду.

згідно

 

Тобто, таким пільговикам повинні видавати електронні квитки на безкоштовній основі.

В законі не прописано, хто саме повинен видавати електронні квитки на безкоштовній основі. Але це не головне. Головне - що право безкоштовного проїзду зберегли.

І якщо "притягувати до відповідальності" - то штраф все-одно буде 0грн., бо 0 помножений на двадцять - все-одно буде нулем.

Попри відсутність електронного квитка, проїзд для УБД залишили безкоштовним.

Думаю, така ж аналогія з пенсіонерами за віком - якщо законодавець дав право безкоштовного проїзду, то за наявності пенсійного посвідчення, можна й далі тралік юзати безкоштовно

Заьте Дуальчик мінусить! АТОшники йому муляють... Ну самі, с*ка, незаслужені пільговики! не те що працівники міськради, ті - ЗАСЛУЖИЛИ!

Змінено користувачем AgentSmith13
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заколупало чекати маршрутку годину? Підписуй, мочи корупціонера Степанова! https://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/1386

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Заколупало чекати маршрутку годину? Підписуй, мочи корупціонера Степанова! https://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/1386

ніхто його не зніме

людина ще не відбила те що вклала при отриманні посади - буде, радикально, не по пацанськи

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Працівникам окремих установ луцька видадуть посвідчення для безкоштовного проїзду в громадському транспорті міста протягом 2020 року.

Про це говорили у середу, 15 січня, під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.  автобусах на міських маршрутах на 2020 рік

Звідси : https://volyninfa.com.ua/news/2020/01/15/16974/

 

Отже можуть існувати ще якісь способи вирішення проблеми безкоштовного чи пільгового проїзду (для УБД і т.п., про що писалося в даній темі) крім електронного квитка. Живеш у Луцьку - оформлюєш пільговий квиток, з іншого міста - по посвідченню.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zevs_Isver сказал:

ніхто його не зніме

Та й немає достойного кандидата на його місце :(

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ghost_manka сказано:

Та й немає достойного кандидата на його місце :(

 

не в кожного є стартовий капітал

  • Ха-ха 3
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, nickel сказано:

 

Вже ніхто не сумнівається, що в підьговтка повинен бути е-квиток? Дякую. Я якраз це і хотів довести.

Як каже мій побратим: - насамперед закони України необхідно знати дебілоїдам, які перебуваючи при "владі" порушують вимоги конституції України! Читай ст. 24 - обмеження прав громадян за місцем проживання! В Україні може бути запроваджений електронний квиток єдиного зразка на усій її території!!! Читай чинне законодавство. Запровадження електронного квитка аж ніяк не позбавляє права громадянина отримувати платні послуги, зокрема - за готівку. Читай закон України "Про цінні папери та фондову біржу в Україні", де чітко зазначено сферу обігу готівки - емітентом якої виступає Національний Банк України. Це споживач (пасажир) має право вибирати зручну для нього форму оплати  проїзду - електронний квиток, готівка тощо. Це питання вирішується відповідно до договірних умов між пасажиром та перевізником, без втручання "третіх" осіб - читай цивільний кодекс України. Це лише деякі з тих причин за якими "нормативи", якими запроваджується у "такій" формі електронний квиток лучанина(!!!), вінничанина (!!!)чи будь якого іншого чанина є нікчемними, а особи, які їх запроваджують - НІКЧЕМАМИ! Саме тому я бачив в дупі всіх придурків, які запроваджують цю придуркувату систему разом з усіма їхніми сумнівними санрайсами і договорняками з відмиванням бюджетних коштів. Як їздив з посвідченням так і буду їздити! Якщо хтось вважає що я порушую закон нехай подасть на мене до суду! А якщо спробують накласти штраф - я створю їм відповідний правовий "прецидент"!

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 4
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Профессиона́л сказано:

Це споживач (пасажир) має право вибирати зручну для нього форму оплати  проїзду - електронний квиток, готівка тощо.

Ну нащо той маразм? В потяг/ літак - квиток не потрібно купувати? Готівкою оплачують  пілоту / машиністу?

  • Дякую! 3
  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Профессиона́л сказано:

Як їздив з посвідченням так і буду їздити!

Вже когось з посвідченням УБД оштрафували в Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

Вже когось з посвідченням УБД оштрафували в Луцьку?

В нас на роботі кілька АТОшників - громадським транспортом добираються з роботи, їздять з посвідченням, кажуть проблем не було.

Але, думаю що в першу чергу, почнуть "вспливати" маршрутчики, тому що, не зможуть отримати компенсацію за пільговика, якщо він не відмітиться в системі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказано:

В нас на роботі кілька АТОшників - громадським транспортом добираються з роботи, їздять з посвідченням, кажуть проблем не було.

Але, думаю що в першу чергу, почнуть "вспливати" маршрутчики, тому що, не зможуть отримати компенсацію за пільговика, якщо він не відмітиться в системі.

раніше вони компенсацію отримували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, alexvvv сказано:

раніше вони компенсацію отримували?

звичайно, з затримками, одні - ббільше, інші - менше, але отримували.

А впроваджуючи АСОП, міська влада натякнула, що будуть отримувати за перевезення кожного пільговика.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Bliksss сказано:

звичайно, з затримками, одні - ббільше, інші - менше, але отримували.

А впроваджуючи АСОП, міська влада натякнула, що будуть отримувати за перевезення кожного пільговика.

Ну от хай міська вада і перевізники виясняють між собою як компенсовувати,  можуть брати відсоток від загальної кількості перевезених людей, щоб не гратись із картками для пільговиків. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, alexvvv сказал:

можуть брати відсоток від загальної кількості перевезених людей, щоб не гратись із картками для пільговиків. 

Угу. Знову цифру зі стелі малювати?  Усьо. Ввели електронну систему і компенсовувати за кожного перевезеного пільговика.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, sss381 сказано:

Отже можуть існувати ще якісь способи вирішення проблеми безкоштовного чи пільгового проїзду (для УБД і т.п., про що писалося в даній темі) крім електронного квитка. Живеш у Луцьку - оформлюєш пільговий квиток, з іншого міста - по посвідченню.

Ага :) Це водію ще й прописку перевіряти треба, так? ;) 

 

@Профессиона́л отими багатобукаф ти просто тупо бикуєш, та й все. Тобі ж ніхто не забороняє їздити безкоштовно. Тобі просто вказують на Правила, згідно яких ЯК має проходити ота процедура. Он alexvvv правильно ж пише - в літаку чи в поїзді ти ж не їздиш по самому лише посвідченню, а йдеш брати ПІЛЬГОВОГО КВИТКА, правда ж. От і тут те ж саме. Та й все. Для чого оті ставання в пози, нервотрьопки і т.д.

  • Дякую! 2
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Знову цифру зі стелі малювати

Вже намалювали. Степанов написав листа про відшкодування вартості пільгових перевезень у відсотковому відношенні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просидів на зупинці 40 хвилин, бо додаток вирішив побуянити і вперто відмовлявся показувати QR-код

Романтика:)

Змінено користувачем Ghost_manka
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ghost_manka сказано:

Просидів на зупинці 40 хвилин, бо додаток вирішив побуянити і вперто відмовлявся показувати QR-код

Романтика:)

мобільний інтернет працював?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ghost_manka сказал:

вперто відмовлявся показувати QR-код

В мене теж таке було, треба перезапустити додаток, або телефон перезавнтажити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, alexvvv сказал:

мобільний інтернет працював? 

Так, ніяких проблем не було

 

59 минут назад, Selbeor сказал:

В мене теж таке було, треба перезапустити додаток, або телефон перезавнтажити

Нічого не допомагало... Просто в якийсь момент запрацювало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Ghost_manka сказал:

Просидів на зупинці 40 хвилин, бо додаток вирішив побуянити і вперто відмовлявся показувати QR-код

Романтика:)

Я в такій самій ситуації показав водію неробочий додаток, відкриття сайту на телефоні, і сказав, що мене то НЕ хвилює, запрацює - оплачу на виході (зупинка - кінцева, тобто "початкова", рейс - якрах дозволяє встигнути на роботу за 5 хв до початку робочого дня), та й поїхав, на пропозицію дати йому 6 грн. - відповів відмовою. Не спізнюватися ж на роботу? Ну і заскрінив на всяк випадок відкритий сайт, непрацююче лайно від СітіКарду, і "шторку" Андроїда, де чітко видно, що інет увімкнений. Ніколи спеціально не їдк "зайцем" (випадок, коли чекаєш тої скотовозки по 40-50 хвилин - не рахується, за такий проїзд платити - то себе не поважати), але отака ситуація - явно не проблема пасажира. І "кантральори" в мене б літали трошки, якби їм щось не сподобалося (скріни є, час та дату на них видно, ПНХ). А бігати по салону маршрутки, що рухається, щоб в ту ж секунду, як та недопрограма запрацює, оплатити - НЕБЕЗПЕЧНО (особливо розумним можу виписку з медичної картки показати, де зафіксовна серйозна травма коліна). Більше того, це заборонено правилами перевезення пасажирів... Ну там, правда, і стояти в проході "тіпа заборонено", але то вже таке...

Забув додати - виходячи, таки заплатив.

Змінено користувачем AgentSmith13
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...