Перейти до змісту

Чи можливо підхопити віру


kostya

Рекомендовані повідомлення

Думаю що релігія - це наука не про життя і смерть, а про життя душі і для душі.

Я и не говорю, что это наука, тем более про жизнь и смерть. Я говорю об отношении к жизни и смерти, категория души(и ее аналоги) тут только в контексте сохранения связи. Ты прочитай внимательно костину репризу про определение существования - это ли не есть отношение к жизни и смерти?

Кстати, о религях: индуизм повлиятельнее иудаизма будет, потом буддизм, синтоизм - все это не менее важно, чем три столпа "золотого миллиарда".

Релігії: іудаізм, християнство, іслам.

Я не релігіознавець, і наприклад К.Кастанеда чи С.М.Лазарев на моє ІМХО вплинув (мабуть) більше ніж всі богослови разом взяті.

Если не "релігіознавець", тогда и разговор не надо вести категориями. Перед тем как нам о высших материях рассуждать, надо как-то базу под разговор подвести. Странно смотрится Кастанеда вкупе с законами Вселенной и чистыми храмами в Чернобыле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 133
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

2 diezel

Я так і знав що Карлос дорогу комусь перейде :):D Спочатку хотів убрати, потім думаю - хай буде (написав то написав).

Там вчення зовсім релігій не визнавало, зато "картину мира" можна побачити зовсім в другому світлі, з іншої сторони "так бы сказать". (тільки не говоріть що то обдолбані хлопаки тільки те й робили що траву курили і гриби нюхали).

Странно смотрится Кастанеда вкупе с законами Вселенной и чистыми храмами в Чернобыле.

Чим одне другому мішає? Вони не визнають друг друга? Це не мішає мені брати раціональне зерно і звідти і звідти...

Буддизм, індуізм... тому і не писав що не розумію навіть суть цих релігій - не релігіознавець. В моєму розумінні - це більше духовні практики (ІМХО).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте не будемо плутати релігію та віру.....

Віра переростає в релігію.....

Віра це інструмент для досягнення якоїсь "вершини"

Що дає нам віра в Ісуса, буду, алаха......?

Коли віриш (по відношенню до Бога) тоді боїшся поважаєш... будуєш на тому свої принципи. та життя

Від розміру віри залежить як людина ставиться до Бога, оточуючих...

В житті кожного бувають моменти, коли з певних причин, люди або підвищують або втрачають віру..

І то є нормально....зазорного в тому нема нічого....особливо це в молодому віці та старшому, ( в призовному віці від 65)

тут заїкнулись, що душі немає... ну то повний бред....( не маю на меті образити)

Душу мають навіть тварини.... людина також має дух

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Shkoder

В даний момент ти не побачиш того "червонца" - діоптрії "не той системы". Щоб їх настроїти потрібна віра.

Щоб віра появилась треба попасти в ситуацію а-ля http://board.lutsk.ua/index.php?s=&sho...st&p=220186

Це не обов"язково, але дуже допомагає "в пути", "так бы сказать создет условия".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віра це інструмент для досягнення якоїсь "вершини"

Скорее это инструмент управления стадом... "Вершина" там призрачна, ее якобы, достигла токо избранные, но вот теми же "избранными" могут стать почти все :) надобно токо жертвовать побольше, да лбом биться в пол церковный покрепше, а то веть бозя могет и не услышать :)

Що дає нам віра в Ісуса, буду, алаха......?

Сопсно, раз уж веришь, то пиши с большой буквы всех :)

Коли віриш (по відношенню до Бога) тоді боїшся поважаєш... будуєш на тому свої принципи. та життя

Угу. боишся, дрожишь, стараешся "жить богоугодно" - токо жизнь ли это? Как по мне, то это существование, на уровне растения. Солнце светит - я живу. Мну ткнули носом и мне так хорошо... Без обид, но так и есть...

тут заїкнулись, що душі немає... ну то повний бред....( не маю на меті образити)

Душу мають навіть тварини.... людина також має дух

Угу. Значит убивать тех же зверушег ради жратвы - грех :) Хотя тут вас фиг поймешь... То есть у зверушек душа, то нет... наверное все зависит от того ешь ли ты их или нет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, LEV, тебе нужна хоть какая-то религия? Мне - нет. И подавляющему большинству населения - тоже нет. Влияние религии в современном обществе нивелируется - это объективный факт. Вот есть люди, которые собирают марки, пивные пробки, постеры Билана или Моисеева. И есть люди, которым ничего этого нафиг не нужно. Они же не выясняют отношения по этому поводу. Так же и религии должны объединять людей с общими взглядами по этому вопросу, не мешая и не указывая при этом всем остальным.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, LEV, тебе нужна хоть какая-то религия? Мне - нет. И подавляющему большинству населения - тоже нет. Влияние религии в современном обществе нивелируется - это объективный факт. Вот есть люди, которые собирают марки, пивные пробки, постеры Билана или Моисеева. И есть люди, которым ничего этого нафиг не нужно. Они же не выясняют отношения по этому поводу. Так же и религии должны объединять людей с общими взглядами по этому вопросу, не мешая и не указывая при этом всем остальным.

Релігія...НІ.... ВІРІ ТАК...

Віра від релігії + цекрви то є зовсім різні речі..Не треба плутати праведне з грішним.

Даний топік говорить про віру..не треба про це забувати...

Ти маєш дітей, дружину, батьків, близьких тобі людей?...думаю, що так.

Коли трапляється, якась ситуація, яку ти не можеш контролювати...до прикладу хвороба..

Ти віриш .....що все буде добре...ти віриш лікарю...що він зможе... в такі моменти ти віриш Богу....і просиш Його.

Це віра.!!!! а погляди на Бога....церкви, релігія це не віра....!!!!!!!

З огляду на те давай говорити про віру.....

Я багато знаю недосконалостей людей церков релігій....і т.д. І це не заважає мені вірити.

Тут немає нічого стидного і зазорного. Ти теж віриш... подумай про це...ти віриш в себе.

Віра це та сама впевненість...

Давай поговоримо про віру...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Вірте в бога, але зачиняйте свою машину

2. Вчені доказали, що бога і діда мороза нэма

3. Одна Женщина хотела скрыть свою внебрачную беременость и это переросло в мировую религию...

Всьо, заканчую стьоб, ато боженка мене накаже, він злопам"ятний :)

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти віриш .....що все буде добре...ти віриш лікарю...що він зможе... в такі моменти ти віриш Богу....і просиш Його.

Неа. В такие моменты я исчу того врача, который сможет вылечить меня или моих близких. Я не сижу сложа руки и молясь призрачному боженьке, а действую. И таки да, я верю врачу, но врач не бог :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти віриш .....що все буде добре...ти віриш лікарю...що він зможе... в такі моменти ти віриш Богу....і просиш Його.

Неа. В такие моменты я исчу того врача, который сможет вылечить меня или моих близких. Я не сижу сложа руки и молясь призрачному боженьке, а действую. И таки да, я верю врачу, но врач не бог :lol:

А причому тут Бог....

темка то про віру....

"И таки да, я верю врачу, но врач не бог ;)"

Врячу ж віриш.........

І колись повіриш....... ще комусь..:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lev, верить кому-то и во что-то -- две большие разницы. так что заканчивай со словоблудством :lol:

пример, тот же врач. допустим мы ему верим. во что конкретно : в его знания, опыт и трезвость в суждениях. а в случае с богом как бы присутствует вариант "во что", причем совершенно недоказуемый (сравни с врачом - его знания можно проверить, в худшем случае на себе). вариант "кому" (aka служители культа) теоретически представлен очень широко, но на практике МММ и то надежней.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шкодер....

на рахунок словоблуддя то ти загнув...:lol:

Вірити Богу і лікарю..одне теж саме...В чому і заключається принципи віри....я не говорю, що лікар не потрібен..і що не потрібно користуватися його послугами... Я говорю про віру....

Як віра може ділитися на "кому" на "во что" ... то абсурд...це якраз словоблудіє

Або ти віриш або не віриш.....друге питання в що ти віриш або в кого...а бо кому..

Треба ці речі чітко відрізняти...після чого стане легше вірити до прикладу в Бога...

І не створювати якогось бреду в голові, потім з якого робити висновки.

Може краще тему перейменувати "підхопити віру в Бога" тоді ваші пости будуть мати актуальність.

а так віра і Бог (Якого ви сюди ліпите) трохи різні речі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lev, говоришь одно и то же? ну вот и поясни мне. доктор - вот он, сидит в кабинете. осязаем и видим. доступен для взаимного общения. его знания и опыт также. на основании этого общения я делаю выбор - верить это доктору или нет. может я и сам лучше справлюсь или решу, что моя проблема просто не стоит его внимания. по сравнению с этим вера в бога - ноль в красивой обертке, можешь сравнить по пунктам. все логично и никакого бреда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lev, говоришь одно и то же? ну вот и поясни мне. доктор - вот он, сидит в кабинете. осязаем и видим. доступен для взаимного общения. его знания и опыт также. на основании этого общения я делаю выбор - верить это доктору или нет. может я и сам лучше справлюсь или решу, что моя проблема просто не стоит его внимания. по сравнению с этим вера в бога - ноль в красивой обертке, можешь сравнить по пунктам. все логично и никакого бреда.

Що більше творіння чи Творець?

Знаєш може це дивно для тебе звучить..але я більше довіряю Богу, якого не бачу...

Да Бога не видно....але видно Його діла...

Я народжений в сім"ї, яка вірить в Бога...сам в Нього повірив десь в 16 років...і то причому дуже серйозно...як кажуть пішов у штунди.

Мав різні ситуації в житті коли нарікав на Бога, не розумів, якщо траплялись важкі ситуації в життя...зараз теж так буває..

Але маю купу прикладів....коли трапляються дива...які не можуть об"яснити ні лікарі..ні професора...

Чому мені не вірити Богу...коли я Нього прошу..і Він дає...і то правда..коли він мене захищає..

Зимою попав в аварію....летів з великою швидкістю злетів з дороги...машина ремонту не підлягає..пару раз перекрутивсь...ні я ні дружина не були пристебнуті,

жодних пошкоджень ми не зазнали... Скажеш повезло ???

В багатьох речах я бачу руку Божу..маю купу друзів, які можуть сказати багато чого з свого життя.

В чому є проблема, що вірити (в) Богу..а на перший погляд важко і можливо для когось не реально...

Це просто тому, що не робив спроби....

Люди чомусь бачать Бога страшним, загадковим, не реальним...

Насправді Бог дуже простий і доступний..Він не є страшним і суворим..

Вся сіль, що треба просто повірити, що Він є Він реальний...це, як ти говорив про лікаря.

Тоді ти побачиш підтвердження тому...

Чомусь люди починають задумуватись про Бога тільки тоді коли в них трапляється біда...і це є природньо..але після забувають..

Я посвятив своє життя Богу...можливо це неординарно...але бачу, що я правильно зробив..

Вся сіль віри...в тому що вона має міру.....це якби ступінь....це завди якісь стосункі... коли маєш друга...то з часом в тебе постійно виробляється довіра до нього...

Так само до Бога.....

Бог, Він є....Він не мовчить....просто не всі його слухають...

І Він такий простий.....що люди деколи навіть не розуміють цієї простоти.

А віра завжди має послідовні дії....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lev, говоришь одно и то же? ну вот и поясни мне. доктор - вот он, сидит в кабинете. осязаем и видим. доступен для взаимного общения. его знания и опыт также. на основании этого общения я делаю выбор - верить это доктору или нет. может я и сам лучше справлюсь или решу, что моя проблема просто не стоит его внимания. по сравнению с этим вера в бога - ноль в красивой обертке, можешь сравнить по пунктам. все логично и никакого бреда.

дОктор осязаем и виден-факт,но вот его знания и опыт-баааальшой вапрос. :mellow: Мы ему верим на слово,пока не убедимся на деле.

Один плюс осязаемости доктора,если он напартачил, то ему можно морду набить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lev, ты думаешь я тебе что-ты хочу доказать? забрать у тебя веру? вовсе нет, ты не нервничай так, ладно? :mellow: лучше выключи комп, отключи интернет и отдай его неверующим. ибо компьютер - огромное искушение (не говоря уже об интернете) и использовать его - грех великий. еще немного и получишь божеских люлей по самой сопатке :) никто тебя больше не вытащит из горящей избы, не убережет от камней в ботинках и песка в почках, а первая встречная собака хитро подмигнет и укусит за палец.

шучу. начиналось с чего все? можно ли подхватить веру. можно. ты тому отличный пример. неизлечимый. болезнь на генном уровне. и лечат тебя те, кто сами же заразили. о чем еще может быть разговор? ты ведь никогда не думал, что бывает по другому. например как хорошо быть здоровым и не захламлять себе мозги.

коли я Нього прошу..і Він дає...

в следующий раз попроси немного здравого смысла.

ps. fyi, злоупотребление многоточиями - явный признак слабости натуры, нерешительности, мнительности, хлипкости. как раз то, что нужно богу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, конечно же вера в что-то сверхъестественное лечит лучше, чем врачи. и тому наверняка есть масса доказательств, которые почему-то утаивают от общественности (как и храмовую антирадиационную защиту). а всякие там неизлечимые (пока) болячки - милые шутки боженьки, который был не в духе из-за недостатка таких, как lev :mellow:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично я не вижу разницы между людьми которые у Бога постоянно что-то просят для себя и людьми которые Бога постоянно в чем-то обвиняют.

А относительно болячек тут уже много мусолилось.Болячки-следствие нашей глупости и Бог тут не при чем.

А по главному вопросу еще скажу.Можно ли подхватить веру? Да можно,но дальше от человека зависит как он ее разовьет.Упрется в догматы и тупо будет повторять их не пытаясь разобраться в сути;станет делать на этом бизнес и будет эксплуатировать верующих;решит,что он мессия,а все остальные ниже плинтуса или же трансформирует веру в знание и осознает свою изначальную природу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично я не вижу разницы между людьми которые у Бога постоянно что-то просят для себя и людьми которые Бога постоянно в чем-то обвиняют.

zaHARE +1

С просьбами надо быть поаккуратнее.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самое интересное пропустила.

За что забанили верующего? Неужели его довели до нарушения заповеди "не сквернословь", или случилось банальное нарушение правил форума?

По теме.

Веру подхватить все-таки можно, особенно если допустить существование "психологических вирусов". Если интересно, как это происходит - спрашивайте, я, в свою очередь, спрошу у другого человека и опубликую тут его письмо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заповіді писані не для язика, і такої заповіді не може бути в принципі.

А забанили чудака за діло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...