Перейти до змісту

Чи можливо підхопити віру


kostya

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 133
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

ну вот думает человек - "я неудачник и унылое говно, никогда не смогу разобраться в себе и сам решить свои проблемы, надо что-то делать". тут-то его и осеняет :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тьху, блiн, прочитав "вірус" (перекликається з темою про телефон) :0015:

В топік - а можна поконкретніше описати ситуацію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, Шкодер прав. Вот потрепает жизня человека, опустит на самое дно, и тут к нему нежно так, ненавязчиво подкатывают святые отцы/пасторы/просвитеры и говорят елейными голосами: "мы поможем тебе, токо уверуй!". И человек, с отчаяния, начинает веровать... а дальше засасывает...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Застали мужика у любовницы - он в окно. А этаж то девятый...

- Боже, да я (если выживу) пить брошу, по бабам шастать перестану, и вообще ...

Падает в кусты - встаёт, отряхивается:

- Ну и фигня лезет в голову ... иногда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mix_forever, причем мы оба описываем вариант типа "вера - простуда", липнет к ослабленному организму. есть варианты, которые можно сравнить с герпесом, то есть подхватил один раз человек заразу и пока все в жизни хорошо, то она себя и не показывает, но стоит перенапрячься, нервы потрепать и начинается.. но часто веру можно сравнить с наследственным заболеванием, мало того некоторые пытаются "лечить гоноррею сифилисом"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю шановне панство, що потрібно спочатку визначитись що кожен має на увазі під "вірою".

Для когось "підхватити", неначе це хвороба якась...

Чи ви думаєте що віруючі люди тільки ті, кому вже в житті більш нічого не залишилось як тільки Богу молитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. Вот расскажу яркий пример. В этом году какраз перед пасхой повесился у нас в селе мужик. Молодой, 34 года. Ну повесился и х*й с ним, алкаш был, жену избивал и т.п. не в этом суть. Вроде как усе христиане и т.п. Но вот повешенного ж хоронить низя... Так к его жене пришли толи баптисты толи исчо кто, хз, ну и предложили похоронить мужичка "по нормальному"... но токо если жена та самая в их веру придет... Ну и хуле ж тут делать вдове алкаша? Уверовала! И похоронили мужичка под пение псалмов и пр.

Вот так вот...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. Вот расскажу яркий пример. В этом году какраз перед пасхой повесился у нас в селе мужик. Молодой, 34 года. Ну повесился и х*й с ним, алкаш был, жену избивал и т.п. не в этом суть. Вроде как усе христиане и т.п. Но вот повешенного ж хоронить низя...

А куда тело девать то самоубийцы, хай висит чтоль? :)

что там христианство говорит?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А христианство говорит - закопать аки собаку безродного под забором кладбищенским, без обрядов замаливания и т.п., ибо проклял он душу свою и чертям на растерзание отдал онную.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А христианство говорит - закопать аки собаку безродного под забором кладбищенским, без обрядов замаливания и т.п., ибо проклял он душу свою и чертям на растерзание отдал онную.

Хоронити - можна(за оградою кладовища), відспівувати - ні, "хоронять без батюшки, без хреста".

Відспівування самогубців заборонено - і вірно.

Не хватило духу прийняти це життя? - допомога душі напряму (відспівуванням) тільки зашкодить цій душі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після смерті вже ніхто нікому ні допоможе ні нашкодить, ні відспівуванням ні тим, де кого похоронять.

Ви хоч Біблію читали, християни?

За свій вчинок він відповість, але ж це не означає, що його похоронити "як собаку", бо він не собака, щоб він там не зробив.

Але то не по темі...

Я згідний, що люди можуть "піти в віру", як кажуть із за вигоди. Але того ніхто не знає, і може не знати, тому "не судіть і не судимі будете".

Біблія каже що віра перше всього це спілкування з Богом, це впевненість в Його обітницях, які написані в Його слові, це добрі діла в Його імя. А люди зробили з віри дань моді сьогодні, і релігію.

Коли віра є в душі (схована від інших людей) як кажуть багато, то вона обовязково проявиться в ділах віри, які Бог хоче щоб ми виконували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Gabriel, а разве поступок Христа был не осознанным самоубийством? ведь мог и дать дёру куда-нить на восток и дальше проповедовать прочим на радость хоть до ста лет. по логике вещей христианство должно наоборот одобрять и почитать самоубийство.

но хватит о трупах, этого добра в новостях и так хватает. я в твоем ответе не вижу логики. в мире верующих людей есть немало, их, как ты говоришь, бог принуждает что-то выполнять. добрые дела в частности. откуда же берутся религиозные войны и вообще выяснения отношений в плане "чей бог круче"? это боженька так развлекается, да? или регулирует человеческую популяцию чтобы не заморачиваться с проблемами земного климата?

другими словами, если бог не существует, как показывает очевидная реальность, то люди на 100% отвечают за все свои поступки, а о негативных свойствах человеческой натуры все в курсе. но если есть, то почему ж всё так хреново? войны, голод, кризисы и все такое прочее? может ему там человеческих жертв побольше требуется, так ты, как приближенный, поинтересуйся при следующем разговоре - че-нить придумаем :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....

другими словами, если бог не существует, как показывает очевидная реальность, то люди на 100% отвечают за все свои поступки, а о негативных свойствах человеческой натуры все в курсе. но если есть, то почему ж всё так хреново? войны, голод, кризисы и все такое прочее? может ему там человеческих жертв побольше требуется, так ты, как приближенный, поинтересуйся при следующем разговоре - че-нить придумаем :)

Я не бачу логікі в твоєму формулюванні.

Якщо Бог не існує, перед ким люди відповідають за свої поступки? Хто визначає що вірно а що ні? "Негативные свойства человеческой натуры"?

А хреново все тому, що люди якраз і не хочуть відповідати за свої поступки ( ідумають що не будуть). Але ти дочитай Біблію до кінця. Тішить те, що Бог зі всім цим вкінці розбереться.

І ще чому Бог це все терпить, бо любить нас грішних людей і хоче спасти. Ось що Біблія пише про Божий суд і останній день

"Насамперед знайте оце, що в останні дні прийдуть із насмішками глузії, що ходитимуть за своїми пожадливостями, та й скажуть: Де обітниця Його приходу? Бо від того часу, як позасинали наші батьки, усе залишається так від початку творіння. Бо сховане від тих, хто хоче цього, що небо було напочатку, а земля із води та водою складена словом Божим, тому тодішній світ, водою потоплений, згинув. А теперішні небо й земля заховані тим самим словом, і зберігаються для огню на день суду й загибелі безбожних людей. Нехай же одне це не буде заховане від вас, улюблені, що в Господа один день немов тисяча років, а тисяча років немов один день! Не бариться Господь із обітницею, як деякі вважають це барінням, але вам довготерпить, бо не хоче, щоб хто загинув, але щоб усі навернулися до каяття. День же Господній прибуде, як злодій вночі, коли з гуркотом небо мине, а стихії, розпечені, рунуть, а земля та діла, що на ній, погорять... "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это не более, чем слова выдуманные людьми. ты ведь их не на небе увидел начертанными где-то среди звезд вопреки законам мироздания, а всего лишь прочитал в обычной книжке.

и если бога нет, то люди отвечают перед людьми, как это, собственно, и происходит. или совершив преступление ты надеешься на суд божий? судить будут по человеческим законам, по которым можно и нужно судить и самих судей. лично я себя грешным не считаю, на спасение не надеюсь, да и на божеское терпение тоже не полагаюсь. моим последним днем будет день моей смерти, а твоим последним днем - твоей. а стоит ли строить иллюзии насчет "продолжения банкета" - личное дело каждого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ps. кстати, считаю крайне негативным, когда вера/религия вмешивается в юриспруденцию. пора уже как-то забыть про времена, когда "шаманы" решали кто виноват, а кто нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я считаю, что вера - это излишество сродни выпивке. другими словами, когда в государстве, обществе, у каждого отдельно взятого человека все хорошо и замечательно, некуда время и средства девать, то можно, выражаясь расхожей фразой, и о душе подумать. многие страны так и делают - обрастая жирком ударяются в духовность. а если хреново все, то молиться некогда, работать надо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми всі користуємось певними стандартами в житті (1м = 100см, наприклад, і т.д.) і використовуючи їх ми будуємо, малюємо, творимо...

А що для тебе є абсолютом, стандартом, в питанні моралі, по якому можна перевірити свої переконання.

Як знати - грішний ти чи ні?

Що є добро а що зло?

На що рівнятись?

Якщо Бога нема, то які стандарти?

Невже в кожного свій "метр"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

конституция нашего государства подойдет? в ней, конечно, много грустного, но это уже вопрос к Гаранту и депутатам. именно так, имея определенное желание и рвение, с них хоть спросить можно, почему написано так, а не эдак. мало того, у меня и совещательный голос имеется ко всей этой компании и у тебя. который вполне реально использовать на практике. вот тебе и стандарт. человеку на Украине гарантирована жизнь с определенными свободами, правами и обязанностями.

поскольку живем мы не в средневековье, давай грех отождествлять с виной. а виноват (грешен) ли ты - легко можешь проверить полистав уголовный и административный кодекс. там тоже много грустного. но чтиво более полезное с практической точки зрения, чем книга сказок aka библия.

а то, что не запрещено, то разрешено - твори, рисуй, строй. и если у тебя в метре не 100 сантиметров, а 101, то для творчества это даже плюс. проблемы могут быть только при покупке земельного участка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли закони пишуться виключно людьми - то виходить маразм тіпа:

- Якщо не можна спати з овечкою - то можна женитись на ній... з усіма витікаючими.

- однополі браки, боротьба за права "знедолених" секс-меншинств...

Це приклади найрозвинутішої цивілізації... (совр. Содом і Гоморра)

P.S. Душа живе вічно - я так сприймаю, думаю, живу.

ІМХО - це не - "суеверия", це більш масштабний погляд на ... все ... на Всесвіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли закони пишуться виключно людьми

ну здрасьте.. а кем еще пишутся законы? или ты всерьез веришь в скрижали с заповедями или, там, смертными грехами? спустись на землю - аналогичные и более расширенные своды законов в разных вариациях были у людей еще 20-30 тысяч лет назад без всяких божественных откровений. поскольку человеческая жизнь в то время ценилась высоко, то началось все наверняка с запрета на убийство. а местный шаман, чтобы придать этому первому закону и своим словам значительность, разумеется сообщил, что это сказали боги. ну и пошло-поехало..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли закони пишуться виключно людьми - то виходить маразм тіпа:

- Якщо не можна спати з овечкою - то можна женитись на ній... з усіма витікаючими.

- однополі браки, боротьба за права "знедолених" секс-меншинств...

Це приклади найрозвинутішої цивілізації... (совр. Содом і Гоморра)

P.S. Душа живе вічно - я так сприймаю, думаю, живу.

ІМХО - це не - "суеверия", це більш масштабний погляд на ... все ... на Всесвіт.

І де ці "найрозвинутіші цивілізації" сьогодні?

Те саме чекає й на нашу землю, бо люди живуть тільки по своїх законах (читай - пожадливостях)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

конституция нашего государства подойдет? в ней, конечно, много грустного, но это уже вопрос к Гаранту и депутатам. именно так, имея определенное желание и рвение, с них хоть спросить можно, почему написано так, а не эдак. мало того, у меня и совещательный голос имеется ко всей этой компании и у тебя. который вполне реально использовать на практике. вот тебе и стандарт. человеку на Украине гарантирована жизнь с определенными свободами, правами и обязанностями.

поскольку живем мы не в средневековье, давай грех отождествлять с виной. а виноват (грешен) ли ты - легко можешь проверить полистав уголовный и административный кодекс. там тоже много грустного. но чтиво более полезное с практической точки зрения, чем книга сказок aka библия.

а то, что не запрещено, то разрешено - твори, рисуй, строй. и если у тебя в метре не 100 сантиметров, а 101, то для творчества это даже плюс. проблемы могут быть только при покупке земельного участка.

Якщо всі метри рівняються до одного (стандарту), так само і моральні закони мають звірятись по одному стандарту.

А ну побудуй будинок з кривим метром, "нестандартним", що в тебе вийде?

Так само і життя. Живуть люди "криво", по живуть не по тих стандартах. Бог дав закони не для рабства, а щоб зберегти нас від гріха.

Конституція... Це не відповідь на моральні питання (чи можна зраджувати дружині, наприклад).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тварини живуть тільки тут,в них немає душі. Люди ж мають душу,вона вічна. Також мають право вибору.

Підхопити можна тільки венеричну хворобу і т.д. а не віру. Віра не тільки від людини,просто не всі це розуміють. Але ніхто нікого не

заставляє в щось вірити. Маємо голову на плечах і серце в грудях. Якщо людині важко і їй допоможуть, то вона сама собі робить

висновки що їй робити і куди іти. Мені допомагали люди з різних конфесій але я ж не ганявся за ними.

P.S."Не кажіть що мені робити і я не скажу куди вам іти."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Gabriel, вот что здесь меньше всего требуется, так это твои проповеди. ты по существу говори, если есть что сказать, конечно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...