Перейти до змісту

Робота. Франція. Виноградник. 100є в день!


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, HelloBoy сказал:

Якщо піде "п'янка" щоби усіх заробітчан притягнути до сплати ще якихось податків в Україні, я думаю, майдан 2014 року, це будуть квіточки,для влади...

Пянка відміняється. Майдану не буде. Самі віддадуть. Через комуналку, через зростання цін, через інші податки, через девальвацію гривні.

Ще можна прогнати по ЗМІ зраду зрадницьку. Стравити між собою бюджетників і заробітчан. Видумувати нічого не треба - як по сценарію з бляхарями. 

Змінено користувачем weldermaster
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 218
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Памятаю який срач срачом робився в тому ж фейсбуці коли наші заробітчани поверталися додому на початку карантину (навесні 2020). Це жопа. Повилазила вся гниль на зовні. 

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, weldermaster сказано:

Памятаю який срач срачом робився в тому ж фейсбуці коли наші заробітчани поверталися додому на початку карантину (восени). Це жопа. Повилазила вся гниль на зовні. 

Хтів сказати навесні 2020 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Zheny@ сказал:

Хтів сказати навесні 2020 ?

Букви путаються ). Да, весною це все почалося. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, HelloBoy сказано:

На кінці 90- перші роки 2000-х, їдучи чоловік, жінка+ дочка або краще 2 дочки, живучи в палатках, так дійсно за сезон привозили на квартири, в Тернополі( бо я з Тернопольськими контактував)

то нічо, що на кінці 90-х квартири в Тернополі були разів так в 10-20 дешевші, ніж тапера?

на відміну від розцінок за роботу в країнах розвинутого соцкапіталізму?

і тапера "на квартиру" треба не сезон відбатрачити, а 5-10?

:)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, rrid сказал:

то нічо, що на кінці 90-х квартири в Тернополі були разів так в 10-20 дешевші, ніж тапера?

 

Я вибачаюсь, хотів для себе прояснити ці цифри. На прикладі тієї квартири, де я зараз живу (трьошка, чешка, дпз)... її купили в 99-му році за 7800$. Зараз її ціна (з ремонтом) я думаю штук 30$ максимум. Не думаю, що ціни на квартири в Тернополі і Луцьку сильно відрізняються. 

Так ось питання, звідки такі цифри:

 

2 часа назад, rrid сказал:

в 10-20 дешевші

 

?

Змінено користувачем Юріч
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Юріч said:

30$ максимум

Щось дешево ціниш з таким ремонтом))

В новобудовах квадрат, кажуть, вже менше ніж за 500 баксів не знайдеш. А ще в ремонт майже стільки само вгепати...
 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Юріч сказал:

Зараз її ціна (з ремонтом) я думаю штук 30$ максимум.

Думаю 45, а то і 50.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Юріч сказано:

 

Я вибачаюсь, хотів для себе прояснити ці цифри. На прикладі тієї квартири, де я зараз живу (трьошка, чешка, дпз)... її купили в 99-му році за 7800$. Зараз її ціна (з ремонтом) я думаю штук 30$ максимум. Не думаю, що ціни на квартири в Тернополі і Луцьку сильно відрізняються. 

Так ось питання, звідки такі цифри:

 

 

?

хм... перепитав колег, які якраз в 2002-му купили 2к чешку на ЛПЗ - біля 8тис.ціна була, тому, мабуть, за 3к, навіть з ремонтом, в 99-му - 7.8т трохи забагато?

це аргумент номер раз :)

два. інтернети пишуть, що в Кийові в 1998-1999рр. ціна 1к була 8т https://www.slovoidilo.ua/2020/03/13/infografika/ekonomika/yak-zminyuvalasya-vartist-zhytla-kyyevi-ekonomichnyx-kryz

і три - вартість платного навчання в Луцькому вузі була 4-5т.дол. за неповних 5 років, що відповідало вартості квартири :(в 1998-му, коли гривня впала в два рази, ціна навчання в доларах відповідно зменшилась...

 

тому орієнтир "заробити на квартиру" - це, мабуть, не розрахунок купити найдорожчий варіант (3к), а найдоступніший - 1к, і коштувало це 4-5т.дол. в Луцьку чи Тернополі, і це реально було заробити сім'єю за сезон на заробітках в країнах розвинутого соцкапіталізму в 1998-му році.

вже через два роки - треба було два сезони, а далі - понеслось...

 

так що твоя ціна покупки виглядає завищеною.

 

а поточна оцінка - занижена, як вище відписали. Зк чешка не "максимум" 30, а швидше - мінімум :)

попри коронакризу, ціни на житло за минулий рік відчутно виросли по всіх сегментах.

 

так що нехай не в 20 саме в 1998-му, але в 10 разів таки було дешевше (а якщо взяти до порівняння ціну 1к чешки в 1998-му і 1к новобудови 49.5кв.м в 2008-му, то й більше 20х можна отримати, хоч це не зовсім коректно).

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rrid сказал:

хм... перепитав колег, які ).

 

Ну ти знатний маніпулятор :) Все приплів. І Київ, і навчання у вузі, і порівняння 17 річної чешки на 30 квадратів і новобудови на 50, і квартиру ми купили в 99-му в тридорога, ага... Браво. Як вуж на сковородці.:)

Однушка в кінці 90х, початок 2000х вартувала ~3-4 тис $, зараз однушка (не новобудова) ~17-20 тис$ можна купити. Які 10-20 раз різниця? Максимум 6 раз.

Змінено користувачем Юріч
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Юріч сказано:

Ну ти знатний маніпулятор

це ж не я сказав (написав)?

 

14 хвилин тому, Юріч сказано:

квартиру ми купили в 99-му в тридорога, ага

 

я не пам'ятаю точної ціни на квартири в 99-му. я порівняв "твою" ціну зі своїми спогадами і ціною 2к чешки, яку купили колеги на ЛПЗ. "твоя" ціна не відповідала ні моїм спогадам, ні ціні, сплаченій колегами. для самоперевірки загуглив ціни в Києві в той же період - і остаточно для себе визначив, що трошки вас з ціною "нагріли" (хоча, якщо там був нульцевий євроремонт "під ключ" - то ні). але ніде не написав, що саме "втридорога" :)

щодо

21 хвилин тому, Юріч сказано:

Все приплів. ...  і порівняння 17 річної чешки на 30 квадратів і новобудови на 50

я ж чесно написав:

 

38 хвилин тому, rrid сказано:

а якщо взяти до порівняння ціну 1к чешки в 1998-му і 1к новобудови 49.5кв.м в 2008-му, то й більше 20х можна отримати, хоч це не зовсім коректно

але це не скасовує того факту, що в 90-х ціни на квартири були в 10-20 разі менші, ніж 10-20-30 років потому :)

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, volks сказал:

Думаю 45, а то і 50.

Подивився ціни на олх.

Чешка на Конякіна з старим ремонтом - 31000$, чешка біля "Проміня" з хорошим ремонтом - 50000$. В мене середній ремонт і ДПЗ. Думаю ціна 35....37 не більше. Ну хай 40. То купили за 7.8, зараз 40 (включаючи витрати на ремонти). Все одно різниця в 5 раз. Но ніяк не 10-20.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Юріч сказано:

Подивився ціни на олх.

Чешка на Конякіна з старим ремонтом - 31000$, чешка біля "Проміня" з хорошим ремонтом - 50000$. В мене середній ремонт і ДПЗ. Думаю ціна 35....37 не більше. Ну хай 40. То купили за 7.8, зараз 40 (включаючи витрати на ремонти). Все одно різниця в 5 раз. Но ніяк не 10-20.

нехай ближче до 10 в конкретному випадку, а не до 20.

17 хвилин тому, rrid сказано:

але це не скасовує того факту, що в 90-х ціни на квартири були в 10-20 разі менші, ніж 10-20-30 років потому :)

 

що ти зациклився на своїй квартирі саме в 1999-му році? саме твоя, як показало моє міні-розслідування, була переціненою відносно середньоринкових. чи вас обманули, чи там був супер-стан - нам невідомо.

крім того, кінець 90-х - це і 1997, і 1998, і 1999рр. і протягом цих трьох років були різні ціни

і, якщо рахувати в доларах, то ціна квартир конкретно в 1998-му році впала вдвічі, але в кінці 1999-го було дорожче, ніж в кінці 1998-го.

тому й не можна вивести конкретний множник за діапазон дат, але за дві окремо взятих дати можна отримати і 5х, і 8х, і 10х, і 15х.

 

ти "промахнувся" з поточною оцінкою на 20%, але ж не вважаєш себе маніпулятором? :)

 

ще один нюанс. наприкінці 90-х і на початку 2000-х, 3к на ЛПЗ можна було купити по ціні 2к хрущовки на Волі чи Привокзальному р-ні...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, rrid сказал:

нехай ближче до 10 в конкретному випадку, а не до 20.

 

що ти зациклився на своїй квартирі саме в 1999-му році? саме твоя, як показало моє міні-розслідування, була переціненою відносно середньоринкових. чи вас обманули, чи там був супер-стан - нам невідомо.

крім того, кінець 90-х - це і 1997, і 1998, і 1999рр. і протягом цих трьох років були різні ціни

і, якщо рахувати в доларах, то ціна квартир конкретно в 1998-му році впала вдвічі, але в кінці 1999-го було дорожче, ніж в кінці 1998-го.

тому й не можна вивести конкретний множник за діапазон дат, але за дві окремо взятих дати можна отримати і 5х, і 8х, і 10х, і 15х.

 

ти "промахнувся" з поточною оцінкою на 20%, але ж не вважаєш себе маніпулятором? :)

 

ще один нюанс. наприкінці 90-х і на початку 2000-х, 3к на ЛПЗ можна було купити по ціні 2к хрущовки на Волі чи Привокзальному р-ні...

 

 

Я взяв конкретний випадок, а не як ти кидаєшся в крайнощі. Нехай за нашу квартиру переплатили, нехай вона не 7.8, а 7...навіть 6 вартувала по ринку. Зараз вона (якщо забрати ремонт) не більше 35. Отже все одно різниця максимум в 6 раз. 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Я взяв конкретний випадок, а не як ти кидаєшся в крайнощі. Нехай за нашу квартиру переплатили, нехай вона не 7.8, а 7...навіть 6 вартувала по ринку. Зараз вона (якщо забрати ремонт) не більше 35. Отже все одно різниця максимум в 6 раз. 

які крайнощі - навпаки, я намагався брати середні показники, причому з прив'язкою до 1к.

для прикладу. коли я купував свого "хрущика", 1к коштувала 25, 2к - 30, 3к - 33т.

коли продавав, то ціни були відповідно 18, 20 і 25. всупереч математичному очікуванню, ціна 1к зменшилась на 7т (28%), 2к на 10 (33%), 3к на 24%. як не дивно, в 2014-15 рр ціни на 3к знизились наменше у відсотках, хоча завжди було навпаки - найбільше дешевшали саме квартири більшої квадратури.

тому тенденцію треба дивитись по середніх цінах, а не по одному окремо взятому випадку переоціненої (виправдано, чи ні - даних немає) покупки.

я, мої знайомі та наведені дані з інтернетів - пам'ятаємо одні ціни, ти - іншу ціну на конкретно взятий об'єкт.

ми всі маніпулятори, а ти - та в жодному випадку! (але легко взяв та й підвищив оцінку свого об'єкта відсотків так на 20, протягом доби :) ).

але все-одно ти за деревами не хочеш бачити лісу - зараз, на заробітках цілою сім'єю, ти не заробиш на квартиру в обласному центрі, на зборах ягід протягом одного сезону - це був короткий період (один чи два роки) наприкінці девяностих, бо квартири були в багато разів дешевші, а далі був стрімкий ріст вартості житла, на відміну від оплати праці.

якщо маєш інші дані - можемо подискутувати. якщо ні, то дискусія "ціна виросла у 8.9 разів, а не рівно в 10" - то це неконструктивно, бо суті не змінює :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, rrid сказал:

ми всі маніпулятори, а ти - та в жодному випадку! (але легко взяв та й підвищив оцінку свого об'єкта відсотків так на 20, протягом доби :) ).

 

Я не маніпулював, я чесно не знав ціну на свою квартиру, назвав цифру чотирічної давності, коли продавав іншу квартиру і хату купував і моніторив ціни.

 

11 минут назад, rrid сказал:

зараз, на заробітках цілою сім'єю, ти не заробиш на квартиру в обласному центрі,

 

За це я навіть не заїкався. Я спитав за цифри в 10-20 разів. А їх нема. Є 6-8. Все.

 

І навіщо я оце запитав....робити більше нема чого....Адже підозрював що ти застелиш простинями...але ж ні, всунувся на свою голову...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, rrid сказал:

то нічо, що на кінці 90-х квартири в Тернополі були разів так в 10-20 дешевші, ніж тапера?

на відміну від розцінок за роботу в країнах розвинутого соцкапіталізму?

і тапера "на квартиру" треба не сезон відбатрачити, а 5-10?

:)

Ну а я про що?! 99% розказів про фееричні гроші на заробітках, то хвора фантазія самих же заробітчан, щось типу того анекдота про 2-ох ковбоїв...

Пітро з Ратно приїхав з хферми де 3 місяці стояв по коліна в гівні  по 20 годині заробив аж 2000є, що він буде роказувати?)))  Тож певно в Данії був, грошей, вилами перекидав))

Чи він приїде і скаже що мене як останнього лоха кіданули і надурили з грошима?) 

І інша сторона медалі, навіть якщо Пітро скаже що його такі кіданули, і розкаже усю правду, то 80% всерівно не повірють, будуть думати що стільки грошей заробів і не признається))) 

 

 

Змінено користувачем HelloBoy
  • Подобається 1
  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...