Перейти до змісту

Робота. Франція. Виноградник. 100є в день!


kushmiruk

Рекомендовані повідомлення

9 годин тому, Cherman сказано:

Нормальний зварювальник може по 1к баксів в місяць заробляти. Водії спецтехники теж багато мають. Водії міжміських маршрутів, до епідемії ковідьки - до 30к грн в місяць. В багатьох робочих професіях є досить великі гроші, при умові, що руки не з дупи. Просто, в нас молодь не хоче іти вчитися на щось "непрестижне".

Бо так батьки навчили. Що треба рухатися вгору по кар'єрній драбині. Але не розповідали, що можна рости в професійній площині!

Особисто як на мене, то пофіг ким я буду, аби заробляти по 20-30-50К грн. ЧИ директором, чи електриком, чи сварщиком.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 218
  • Створено
  • Остання відповідь
17 часов назад, Cherman сказал:

Ці виноградники ще нормальні, бо рівні.Представ, як лазити з важкенним кошиком по тих, що ростуть десь в передгір'х.

Нормальний зварювальник може по 1к баксів в місяць заробляти. Водії спецтехники теж багато мають. Водії міжміських маршрутів, до епідемії ковідьки - до 30к грн в місяць. В багатьох робочих професіях є досить великі гроші, при умові, що руки не з дупи. Просто, в нас молодь не хоче іти вчитися на щось "непрестижне".

Повністю згідний, специ і в нас норм заробляють...

А на рахунок гір, то "краще" в Швецію на чорницю поїхати- ворогу не побажаєш ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Alex S сказано:

А зараз ти хто ?

да так, ніхто...

побілити, пофарбувати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Cherman сказано:

То ж ти, вроді-би, сильно був задоволений теперішньою роботою. Чи, радість пройшла?

Та ніби не жаліюся.

Є свої задрочки, як і скрізь, але не самий найгірший варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 hours ago, Zheny@ said:

Бо так батьки навчили. Що треба рухатися вгору по кар'єрній драбині. Але не розповідали, що можна рости в професійній площині!

Особисто як на мене, то пофіг ким я буду, аби заробляти по 20-30-50К грн. ЧИ директором, чи електриком, чи сварщиком.

 

Spoiler

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, HelloBoy said:

А на рахунок гір, то "краще" в Швецію на чорницю поїхати- ворогу не побажаєш ;)

 

так розкажи, які там нюанси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, yu2007 сказал:

 

так розкажи, які там нюанси?

Краще не їхати туда і все)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заробітчанам нагадали, що вони мають заплатити податки в бюджет України: скільки і коли.

 

Якщо українець працює в країні, з якою підписано спеціальну угоду, то після приїзду в Україну потрібно заповнити декларацію і компенсувати тільки податкову ставку. Наприклад, у Болгарії прибутковий податок становить 10%. Якщо з нею підписано спеціальну угоду, то в Україні потрібно буде доплатити податок у розмірі 9,5% (в Україні прибутковий податок із військовим збором становить 19,5%).

 

Ті заробітчани, які отримують дохід нелегально, змушені будуть платити податок в Україні за повною ставкою. Щоправда, багато трудових мігрантів не платять податки ані в тій країні, в якій заробляють гроші, ані за місцем реєстрації. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Польша 17%, в нас 19.5%. Різницю 2.5% просять заплатити. І ще, за бажанням можна проплатити ЄСВ за ці місяці. Тоді стаж буде зараховано в пенсійний. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.03.2021 at 22:02, Bliksss сказано:

я кажу про конкретні цифри, які сам знаю, а ти - статистику по середній зп показуєш.

Це навіть не є виплачуваною середньою ЗП. Це "обіцялки", які зазвичай далекі від отримуваної ЗП.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.03.2021 в 19:24, weldermaster сказал:

Польша 17%, в нас 19.5%. Різницю 2.5% просять заплатити. І ще, за бажанням можна проплатити ЄСВ за ці місяці. Тоді стаж буде зараховано в пенсійний. 

 

И будет 2 стажа? Если есть соглашение между странами по стажу.

Там должна быть поправка по резиденству, т.к. кто работает более полугода, может считаться нерезидентом.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.03.2021 в 19:04, Zelensky сказал:

Заробітчанам нагадали, що вони мають заплатити податки в бюджет України: скільки і коли.

Роблять все щоб люди виїжджали за кордон з кінцями. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Electronshik сказано:

Роблять все щоб люди виїжджали за кордон з кінцями. 

 

Схоже, що не обов'язково, щоб виїзжали. Головне - щоб землю звільняли.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, romanc сказал:

кто работает более полугода, может считаться нерезидентом.

 

Налогова так не вважає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, weldermaster сказал:

Налогова так не вважає.

http://kh.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/print-259994.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, romanc сказал:

Тут громадянства лишитися проблема, а ви про резидент/нерезидент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.03.2021 at 01:56, yu2007 сказано:

 

так розкажи, які там нюанси?

десь колись хтось писав чи то в ФБ чи то на якомусь сайті про працевлаштування за кордоном.

 

Типу весь час ти там повзаєш. Води з собою не беруть, беруть круто варені яйця. Їх і їдять.

Зранку до смерканку (як в Тарантіно ;) ).

Але ЗП дуууже пристойна. Але й батрачити як..  за сезон  люди на квартири заробляли.  (так казали)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Zheny@ сказал:

десь колись хтось писав чи то в ФБ чи то на якомусь сайті про працевлаштування за кордоном.

 

Типу весь час ти там повзаєш. Води з собою не беруть, беруть круто варені яйця. Їх і їдять.

Зранку до смерканку (як в Тарантіно ;) ).

Але ЗП дуууже пристойна. Але й батрачити як..  за сезон  люди на квартири заробляли.  (так казали

Ну от , кому треба хай їдеі на квартиру за 40 днів заробляє... А я краще вдома посиджу... Я вже своїх " 3 квартири" на ягодях " заробив" ;) то все сарказм якщо  хтось не поняв... Нікому нічого не хочу доводити їдьте і заробляйте на квартири ;) тим більше на ягодях!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, weldermaster сказал:

Тут громадянства лишитися проблема, а ви про резидент/нерезидент.

Якщо піде "п'янка" щоби усіх заробітчан притягнути до сплати ще якихось податків в Україні, я думаю, майдан 2014 року, це будуть квіточки,для влади...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, HelloBoy сказано:

Ну от , кому треба хай їдеі на квартиру за 40 днів заробляє... А я краще вдома посиджу... Я вже своїх " 3 квартири" на ягодях " заробив" ;) то все сарказм якщо  хтось не поняв... Нікому нічого не хочу доводити їдьте і заробляйте на квартири ;) тим більше на ягодях!!

Я ж казав, що передаю слова тих, хто писав. Не можу знайти посилання. Було ще в 2013 році.

І нікого не змушую їхати тудим на ягоди.   В нас жінки тут заробляють непогано на ягодах на поліссі.  Тому, якщо вже обирати де заробляти в такий спосіб, то вибір очевидний. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

Я ж казав, що передаю слова тих, хто писав. Не можу знайти посилання. Було ще в 2013 році.

І нікого не змушую їхати тудим на ягоди.   В нас жінки тут заробляють непогано на ягодах на поліссі.  Тому, якщо вже обирати де заробляти в такий спосіб, то вибір очевидний. 

Нічого особистого, такі " басні" розводять ті хто возить людей на ягоди, які організовують, які прийомні пункти мають тих ягід... Все остальное то " басні Крилова"... На кінці 90- перші роки 2000-х, їдучи чоловік, жінка+ дочка або краще 2 дочки, живучи в палатках, так дійсно за сезон привозили на квартири, в Тернополі( бо я з Тернопольськими контактував)

Мужик тупо перші пару годин бере а то й взагалі тільки зносить на " купу" ягоди від дівчат....

Добре там де нас немає... Ладно і так багато розповів, мені за те що ділюсь своїм досвідом ніхто грошей не платить... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, HelloBoy сказано:

Ладно і так багато розповів, мені за те що ділюсь своїм досвідом ніхто грошей не платить...

Щира українська натура...  Типова.. .

 

ніде в світі ніяких хачік свого в  біді не лишить, гуртуються і т.д.

 

зате ми гарно співаємо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

Щира українська натура...  Типова.. .

 

ніде в світі ніяких хачік свого в  біді не лишить, гуртуються і т.д.

 

зате ми гарно співаємо!

Ну все у ваших руках, і Ваша натура теж! Все воно йде по кругу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, HelloBoy сказано:

Ладно і так багато розповів, мені за те що ділюсь своїм досвідом ніхто грошей не платить..

 

На тобі анекдот на цю тему:

Цитувати

Йдуть два ковбої.

- А слабо з'їсти за 100$ коров'ячого лайна?

- Не слабо! З'їдає, отримує 100$.

Другий до першого:

- Ну а тобі було б слабо теж за 100$ з'їсти лайна?

- Ізі!

Перший теж з'їдає шмат, отримує гроші і такий:

- Тобі не здається, що ми щойно на халяву гівна наїлись?

 

Розповіли мені як грузини петрушку та кріп вирошують та продають:

1. Вирошують її на півдні Грузії

2. Пересилають своїм землякам в Україну (без оплати)

3. Тут грузини продають її - клієнтів один в одного не переманюють!

4. Після продажу платять наперід обумовлену частину тим хто виростив.

Чому так - незалежно від коливань цін вони завжди розпродують весь урожай, всі заробляють щороку, ніхто з їхніх людей не прогорає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, sergkots сказано:

На тобі анекдот на цю тему:

- Ой куме, дякую, що допомогли хлів від пожежі загасити!  Дасть Біг Ваш сарай горітиме, я теж допоможу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...