Перейти до змісту

Робота. Франція. Виноградник. 100є в день!


Рекомендовані повідомлення

В 03.08.2019 в 22:39, Alex S сказал:

Ну як там виноград?

не признається Брюс, певно "бабла зрубив" або в запой ушов)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 218
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

3 хвилин тому, HelloBoy сказано:

Так що там з тим виноградом? Люди приїхали вже? Заробили?

тролиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Останній візит 25 липня.

гм..

Коли зароблені гроші закінчаться, тоді повернеться на борду. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Zevs_Isver сказал:

тролиш?

Ні, сам хотів спробувати поїхати, а тут ні слуху ні духу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Польша наше всьо!

 

Їду на тому тижні. Не багато платять, за те: офіційно. Без кидалова, з купою документів і поверненнями податків за минулий рік.

Надають житло. Хто 2й раз, то не платить. На роботу возять.

До чехії- 14 км. До німців - 35.

:)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Zheny@ сказал:

Польша наше всьо!

 

Їду на тому тижні. Не багато платять, за те: офіційно. Без кидалова, з купою документів і поверненнями податків за минулий рік.

Надають житло. Хто 2й раз, то не платить. На роботу возять.

До чехії- 14 км. До німців - 35.

:)

скільки платять? може родичів тобі насватаю до компанії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Польщі зараз багато не заробиш. Українці так привикли працювати за безцінь, що і там ведуть себе відповідно. 

Два кума ледь вибили минулого року оплату для себе по 15 злотих, а тепер вели мову про 17. Але зараз приїхали земляки робити по 12, то куми чекають, що їх за місяць-другий попросять звідти, як тільки новачки почнуть виробіток нормальний давати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Віталій СК сказал:

В Польщі зараз багато не заробиш. Українці так привикли працювати за безцінь, що і там ведуть себе відповідно. 

Два кума ледь вибили минулого року оплату для себе по 15 злотих, а тепер вели мову про 17. Але зараз приїхали земляки робити по 12, то куми чекають, що їх за місяць-другий попросять звідти, як тільки новачки почнуть виробіток нормальний давати.

Це називається конкуренція, і це нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, weldermaster сказано:

Це називається конкуренція, і це нормально.

Тобто українськи зарплати - це нормально, бо ж конкуренція і т.д. Да тобі в політики пряма дорога.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Віталій СК сказал:

Тобто українськи зарплати - це нормально, бо ж конкуренція і т.д. Да тобі в політики пряма дорога.

Давайте не будемо.. Кожен заробляє по мірі своїx здібностей. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, nickel сказано:

скільки платять? може родичів тобі насватаю до компанії.

кажу, не багато 11 на руки.

Математика проста. 12 годин в день 5 днів. І субота 6 годин.

Приклад. Вересень: 276 робочих годин * 11зл = 3036 зл. З них 250зл проживання = 2768 і мінус скільки з'їсиш. Без бухла і зайвого пива десь 300 зл. 2486. * 6,4 = 15910 грн. Чистими, що можна відправити додому / відкласти. 625 доларів.

МІсяць, коли є 300 годин, то трошки цікавіше. 3300 мінус 300 їжа і мінус 250 житло. 2750.  Майже 700$. нагадую чистими.

Якщо хто Скаже, що отримує тут стільки ж, то хай відніме квартплату і їжу. І скільки лишиться?

 

 

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Віталій СК сказано:

В Польщі зараз багато не заробиш. Українці так привикли працювати за безцінь, що і там ведуть себе відповідно.

В нас в минулому році було таких 2є волиняк. "А шо, я і за 9зл готовий робити! Бо в мене 5000 грн ЗП була. То мені і по 9 добре! 

То я казав, що через Вас, придурків, нашим ніхєра і не платять, бо ви готові працювати за бухло, практично.

А ведуть вони себе і тут так само.

Хто для чого їде. Хто Працювати, хто заробляти, хто аби  подалі від жінки, аби не пиляла.

49 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Два кума ледь вибили минулого року оплату для себе по 15 злотих, а тепер вели мову про 17

Мені наш бордівець пропонував у Вроцлаві по 15. Думаю, круто!

Рахую. Працювати по 8, ну може по 10 годин. сб і нд - вихідні.  Житло, ну десь 500 зл. Проїзд ще 100. Що лишиться??  22 дня по 8 год 176 год * 15зл = 2640 - 500 - 100 - 300 їжа. = 1740. 11000 грн. Сенсу немає.

Але ж як класно звучало! 15зл.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel меблева фабрика.

коротеньке рекламне відео.  З того самого підприємства!

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, Zheny@ said:

кажу, не багато 11 на руки.

Математика проста. 12 годин в день 5 днів. І субота 6 годин.

Приклад. Вересень: 276 робочих годин * 11зл = 3036 зл. З них 250зл проживання = 2768 і мінус скільки з'їсиш. Без бухла і зайвого пива десь 300 зл. 2486. * 6,4 = 15910 грн. Чистими, що можна відправити додому / відкласти. 625 доларів.

МІсяць, коли є 300 годин, то трошки цікавіше. 3300 мінус 300 їжа і мінус 250 житло. 2750.  Майже 700$. нагадую чистими.

Якщо хто Скаже, що отримує тут стільки ж, то хай відніме квартплату і їжу. І скільки лишиться?

 

 

 

до твоєї математики потрібно ще додати одну дію - поділити 625 або 700 на два - ти ж зможеш працювати там 3 міс через три.

отримуємо 350$ - стільки й тут можна заробити.

Пі.Сі. кум поїхав в швецію електриком там лишається чистими приблизно 2000 в місяць - оце вже цікаво.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій брат двоюрідний в Гдині кораблі варить за 25 по 10 годин і субота робоча. Хто має спеціальність, тому легше заробити. Він самоучка, дипломів не мав, та вони там і не проходять. Технологія зварки там якась порошкова, казав що в нас такої не бачив. Працює там на фірму українця, він допоміг отримати диплом європейського зразка. Три дні вчився, а тоді здавав екзамен.

Є можливість далі поїхати через ту фірму в Німеччину на 40-50 злотих.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Marshall сказано:

до твоєї математики потрібно ще додати одну дію - поділити 625 або 700 на два - ти ж зможеш працювати там 3 міс через три.

Хто тобі таку нісенітницю розповів?? Нікому такого не кажи.

Я їду по робочій візі. Запрошення прислали безкоштовно. Запрошення без коридорів. 6 місяців 180 днів. Захочу приїхати додому - будуть "згоряти" дні візи.

Минулого разу був по візі з коридорами. То поїхав додому на 2 тижня після 3-х місяців. і знову поїхав на 3 місяці.

Роботодавець без проблем робить річне запрошення від воєвуди.  Приїду, буду просити.  І тоді цілий рік  як хочеш так працюєш, їздиш. В межах розумного, звісно ж.

Є сезонне запрошення (не туди куди я), а на якусь полуницю, яблука і т.д. На 270 днів. Як хочеш, так їздиш.

Хоч поцікавився би...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Мій брат двоюрідний в Гдині кораблі варить за 25 по 10 годин і субота робоча.

ну на старт дають 15, далі росте. Тільки мені в Гданськ пропонували. Важка робота. Але звикаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Zheny@ сказал:

Хто тобі таку нісенітницю розповів?? Нікому такого не кажи.

Я їду по робочій візі. Запрошення прислали безкоштовно. Запрошення без коридорів. 6 місяців 180 днів. Захочу приїхати додому - будуть "згоряти" дні візи.

Минулого разу був по візі з коридорами. То поїхав додому на 2 тижня після 3-х місяців. і знову поїхав на 3 місяці.

Роботодавець без проблем робить річне запрошення від воєвуди.  Приїду, буду просити.  І тоді цілий рік  як хочеш так працюєш, їздиш. В межах розумного, звісно ж.

Є сезонне запрошення (не туди куди я), а на якусь полуницю, яблука і т.д. На 270 днів. Як хочеш, так їздиш.

Хоч поцікавився би...

Але, справедливості ради, треба ж рахувати і що тут за житло треба платити, поки ти в Польщі. Тобто твої чисті, не зовсім чисті. Тут ти з дружиною і дітьми разом. Так і кормитися дешевше, бо якщо твоя каструля в Польщі, а її в Луцьку, то це додаткові витрати. Проїзд туди-сюди, візи-шмізи. Ти не всі витрати згадав.

Змінено користувачем nickel
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Marshall сказано:

Пі.Сі. кум поїхав в швецію електриком там лишається чистими приблизно 2000 в місяць - оце вже цікаво.

По чесній робочі візі? Чи нелегалом?  По біометрії? Чи "у відрядженні" від польської фірми?

Запам'ятайте: офіційно працювати в польщі по біо - НЕможна. Бо ти в'їжджаєш, як турист.  А якщо тобі дають запрошення, і ти їдеш по біо - тоді можеш! АЛЕ!  твої 3 місяці відмінусуються від наступної робочої візи!  Єдине, що уе перекрива є - запрошення від воєвуди, або отримати вид на житло. Карта побиту (тимчасового) або сталого побиту - вид на проживання.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Zheny@ сказано:

@nickel меблева фабрика.

коротеньке рекламне відео.  З того самого підприємства!

ти "обивщиком" їдеш чи по профілю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...