Перейти до змісту

Чи є наявність вищої освіти запорукою успіху в пошуку роботи? - обговорення


jack74

Чи є наявність вищої освіти запорукою успіху в пошуку роботи?  

53 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

17 минут назад, jack74 сказал:

до середньої ланки спочатку потрібно попрацювати в "нижчій" ланці, а там вже можна і вирішити, потрібна та вища освіта (корочка), чи ні, і якщо потрібна - людина влаштовується (саме так, влаштовується) на заочне і отримує отой "пропуск".

отримує через 6 років... (може бути вже й не актуально)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь
6 часов назад, jack74 сказал:

ЯК відкриті ті здібності???

Батькам видніше, що їхній дитині подобається, чим вона цікавиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, jack74 сказал:

ой я тя умоляю! 1-2 МОЖЕ на весь ВУЗ

Ще поки що на кафедру. Але кількість неуків, яких випускають неуки невпинно зростає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

Батькам видніше, що їхній дитині подобається, чим вона цікавиться.

ти дітей маєш?

Для того, щоб побачити, потрібно дитиною займатись різнобічно, підсовувати їй різне, а батьки на те не мають ні часу, ні здібностей, ні знань, а можливо навіть і понять про наявність такого, до чого в дитини заховані здібності  (не всі батьки такі, звичайно, але я про переважну більшість). От для того і повинна бути відповідна програма навчальна, в школі, насамперед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вступила до ВУЗу, скоріше заради того, аби задовільнити бажання батьків. Але мені пощастило полюбити свою професію. Працюю по спеціальності. Дуже вдячна батькам, що вчасно в мізки "вкрутили гайки". Але, я думаю, що мій приклад поодинокий. Є безліч гарних професій, котрі не потребують вищої освіти. Головне виявити в дитині здібності і інтереси, а потім робити висновок про необхідність здобуття вищої освіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Ref сказал:

Вам повезло, і добре, що не гуманітарій.

Так, дуже пощастило.  З групи в нас тільки декілька чоловік працює більш-менш по спеціальності. Але, я думаю, що це переважно через те, що промисловість в нашій країні не дуже розвинута. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо триматись назви топіку Чи є ... запорукою успіху в пошуку роботи? - Тоді відповідь, ні. Запорукою не є, але вплив, однозначно, має (сильний вплив чи не надто - залежить від сфери). Але бачу, що джек вже має свою думку і тема більше для суперечок і щоб побідкатись окремим людям :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ref сказано:

Вам повезло, і добре, що не гуманітарій.

Ви хочете сказати, що гуманітарій це погано?

Я стикався з "інженерами" і з інженерами які 2-х речень без помилок не можуть написати.

І при тому гуманітарії, які працювали поруч із тими інженерами, заробляли не менше.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, halgrath сказано:

... джек вже має свою думку і тема більше для суперечок і щоб побідкатись окремим людям :)

Ні, абсолютно ні, не для суперечок. Тут нема про що сперечатись. Тема саме для висловлювання свого бачення, а головне - висвітлювання свого досвіду і свого прикладу в розрізі цього питання.

І думку свою я теж вмію змінювати, якщо опоненти дійсно толкові і обгрунтовано доводять свою позицію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ref сказано:

В нашій країні не тількі промисловість а майже все нерозвинене. Я нажаль гуманітарій працюю  не по спеціальності, з ким навчався, 80-90% закордоном, або не по спеціальності, або власна права, 10% тільки живуть в жирі бо їх батьки на держслужбі і пхали первістків своїх вчитися на гуманітарій, потім зразу по закінченню вузу а той ще при навчанні мали місце в держ апараті, зараз дехто великими начальниками стали, а як навчались то незнали коли почалася друга світова війна, то від цього явища в нас і все нерозвинене.

В нас були міністри,котрі мали липові дипломи.

І це їм не заважало бути успішними.

Сьогодні набагато важливіші скілзи,вміння працювати в команді,особистостні якості.

А просто знання нічого не важать, бо Гугл є в кишені у кожного.

Це вже не дає переваги перед конкурентами.

А з розвитком штучного інтелекту ,цієї переваги вже не даватиме і Вміння застосовувати знання.

Освіта знецінюється  по всьому світу,не лише в нас.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Nokian сказал:

 

А просто знання нічого не важать, бо Гугл є в кишені у кожного.

Це вже не дає переваги перед конкурентами.

 

Як показує практика, що багато людей не вміє, або не хоче навіть гуглом користуватися.

 

Ще чув таку думку, що основна мете освіти якраз і навчитися шукати, відбирати і опрацювати інформацію для подальшої роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, FOX сказано:

Ще чув таку думку, що основна мете освіти якраз і навчитися шукати, відбирати і опрацювати інформацію для подальшої роботи.

Нам на кафедрі багато викладачів так і казали, що головне це знати де шукати, вміти шукати і вміти використовувати знайдене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такий простий тест  для  прийому на роботу .

Розроблений більше 150 років тому Генрі Фордом.

 

DONALD

GERALD

ROBERT

 

Кожній  букві відповідає певна цифра.

Відомо, що D=5.

Треба додати перше і друге , щоб вийшло третє.

 

Форд давав на це 15 хвилин, але і година може бути прийнятним результатом, 

враховуючи, що сьогодні вже всі  майже забули, як додавати в стовпчик.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Nokian сказано:

Ось такий простий тест  для  прийому на роботу .

Розроблений більше 150 років тому Генрі Фордом.

 

DONALD

GERALD

ROBERT

 

Кожній  букві відповідає певна цифра.

Відомо, що D=5.

Треба додати перше і друге , щоб вийшло третє.

 

Форд давав на це 15 хвилин, але і година може бути прийнятним результатом, 

враховуючи, що сьогодні вже всі  майже забули, як додавати в стовпчик.

 

 

 

 

Зарядку для мозку зроблено.
 

Спойлер

 

Якщо D=5, то Т=0, Е=9 і тут інших варіантів нема.

А+А, щоб вийти на 9 з врахуванням можливого +1 може бути лише 4.

Зрозуміло, що R=7 або 8. 

Далі якщо R=7, то G=1. Для L варіант дорівнювати 3 або 8 (правильний L=8)

Все інше вже легко:

526485

197485

723970

 

 

Мій син проходив співбесіду у два етапи. Етап перший - по телефону, перевіряли  знання математики і логіки.

Типу: яким приблизно чи точно є кут між стрілками годинника, що показує час 3:20?

Пізніше - індивідуальна співбесіда з кучою вже технічних тестів.

Тому освіта хоч і не завжди, але потрібна.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Nokian сказано:

Ось такий простий тест  для  прийому на роботу .

Розроблений більше 150 років тому Генрі Фордом.

 

DONALD

GERALD

ROBERT

 

Кожній  букві відповідає певна цифра.

Відомо, що D=5.

Треба додати перше і друге , щоб вийшло третє.

 

Форд давав на це 15 хвилин, але і година може бути прийнятним результатом, 

враховуючи, що сьогодні вже всі  майже забули, як додавати в стовпчик.

Вища освіта не вчить вирішувати такі задачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Ref сказано:

 

 

Цей тест,окрім логіки та математики,ще добре виявляє рівень наполегливості у претендента 

А для роботодавця наполегливість майбутнього працівника стоїть в першому ряду.

Вища освіта якраз і свідчить проявлену кандидатом  протягом кількох років наполегливість , мислення, кмітливість і тд.

Звісно,якщо ця освіта здобута самим студентом,а не куплена за сало 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Nokian сказано:

Освіта знецінюється  по всьому світу,не лише в нас.

стопроцентів, і Кремнієва долина - тримається на теслях, сантехніках та поварах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не повіриш,якщо раптом в кремнієвій долині не вийде на роботу сто програмістів- то дуже швидко їхню роботу виконають найманці з Індії,чи України.

І загін не помітить втрати бійця.

А ось коли не вийде там на роботу 10 сантехніків, і заб'ється туалет- то вся робота накриється гівном.

І ще в Америці теж вчаться за сало,але не в таких масштабах,як в нас.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Nokian сказано:

Вища освіта якраз і свідчить проявлену кандидатом  протягом кількох років наполегливість , мислення, кмітливість і тд.

image.png.303271a58ae8a164788471a3555b08b9.png

ти забув додати "так мало би бути", чи що не в цій країні ;) 

 

2 годин тому, Nokian сказано:

Звісно,якщо ця освіта здобута самим студентом,а не куплена за сало 

Та ти що?! Серйозно? І де цю відмітку ставлять? В дипломі може? Чи спеціальну медаль дають? А може клеймо відразу на лоб впікають?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та просто задають такий наприклад тест,і за годину стає ясною якість п'яти років освіти.

А головне ,самого шукача роботи.

До речі,якщо хто хоче показати роботодавцям свою наполегливість,то на їх слова ,,Ми з вами зв'яжеиось,, ,треба відповідати

,,Дякую, я тут почекаю,,

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, допомагає. Якщо ти справді вчився, саморозвивався, отримував практику. І якщо роботодавець зацікавлений взяти на роботу людину з певним рівнем знань і навичок, а також примножити їх.

На рахунок Кремнієвої долини - її суть не в програмістах, а в технологіях (той же самий мікропроцес), яких в нас не було на американському рівні ніколи (навіть за Радянського союзу, там завжди технології відставали і все було "скопіпащено"). А технології (особливо мікро-) і їх розвиток - це і є вища освіта. Ті ж самі китайці, маючи купу заводів по виготовленню мікросхем на своїй території, сам мікропроцес до того ж рівня догнати не можуть (щоб самостійно розробляти і виготовляти мікрочіпи такого ж рівня). В основному купують вже "застарілі" технології.

В тій самій Америці недавно був скандал, коли діти знаменитостей вчились "за сало", так і там не обійшлось без українців... А в основному, умовно "за сало" а також для стипендії, вчаться спортсмени, вони ж після закінчення спортивної кар'єри отримують другу освіту - вже для спеціальності.

10 хвилин тому, Nokian сказано:

Та просто задають такий наприклад тест,і за годину стає ясною якість п'яти років освіти.

Я вчора трохи сонний рахував цей тест (18 хвилин), так зациклився на переносі "1", і де N+R=B виходило 14.  А 4-ка вже зайнята... Так що цей тест до вищої освіти точно відношення не має, а от до ясності розуму - то да.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, YVitaliy сказано:

Я вчора трохи сонний рахував цей тест (18 хвилин), так зациклився на переносі "1", і де N+R=B виходило 14.  А 4-ка вже зайнята... Так що цей тест до вищої освіти точно відношення не має, а от до ясності розуму - то да.

Вирішення математичних задач має відношення до ясності розуму частково, в тесті iq дають різнопланові завдання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До вищої освіти відношення мало,а ось до прийому на роботу якраз і швидко і точно.

А вищу освіту Сьогодні в багатьох сферах варто би скоротити  до 2-3 років.

Ну і кількість цих розсадників корупції теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

До вищої освіти відношення мало,а ось до прийому на роботу якраз і швидко і точно.

А вищу освіту Сьогодні в багатьох сферах варто би скоротити  до 2-3 років.

Ну і кількість цих розсадників корупції теж.

вища освіта це спосіб видурювання грошей у заробітчан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...