Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

8 минут назад, Skorpio76 сказал:

кожен приміряє на себе

А відповідь дати конкретну слабо?

Чи просто стидно за свій вибір?))

Змінено користувачем WebTraveller
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

а розруха - це долар по 25-30 грн у 2014-2016 роках і по нині. і це не вина влади 2014-2016 років, а результат звільення "затиснутої пружини".

та ти шо?! А я от впевнений, що ніяка "пружина" тут ні до чого, а це просто був найлегший вихід "яйцепорохівської" влади не звалити економіку, поки немали ніяких реальних важелів

8 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Розумієш, чоловіче, треба не Сватів з кварталом дивитися і навіть не МИЛОваного, а серйозніші з економічною аналітикою, а ще краще з економічні першоджерела читати. Бажано навіть англійською мовою.

100%! Спробуй, і може що зможеш для себе зрозуміти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, jack74 сказано:

Ти розкажи про розруху і біду, яка при Януковичу в Україні настала! 

А Майдан - це мутна справа... Народ явно не за Пороха і Кулявлобу виходив під кулі... А з огляду, що ці двоє (та й не лише ці двоє) відразу "возглавали народне повстання", то питань багато, чия це ще вина... Ленін теж не починав революцію 17-го року, а просто вчасно підключився

@jack74 писака, але не читака?

Читай вище. Або якщо наведені ти ігнориш - давай свої. Але, як людину прошу, тільки не Пристайко. Христом - Богом прошу.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, jack74 сказано:

Ти розкажи про розруху і біду, яка при Януковичу в Україні настала! 

А Майдан - це мутна справа... Народ явно не за Пороха і Кулявлобу виходив під кулі... А з огляду, що ці двоє (та й не лише ці двоє) відразу "возглавали народне повстання", то питань багато, чия це ще вина... Ленін теж не починав революцію 17-го року, а просто вчасно підключився

@jack74 писака, але не читака?

Читай вище. Або якщо наведені ти ігнориш - давай свої. Але, як людину прошу, тільки не Пристайко. Христом - Богом прошу.

2 хвилин тому, WebTraveller сказано:

А відповідь дати конкретну слабо?

Чи просто стидно за свій вибір?))

Альо, в тєрємке, ти вже з підліткового віку вийшов? Слабо, наше

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Цитата

Альо, в тєрємке, ти вже з підліткового віку вийшов? Слабо, наше

Я вийшов, мені скажеш за кого голосував в 2019?

апд. І в 2014, також цікаво.

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 хвилина тому, Skorpio76 сказано:

@jack74 писака, але не читака?

Коли я писав цю відповідь, твоєї цієї "вище" (про обвал гривні) ще не було. А про гривню "читай вище" мою відповідь, читака.

 

11 годин тому, Skorpio76 сказано:

Пристайко? теж експерта знайшли, з військової справи чи економіки. Хто такий пристайко, міністр оборони? керівник генштабу? чи міністр економіки або фінансів?

13 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

..., але тоді не згадуй Пристайка як експерта. Не будь смішним.  

4 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Але, як людину прошу, тільки не Пристайко. Христом - Богом прошу.

А про Пристайка - це я бачу в тебе якісь хворі буйні фантазії?... Хто і де писав, що він "експерт" в тому всьому, що ти понаписував? 

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, nickel сказано:

 

Я вийшов, мені скажеш за кого голосував в 2019?

апд. І в 2014, також цікаво.

1. Суть твоїх постів і вподобань яскраво демонструє де тобою була зроблена помітка. Буду радий, якщо зе хоть щось зробить справді  державниць. Наприклад посадить в ЗВП Гладковських за яких ти так сильно хвилюєшся і  шоколпдного і головне бєню. 2. Не пам'ятаю точно, а Припущу,оприлюднення результатів свого волевиявлення на виборах карається законом (здається штрафом). Тому ні тебе ні інших на дєтске слабо не виставлятиму. 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, jack74 сказано:

чому ж не потрібно! А ну-но, нагадай, будь-ласка, якої "БІДИ і РОЗРУХИ"? Бо я щось не пригадую БІДИ і РОЗРУХИ

Відмовився від своєї обіцянки йти в ногу з Єропою - так, було, а от на рахунок "біди і розрухи"... 

 

Як не прикро це визнавати, але якраз "біда і розруха" починалася коли до влади доривалися типу патріоти - шо помаранчеві, шо порохокулявлобові.

От за це я мовчати не буду.

Ти генетичний малорос,ну і відповідно Зєлєбоб повний.

Якщо тобі за Яника жилося добре,бо дупа відносно була в теплі,але тобі і вголову не приходить,що за ці жирні роки ми заплатили розрухою,бідою,війною та втратою однієї сьомої території і десятками  тисяч життів.

Але тобі в той час жилося добре.

Порох з тої жопи більш менш витягнув,так зєлєбобам ще шоу захотілось.

Треба було в 2014 за Зе топити,чого тоді мовчав?

Я помаранчевий був ,є і буду,а ти видно ригівська штука 

Пам'ятаю ще по Луцьку і машини з медведчуківськими прапорами їздили.

То може й ти там був?

  • Ха-ха 1
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, WebTraveller сказано:

А відповідь дати конкретну слабо?

Чи просто стидно за свій вибір?))

Написано нижче. Читай, геракл

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Slavco сказано:

Але ж ви гоните....:0088:

Поки "нові обличчя" Портнова не заборонили свободу слова.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

тобі не болить, що порошенко з ющенком на виборах 2010 грали проти юльки і завдяки цьому переміг янукович, як наслідок війна і окупація.

Так тобі болить за Юльку вже не перший раз, але ти не її адепт і низький результат на виборах, то її проблеми.

Змінено користувачем Віталій СК
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Так тобі болить за Юльку вже не перший раз, але ти не її адепт і низький результат на виборах, то її проблеми.

мені пофіг на юльку, то в тебе принцип і твого пороха, хай хоч сатана аби не юлька.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 minutes ago, Skorpio76 said:

кожен приміряє на себе

а розруха - це долар по 25-30 грн у 2014-2016 роках і по нині. і це не вина влади 2014-2016 років, а результат звільення "затиснутої пружини". Розумієш, чоловіче, треба не Сватів з кварталом дивитися і навіть не МИЛОваного, а серйозніші з економічною аналітикою, а ще краще з економічні першоджерела читати

 

Гей, порохобратиме! Хоч я і твій відданий соратник в боротьбі з клятими зєлєбобами, але не варто скочуватися до такої відвертої брехні. Ще трохи, і ти почнеш згадувати про камази з баксами, які вивіз ялинкович. Зупинись!

А то раптом ті зєлєбобіки і справді почнуть шукати першоджерела і, наприклад, ознайомляться зі статистикою НБУ і мінфіну за 2010-2019 роки. Що тоді ти їм будеш розповідати? Як будеш пояснювати суттєве скорочення держборгу в першій половині царювання яника, і трильйонне його зростання за часів нашого ясновельможного гетьмана? Краще вже пиши про долар по 25 не як про вину, а як про величезну заслугу тодішніх керманичів. Типу, ніхто раніше не ризикував, а Петро наважився, і в результаті економіка так поперла, так поперла...

 

А взагалі тобі моя дружня порада, просто бери і перепощуй тут ібігдана. Тоді інтенсивність бурління гівна й так не знижуватиметься і без твоїх власних *аналітичних* міркувань. Тільки так переможемо цих зєлєбобів!

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Ох ти й брешеш, юлєбобік))

всі хто не за пороха - бобіки

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

31 минуту назад, Skorpio76 сказал:

2. Не пам'ятаю точно, а Припущу,оприлюднення результатів свого волевиявлення на виборах карається законом (здається штрафом). Тому ні тебе ні інших на дєтске слабо не виставлятиму. 

Не переймайся, я підкажу:

Стаття 7. Таємне голосування

1. Голосування на виборах Президента України є таємним: контроль за волевиявленням виборців забороняється. Фотографування, відеофіксація в будь-який спосіб результатів волевиявлення виборців в кабіні для таємного голосування, а також демонстрація виборцем результатів волевиявлення у приміщенні для голосування забороняються і є порушенням таємниці голосування.

Членам виборчих комісій, іншим особам забороняється вчиняти будь-які дії чи розголошувати відомості, які дають можливість встановити зміст волевиявлення конкретного виборця.

Стаття містить у собі дві заборони:

2 абзац: Будь-кому заборонено розголошувати, як проголосував хтось інший, і це нас не стосується.

1 абзац: Виборець не може розголошувати  свій вибір лише в приміщенні для голосування. Це наш випадок і, як бачиш, ніякий закон тобі не забороняє похвалитися перед нами який свідомий вибір ти зробив. Тепер скажеш? Я на слабо не беру, ми ж не підлітки, між нами рік різниці.

31 минуту назад, Skorpio76 сказал:

1. Суть твоїх постів і вподобань яскраво демонструє де тобою була зроблена помітка. 

Ну добре, будемо вважати, що ти мене розкусив і викрив латентного зелебоба. То можна і я, користуючись твоєю логікою, зроблю висновки і по своїх спостереженнях? Ти чистокровний порохобот, тобто голосував за Петю.

Тепер поясню, чому я питав за кого ти голосував. Ти вимагаєш кримінальних справ по Свинарчукам і відміни Ротердам+, яких привів до влади і впровадив твій же президент. Чому ти не вимагав цього від нього? Чому продовжував за нього голосувати? Просто поясни аргументовано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, alexvvv сказал:

всі хто не за пороха - бобіки

порохобобіки тоже є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, Nokian сказано:

От за це я мовчати не буду.

Ти генетичний малорос,ну і відповідно Зєлєбоб повний.

Якщо тобі за Яника жилося добре,бо дупа відносно була в теплі,але тобі і вголову не приходить,що за ці жирні роки ми заплатили розрухою,бідою,війною та втратою однієї сьомої території і десятками  тисяч життів.

Але тобі в той час жилося добре.

Порох з тої жопи більш менш витягнув,так зєлєбобам ще шоу захотілось.

Треба було в 2014 за Зе топити,чого тоді мовчав?

Я помаранчевий був ,є і буду,а ти видно ригівська штука 

Пам'ятаю ще по Луцьку і машини з медведчуківськими прапорами їздили.

То може й ти там був?

:) ото тебе рве в пошуках ворогів і зрадників :D враження таке, що ти мене вперше "побачив" і раніше не читав мою позицію :)

Я не написав, що за Яника ВСЕ БУЛО ДОБРЕ, читайте ж трішки опонентів, а не варіться у власних випарах. Я запитав у читаки про його "БІДУ" і "РОЗРУХУ" при Янику, але це не означає, що я стверджував, що все було зашибісь.

Я теж був "помаранчевий", теж був "майданутим", але від самого початку я був проти тих "Ленінів", котрі завдяки народу повлазили в керівництво країною

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, nickel said:

порохобобіки тоже є.

Ми - Порохобратими Великої Військової Ради Великого Руху Опору Капітуляції!

А ви - просто зєлєбобікі))

  • Подобається 1
  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ми - Порохобратими Великої Військової Ради Великого Руху Опору Капітуляції!

А ви - просто зєлєбобікі))

А Ви пане за пороха скільки раз голосували, що примазуєтесь до адекватів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, alexvvv сказал:

А Ви пане за пороха скільки раз голосували, що примазуєтесь до адекватів?

Він про адекватів ні слова не сказав.

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Він про адекватів ні слова не сказав.

лінь лапки було писати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Skorpio76 сказал:

Альо, в тєрємке, ти вже з підліткового віку вийшов? Слабо, наше

В тєрємкє тут видно ти, судячи з твого срачу на останніх сторінках.

В мене вже діти підліткового віку.

Цитата

прилюднення результатів свого волевиявлення на виборах карається законом (здається штрафом)

Дурна отмазка, геракл

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...