Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

 Нафіга ? Заходиш в профіль оппонента, вибираєш повідомлення оппонента й рядочком ліпиш йому мінуси, справа двох хвилин :)

О! А що так можна?! :0016:

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

з чого ти взяв, що перечитує ? Коли я особисто мінусовою війною колись займався, думаєш я все читав, що пише оппонент ? Нафіга ? Заходиш в профіль оппонента, вибираєш повідомлення оппонента й рядочком ліпиш йому мінуси, справа двох хвилин :) Тому свої сумніви залиш при собі :) 

Якби ти уважно читав форум, то ти б помітив, що він мінусить не лише мене, а, скажем так, певну групу осіб. Та і мінуси ставить у порядку написання повідомлень, а не навпаки, як би це було з профіля.

Так що сумніви свої я буду залишати там, де хочу.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Slavco сказал:

О! А що так можна?! :0016:

старий воїн - мудрий воїн :D:0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Віталій СК сказал:

Якби ти уважно читав форум, то ти б помітив, що він мінусить не лише мене, а, скажем так, певну групу осіб. Та і мінуси ставить у порядку написання повідомлень, а не навпаки, як би це було з профіля.

Так що сумніви свої я буду залишати там, де хочу.

 

spacer.png

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Віталій СК сказал:

Ти мене процитував, бо я так твердив чи я тепер уособлюю всіх шоколадних зрадолюбів?

Чи просто, бо я фото виклав?

Фото

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Cherman сказано:

У  Порошенка, схоже, "синдром широкої спини"

А в його жінки страшна пика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, nickel сказано:

 

Чи шантажував Трамп Зеленського. Повний текст розмови

 

Судячи зі стенограми, Зеленський ще той підлабузник, а єдине, чим займається зараз Рябошапка - це розслідує несправедливе звільнення дуже чесного порохнявого генпрокурора Шокіна.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Віталій СК сказал:

 

Чи шантажував Трамп Зеленського. Повний текст розмови

 

Судячи зі стенограми, Зеленський ще той підлабузник, а єдине, чим займається зараз Рябошапка - це розслідує несправедливе звільнення дуже чесного порохнявого генпрокурора Шокіна.

Це не стенограма, стенограму мають скоро оприлюднити.

Спойлер

 

УВАГА: Меморандум телефонної розмови (TELCON) не є дослівною стенограмою обговорення. Текст цього документу містить відтворені по пам'яті нотатки чергових співробітників Ситуаційної кімнати та Ради національної безпеки, які мали доступ до прослуховування та фіксування розмови у текстовій формі під час розмови. 

Низка чинників може вплинути на точність запису, зокрема, погане телекомунікаційне з'єднання і відмінності в акценті та/або інтерпретації.

Слово "нерозбірливо" використовується для позначення частин розмови, які стенографіст не зміг почути.

 

Я думаю, що розмова Порошенка з Трампом та й усіх наших президентів з американськими, мало чим відрізнялася від цієї. Коли балакаєш з людиною, від якої фактично залежить, не тільки фінансування, а й взагалі існування країни, то, мимоволі почнеш в дупу цілувати. Якщо США відвернуться від нас, то Європа зробить так само з ще більшою радістю, і тоді Путіна нічого не стримуватиме. Якщо для США санкції - це можливість поставити Росію на місце, то для Європи це лише втрати. Співпраця з МВФ також залежить від відносин з США. І ПОП і ЗВО були в однакових умовах, думаю тон розмови також також не відрізнявся.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nickel сказано:

Я думаю, що розмова Порошенка з Трампом та й усіх наших президентів з американськими, мало чим відрізнялася від цієї. Коли балакаєш з людиною, від якої фактично залежить, не тільки фінансування, а й взагалі існування країни, то, мимоволі почнеш в дупу цілувати. Якщо США відвернуться від нас, то Європа зробить так само з ще більшою радістю, і тоді Путіна нічого не стримуватиме. Якщо для США санкції - це можливість поставити Росію на місце, то для Європи це лише втрати. Співпраця з МВФ також залежить від відносин з США. І ПОП і ЗВО були в однакових умовах, думаю тон розмови також також не відрізнявся.

Та, звісно ж, я це розумію і його не засуджую. Просто пригадав, як колишні зрадолюби писали про Пороха, що їздить по світу з простягнутою рукою.

 

Зате тепер я знаю, що у США теж є свій "Зеленський":

 

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виступ Зеленського на 74-й Генасамблеї ООН в Нью Йорку 

Цитувати

Другий день на ранковій сесії розпочинається з виступу президента України.

Спойлер

 

 

 

зустріч Зеленського і Трампа

Спойлер

 

 

Зеленський зустрівся з діаспорою США

Спойлер

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, nickel сказано:

Костюм на Зе сидить краще ніж на обох Трампах, і тим більше ніж на Петі.

А ще Маланка сімпатішніше виглядає.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, nickel сказал:

Пам'ятаю той плач Ярославни порохоботів, які в один голос твердили, що з клоуном ніхто на одному полі какати не сяде, не те що за один стіл під час офіційних зустрічей. Не все так погано шоколадні зрадо*оби. Меркель, Макрон, Трюдо, Натаньяху, Трамп і т.д. 

Все чудово прекрасна Маркіза)))

Американський комік про обрання Зеленського: «Наскільки прой…бана повинна бути країна»

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, zaHARE сказал:

Все чудово прекрасна Маркіза)))

Американський комік про обрання Зеленського: «Наскільки прой…бана повинна бути країна»

 

Ну да, все правильно він сказав, наскільки прой*обана має бути країна, що люди обрали коміка. Ким прой*обана? Очевидно попередньою владою. 

Раз ти вже тут, спитаю сьомий раз:

В 19.09.2019 в 19:15, nickel сказал:

Ок. Розкажи своє бачення, як по твоєму можна закінчити війну?

 

  • Ха-ха 3
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, zaHARE сказано:

Американський комік про обрання Зеленського: «Наскільки прой…бана повинна бути країна»

Ну так всьо ж правильно:

Порошенко із попередниками її і пролюбили, а Зеленський рятує.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Віталій СК @zaHARE - то ви в яких місцях спітчу того американського типу-клоуна ржали? - коли закадровики підказували? за компанію? Чи дійсно щось дотепне там розібрали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, jack74 сказано:

@Віталій СК @zaHARE - то ви в яких місцях спітчу того американського типу-клоуна ржали? - коли закадровики підказували? за компанію? Чи дійсно щось дотепне там розібрали?

Я щось так і не зрозумів, де я "ржав" та і взагалі чому я "ржав", я ж не кінь? Чи то в зелєбобів така манера спілкування.

Та і з чого ти взяв, що мені з того відео смішно?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Я щось так і не зрозумів, де я "ржав" та і взагалі чому я "ржав", я ж не кінь? ... Та і з чого ти взяв, що мені з того відео смішно?

ну так якщо викладають якогось типа-клоуна в якому він типу смішить, то значить сподобалося тому, хто викладає, так? А якщо там типу смішать і воно сподобалось, то певно тим мусило сподобатись, що смішно, так же? Не зовнішнім ж виглядом тобі той дід впав в око, думаю... А якщо чимось іншим, то я ж того ж і запитую

1 година тому, jack74 сказано:

Чи дійсно щось дотепне там розібрали?

 

 

34 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Чи то в зелєбобів така манера спілкування.

:) то ти мене в свої "зелебоби" записав? :) А можна тоді означення - ХТО такі "зелебоби" і чим їх вирізняти з-поміж простих смертних?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, jack74 сказано:

ну так якщо викладають якогось типа-клоуна в якому він типу смішить, то значить сподобалося тому, хто викладає, так? А якщо там типу смішать і воно сподобалось, то певно тим мусило сподобатись, що смішно, так же? Не зовнішнім ж виглядом тобі той дід впав в око, думаю... А якщо чимось іншим, то я ж того ж і запитую

Вкотре ти неуважно читаєш форум. Над відео є мій коментар:

 

18 годин тому, Віталій СК сказано:

Зате тепер я знаю, що у США теж є свій "Зеленський":

Прізвище президента в лапках означає політичний комік, тобто я зазначив, що тепер я знаю, що у США теж є свій політичний комік і виклав відео в якості підтвердження своїх слів. Що не так? 

 

Ну і троль з тебе ще гірший, ніж з мене.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Прізвище президента в лапках означає політичний комік, тобто я зазначив, що тепер я знаю, що у США теж є свій політичний комік і виклав відео в якості підтвердження своїх слів. Що не так? 

"не так" те, шо ти вчергове "дурника" вмикаєш :) В США багато хто "свій" є, і коміки, і некоміки, і політичні, і неполітичні... а в тему про українського "шостого президента" ти чого це запостив? Рокривай свій "підтекст", що ти хтів цим сказати, що ти там вбачив?

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, jack74 сказано:

Рокривай свій "підтекст"

Тому що цей гавновиступ гавнокоміка (жарти Зеленського я теж не любив, єслі шо) виник через скандал, у якому замішаний і наш шостий президент. І в в тому повідомлення вище я давав відповідь Нікелю саме в контексті того самого скандалу.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зрозуміло... А от заХар, бач, зовсім інший підтекст з твоєї недомовки витяг...

 

5 хвилин тому, Віталій СК сказано:

гавновиступ гавнокоміка

100% згідний, але в них в більшості такі "коміки"... Певно це з-за їхніх "американських особливостей", нам нєпанять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, jack74 сказал:

зрозуміло... А от заХар, бач, зовсім інший підтекст з твоєї недомовки витяг...

 Знову в молоко. Я постив відео,коли ще не читав попередніх коментарів і його в тому числі. 

 

19 часов назад, jack74 сказал:

100% згідний, але в них в більшості такі "коміки"... Певно це з-за їхніх "американських особливостей", нам нєпанять...

Ага,амєріканци ані же тупиє.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

Я постив відео,коли ще не читав попередніх коментарів і його в тому числі

Просто запостив, щоб показати, що навіть тупі америклси розуміють, до якого стану довели Україну папередники, що українці проголосували за іграшкового президента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...