Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

Всі вміняємі батьки хочуть віддати дитину в гарну школу де дають знання.

Тому що школа, особливо початкові класи це фундамент, якщо його фігово закладуть на початку то він розсипиться.

Тому до гарних вчителів черга так само й до шкіл.

Якби всі школи були по рейтингу однакові то ніхто б не парився з батьків куди віддавати, надавали б перевагу тільки розташуванню.

Але нажаль директори деяких шкіл не можуть зібрати колектив який буде гарно навчати дітей.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от і вертаємось до того самого питання. Треба будувати ще багато шкіл? Де гарантія шо там будуть нормальні вчителі і туди захочуть батьки віддавати своїх дітей.

Чи може краще "підняти" рейтинг/престиж тих шкіл, які є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Треба будувати ще багато шкіл?

Треба, немає в Луцьку "пустих" шкіл, інша справа, що школи/дитсядки та інша інфраструктура має будуватись забудовником, та передаватись на баланс міста, а ця норма не виконується - дешевше "занести" кому-треба, ніж витрачати гроші на будівництво.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Zheny@ сказано:

Я в першому класі вчився в 1Є, а був ще 1Ж чи навіть З

Ха,  у на був "к". Кажись 8 класів на потоці. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, WebTraveller сказано:

Ну от і вертаємось до того самого питання. Треба будувати ще багато шкіл? Де гарантія шо там будуть нормальні вчителі і туди захочуть батьки віддавати своїх дітей.

Чи може краще "підняти" рейтинг/престиж тих шкіл, які є?

Обов'язково.

1) розвантажити існуючі школи. Щоб ніяких 2-х змін.

2) дати змогу працювати вчителям як новим, так і існуючим. Забезпечити нормальну кількість навчальних годин, учнів.

3) дати змогу учням / батькам обирати школу.  Профільні, професійні, спеціалізовані чи які там ще.

 

Це позитивно скажеться на якості навчання.  20-ти учням легше викласти матеріал. Опитати, поставити оцінки. Перевірити роботи і т.п. Аніж коли їх 30!

У тебе (умовно) 8-годинний р.д. То у вчителя з 8 ранку і може бути до 6 вечора. І ще дома написання конспектів, перевірка зошитів, контрольних і т.п. А ще дома є сім'я! Їсти, прибрати, свої діти уроки і т.д.

Якість роботи вчителя також сказується на якості навчання учня.  Все взаємопов'язане!

Робочі місця додаткові.

Факультативи, гуртки і т.п.

 

Підняти рейтинг, тут питання дуже цікаве.

Все залежить від директора. Якщо захоче, то із шкіри вилізе, і буде за свою школу горою.

Якщо ні, то буде отримувати свою ЗП і у "вікнах" між уроками бухати з трудовиком (якщо мужик), чи постити фоточки в інсті (якщо баба) . І сратиме на той престиж і рейтинг.

 

Це стосується і садочків.

 

 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буде вже радянської зрівнялівки, розшарування шкіл на для бидла і для еліти відбувається вже давно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Zheny@ сказал:

Я в першому класі вчився в 1Є, а був ще 1Ж чи навіть З

Я вчився в 26-ій школі, був у 1-М класі. Потім, будучи вундеркіндом, пройшов програму 2-го класу за літо, і мене перевели в 3-П. І це не правничий!

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, case_l сказано:

Не буде вже радянської зрівнялівки

а хіба вона була? що стосується шклі, то в Луцьку завжди були школи для дітей "еліти", наприклад, 4-5-9, в першу простіше було потрапити, хоча і там вистачало.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

11 hours ago, Bliksss said:

Треба, немає в Луцьку "пустих" шкіл, інша справа, що школи/дитсядки та інша інфраструктура має будуватись забудовником, та передаватись на баланс міста, а ця норма не виконується - дешевше "занести" кому-треба, ніж витрачати гроші на будівництво.

Тут теж не все чисто просто: бачив інтерв'ю з одним львівським забудовником, якому поставили аналогічне питання. Забудовники тепер відкашлююють офіційну плату "на інфраструктуру" в бюджет міста, а як потім місто розпоряджається - забудовник не в темі.

Spoiler

Звичайно, той "чесний" забудовник запевняв, що як тільки він перестане відкашлювати мільйони - то відразу готовий приступити до будівництва об'єктів соціальної сфери.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, xc90 сказано:

Тут теж не все чисто просто:

В Луцьку щороку прокуратура вибиває кілька мільйонів із забудовників, які забули зробити внесок у бюджет міста.

Але, це трохи не те, з одного житлового комплексу - всого иільйон-півтора гривень, тобто, це гроші на приєднання до каналізації і т.п.

Навіть в цьому році вже 1-2 випадки було, що доплачували гроші. Крім того, був випадок, коли міськрада звільнила забудовника від цього внеску, а прокуратура оскаржила і заставила заплатити.

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це дуже складне питання, хто має будувати школи і їх утримувати. 

Або цим має займатися повністю держава або громади. Не так як воно є зараз - вроді би як громади фінансують, але субвенція падає зверху. Аналогічно і будівництво шкіл. Треба чекати подачку зверху.

Але місцева влада повинна планувати. Тобто якщо існуючі школи заповнені , то нове будівництво повинне здійснюватися разом із побудовою школи. Причому школа має бути введена в експлуатацію не пізніше, ніж перший будинок. Великий привіт Струмівці, де вже набудовано  житла не на одну школу і будується далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, TFA сказано:

Я вчився в 26-ій школі, був у 1-М класі. Потім, будучи вундеркіндом, пройшов програму 2-го класу за літо, і мене перевели в 3-П. І це не правничий!

Школу будували, можна сказати, ударними темпами.

Ми на будівництві тієї школи в "зомбі" грали. :)

Я був в 10 класі, коли її здали і набрали учнів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Waver сказано:

Моя відповідь не стосується цієї конкретної твоєї відповіді, тобто цього мого-твого "квот" (просто хотілося щоб ти звернув увагу на свої попередні відповіді), але...

звичайно, батьки стараються відправити в найкращу школу своє чадо... але абсолютно пофіг в якій школі "воно" це чадо навчається якщо майже усьому воно вчиться та бере приклад від своїх батьків... тобто, якщо батьки все життя б'ють байдики - діти в більшості вийдуть ледарями в свому житті беручі приклад з батьків і абсолютно пофіг в якій школі вони вчилися. Якщо батьки тільки що й роблять що все своє життя сумлінно працюють на когось та на чиїсь ідеї - вийде також дуже працьовите дитя (бо знову ж таки - вони все беруть від батьків а іншого і не знають), але тільки щоб працювати на когось але без своєї власної думки та втілення своїх ідей в життя бо так все їхнє життя робили їхні батьки та так вони навчились... 

Я про те - що все в більшості залежить від нас, тобто від батьків а не від школи... а вони, діти, в більшості уже беруть приклад з нас у всьому, тобто як з повсякденного життя так і з прикладів втілення та відстоювання своїх ідей, і відносно так само ведуть себе в любій школі і в свому дорослому житті беручі приклад з батьків та свого дитячого життя та з кого брали приклад...

Важко не погодитися. Але все одно дитина в школі проводить 50% часу. Як і ми на роботі. І там отримує багато "вуличного" виховання.

Ну і вчителі відіграють далеко не останню роль.  Є вчителі, які реально лідери і авторитети. І вони можуть вкласти дітям в їхні голови ті знання, які дійсно потрібні.

банальний  приклад.  Мала в школі вчилася добре.  Майже  по всім предметам.

З математикою була на ти.  Чудово розуміла і все таке. І це була заслуга вчительки!

Бо, як тільки їм поміняли вчительку, бо їхня пішла внуків глядіти,  дитина з'їхала в математиці. І так всі інші діти. Оцінки погіршали.

В малого польська так само. Їхня попередня вчителька з польської взагалі була мало адекватна. Навіть я з нею встиг поконфліктувати!  І це на карантині!

тепер  вчителька інша. Діти в захваті.  Вона на одній хвилі з ними. Обговорюють Доту, інстаграми всякі і т.д.  Дитині цікаво стало польську вчити.

 

І це лише мій одиничний приклад. Впевнений, що таких прикладів по всій Україні сотні тисяч

стосовно домашнього виховання, то тут теж не все однозначно! 

Буває, що в інтелігентній сім'ї росте дитина-бидло!  (навіщо далеко ходити, в нашому дворі дитинча викололо очі котеняті і забило. На очах інших дітей. Тато - мєнт, мама - хз, явно не прибиральниця. От і все.)

А буває, що в сім'ї де горілка на столі постійно, дитина росте обдарованою, має хороші оцінки.  А не бухає з татом / мамою.

 

Спойлер

1522183674148994738.jpg

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, volks сказано:

Це дуже складне питання, хто має будувати школи і їх утримувати. 

Або цим має займатися повністю держава або громади. Не так як воно є зараз - вроді би як громади фінансують, але субвенція падає зверху. Аналогічно і будівництво шкіл. Треба чекати подачку зверху.

Але місцева влада повинна планувати. Тобто якщо існуючі школи заповнені , то нове будівництво повинне здійснюватися разом із побудовою школи. Причому школа має бути введена в експлуатацію не пізніше, ніж перший будинок. Великий привіт Струмівці, де вже набудовано  житла не на одну школу і будується далі.

Це питання до голови громади.

Якщо він лише гребе бабло (поки голова, бо потім можуть і нахйу послати), то ніякої школи і не буде. Він земельку продає на ліво і на право.

Можна подати адвокатський запит на роз'яснення про цільове/не цільове використання коштів. Із звітами і т.п. І прокуратуру прислати з перевіркою .

тоді буде як в рекламі - "Знайдеться все!".

 

Я тобі казав, що від пустого ниття на форумі ні чого не міняється. Прокуратура Борду уже  не читає.

Даю підказку: Струмівка - Луцький район. Громада луцька? Чи яка.

Створюєш петицію про будівництво школи.  Вважаю, що розглянуть.

 

А ще, можеш сходити в офіс ненависних тобі зєлєбобиків, і написати листа. Нинішній владі. А чому б і ні.

Мовляв, так і так. Село велике, стільки-то жителів. А школи жодної. Садочка немає і т.д і .т.п.  Прошу посприяти!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Zheny@ сказал:

вважають конченою

звичайно :0016: тому повертаєхмся жо мого першого посту про вавку в голові :D

12 часов назад, Zheny@ сказал:

Купа людей возить дітей в інші школи і заради престижу і заради знань

бля, жоден заради знань не возить, виключно заради престижу і іншої х*йні. Ще жоден двієчник не став відмінником при переході в іншу школу і навпаки. Ще з села в місто, то ще куди не йшло, бо там буває проблема з вчителями і інші нюанси, а в місті, загальна програма одна на всіх, то переводитись кудись окрім дійсно якихось конкретних часних проблем з вчителями, не  бачу смислу, ну ще переїхав хто куди, то в школу ближче до дому

13 часов назад, Zheny@ сказал:

Але оточення і вплив - таки дають про себе знати

згідний, але розмова має бути предметною

може хоч один любітєль престижу і знань, по пунктам ?

1

2

3

4

розказати, чим же така ху*ова 19та школа ? Бо це нагадує той анекдот, коли стільки зробив всякого добра, а варто було лише один раз ви*бати козу .....

Ну да ладно, кожен сам вибирає свій шлях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Zheny@ сказал:

Можна подати адвокатський запит на роз'яснення про цільове/не цільове використання коштів. Із звітами і т.п. І прокуратуру прислати з перевіркою .

тоді буде як в рекламі - "Знайдеться все!".

Я думаю там не зовсім дурні люди і все гарно сховане.

10 минут назад, Zheny@ сказал:

Даю підказку: Струмівка - Луцький район. Громада луцька? Чи яка.

Громада Підгаєцька. І це був лише приклад.

10 минут назад, Zheny@ сказал:

Я тобі казав, що від пустого ниття на форумі ні чого не міняється.

 

10 минут назад, Zheny@ сказал:

Створюєш петицію про будівництво школи.  Вважаю, що розглянуть.

Скільки ти петицій створив про будівництво шкіл в Луцьку чи тільки на борді ниєш про переповнені школи?

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, MACCEN сказал:

Всі вміняємі батьки хочуть віддати дитину в гарну школу де дають знання.

Тому що школа, особливо початкові класи це фундамент, якщо його фігово закладуть на початку то він розсипиться.

Тому до гарних вчителів черга так само й до шкіл.

Якби всі школи були по рейтингу однакові то ніхто б не парився з батьків куди віддавати, надавали б перевагу тільки розташуванню.

Але нажаль директори деяких шкіл не можуть зібрати колектив який буде гарно навчати дітей.

крім окремих конкретних випадків, в більшості, це все пафосна хєрня, яку ніхто конкретно нічим не може аргументувати і батьки як стадо сунуть своїх чад туди де всі і де модно. Я жив на львівській, а потім на 33му, вчився в 2, 21 і 10й школах і на особистому досвіді перевірив весь цей брєд про хороші (хєрові) школи :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Ще жоден двієчник не став відмінником при переході в іншу школу і навпаки.

Племінник вчився в 21й школі. До якогось там класу - не вивозив. З'їхав на 3-ки.

Перевівся поближче в школу - 4-5.  (така ж ситуація була, і з моєю однокласницею, з 21 перейшла, бо було заважко, у нас мало на медаль не вийшла, чи вийшла) Тому тут повз каси.

4 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

в місті, загальна програма одна на всіх

та шо ти кажеш.

Малий вчить англійську по одній програмі, а на рік менший племінник уже по зовсім іншій!  Це, блін, в межах однієї школи!

Якщо (умовно) в 4-й школі директор зібрав найкращих вчителів, то які тоді в 22-й чи 20-й?

6 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

може хоч один любітєль престижу і знань, по пунктам ?

1

2

3

4

розказати, чим же така ху*ова 19та школа

А чим вона така 3,14здата?

Я навів приклад вище. Сусід забрав дітей в 10 школу з 19,  через пох*їзм вчителів і директора. 4 дітей з того ж класу  перевелися.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, volks сказано:

Скільки ти петицій створив про будівництво шкіл в Луцьку чи тільки на борді ниєш про переповнені школи

Ти не вперше ниєш, що тобі щось не так. Натомість нічого не робиш. І тобі про це не лише я казав.

Я констатую факт переповненості шкіл. І Взагалі, давав відповідь на питання @WebTraveller чи дійсно потрібні школи у Луцьку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

крім окремих конкретних випадків, в більшості, це все пафосна хєрня, яку ніхто конкретно нічим не може аргументувати і батьки як стадо сунуть своїх чад туди де всі і де модно. Я жив на львівській, а потім на 33му, вчився в 2, 21 і 10й школах і на особистому досвіді перевірив весь цей брєд про хороші (хєрові) школи :0016:

А, ну ок.

Питань немає.

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Zheny@ сказал:

Ти не вперше ниєш, що тобі щось не так. Натомість нічого не робиш. І тобі про це не лише я казав.

Я констатую факт переповненості шкіл. І Взагалі, давав відповідь на питання @WebTraveller чи дійсно потрібні школи у Луцьку.

 

А можна, для загального розвитку, дізнатися. Чому твоя відповідь @WebTraveller, що Луцьку дійсно потрібні школи - це констатація факту, а моя відповідь йому ж, що школа потрібна Струмівці - це ниття?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

крім окремих конкретних випадків, в більшості, це все пафосна хєрня, яку ніхто конкретно нічим не може аргументувати і батьки як стадо сунуть своїх чад туди де всі і де модно. Я жив на львівській, а потім на 33му, вчився в 2, 21 і 10й школах і на особистому досвіді перевірив весь цей брєд про хороші (хєрові) школи :0016:

Я вчився в 14 в 90-тих, то всіх, хто мав "3" - перевели в 24. То трійочники там мало не відмінниками поставали на фоні інших. Але то були 90-ті, зараз хз як.

Змінено користувачем alexvvv
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

А можна, для загального розвитку, дізнатися. Чому твоя відповідь @WebTraveller, що Луцьку дійсно потрібні школи - це констатація факту, а моя відповідь йому ж, що школа потрібна Струмівці - це ниття?

Ти за вчорашній день передавав привіти  Струмівці, щодо відсутності школи і садочка - двічі.

Тобто проблему ти знаєш. І тебе вона бентежить, раз ти аж двічі за день згадав про це.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...