Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Bliksss сказал:

ТУТ - взагалі ніяк, багато моїх знайомих - зовсім перестали вживати синьку, навіть пиво, і не перейшли на щось інше, не кодувались...

Я - без алкоголю можу обійтись, в холодильнику є горілка, ніхто її не трогає. Прийде кум, раз в місяць  - вип'ємо... буде треба - і "цеберко подужаємо" ...

Аналогічно. З 2015 горілки не вживаю. А оскільки живу в новобудові, то складається враження, що зміни просто кардинальні в людях в цьому плані.

 Але варто попасти на 40-й до батьків або в село і всі ілюзії руйнуються.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, volks сказано:

З 2015 горілки не вживаю

Я - не так давно "відмовився", і не відмовився "зовсім", просто - можу обійтись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.08.2021 в 09:28, Zheny@ сказал:

і не лише виробників!  Узри же! ;)

  Показать контент

_96568803_gettyimages-667952426.jpg

 

file-20210204-14-5qk8s4.jpg

 

А тепер питання, що заважає Україні зробити те ж саме?

Бачу в багатьох людей стоять купа панелей. Але то для заробітку, а не для потреб.

Є ще фото в Штатах, влом  шукати, там теж, щось типу кілька гектарів покрито.

чи

Спойлер

vetr22.jpg

 

 

Купа не посівної площі! Степи.

Природа дає - бери - користуйся. Це безкоштовно. Ніяк не впливає ні на що.

 

Цікаво, скільки треба таких вітряків щоб заживити одне підприємство типу Кромбергу? Чи СКФ? Або Модерн? Там, де споживана потужність вимірюється мегаватами? І може навіть не одним десятком?

Я не кажу що таку енергетику не слід розвивати. Просто поки що ця енергетика не може конкурувати з традиційною. 

Простий приклад. Порахуйте но у скільки обійдеться сонячна електростанція для того щоб повністю забезпечити приватний будинок і зробити його повністю незалежним від зовнішніх джерел енергії. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.08.2021 at 11:12, weldermaster сказано:

До речі. Знаю вже двох зварщиків які поїхали працювати в Китай. Так що Китай рулить.

Знаю кількох "зварщиків", які вже років 10 живуть в Південній Кореї та працюють на верфі ))

Так що, передай своїм знайомим - що з "китаєм" вони протупили ))

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Electronshik сказано:

Цікаво, скільки треба таких вітряків щоб заживити одне підприємство типу Кромбергу? Чи СКФ? Або Модерн? Там, де споживана потужність вимірюється мегаватами? І може навіть не одним десятком?

Я й не сказав, що це має бути для промисловості!

містечко типу КІверець подібними вітряками чи фотовольтайками для мешканців і їх потреб

1 година тому, Electronshik сказано:

Просто поки що ця енергетика не може конкурувати з традиційною. 

Повинна конкурувати, із "традиційною", і зменшувати потреби, щоб було екологічніше і не доводилося будувати нові АЕС.

1 година тому, Electronshik сказано:

Порахуйте но у скільки обійдеться сонячна електростанція для того щоб повністю забезпечити приватний будинок і зробити його повністю незалежним від зовнішніх джерел енергії

від 6 000$ і далі. Все залежить від потреб, використання і т.д.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Electronshik сказал:

Цікаво, скільки треба таких вітряків щоб заживити одне підприємство типу Кромбергу? Чи СКФ? Або Модерн? Там, де споживана потужність вимірюється мегаватами? І може навіть не одним десятком?

Я не кажу що таку енергетику не слід розвивати. Просто поки що ця енергетика не може конкурувати з традиційною. 

Простий приклад. Порахуйте но у скільки обійдеться сонячна електростанція для того щоб повністю забезпечити приватний будинок і зробити його повністю незалежним від зовнішніх джерел енергії. 

В Украине работают ветряки с турбинами 2-3 МВт. Парк до 100МВт.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

від 6 000$ і далі. Все залежить від потреб, використання і т.д.

Це на яку потужність? Щось задешево. Я написав 

3 часа назад, Electronshik сказал:

у скільки обійдеться сонячна електростанція для того щоб повністю забезпечити приватний будинок і зробити його повністю незалежним від зовнішніх джерел енергії. 

 

1 час назад, romanc сказал:

В Украине работают ветряки с турбинами 2-3 МВт. Парк до 100МВт.

Пффф. Може на пару підприємств і вистачить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Electronshik сказано:

Це на яку потужність? Щось задешево. Я написав 

 

Пффф. Може на пару підприємств і вистачить

Кожне може біля себе поставити такі штуки і забезпечити потреби.  Принаймні мінімальні.

Модерн, то може і ні. Там 10 станків, які лазером ріжуть метал. АЛЕ! Вони економлять.  Перерва на перекур - навіть в цеху світло гасять. Працюють лише станки, яким задали програми - завершують. Все, що вручну - "відпочиває".

9 хвилин тому, Electronshik сказано:

Це на яку потужність? Щось задешево. Я написав 

Я тобі пошукаю

+ на Борді є тема про це. Якщо не помиляюся, то пан docent  здається таким займався.

отаке!

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Bliksss сказал:

Знаю кількох "зварщиків", які вже років 10 живуть в Південній Кореї та працюють на верфі ))

Так що, передай своїм знайомим - що з "китаєм" вони протупили ))

Да, наші кругом є. Ціла агентура зварювальників по всьому світу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ виходячи з цієї статті висновок простий: сонячна станція не забезпечить повну енергетичну незалежність. В силу своєї природи.

 

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, weldermaster сказано:

Да, наші кругом є

До чого  тут - "ваші"? я про зварювальників казав...

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окремо додам.

Коли кожне підприємство навчиться розділяти електроенергію, от зрозуміють, що можна непогано економити!

ОФіс працює вдень. Працюють Пк, чайники, влітку кондиціонери, і т.п.

Вдень світить сонце - дає електроенергію для офісу. 

Вдень світить сонце і дає тепло для сонячних колекторів - гаряча вода. і, навіть,  опалення  для офісу. В сонячні дні.

При грамотному розділенні - економія буде відчутною!

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Electronshik сказано:

@Zheny@ виходячи з цієї статті висновок простий: сонячна станція не забезпечить повну енергетичну незалежність. В силу своєї природи.

 

 

В силу технології, я б сказав, + невивченість тієї ж технології. Але можна ж комбінувати. Сонце + вітер.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Electronshik сказано:

@Zheny@ виходячи з цієї статті висновок простий: сонячна станція не забезпечить повну енергетичну незалежність. В силу своєї природи.

https://www.epravda.com.ua/news/2019/06/12/648717/

Той самий Ілон Маск - продає сонячні батареї та побутовий аккумулятор електроенергія для будинку. Є вже й інші виробники. Були б гроші та бажання - а твоя теза не відповідає реальності.

П.С.

Он у нас ще є:

https://zebud.house/

 

Змінено користувачем sergkots
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sergkots ну тоді скажіть ви: якої потужності повинна бути автономна електростанція щоб забезпечити повну енергонезалежність приватного будинку? Або яке повинно бути рішення?

Бо бла бла бла без конкретики якось не тойво.

Дешевого та доступного рішення поки що немає.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Bliksss сказал:

До чого  тут - "ваші"? я про зварювальників казав...

А.. це все таки ваші люди були. Там.

Тоді соррі. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Electronshik сказано:

@sergkots ну тоді скажіть ви: якої потужності повинна бути автономна електростанція щоб забезпечити повну енергонезалежність приватного будинку? Або яке повинно бути рішення?

Бо бла бла бла без конкретики якось не тойво.

Дешевого та доступного рішення поки що немає.

 

Ви задаєте неправильні питання.

Для енергонезалежності роблять комплекс - сонячні батареї, геліоколектори, вітроелектростанція, акумулятор із перетворювачем DC/AC, великий тепловий акумулятор, ефективне утеплення, рекуператор тепла, тепловий насос, система розумний будинок для енергоефективності. І на всяк випадок звичайний генератор та котел на твердому паливі.

Для старого, вже збудованого будинку це дорого. Якщо будувати з нуля то цілком реально - приклади є.
Але це не є правильне рішення - краще організувати розподілену смарт генерацію. Тоді потрібно на порядок менший акумулятор, більша надійність роботи.

От ще приклад з України:

https://www.epravda.com.ua/publications/2019/03/1/645623/

Влітку – сонце, взимку – генератор. Як живеться у будинку з сонячними батареями і без під'єднання до мереж

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sergkots 

12 минут назад, sergkots сказал:

...І на всяк випадок звичайний генератор та котел на твердому паливі.

Ось це вся вартість так званої зеленої енергетики...

 

16 минут назад, sergkots сказал:

Для енергонезалежності роблять комплекс - сонячні батареї, геліоколектори, вітроелектростанція, акумулятор із перетворювачем DC/AC, великий тепловий акумулятор, ефективне утеплення, рекуператор тепла, тепловий насос, система розумний будинок для енергоефективності.

Ну і яка вартість цього комплексу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смисл хоронити родючі землі під вітряки та сонячні панелі, скільки треба сонячних панелей щоб хоча б підшипниковий завод забезпечити енергією, хтось порахує?

 

Чомусь в Японії нема ресурсів ніфіга, чомусь газову трубу не тягнуть до себе, а використовують атомні станції, в США теж чомусь їх не позакривали, тільки в нас якось то все печалька якась.

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.07.2021 at 12:41, justice777 сказано:

"Треба просто перестати стріляти" або "все буде квартал"?!!

 

Заступник генпрокурора Гюндуз Мамедов подав у відставку. Він п'ять років розслідував злочини російських бойовиків – на Донбасі і в Криму, серед іншого – справи Стрєлкова-Гіркіна і збитого малазійського літака MH17. Перед звільненням Мамедова послідовно "видавлювали" із системи Офісу генпрокурора. І це подарунок Путіну, вважають співрозмовники LIGA.net.

Що сталося і як відставка Мамедова вплине на розслідування резонансних справ: розбір LIGA.net.

https://www.liga.net/ua/politics/articles/eto-ogromnyy-udar-pochemu-uvolilsya-prokuror-mamedov-kotoryy-rassleduet-prestupleniya-rf

 

"Не хочу розганяти зраду, але це дуже дивно. Тому що у нас зараз щодо МН17 на фінальному етапі слухається кейс. А він головний прокурор від України. Це чисто його справа. У перший день, коли його усунули, посли Нідерландів, США та ЄС на Банкову телефонували: що ви робите? Тому що в контексті малазійського боїнгу це величезний удар. Проте, ніхто нічого не відіграв", 

Пєця роздув 240 томів (60 000 сторінок) справи про вбивства під час Революції Гідності.

Що заважало за 5 років завершити  всі ці справи?

Я відповім - договорняк!

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Electronshik сказано:

Ну і яка вартість цього комплексу?

тебе *блін..* в Гуглі забанили?

Я і @sergkots тобі дали напрямок! Шукай!

 

Бо я так розумію, що воно тобі потрібно, як собаці 5-а нога! Аби посратися в форумі!

Якщо ти шукаєш  дійсно реальних рішень, ти в ну гілку потрапив!

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Пєця роздув 240 томів (60 000 сторінок) справи про вбивства під час Революції Гідності.

Що заважало за 5 років завершити  всі ці справи?

Я відповім - договорняк!

 

Ну ще трошки і Бубочка все виправить і завершить усі справи. Доречі коли вже з діамантовими розбереться?

  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Zheny@ сказано:

При грамотному розділенні - економія буде відчутною!

Так, але - в довгостроковій переспективі, а вигоду - хочуть мати вже ))

капітальні інвестиції - мало хто робить...

інвестують - туди де є маржа, така - щоб за 3-4 роки все окупити, а далі - як повезе )) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

тебе *блін..* в Гуглі забанили?

Я і @sergkots тобі дали напрямок! Шукай!

 

Бо я так розумію, що воно тобі потрібно, як собаці 5-а нога! Аби посратися в форумі!

Якщо ти шукаєш  дійсно реальних рішень, ти в ну гілку потрапив!

 

Щоб вже закрити цю тему

Як почну робити для себе будівництво, обов'язково цим буду цікавитись. І прораховувати. Поки з того що я бачу, вартість таких рішень не просто дорога, а ЗАХМАРНА. 

Звичайно якщо є зайві 30-50 тисяч вічнозелених рублів, то можна це робити.

Для квартири таких рішень не існує.

Всі хто живуть у квартирах то є раби нашої комунальної системи. І на жаль не можуть цього рабства позбутись взагалі.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Bliksss сказано:

Так, але - в довгостроковій переспективі, а вигоду - хочуть мати вже ))

капітальні інвестиції - мало хто робить...

інвестують - туди де є маржа, така - щоб за 3-4 роки все окупити, а далі - як повезе )

 

Грамотні люди інвестують якраз таки в довгострокові проєкти.  Щоб проєкт приносив прибуток / економію не один рік.

А всунув бабло - вийняв маржу за кілька днів/місяців, такий собі бізнес. Зазвичай кримінальний. При  бажанні можуть присадити. Або похоронити власників. але то окреме питання.

 

Розумні фірми якраз таки прораховують на десятки років наперед. Будують плани. Потім на зборах звіряють план/факт. І іпуть винних, наздоганяють. Вкладаються (інвестують).

Якщо пояснити керівнику фірми, що вкладені сьогодні 15 000 - 20 000 тисяч $$$ xthtp 2-3 роки почнуть економити кільканадцять тисяч щомісячно, а в перспективі, ще й заробляти, то, він заставить весь дах фотопанелями.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...