Перейти до змісту

Вакансія Java розробника (у Львів)


FWK

Рекомендовані повідомлення

Привіт Борда! 

 

Не так давно моя компанія висмикнула мене з рідного Луцька до Львова. Тепер у нас є вакансія на Java розробника. 

Володіння англійською мовою - обов'язкове. Робота в офісі у Львові, рімоут на жаль не пропонується. 

 

As a back end software engineer, you will be responsible for designing and developing games & features for back-end dashboard.

Required Technical and Professional Expertise: Back end engineering experience in JAVA on LINUX.

Will be a bonus: NINJA Framework, Neo4J, Maria DB/MySQL, Kubernetis, Docker, Database knowledge, SQL / Redis, GIT, Maven.

Please email your resume or thoughts and questions to [email protected] or just PM me. Thanks!

 

Зарплата відповідає ринковій і залежить від очікувань розробника та результатів інтервю. 

 

На все добре! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, FWK сказано:

Зарплата відповідає ринковій

Читаємо правила....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Bliksss сказано:

Читаємо правила....

Читайте - в правилах сказано "орієнтовна ЗП". Якщо щось не відповідно правил то по суті будь-ласка. Всі хто в Айті в курсі, що зарплата за результатами співбесіди. Ставки лишились в держустановах. А якщо Ви JAVA дев то ПМ з резюме і при бажанні отримаєте орієнтовну вилку по ЗП. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, FWK сказано:

Читайте - в правилах сказано "орієнтовна ЗП".

???? Яка, можна навіть в тугриках...

 

1 година тому, FWK сказано:

Якщо щось не відповідно правил то по суті будь-ласка.

має бути вказана сумма від - х, а там - до ххххх і далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, FWK сказал:

 при бажанні отримаєте орієнтовну вилку по ЗП. 

Коли чую від роботодавця про "вилку" ЗП так чомусь відразу приходиться боротись із сильним бажанням вставити йому ту вилку по самі ....

Короче відразу пропадає бажання мати подальшу співпрацю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це з площини  - коли роботодавець питає яку зарплату ти очікуєш, що б раптом не заплатити більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, Litovets said:

Коли чую від роботодавця про "вилку" ЗП так чомусь відразу приходиться боротись із сильним бажанням вставити йому ту вилку по самі ....

Короче відразу пропадає бажання мати подальшу співпрацю.

Хочете вилку? Вилка на java дева у Львові 1200-3000. Все залежить від вашого рівня, набору технологій і тд.

 

7 hours ago, AnimaNoir said:

Це з площини  - коли роботодавець питає яку зарплату ти очікуєш, що б раптом не заплатити більше.

В площині не іт ринку можливо, а так - абсолютно ні, хоча звісно і від компанії залежить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yucore сказал:

Хочете вилку? Вилка на java дева ....

Мдааа, і де ж це я так сказав? Нєпомню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, AnimaNoir сказано:

коли роботодавець питає яку зарплату ти очікуєш, що б раптом не заплатити більше.

На разі в Айті кожен фахівець знає, чого вартий і має певні очікування. Часто вони досить високі. А останнім часом навіть вищі, ніж компанія може запропонувати. Я сам програміст в моїй компанії і не відчуваю що на мені економлять, чи недоплачуть. Інакше я б не пропонував тутцю вакансію. Якщо Ви прийдете то будете працювати зі мною поруч і я Вам дивитимусь в очі щодня )))) І так, вилка починається з 1500 і до ваших очікувань. 

 

Я пропоную людям хорошу роботу а ви флудери прийшли і мені за це мінуси ставите. Ставте мені все одно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, FWK сказано:

Я пропоную людям хорошу роботу а ви флудери прийшли і мені за це мінуси ставите. Ставте мені все одно. 

звичайна дискусія для борди, не парся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді у Львові роботодавці платять непогану винагороду, опираючись на досвід та знання. Якщо відкинути топові компанії, які все менше починають набирати досвідчених(10+) людей та брати "середнячок" на меншу зп, то варто розглядати варіанти переїзду хоч на 700-1000 для "провінціалів". З часом, якщо людина росте, не тупить, та розвивається, зп постійно в не топових конторах підвищується, і на рахунок зп у Львові дійсно краще питати "вилку", який мінімум вони можуть платити. Варіантів маса. Знаю випадки оплати погодинно(щоб закрити проект і робота на іншій конторі) так і випадки роботи по 2 дні на тиждень. Спеців на разі мало, та роботодавці йдуть на поступки у деяких випадках. Але попередньо краще знати старт зп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...