Перейти до змісту

Люди здатні змінити Україну.


sergkots

Рекомендовані повідомлення

Ми весь час практично на виборах обираємо з тих кого нам підсовують різними технологіями. А чи знаєте ви людей, які б дійсно могли міняти Україну. 

Бізнесмени, громадські діячі, топ-менеджери - є такі, що викликають довіру, впевненість в тому, що вони, якщо будуть при владі, зможуть змінити ситуацію на краще? Є такі люди, попадались кому в поле зору?

На мою думку, нам потрібна команда технарів, програмістів, що може змінити саму модель функціонування влади в Україні. Просте копіювання інших країн не сильно допоможе - 70 років совка та місцевий менталітет вимагають особливих рішень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все по ділу написано. Але ми навіть мера не можемо толкового вибрати в місті, де через одного, максимум двох знайомих всі один одного знають. Що вже говорити про масштаб держави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, volks сказал:

Все по ділу написано. Але ми навіть мера не можемо толкового вибрати в місті, де через одного, максимум двох знайомих всі один одного знають. Що вже говорити про масштаб держави.

Навіть в ОСББ ревізійну комісію обрати неможливо.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Длигач

і те,що кандидат в президенти Зеленський запрошував його на розмову дає мені велику надію 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є в нас такі люди

але спочатку ту свиноту треба відірвати від корита, інакше не пустять змінювати країну... всіляко саботуючи 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, zaHARE сказано:

Навіть в ОСББ ревізійну комісію обрати неможливо.)))

Без пана ніяк? Чи все ж є достойні люди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Werwolf777 сказано:

є в нас такі люди

але спочатку ту свиноту треба відірвати від корита, інакше не пустять змінювати країну... всіляко саботуючи 

Є таке. 

Але з іншої сторони про таких людей потрібно доносити інформацію. ЗМІ цим займатись не будуть. Може варто небайдужим людям розповідати про достойних - тим кому готові поки вірити.

Бо когось таки потрібно обрати - депутатом, мером. Хтось має стати чиновником. 

Зараз туди лізуть пройдисвіти, може варто вже нам самим визначитись кого ми хочемо там бачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

)) Оберіть мене мером. На рік. З умовою + місяць на формування команди. І карт-бланш. За рік складаю повноваження і на "народний суд".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, volks сказал:

Але ми навіть мера не можемо толкового вибрати в місті, де через одного, максимум двох знайомих всі один одного знають.

Вам просто "зверху" не дають його обрати, а то вже б давно був! Сподіваюсь, що зі зміною влади це питання для лучан прискорять! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, fedot сказано:

)) Оберіть мене мером. На рік. З умовою + місяць на формування команди. І карт-бланш. За рік складаю повноваження і на "народний суд".

Ніц не маю проти. Якщо людина відчуває, що зможе то чого ні? 

Яку інформацію готовий розкрити громаді? Перші кроки на посаді, команда і т.і. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sergkots інформацію? Та будь-яку, яка не зашкодить моєму близькому оточенню і вкладається в розумні рамки. Наприклад - вищої освіти в мене немає))

На команду мені і треба місяць, оскільки ті люди, яких хотів би бачити в своєму робочому оточенні, навіть про це і не підозрюють. Тому їх і не називаю, хоча, дехто з "кандидатів" відомі на Борді люди.

Перші кроки?...Предметна зустріч з робітниками автодору, потім із їх керівництвом. По тій же схемі поліція. Голова СБУ, ДФС. Голови ОСББ. Митниця - окрема тема і розмова з керівництвом. По можливості швидко розібратися з фінансовими надходженнями в місто та нагальними потребами. Розділити серед членів команди обов'язки та визначити напрямки роботи кожного з них..Ну десь так я б уявляв собі перші 2-3 тижні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, sergkots сказал:

Перші кроки на посаді,

 

Патронів у Федота є :)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@fedot Є значить люди яким довіряєш і з якими готовий спробувати щось змінити? Бо @zaHARE щось не дуже вірить. А я вірю, що не всі зкурвлені. А ту казку, що кожен би крав при владі, вигадали можновладці як виправдання власним діям. Є достойні люди - правил нормальних немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel план якогось Голобородька - це проблеми Голобородька.  Я відповідав на чітке питання - і, як на мене, я на нього відповів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, nickel сказал:

@fedot не ображайся, але це план Голобородька. :)

 

Все таки образився...:mellow:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sergkots так, є. Як мінімум - я сподіваюсь, що вони відкликнулись би на моє прохання допомогти мені навести лад у рідному мені місті. Я впевнений в їх компетенції і можливості виробити швидкий план дій для запуску якісних змін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Юріч сказано:

Не кидайте тапками, але чому в нас нема 2 роки мера? :)

Ну так і ми ж нічого не вимагаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Юріч сказал:

Не кидайте тапками, але чому в нас нема 2 роки мера? :)

Помер :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, sergkots сказал:

Ну так і ми ж нічого не вимагаємо.

 

Що значить - нічого не вимагаємо? Хіба законодавством не передбачено вибори нового мера в разі смерті чинного? Це потрібно ще й вимагати? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Що значить - нічого не вимагаємо? Хіба законодавством не передбачено вибори нового мера в разі смерті чинного? Це потрібно ще й вимагати? :blink:

В нашому місті, з нашими депутатами виявляється, що так - потрібно ще й вимагати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч потрібно. Бо за законом, обрання мера можна дуже-дуже розтягнути в часі - чим і користуються УКРОПівці, застосовуючи всі можливі ресурси для продовження такого стану. А якщо нам, мешканцям, пофігу - то чому іншим має бути не насрать? Значить всіх все влаштовує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, fedot сказал:

@Юріч потрібно. Бо за законом, обрання мера можна дуже-дуже розтягнути в часі - чим і користуються УКРОПівці, застосовуючи всі можливі ресурси для продовження такого стану. А якщо нам, мешканцям, пофігу - то чому іншим має бути не насрать? Значить всіх все влаштовує...

 

Не знав. Я думав, що посада мера (точніше його, мера, наявність) обласного центру якось має контролюватися владою вище і прописано у законі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...