Перейти до змісту

Люди здатні змінити Україну.


sergkots

Рекомендовані повідомлення

@Юріч чесно - не полізу гуглити закони, перехідні положення і іншу фігню. Ліньки, та й не спеціаліст я у цьому, щоб швидко такі речі видавати "на гора". Мені це пояснював один дуже толковий юрист - спочатку по законах, а потім "для простих людей". От я приблизно і передав його слова в своєму трактуванні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, fedot сказал:

@Юріч чесно - не полізу гуглити закони, перехідні положення і іншу фігню. Ліньки, та й не спеціаліст я у цьому, щоб швидко такі речі видавати "на гора". Мені це пояснював один дуже толковий юрист - спочатку по законах, а потім "для простих людей". От я приблизно і передав його слова в своєму трактуванні.

 

От ти лінивий, а ще в мери хочеш :). А я твій майбутній електорат :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч угу...а ще нетерпимий та впертий. Намагаюсь не засмічувати "ефір" непотрібною інформацією, яка не здатна  на щось впливати чи приносити користь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, fedot сказал:

@Юріч угу...а ще нетерпимий та впертий. Намагаюсь не засмічувати "ефір" непотрібною інформацією, яка не здатна  на щось впливати чи приносити користь.

 

Тю, це тобі непотрібна інформація, а мені потрібна, раз в тебе питаю. Ти ж в мери зібрався (принаймні тут, "на бумазі", виявив бажання), отже відповіді на такі питання мають бути. А на рахунок користі інформації...то 90% написаного, наприклад в розділі "Політика"...ну ти зрозумів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, igorgame сказал:

Вам просто "зверху" не дають його обрати, а то вже б давно був! Сподіваюсь, що зі зміною влади це питання для лучан прискорять! 

Я не маю на увазі зараз, а в принципі. Нагадати до чого звелись попередні вибори? До того, що і завжди. Вибрали не достойного кандидата, а Романюка, щоб не допустити укропчиків.

8 часов назад, fedot сказал:

)) Оберіть мене мером. На рік. З умовою + місяць на формування команди. І карт-бланш. За рік складаю повноваження і на "народний суд".

Я тільки за. Вже давно пропонував щось чхоже зробити. Зараз інтернет дає необмежені можливості для просування - не треба шалені гроші викидати на рекламу. Готовий хоч завтра приєднатись до команди людини, яка дійсно хоче зробити щось краще для міста, а не для себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, sergkots сказано:

В нашому місті, з нашими депутатами виявляється, що так - потрібно ще й вимагати. 

А хіба не бордівський обранець Крава є депутатом міськради?

В нього тут навіть є громадська приймальня.

Не треба навіть нікуди йти,досить написати там пост.

Багато хтось скористався  цим, багато хто проявляє свою громадянську позицію?

Я навіть здогадуюсь чому.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, fedot сказано:

А якщо нам, мешканцям, пофігу - то чому іншим має бути не насрать? Значить всіх все влаштовує...

От цікаво, а що нам, мешканцям, має бути "непофіг" до мера? Мені, наприклад, що він був, що його нема... Депутати ж є? - ну так вони ж теж "нами обрані", в чому тоді проблема? 

Може трішки інакше, може "нам" потрібен "потрібний "нам" мер"? То в такому разі якщо оберуть "знову не того" (а в нас так завжди, кого б не обрали), знову буде срач... 

От тому більшості й "пофіг"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два питання виникають:

Куди саме змінювати Україну?

і

Які інструменти використати для впровадження таких змін?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Harvester сказано:

Два питання виникають:

Куди саме змінювати Україну?

і

Які інструменти використати для впровадження таких змін?

Нам потрібно піднімати ВВП. Без виробництва та послуг цього не буде. Банки, страхові та торгові центри не піднімають ВВП. Потрібно щось виробляти, надавати послуги, створювати продукти. Бажано щоб це все було новим та інноваційним...

Допишу пізніше.

Дописую про інструменти.

Нам потрібно використовувати сучасні інформаційні технології у всіх сферах.

Максимум усунути державу від бізнесу. 

Навести лад із банками та гривнею - для розвитку потрібно мати адекватні, доступні кредити.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, sergkots сказал:

Банки, страхові та торгові центри не піднімають ВВП.

Колись французський економіст написав книжку "Что видно, и чего не видно". Так і тут, може й не видно безпосереднього впливу на ВВП, але банки, торгові центри економлять час, котрий може бути використаним для підняття того ж ВВП. Страхові компанії знижують рівень часових преференцій, що розширює горизонт планування та сприяє накопиченню капітала.

Відносно інструментів.

Хтось це має робити, витрачаючи свій час та ресурси ;)

В тому числі усувати державу від бізнесу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, jack74 сказано:

От цікаво, а що нам, мешканцям, має бути "непофіг" до мера? Мені, наприклад, що він був, що його нема... Депутати ж є? - ну так вони ж теж "нами обрані", в чому тоді проблема? 

Та тому що мер є особою, яка відповідальна за місто. Перший, хто приймає подяки і перший, хто отримує триндюліну від населення. Не депутати - де факто вони не несуть відповідальності, як колективний "організм", крайнього не знайдеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Nokian сказано:

А може й добре, що в нас мера нема.)

https://youtu.be/3hcWoOOnssY?list=RDxp9v23dz4So

 

у нас гірше - таких самих 42шт(якщо не помиляюсь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, fedot сказано:

Перший, хто приймає подяки і перший, хто отримує триндюліну від населення.

з першим згідний, а от про другу частину твого речення - не сміши мої сиві яйця, як то кажуть. По-перше, де у коли таке було, щоб населення меру дало "триндюліну", а по-друге, яким це механізмом те пасивне "населення" дає оту "триндюліну" (і шо то таке, ота "триндюліна"?)?

 

Ніхто ні за що в нас ніякої відповідальності не несе. Як ні депутати, та і ні мер. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74 Нецікава полеміка виходить.  Не несе відповідальності, бо якраз, крім невеликої купки активістів, населення - як ти вірно зазначив - пасивне. З цого ж і повертаємося до попередньо сказаного мною - всім пофіг! Механізм називається народовладдя, якщо хочеш - бунт, по простому.

А узагальнюючи - у нас ще не було такого мера, який би дбав про місто, а не про щось інше.

Нещодавно в ФБ прочитав пост, який поганий президент та Супрун, бо жіночка прийшла на прийом до сімейного лікаря, годину сиділа під зачиненими дверима, коли лікарі там бухали всередині....Скільки праведного гніву було вилито - ти собі не уявляєш. А на питання - а чому вона не викликала поліцію, не написала заяву про злочин (ненадання медичної допомоги) відповіла, що не для того туди прийшла....Бl@, до сих пір всі всім винні і зобов'язані...а підняти свою сраку, потратити свого часу і добитися того, що треба - нє,нє,нє...тілько не я. Значить всіх все влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми з тобою наче й в одній темі, а пишемо кожен про своє... Я тобі про відсутність механізму контролю і покарання мера, а ти про пасивність людей... Я ж не проти, того, що ти пишеш, я всього лише констатував факт реалій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що я можу зробити, якщо єдиний РЕАЛЬНИЙ механізм контролю - це небайдужі мешканці міста, массовий протест, мінімайдан, якщо хочеш. 

Але повторюся - мер, якому небайдуже рідне місто і його проблеми - контролю не потребує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб щось змінити, треба багато людей, що думають і діють в одному напрямку. А для цього вони мають сповідувати одну ідею.

Якщо ідеї різні, то буде варіант - лебідь, рак і щука. Країна далі буде рухатись своїм шляхом (цей шлях описав у своїй видатній роботі "Шлях до кріпацтва" Фрідріх фон Хайек).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...