Перейти до змісту

Електричне опалення


UALucky

Рекомендовані повідомлення

Ефективне елетричне опалення.

Підходить для офісу , квартир, дача, будинок , гараж. 

Можна встановлювати як основне або додаткове опалення.

Швидкий настінний монтаж,  простота у використанні.

Для запитань та пропозицій 

095 911 2003 

093 911 2003

ТВП_рекл.jpg

Шстіл_рекл.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

не при наших цынах на електрику

ну нескажи

 

розерка в нас не найдорожча

та й нічий тариф є

 

але було б цікаво порівняти 2 однаковові квартирки в новобудові поопалювати газом/електрикою і порівняти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

ну нескажи

 

розерка в нас не найдорожча

та й нічий тариф є

 

але було б цікаво порівняти 2 однаковові квартирки в новобудові поопалювати газом/електрикою і порівняти

так я не про квартиру, тим більше, де то тобі дадуть відмовитись від опалення зовсім й перейти на електричне ? хіба там, де автономне, й то не факт, що буде дешевше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, MANJAK11 сказал:

де то тобі дадуть відмовитись від опалення зовсім й перейти на електричне ? 

В новобудові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

так я не про квартиру, тим більше, де то тобі дадуть відмовитись від опалення зовсім й перейти на електричне ? хіба там, де автономне, й то не факт, що буде дешевше

я ж написав що новобудові

там в кожного свій котел

(тільки може гарячої води не буде - ато капець не зручно)

 

приватрими будинками мірятися не логічно - бо всі різні

хіба що в одному будинку місяць газ потім місяць електрика - але може бути різна зовнішня температура

 

 

та й я кажу що не факт що дешевше буде треба провести тест

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

та й я кажу що не факт що дешевше буде треба провести тест

я вже для себе провів )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

я вже для себе провів )))

ділись результатами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Zevs_Isver сказал:

тільки може гарячої води не буде - ато капець не зручно

Так на воду окремий контур. Так що можна тестувати. Але знову ж таки, яку схему електроопалення вибрати: котел, конвектор, панель, дуйчик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

Так на воду окремий контур. Так що можна тестувати. Але знову ж таки, яку схему електроопалення вибрати: котел, конвектор, панель, дуйчик.

котли 2х контурні але не був впевнений що можна відключити контур опалення,

але ЛІТО

літом опалення гріє - вода є

так що признаю, ТУПАНУВ

 

тест проводити можна :)
 

Цитувати

котел, конвектор, панель, дуйчик.

 

думаю ККД в них +/- однакове -- питання в зручності  і тому як вшидко будуть нагріватися і зберігати репло

 

треба додати ще одну схему - ферма (буде шуміти як дуйчик)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

30 минут назад, Zevs_Isver сказал:

я ж написав що новобудові

 

@Zevs_Isver Електрокотел, або такі калорифери вимагають багато потужності, просто так на них не перейдеш, банально не вистачить січення вводного кабеля. 

Хіба що в новобудові заздалегіть було це передбачено.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Electronshik сказано:

 

@Zevs_Isver Електрокотел, або такі калорифери вимагають багато потужності, просто так на них не перейдеш, банально не вистачить січення вводного кабеля. 

Хіба що в новобудові заздалегіть було це передбачено.

ну порахуйте хто вміє

 

скільки потужності може спожити стандартна 1кімнатна квартирка (2х-ярусні на 200+ квадратів не беремо до уваги)

виділив може жирним:

як на мене є 2 обмеження:

- скільки потужності може/повинен подати постачальник згідно договору  (міняли лічильник недавно, перепитував в майстра - каже обмежень по потужності нема)

- фізична пропускна здатність проводки від лічильника

 

про будинкові вводи поки не говоримо

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо взяти провід січенням 2,5, струм буде максимум 30 А, відповідно максимальна потужність 6,6 кВт. Якщо січення 4, струм десь близько 40 А витримає, відповідно 8,8 кВт. (це якщо одна фаза заходить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Zevs_Isver сказал:

ділись результатами

дача + баня каркасні . 6 обігрівачів кіловатних - Atlantic. В економ режимі 0.5 кіловата. Весь час працювали на режимі антизамерзання (+7 градусів цельсія) . Зовняшня теипература +-1,2 градуси цельсія. Споживання 30 кіловат доба. Ціна за кіловат - 1.95грн. Оставлено 3 обігрівачі, в найбільш важливих точках, при тих же параметрах, споживання 15 кіловат. При сильних морозах 10-12 градусів, плюс один обігрівач, споживання біля 50-60 кіловат за добу. Ітого,  при різних кількостях підключених обігрівачів, з кінця листопада по цей день, вихлоп, приблизно 1300кіловат , або 2535грн. А ще місяць зими на носі :( То це я там не живу, а дай, щоб гріло +25 градусів, страшно подумати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zevs_Isver Ну давайте порахуємо. Якщо брати що 10квм це приблизно 1 кВт потужності при стандартній висоті стелі у 2,5м. Якщо на 50м то 5кВт. І не забуваємо про те що є пральна машина, праска, електродуховка, мультиварка, комп'ютер, можливо бойлер, тощо. 

Навіть не вмикаючи це все одночасно, ви впевнені що ваша проводка це навантажння витримає? Чи проводка під'їзду і розподільчий трансформатор якщо ви не один вирішете перейти на електроопалення?

І навіть якщо так то давайте порахуємо: нехай котел буде працювати 40 відсотків часу доби: це на 5кВт котлі 40кВт в день. 40*30=1200*1,68=2016грн. Ну ще дороче ніж газ, але при таких цінах не набагато. Якщо електрика не буде дорожчати, в що я не вірю то це скоро буде вигідно, але не зараз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо так складно намагатись порівнювати вартість електроо- газового опалення? 

Газовики декларують теплоту згоряння газу:

середньозважена теплота згоряння нижча природного газу, що подається споживачам України, становить більше 8200 ккал/куб.м

Якщо їм повірити,  то це становить орієнтовно 9.55 кіловат. 

Припустимо  ккд газового 85%, а електро 99%.

Тоді співвідношення 9,55*0.85/0.99=8,2 кіловати чистими з одного куба.  Перемножуйте на ціни,  і порівнюйте.  Експеременти нічого не дадуть,  бо умови змінні,  а фізика з математикою дозволяють порівняти.  До цін докидаєте інші фактори (зручність,  капіталовкладення,  складність обслуговування,  ...) і вирішуєте. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені люди розповідали з Любомля як у них обігрівають будинки-там газу не має.Ну,про твердопаливні котли розповідати не буду,про електрику.Ще на стадії будівництва в підвалі закладають великі цистерни під воду,утеплюють їх.Беруть трьох зонний тариф і купляють більш як 10квт.вхід в будинок.Там дається по низькому тарифу на опалення,не знаю скільки зараз квт.Отоплення-підігрів підлоги.Вночі гріють воду в баках і підлогу,потім таймер все виключає під час ранкового тарифу,а в день працює тільки насос,який ганяє вже нагріту вночі воду по системі.Ввечері теж відключають,а в ночі по новій.Якось так.Але ще в кожног твердопаливний котел підключений до системи.Ще УПСи ставлять з літієвими акумуляторами на насоси іт.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, igrok сказано:

Мені люди розповідали з Любомля як у них обігрівають будинки-там газу не має.Ну,про твердопаливні котли розповідати не буду,про електрику.Ще на стадії будівництва в підвалі закладають великі цистерни під воду,утеплюють їх.Беруть трьох зонний тариф і купляють більш як 10квт.вхід в будинок.Там дається по низькому тарифу на опалення,не знаю скільки зараз квт.Отоплення-підігрів підлоги.Вночі гріють воду в баках і підлогу,потім таймер все виключає під час ранкового тарифу,а в день працює тільки насос,який ганяє вже нагріту вночі воду по системі.Ввечері теж відключають,а в ночі по новій.Якось так.Але ще в кожног твердопаливний котел підключений до системи.Ще УПСи ставлять з літієвими акумуляторами на насоси іт.д.

1. Мій кум в селі купив твердопаливний котел на 25 кВт та зварив бочку на 2000 л. За час роботи котел нагріває цю бочку до 85 град. за 4 години, а далі контур опалення будинку через теплообмінник ганяє воду, хватає майже на добу, тобто палить один раз, як резерв є газовий котел. Не думаю, що 10 кВт тени нагріють стільки води.

2. Батьки в 2008 році поїхали жити в Крим, там їм сказали, що вони одні залишились на центральному опалені і вмикати не будуть. Батько заглушив батареї (2-х кімнатна квартира), замість заглушки вставив тен на 1 або 1.5 кВт з регулятором, підходить по різьбі викрутив-закрутив. І так три роки жили, поки не переробив на газовий контур. По вартості як газом палити виходило. Додаткового входу електрики не було.

3. Зараз в мене в квартирі (Київський м-н) батареї мають температуру 38.5 градусів, температура повітря 20-21 градус. Таку температуру легко можна підтримувати електрокотлом, або як в п.2. А за умови двозонного лічильника можна економити, особливо, якщо в день сонечко гріти буде стіну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, foma144 сказано:

Не думаю, що 10 кВт тени нагріють стільки води

Там не в тому справа,яку потужність треба.По нормах,якщо ввід в будинок меньше 9квт(це по памяті написав),то не дадуть тариф на електро опалення,та й самі можите пошукати ці норми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, sasha2008lk сказано:

Якщо взяти провід січенням 2,5, струм буде максимум 30 А, відповідно максимальна потужність 6,6 кВт. Якщо січення 4, струм десь близько 40 А витримає, відповідно 8,8 кВт. (це якщо одна фаза заходить)

ну 6ть маловато трошки,

9 ще куди не йшло

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, MANJAK11 сказано:

Ітого,  при різних кількостях підключених обігрівачів, з кінця листопада по цей день, вихлоп, приблизно 1300кіловат , або 2535грн. А ще місяць зими на носі :( То це я там не живу, а дай, щоб гріло +25 градусів, страшно подумати

цікаво скільки б  було газом опалюватися

 

а 2х тарифний лічильник твій постачальник дозволяє поставити?

ще може мініферму прикупити  в "розочававшегося майнера" будеш мати халявне тепло :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Unknown сказано:

Експеременти нічого не дадуть,  бо умови змінні,  а фізика з математикою дозволяють порівняти.  До цін докидаєте інші фактори (зручність,  капіталовкладення,  складність обслуговування,  ...) і вирішуєте. 

вище писав проте що експериментувати треба в один час в однакових квартирах типу 1 будинок, квартири на 5му і на 6му поверсі

 

розрахунки це добре

але можуть бути далекі від правди

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Zevs_Isver сказано:

розрахунки це добре

але можуть бути далекі від правди

В моїх розрахунках єдина відносно невідома точка - це реальна теплота згорання газу,  яку газовики декларують.  

10 годин тому, Zevs_Isver сказано:

експериментувати треба в один час в однакових квартирах типу 1 будинок, квартири на 5му і на 6му поверсі

Хотів би я побачити,  як саме ти створиш умови такого експеременту.  При цьому потрібно ідеально синхронну температуру підтримувати в обох квартирах,  однаковий режим користування газовою плитою,  бо то додаткове тепло,  і вентилювати приміщення синхронно,  щоб рівні втрати тепла.  І вікна щоб подібні були...  А ще мешканці квартир - то теж джерело тепла (хрдячі батареї). І замір робити тривалий період часу. А це калорійність газу в системі гуляє. Ну це я основні умови достовірного експеременту перерахував. 

Як на мене, фізика з математикою надійніші... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.01.2019 at 02:20, Zevs_Isver сказано:

розрахунки це добре

але можуть бути далекі від правди

...це тому, що земля плоска, так???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Комфорт і зручність, це все
що робить життя спокійним і приємним. 
Ми допоможемо зробити ваше життя комфортним з нашими обігрівачами, теплими дзеркалами і сушками для рушників, бренду HGlass.

Телефонуйте

095 911 2003

093 911 2003

 

Магазин з писом асортименту  https://www.teplaya.shop/

 

 

 

222.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...