Перейти до змісту

Вечерняя кулинарная покатушка!


difoto

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

пів пятої біля сільпо..треба мясо рис і все таке купити потім поїдемо скоріше за в се на вело місце постійне..погода нормальна...

нагрузимо тебе рюкзаками для тренування те що треба)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отже плов буде варитися на вело місці і буде готовий на 8 приблизно...поки буде точно 4 чоловіка..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не бути на плові( а тим більше коли погода може помінятися кожної секунди ) - це злочин!! Панове, усім членам АВЛ - штрафні санкції(хто не приїде!!) :0121: :0121: :0136: З вас бариль пива. :0146: :0146: :0144: :0144:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значит все-таки на лугу, в Рованцах на веломесте? тогда я приеду прямо на место часам к восьми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую Козачку за смачний плов і всім учасникам за приємну компанію :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 раз в житті попробував плов якій мені сподобався,дякую KO3AKCIPKO!

Всім дякую за хороший вечір!

Шкода що нема фото (((((((

Ps. Miro Класна фара*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уютная компания, яркий и большой костер, вкусный плов - что еще надо для отличного вечера :ok2: и дорога порадовала - назад ехали уже по правильному гололеду, а на лугу под колесами скрипела изморозь. так что заодно поздравляю всех с открытием зимнего велосезона!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козаку Сірко окремий респект за смачнючий плов, в наступний раз треба буде якось взяти побільше водички, щоб зробити чайок - по візуальному спостереженню, народ зовсім не проти по завершенню посмакувати духм`яним напоєм. Щодо ліхтаря, Сірко був правий - вішаєш замість маячка, і перше місце меднесу забезпечено! було б весело :0155: :0155: :_08: :_08: А взагалі кулінарка вдалась!! Тільки лісовики усе-таки існують, раз блудили по усьому полі в тумані...Причому помічено не тільки мною. :_09::0152:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 раз в житті попробував плов якій мені сподобався,дякую KO3AKCIPKO!

Всім дякую за хороший вечір!

Шкода що нема фото (((((((

а ти гречку хотів 2 кг везти)))

Фото немає але зато памятка залишилась.

Водичку то треба брати не спорю..але після плову відмити казан не так то просто насправді..хіба як якусь іншу поусуду брати..я то взяв 1.5 л чаю що мав у термоси..але відчуваю треба ще купити парочку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KO3AKCIPKO Сьогодні, 13:38

Водичку то треба брати не спорю..але після плову відмити казан не так то просто насправді..хіба як якусь іншу поусуду брати..я то взяв 1.5 л чаю що мав у термоси..але відчуваю треба ще купити парочку...

Може, хто знає, де можна взяти термос, аби він тримав подовше, ну і щоб не був з дешевої гнилої пластмаси, ато мені подарували один, а з нього мало того, що пити не можна, сморід страшенний, так він, гад китайський, бляха-муха, ще й ржавіє якимось окисом чорним, страшно пити Передушив би під..рів, які травлять нашого брата, в той час як вони розмножуються, і числа їм і краю немає!!

Я агресивний?!! Маю право, бо річ від коханої людини, і образливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене китайські звичайні термоси..головне можливо коли будеш брати загляни в середину щоб не було тріщин окису і т.д.

тримають вони до 4 год кипяточок потім тепленький просто але самий раз пити.. і коштують не дорого...я того пів літрового за 20 грн купив..нарікань ніяких немаю..якщо вже хочеш справді хорошо то шукай такого щоб в середині було скло..колись ітки такі були..але він при падінні розбиввся всередині..мб до альпініста заглянь у нього бачив якісь термоси є..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, хто знає, де можна взяти термос, аби він тримав подовше, ну і щоб не був з дешевої гнилої пластмаси, ато мені подарували один, а з нього мало того, що пити не можна, сморід страшенний, так він, гад китайський, бляха-муха, ще й ржавіє якимось окисом чорним, страшно пити Передушив би під..рів, які травлять нашого брата, в той час як вони розмножуються, і числа їм і краю немає!!

В магазині "Альпініст" є багато хороших термосів. Може сміливо брати Татонку, хоч він і недорогий, але тримає відмінно. Я сам таким користуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, ця інфа буде цікава багатьом велобордівцям. Дякую. А до речі, який літраж у твоєму, і яка приблизна ціна? Справді добре тримає на морозі? Скільки годин? І яка колба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо не буде дощу моно щось поварити вечором завтра.

я б гречки зїв...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збір якщо що як і минулого разу біля Сільпо на 17:00

поки скупимся і т.д.

А поїдем на вело місце де завжди збираємся

як виявилось дров там вистачає...топорік візьму який вже є.

Правда я без казанка та триноги..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...