Перейти до змісту

Вечерняя кулинарная покатушка!


difoto

Рекомендовані повідомлення

Предлагаю покулинарить 2-го числа. В понедельник. Днем. Часов с 11-ти

Ну що ніхто не передумав?На скільки збираємось?Казан брати?

вапрос "Де?"

Якщо в межах міста, всмислі недалеко, то прийдемо. Якщо подалі, не факт, що приїду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Если погода сильно не испортится, давайте соберемся у Колибриса в 11.00. Там решим, куда ехать. Котел нужно будет взять. И воды. Мы планировали в ПЛ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так поїдемо в Пл. Потірібно щоб хтось завтра з ранку до 11год забрав триногу (Козаксірко візьме її на роботу "тц. Сільпо")

я Щоб до вас непертись з тим казаном буду ждати вас в Пл.

А ще візьміть собою 5л бутль по дорозі в Пл наберем води в колодязі щоб неперти її від колібріса.

Тань здається буде невеличкий дощик)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую, кулінарка - святе. Тільки чому у ПЛ? Може. рванемо куди подальше? У лісові нетрі які-небудь, на природу, щоб апетит добряче нагуляти. Є можливість спробувати ранньої велокухні(odna буде замість Козака Сірка). До речі, не забуваємо вітати нашого іменинника!! :yesmaster: :yesmaster:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, хотя бы даже, в Воротнив поехала. Но к нам "безлошадные" хотят присоединиться. Соберемся завтра, посмотрим, сколько нас и кто, тогда и решим, куда едем.

К слову о "ранних кулинарках", Миро, - это ты загнул. Мы их придумали всего-то года четыре назад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна залюбки в Воротнів, казан буде на багажнику такщо можна їхати куди заманеться, То що робити з триногою? її можна в рюкзак запхати але буде тирчати,хто наважеться її везти?Бо в Пл сильно близько)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

maksimoff,

Miro,

Може. рванемо куди подальше?
Можна залюбки в Воротнів, казан буде на багажнику такщо можна їхати куди заманеться

Чукчи не читатели, чукчи писатели? ;)

Якщо в межах міста, всмислі недалеко, то прийдемо. Якщо подалі, не факт, що приїду.
Но к нам "безлошадные" хотят присоединиться
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чукча той, хто це написав. Ясно ж було сказано:

Цитата

Якщо в межах міста, всмислі недалеко, то прийдемо. Якщо подалі, не факт, що приїду.

SysR, і тебе з Новим роком! Легкого похмілля!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чукча той, хто це написав. Ясно ж було сказано: Цитата Якщо в межах міста, всмислі недалеко, то прийдемо. Якщо подалі, не факт, що приїду. SysR, і тебе з Новим роком! Легкого похмілля!
Я не в змозі зрозуміти хід твоїх думок (я мабуть не так багато трави викурив), але хочу лише сказати для танкістів, що Велопаті складається не лише з Міро і Максімова.

З.І. І у вільний час подумайте про сенс кнопки "Підтримати".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кетмастер, наприклад, теж не проти: Можно было бы и подальше Сьогодні, 19:09

..але хочу лише сказати для танкістів

Ссилка: Слоупок — это уникальный случай рекурсивного мема: словом «слоупок», и без того за стопицот лет до использовавшимся янки со смыслом «тормоз» (точнее, «заёбывающе медленный», если исходить из этимологии), был назван тупой и медлительный покемон; покемон оказался достаточно меметичным для того, чтобы его имя стало нарицательным; имя стало использоваться в качестве замены слову «тормоз». Explode your brainz

Акуратніше, SysR. Спочатку у тебе ми чукчі, тепер уже тормоза. У множині.

Щодо велопаті... Пишемо з Максімовим, тому що є можливість часто бувати на кулінарці. На відміну від тебе. Це не показник, звісно, але ж тобі ніхто своєї думки не нав"язує, чи не так? Як і не забороняє бути на кулінарках. Відписуємось ми лише тут,а не на всьому велопаті, так що не перебільшуй. А обговорення(не флуд) - так це нормальний процес будь-якого форуму.

З.І. І у вільний час подумайте про сенс кнопки "Підтримати". - не думаю, що хтось може мати моральне право забороняти чи дозволяти підтримувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь ласкавий, приїдь завтра на кулінарку. Там ти зможеш висловити усі свої наболілі проблеми. В обличчя. До завтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... приїдь завтра на кулінарку.

а де? де і на котру? головного так і не обговорили :)

p.s. Miro, без образ, але тобі треба виспатись. Я, до речі, теж постараюсь бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:offtopic:

Ще один переносить віртуал в реал. :horse::D

Якщо маєш якісь питання особистого характеру, то пиши в ПМ -- форум публічне місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте соберемся у Колибриса в 11.00. Там решим, куда ехать. Котел нужно будет взять. И воды.

Mila Колібріс той що біля лучеська

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR, не сердись на новичков, они еще не знают, что значит, когда поддержали SysR и Cotja :). И зачем Бодя себе так сильно хочет маленькую раму:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В парке- близко и доступно для всех.

А для подальше- есть воскресные покатушки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дивлячись на тривалі збори та похмуру погоду покатались супер. Всім дякую! Окремо дякую Тані за г-гх-м-буриху це просто фантастично.

Гарно рік починається. Як казав один мій знайомий - "Жду новых волнующих встеч".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kolat шкода що ти раніше поїхав=(((

Ось і ми приїхали,прокаталис супер.Тяня дакую тобі за Замахушку :0098: )))ПОгода чудова,вибачай що так довго збирались :mellow:.Назад заїхали дуже швидко шкода що Міро з Степаном відстали(

Дуже добре що ми не поїхали в парк!!!!!!!! :0084:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отлично прокатились и перекусили тоже на славу! а какой был костер.. и снег :ok2:

post-32-0-26850400-1325521860_thumb.jpg post-32-0-31634500-1325521861_thumb.jpg post-32-0-25750100-1325521859_thumb.jpg

респекты всем участникам и кулинарам в особенности :smile3:

post-32-0-25750100-1325521859_thumb.jpg

post-32-0-26850400-1325521860_thumb.jpg

post-32-0-31634500-1325521861_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И я тут нащелкал пару фото . Всем огромное спасибо, а особенно Тане . И отдельное спасибо что меня дождались )

post-14737-0-62523900-1325527085_thumb.j

post-14737-0-91506800-1325527132_thumb.j

post-14737-0-77306500-1325527229_thumb.j

post-14737-0-42909800-1325527290_thumb.j

post-14737-0-12991200-1325527347_thumb.j

post-14737-0-62523900-1325527085_thumb.j

post-14737-0-91506800-1325527132_thumb.j

post-14737-0-77306500-1325527229_thumb.j

post-14737-0-42909800-1325527290_thumb.j

post-14737-0-12991200-1325527347_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окрема подяка Степану за смачну індичку :) і всім-всім-всім, хто був))

До речі, які ідеї щодо Різдва?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ketmaster Вчера, 20:34: ссилка

Не про нас випадково? :D:D :

http://board.lutsk.u...entry1052514516

StariyPerdun Вчера, 21:46: Новый год прошёл хорошо, если с утра на улице тебя зовут «Чувак с ютуба»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...