Перейти до змісту

Вибір пральної машини


Рекомендовані повідомлення

55 минут назад, bormotuha сказал:

Племінник купив LG інверторний, з прямим привоводом десь за 13000 грн, трохи не задоволений,  при викручуванні скаче і совається під час викручування.

На мою думку, з прямим приводом краще не брати, складніша електроніка і ціна більша. Та модель Самсунга, що у мене, інверторний двигун з ремінною передачею.

LG з прямим приводом з 2006 року працює. Задоволений. А щоб не скакала і не совалась потрібно встановити рівно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 111
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

36 минут назад, Oli сказал:

 

А в Китаї що якість погана? 

Враховуючи, що більшість електроніки звідти, то ні. Просто, в епоху глобалізації прив'язувати якість пралок до місця виробництва - якось недоречно. Щоб не купувати техніку, зроблену в тій же рашці, треба керуватися іншими(політичними) мотивами.

Змінено користувачем Mr.X
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Saddy сказано:

Та я не про те. Всі кругом пишуть про надійність німецьких пралок, хай навіть і бв. І про повну туфту нових, особливо зібраних в рашці, в нас і навіть польщі. От я і думаю, що взяти...

раз на раз - не приходиться, купував пралку Indesit 8 років тому, напевно російська, а мож і польська, брав на розетці (модель досі випускають) перші роки три майже щодня використовувалась, зараз - рідше. Нічого не міняв, іржі - немає, не протікає,  вода використовується напряму - без попередньої очистки. Єдине, трохи збільшилась вібрація на високих обертах, а мож - міні здається, бо в іншій квартирі нова (з прямим приводом) - то взагалі майже не чути.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, deluxkangoo сказано:

LG з прямим приводом з 2006 року працює. Задоволений. А щоб не скакала і не совалась потрібно встановити рівно.

У тому і справа, що виставив по рівню, у мене васервагу позичив, скаче і дригається під час викручування по закінченні прання, з його слів, ніби ривок в останню мить робить, десь на форумі вичитав, що то особливість пралок з прямим приводом.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

раз на раз - не приходиться, купував пралку Indesit 8 років тому, напевно російська, а мож і польська, брав на розетці (модель досі випускають) перші роки три майже щодня використовувалась, зараз - рідше. Нічого не міняв, іржі - немає, не протікає,  вода використовується напряму - без попередньої очистки. Єдине, трохи збільшилась вібрація на високих обертах, а мож - міні здається, бо в іншій квартирі нова (з прямим приводом) - то взагалі майже не чути.

 

Я в такій і міняв підшипники, ржава дуже вже навіть незнаю як не розвалилась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, Oli said:

 

Я в такій і міняв підшипники, ржава дуже вже навіть незнаю як не розвалилась

Пиляв бак?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Oli сказано:

Я в такій і міняв підшипники, ржава дуже вже навіть незнаю як не розвалилась

хз від чого це залежить, є ще Hansa - привезена 20 років тому з Німеччини, то її останніх років 10 різні квартиранти мучать - ніц не бере, тільки ремінь замінив роки три тому.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, yu2007 сказал:

Пиляв бак?

@yu2007 це точно ти?

вже другий провтик за декілька днів.....

1 час назад, Oli сказал:

Я в Індезіт міняв підшипники сам, запросили з поклейкою барабана щось біля 1300грн.

 

На Варшавці 2підшипника+сальник+смазка=280грн 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Saddy said:

@yu2007 це точно ти?

вже другий провтик за декілька днів.....

 

:huh: 

Буває теми читаю по діагоналі, ну як податковий кодекс)) 


Ніколи не вирізнявся уважністю, просто пам’ять сама чомусь запам’ятовує деколи, хто, що і коли. от чомусь пам’ятаю, як один чувак пару років тому торгував на борді трубками сяомі з аліекспрес. Це часом не ти був?))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Saddy сказал:

@yu2007 це точно ти?

вже другий провтик за декілька днів.....

Мальчік старіє.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, yu2007 сказал:

Це часом не ти був?))

я не пам'ятаю, що вчора було. а ти про які роки))))

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, Mr.X said:

Мальчік старіє.

Є таке, @Cherman. Пам’ятаєш, як я велдермайстра помилково обізвав віталькою, а ти мені доречно заперечив, що віталька то взагалі вайтішнік і ніякого стосунку до нього не має. 
старість :( 

та трохи напружив пам’ять і таки згадав, ким він був до того на борді)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І про пралки. Індезит пиляв саморучно, після того вирішив, що тільки з розбірним баком. Однак самсунг пере вже 10 рік, а підшипник так і не загудів. Без інверторного, як на мене працює не надто голосно. Лише один раз знімав почистити ту пластмасу, де позророшувачі над лотком, бо закальцювалися дірки, а так нічого не робив більше. З плюсів - купа програм і режим самоочищення. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, Saddy said:

я не пам'ятаю, що вчора було. а ти про які роки))))

 

Spoiler


- Товарищ курсант, что было задано на сегодняшнее занятие? 
- Я забыл, товарищ полковник.... 
- Товарищ курсант, если у Вас вместо головы задница, то заведите себе блокнотик и записывайте! Вот я записываю и  никогда ничего не забываю!

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самсунг. Не так довго, але 5-й рік працює без нарікань.

За скільки брав не помню, щось біля 10 000 в 2018 році.

 

До цього знімав квартиру 6 чи 7 років, то стояв Бош. Теж працювала без всяких питань, привезена з Німеччини, але вроді як нова, ну по крайній мірі хазяїн квартири так казав))

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, yu2007 сказал:

та трохи напружив пам’ять і таки згадав, ким він був до того на борді)

Кортінг/Сноуден?

45 минут назад, Saddy сказал:

я не пам'ятаю, що вчора було. а ти про які роки))))

 

Твоя Сяомка Ноут 5 ще досі працює.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, WebTraveller сказал:

До цього знімав квартиру 6 чи 7 років, то стояв Бош. Теж працювала без всяких питань, привезена з Німеччини, але вроді як нова, ну по крайній мірі хазяїн квартири так казав))

Бош в батьків була з початку нульових, потім  перебралася до мене в квартиру, квартиру продав восені, але заходив на днях по справах, то пралка в нових хазяїв якраз працювала.:)

За весь час, жодних серйозних поломок(один раз насос, а так лише ТЕН-и), лише ржавіти останнім часом трохи почала. Причому. це була одна з перших моделей з сенсорними кнопками, всі лякали, що зламається і заплатите ще таку ж суму, як вартує машинка, за ремонт.

Електролюкс купували в подарунок на новосілля знайомим. десь років 6-7 тому, теж, вроді, не жаліються.:)

Ще знаю людей, в яких стоїть такий червонокнижний звір, як Eurosoba. Це малогабартина пралка швейцарського виробництва. Розміри такі маленькі, що поміщається під вмивальником. Правда, ціна геть немаленька.

Змінено користувачем Mr.X
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

Нєєє, кандидат наук @halcogen

До чого життя людину довело, що за електроди взявся.:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yu2007 сказал:

Нєєє, кандидат наук @halcogen

Ви як діти малі. halcogen не кандидат наук. Юрій ви втрачаєте професіоналізм.

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, bormotuha сказал:

Племінник купив LG інверторний, з прямим привоводом десь за 13000 грн, трохи не задоволений,  при викручуванні скаче і совається під час викручування.

На мою думку, з прямим приводом краще не брати, складніша електроніка і ціна більша. Та модель Самсунга, що у мене, інверторний двигун з ремінною передачею.

На прямий привід, зазвичай, дають гарантію 10 років. Лише через їхню надійність. Але це маркетинг, бо в звичайних пралках все ламається, крім двигуна. Пралку викидають, а двигун отримує друге життя в різних саморобках і живе і живе.

20 часов назад, Saddy сказал:

Та я не про те. Всі кругом пишуть про надійність німецьких пралок, хай навіть і бв. І про повну туфту нових, особливо зібраних в рашці, в нас і навіть польщі. От я і думаю, що взяти...

Якщо є гроші на нову, то краще взяти нову. Б/у раніше брали, бо на нове не вистачало і самі собі нахвалювали: яке ж воно добре і надійне, в порівнянні з совдеповською технікою. Тепер вже є з чим порівняти, не лише з совдепом. Не викидають в Європі техніку, яка не барахлить. Та й техніку, яку "робили на віка", не випускають вже років з 20 мінімум. Тому не бачу сенсу дивитися на б/у, якщо по кишені нова.

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, weldermaster сказал:

Ви як діти малі. halcogen не кандидат наук. Юрій ви втрачаєте професіоналізм.

Він кандидата отримав, коли вже став @weldermaster-ом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, nickel сказал:

Він кандидата отримав, коли вже став @weldermaster-ом?

Де він кандидата отримав? Я щось пропустив?

Все у вас хотів запитати - чому така аватарка і нік у вас? Специфічна.

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, weldermaster сказал:

Де він кандидата отримав? Я щось пропустив?

Що за єврейська звичка відповідати на запитання запитанням?

Як я тобі дам відповідь "де", якщо ти всі пости стер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

Як я тобі дам відповідь "де", якщо ти всі пости стер?

Я не адмін. Пости не тру.

 

А по темі - порекомендую буджетну Bosh waj2406 на 7 кг. В роботі нормальна. В неї барабан має бути розбірний. Можна добратися до підшипників. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...