Перейти до змісту

Вибір пральної машини


Рекомендовані повідомлення

Буквально на днях собі обирав...Принципово нову,так як втомився вже від тих бв,була і ханса і індезіт,ніби перуть,тільки от якість того прання... Дзвонив до знайомого толкового майстра,мовляв підкажи що і як.. Рекомендував брати бв,а з нового то лише "лижу". Перелопатив інтернет,то там взагалі скільки людей стільки і думок. Ну походив по тих ельдорадах,комфі,фокстротах... Націлений був на щось більш менш,і по боджету до 10к,як от беко,гореньє,лж, .Журба! Ціни космос,а по якості ніякої довіри. А менеджери в один голос впарюють китайський хаєр! 

  Пішов у розвідку по магазинах бв техніки з за кордону! Так би мовити порівняти,скласти загальну картину. В одному з таких магазинів натрапив на виставковий варіант Бош,шостої серії. Привезена з Швеції,машинка нова,тільки без упаковки і повноцінної гарантії. Спрацював ефект першого враження-побачив,сподобалась,купив. Якщо коротко то машинка турецької збірки,з максимальним завантаженням 9 кг.Повнорозмірна махіна,вагою 70 кг. Сенсорна панель.  Віддалене керування смартфоном по вайфай. Інтелектуальна система дозування миючого засобу. Інверторний двигун. Обійшлась вона мені по ціні звичайної машинки на 5 -7 кг,а тут ще стільки плюшок. Получилось щось середнє між новою і бв.  Хто не ризикує той не... Поживем побачим. На даний час всім задоволені.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 111
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

10 минут назад, weldermaster сказал:

Все у вас хотів запитати - чому така аватарка і нік у вас? Специфічна.

Що там в аватарці специфічного? Звичайний елемент таблиці Мендєлєєва. А нікель, похідне від Ніколай (Микола).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Та й техніку, яку "робили на віка", не випускають вже років з 20 мінімум.

V-ZUG і Kuppersbusch такими є досі. Правда, вони вартують, як непогане авто з Європи.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Mr.X сказано:

V-ZUG і Kuppersbusch

Думав що Miele пздц дорогі, як я помилявся....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Mr.X сказано:

Бош в батьків була з початку нульових, потім  перебралася до мене в квартиру, квартиру продав восені, але заходив на днях по справах, то пралка в нових хазяїв якраз працювала.:)

За весь час, жодних серйозних поломок(один раз насос, а так лише ТЕН-и), лише ржавіти останнім часом трохи почала.

В мене зараз ардо, ємніп в 2000 році куплялась, за 22 роки міняв тільки 1 раз тен, ржавчіни поки не видно. Але вже вона і морально і фізично застаріла, вібрація адска при віджимі, та і стірає так собі. Як би мені хтось сказав шо в нього якесь сране ардо 22 роки пропахала - в житті би не повірив, як би сам з таким не стикнувся.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, halmer сказал:

В мене зараз ардо, ємніп в 2000 році куплялась, за 22 роки міняв тільки 1 раз тен, ржавчіни поки не видно. Але вже вона і морально і фізично застаріла, вібрація адска при віджимі, та і стірає так собі. Як би мені хтось сказав шо в нього якесь сране ардо 22 роки пропахала - в житті би не повірив, як би сам з таким не стикнувся.

Бачиш, раз на раз не приходиться. Я, як був купив квартиру, спочатку взяв собі Ардо. Машинка через тиждень файно залила мені весь коридор, і заодно новенький ламінат. Повернув її у магазин, була ще ціла епопея з визнанням браку, потім пару місяців повертали кошти. От тоді мені батьки і віддали свого старого Боша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, yu2007 сказано:

Пиляв бак?

 

Саме так, намучився з реноватором ех...

 

 

6 годин тому, yu2007 сказано:

Однак самсунг пере вже 10 рік, а підшипник так і не загудів

Брав якось тут на форумі самсунг за 400грн,  хрестовина згнила і протерло бак спереду, добре що бак розбірний. Хрестовина з передньою частиною бака вийшла 550грн, і працює хоч би що не гуде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Трохи не вчасно і не зовсім по темі, але хто знає де в цей важкий час, можна перевірти і перепаяти резистор на платі управління пралки?

В сервісному центрі Ваш майстер на Перемоги 22 кажуть що можуть якщо їм принести разом з модулем пралку... Це не варіант. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, natalka) сказано:

але хто знає де в цей важкий час, можна перевірти і перепаяти резистор на платі управління пралки?

Дам номер майстра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, natalka) сказано:

перепаяти резистор на платі управління пралки?

Хто вам сказав за резистор?

Модель?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Zheny@ сказал:

Дам номер майстра.

чекаю

14 часов назад, Oli сказал:

Хто вам сказав за резистор?

Модель?

сама бачу + youtube

Модель чого? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, natalka) сказано:

чекаю

сама бачу + youtube

Модель чого? 

 

Модель пралки.

Якщо що, дасте знати, є також майстер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...