Перейти до змісту

Вибір пральної машини


Рекомендовані повідомлення

Добре. Я ще пару днів потерплю, може  мій колишній майстер відгукнеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 111
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Усім привіт,nickel як служить машинка, є якісь нюанси? Теж постало питання з вибором пралки глубиною 40 см!!!

Може за цей період хтось стикався з таким питанням,де брали,на що звертали увагу,які є +/-?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Дивитися в сторону з розбірними баками.

Не рекомендую Індезіт, Арістон.

 

Собі взяв би Веко, Атлант або ще краще б/у Сіменс-Бош.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Beko 

Політ нормальний.

Розбірні барабани самі ремонтувати не будете,+ афігєнна плата за бренд!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна виключно з вертикальним завантаженням.

Поки що не нагуглив, в яких нових вертикалках є зараз розбірні баки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, REVERS сказано:

Beko 

Політ нормальний.

Розбірні барабани самі ремонтувати не будете,+ афігєнна плата за бренд!

 

Я в Індезіт міняв підшипники сам, запросили з поклейкою барабана щось біля 1300грн.

 

На Варшавці 2підшипника+сальник+смазка=280грн 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Saddy сказано:

і мені стала портібна пралка - дивлюся в сторону електролюкса

@nickel   агов!

Можливо це фактор везіння, але я з електролюксом намучився ну його нафіг ! Електроніка не прожила й півроку. На протязі гарантійного терміну ремонтували 2 чи 3 рази ! Ти собі вирішуй сам, але я більше до цієї торгової марки і близько не підійду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, Oli сказано:

 ще краще б/у Сіменс-Бош.

 

 

А чому саме б/у? Качєство уже нє то?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, halmer сказано:

А чому саме б/у? Качєство уже нє то?

 

Качєство то, ціна нових космічна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Oli сказано:

 

Качєство то, ціна нових космічна.

Та не сказав би, глянув на вскідку сіменси, 12-17к,(як на мене нормальна ціна) є і по 20 і по 40, а це вже занадто жирно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забув, ще маю Vestel, коли шукав інфу про неї то дізнався що стали і нам нові возити під маркою Vestfrost.

 

На машинці по стінах наклеєна шумка, підшипники як в "ступиці" авто, проти 203,204 в індезіта.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Oli сказано:

Качєство то, ціна нових космічна

То,  та не зовсім.  Пік якості був десь у кінці 90-х,  першій половині нульових. 

У мене simens extraklasse xl 140 A,  2001 р.в.,  куплена влітку 2015 в дядька, який років зо 20 ремонтами займається (він паралельно з Європи тягав,  проводив обслуговування і продавав).  Минулого року щітки в двигуні замінив (зняв двигун,  завіз йому,  він замінив щітки все перечистив,  підшипник промазав,  і далі все крутиться).  Розраховую,  що іще років 5-10 вона відбігає легко. 

Супер коротких програм немає,  дисплея теж,  але роботу свою робить стабільно і якісно. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянув на ОЛХ - є в Луцьку АЕГ, БОШ, Сіменс б/в з Європи. 

По ціні 5-6к і з "гарантією" 6 міс.

Є і меіле - але вони по 45 см, а в мене стає лише 40.

На які ж звернути увагу?

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Saddy сказано:

а в мене стає лише 40

Видовби в стіні додаткові 5 см.  )))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Saddy сказано:

Глянув на ОЛХ - є в Луцьку АЕГ, БОШ, Сіменс б/в з Європи. 

По ціні 5-6к і з "гарантією" 6 міс.

Є і меіле - але вони по 45 см, а в мене стає лише 40.

На які ж звернути увагу?

 

 

Міеле 

Бош 

Сіменс

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Saddy сказано:

ціні 5-6к і з "гарантією" 6 міс.

Я за свою платив 4к (60-ка повнорозмірна),  гарантію не пам'ятаю,  яку давав,  але дядьео совісний,  і від різних людей про нього чув лише позитивне,  тому не переживав. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найважче питання - при виборі між новим електролюксом (+/- 13к) і б/в німецьким Бош чи Сіменс (5-6к) яку вибирати? Цікавить саме співвідношення ціна/якість і обслуговування/ремонт в майбутньому

Змінено користувачем Saddy
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Saddy сказано:

Найважче питання - при виборі між новим електролюксом (+/- 13к) і б/в німецьким Бош чи Сіменс (5-6к) яку вибирати? Цікавить саме співвідношення ціна/якість.

 

Електролюкс ж ніби купив AEG 

помилок немає бути, технології з нуля не робили.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я не про те. Всі кругом пишуть про надійність німецьких пралок, хай навіть і бв. І про повну туфту нових, особливо зібраних в рашці, в нас і навіть польщі. От я і думаю, що взяти...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще бв Siemens, Bosch за 5...6тис чи Miele, з ремонтом в разі чого нема проблем і якість ліпша ніж в теперішніх нових до 10тис, шукав до старої AEG манжету люка, тільки нова 900грн., до Siemens, Bosch море бу з розборки. Тільки не брати останні з прямим приводом, можна попасти на дорогий ремонт інвертора.

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Saddy сказал:

і мені стала портібна пралка - дивлюся в сторону електролюкса

@nickel   агов!

Можна брати. Претензій немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Saddy сказал:

Та я не про те. Всі кругом пишуть про надійність німецьких пралок, хай навіть і бв. І про повну туфту нових, особливо зібраних в рашці, в нас і навіть польщі. От я і думаю, що взяти...

Не зовсім про пралку, але аналогія ясна. Всі знають про автоматичні коробки DSG і проблеми, які з ними бувають. Так от, в мене на авто стоїть DQ381, яка вважається разом з DQ500 самими надійними серед дсж.  І та-да-дам - ці коробки роблять на заводі в Китаї. Зрозуміло, раніше і трава була зеленіша, і пралки надійніші, але б/в, це б/в. Хіба, що Miele, якщо вдасться засунути ті лишні 5см в малий простір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Saddy сказано:

Та я не про те. Всі кругом пишуть про надійність німецьких пралок, хай навіть і бв. І про повну туфту нових, особливо зібраних в рашці, в нас і навіть польщі. От я і думаю, що взяти...

Німецькі тепер нічим не кращі, мав б\в Бош, протрималась лише два роки, продавець давав гарантію на пів року. У знайомих в Німеччині Міллє за штуку євро, за пів року у ремонт. Бош зараз Турція випускає, на одну квартиру нову купили, два роки, поки що працює. Купував тут https://allo.ua/ua/stiralnye-mashiny/bosch-waj20170ua.html за 9799 грн

Собі додому взяв тут https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/stiralki_samsung_ww60j52e0hwdby.html  за 10000 грн, працює тихо, плюс барабан розбірний.

Племінник купив LG інверторний, з прямим привоводом десь за 13000 грн, трохи не задоволений,  при викручуванні скаче і совається під час викручування.

На мою думку, з прямим приводом краще не брати, складніша електроніка і ціна більша. Та модель Самсунга, що у мене, інверторний двигун з ремінною передачею.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...