Перейти до змісту

Якщо завтра вибори до ВР. Позачергові.


Nokian

За яку політичну силу ви голосуватимете у разі позачергових виборіфв до ВР.  

58 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

@sergkots, П - послідовність. Це коли ти про статті в ЗМІ, наведені @zaHARE,  зі звинуваченням Садового у зв'язках із російським олігархом пишеш "доказів немає, маніпуляція".

Але погоджуєшся і підтримуєш пости @nickel, де він спочатку пише, що до них приїздили невідомі, а потім пише, що це були люди від теперішньої влади.

@nickel, до тебе жодних претензій, цілком погоджуюсь, що так може бути. Хотів лише вказати @sergkots на подвійні стандарти у даному випадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь
5 часов назад, Nokian сказал:

Не знаєш,де знаходиться прокуратура?

Я-то знаю. А ти  знаєш обов'язки прокуратури? Не гугли, тримай:

На прокуратуру в Україні згідно зі ст. 131-1 Конституції України покладаються:

підтримання публічного обвинувачення в суді;

організація і процесуальне керівництво досудовим розслідуванням;

вирішення відповідно до закону інших питань під час кримінального провадження;

нагляд за негласними та іншими слідчими і розшуковими діями органів правопорядку;

представництво інтересів держави в суді у виключних випадках і в порядку, що визначені законом.

Ти прокуратуру з міліцією переплутав, але не це найстрашніше.

5 часов назад, Nokian сказал:

Ще можеш зателефонувати  на 112,або Нюзван- тамз великою радістю тебе підтримають.

Може і на ефір запросять.

Страшніше, що один бізнесмен думає, що його не стосується, що роблять з іншим бізнесменом. Думаю хоч раз в житті ти чув цитату одного німецького пастора, який був в'язнем у німецьких же нацистів:

"Когда нацисты хватали коммунистов, я молчал: я не был коммунистом.
Когда они сажали социал-демократов, я молчал: я не был социал-демократом.
Когда они хватали профсоюзных активистов, я молчал: я не был членом профсоюза.
Когда они пришли за мной — уже некому было заступиться за меня."

Пам'ятай про неї завжди. Згадаєш, коли прийдуть віджимати твоє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталій СК сказано:

@sergkots, П - послідовність. Це коли ти про статті в ЗМІ, наведені @zaHARE,  зі звинуваченням Садового у зв'язках із російським олігархом пишеш "доказів немає, маніпуляція".

Але погоджуєшся і підтримуєш пости @nickel, де він спочатку пише, що до них приїздили невідомі, а потім пише, що це були люди від теперішньої влади.

@nickel, до тебе жодних претензій, цілком погоджуюсь, що так може бути. Хотів лише вказати @sergkots на подвійні стандарти у даному випадку.

Маніпуляція була у формі подання інформації @zaHARE - серед правдивої інформації була не підтверджена теза. Я це розписав і пояснив.

Інформація надана @nickel була від першої особи а не по слухам. Я був колись в аналогічних ситуаціях. Про одну із них написав.

Тому у мене все послідовно і не має жодних подвійних стандартів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Lovetstiney сказано:

Інша політсила ...Я за партію  5.10 

Не вірю Балашову - балаболить він багато а розрахунків та обгруньувань не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Lovetstiney сказано:

Інша політсила ...Я за партію  5.10

ага,

ці байци штирять краше Юльки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, sergkots сказано:

Не вірю Балашову - балаболить він багато а розрахунків та обгруньувань не бачив.

 

Він пропонує вихід, свою концепцію розвитку країни. Реальну ідею, та наводить приклади інших держав з мінімальними податками.

От уявіть якщо зараз 5.10. Вартість солярки-бензину була б не 32 грн./літр ( бо там пдв і акцизи) , а була б мінімум на 15 % дешевша, думаю для людей це зручно. Думаю кому цікаво, гляне детальніше на ютубі  і зрозуміє переваги. 

 

 

А не просто за все хороше. 

 

Інші політики роблять так, проводять опитування людей, а потім кажуть те що люди казали в опитуванні.

 

Ну а після виборів роблять те що хочуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Lovetstiney сказано:

От уявіть якщо зараз 5.10. Вартість солярки-бензину була б не 32 грн./літр ( бо там пдв і акцизи) , а була б мінімум на 15 % дешевша,

Доведи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, sergkots сказано:

Доведи.

 

 

Що Вас смущає в 5.10 ???  Поділіться своїми переживаннями ))))

 

Вам вже порошенко і вся інша гоп компанія  " ДОВЕЛА " все , тільки міняються місцями і сміються з того що їх знову і знову вибирають. А ще підсовують людям клоунів, наприклад боксерів, співаків, юмористів )))

10492585_10202965043219438_5096517239266324937_n (1).jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ймовірно вилізло б з іншого боку, дефіцитом бюджету відповідного розміру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Lovetstiney сказано:

 

 

Що Вас смущає в 5.10 ???  Поділіться своїми переживаннями ))))

 

Вам вже порошенко і вся інша гоп компанія  " ДОВЕЛА " все , тільки міняються місцями і сміються з того що їх знову і знову вибирають. А ще підсовують людям клоунів, наприклад боксерів, співаків, юмористів )))

Найперше мене турбує те, що прихильники не знають як працює ПДВ і замість нього пропонують обкласти виробників та продавців  податком, що підніме ціни на їх товари.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ромко сказано:

То ймовірно вилізло б з іншого боку, дефіцитом бюджету відповідного розміру.

 

 

Або іноземними інвестиціями з закордону  ( не позиками ). Гроші йдуть туди де вигідно. Все для того щоб розвивався бізнес. Не буде відмивання ПДВ олігархами. Майже все ПДВ олігархи відмивають і воно не йде на потреби населення та блага людей. На ПДВ олігархи зароблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Lovetstiney сказано:

10492585_10202965043219438_5096517239266324937_n (1).jpg

воу-воу, стопе (чи як там у вас говорять)....

 

а 5% +10% то не податки?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Lovetstiney сказано:

Не буде відмивання ПДВ олігархами. Майже все ПДВ олігархи відмивають і воно не йде на потреби населення та блага людей. На ПДВ олігархи зароблять.

То проблема в адмініструванні ПДВ а не у самому податку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Zevs_Isver said:

 

а 5% +10% то не податки?

 

Порівняно з сьогоднішніми податками - це дрібниця. 

Он в піндосів пдв нема, а живуть як люди))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

воу-воу, стопе (чи як там у вас говорять)....

 

а 5% +10% то не податки?

 

 

10 % відсотків Ви платите самі собі на пенсійний рахунок ( тобто Ваш рахунок, а не як в нас пенсійний фонд МММ)

 

5% - податок з продажу...і все . 

14 хвилин тому, sergkots сказано:

То проблема в адмініструванні ПДВ а не у самому податку.

 

Проблема в самому податку. Його треба або не повертати нікому , або відмінити взагалі.

Є пропозиція ПДВ не повертати, але зменшити його до 5 %.

 

5% це податок з продажу . Його платять покупці, і відповідно не приховують продавці. Все як в США, є вартість товару + податок з покупки. 

 

 

Прошу адміна додати партію 5.10 в список голосування. Дуже дякую. )))

 

 

Надіюсь Ви знаєте яка кількість податків зараз з підприємців та простих людей.

 

Але в нас люди наївні, думають якщо неофіційно оформлені , то не платять податків . Гляньте в чек, хто платить ПДВ 20%, акцизи і т.д. ?Дехто каже що виробник...а ні...його платять покупці, бо пдв включено в вартість товарів. Його платять і маленькі діти і пенсіонери. А олігархи потім відмивають  ці гроші.

 

От наприклад як вирішується ситуація з авто на єврономерах при 5.10

 

Податок 5% від вартості авто і все . Тоді люди купуватимуть кращі авто закордоном і платитимуть всі, бо це буде посильний податок. Думаю це правильно, бо на мою думку в нас немає власного виробника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, yu2007 сказано:

Порівняно з сьогоднішніми податками - це дрібниця. 

Он в піндосів пдв нема, а живуть як люди))

 

Приклад виробництва меблів:

Сировина (кругляк) 1000 грн м3, 5% = 50 грн

На якісний пиломатеріал піде 3 м3 = 3000 грн  5% = 150 грн

Сушка деревини нехай 1000 грн 5% = 50 грн

На цьому етапі буде лише якісна суха деревина, податків = 250 грн м3

Далі дерев'яні деталі, складання, перевезення, оптовий продаж - може бути різна організації бізнесу, тому різна кількість податків.

В кінці свої 5% заплатить ще й продавець.

При оплаті ПДВ є вхідне - фактично цей податок платять за різницю ціни. В 5.10 такого немає - на кожному етапі плати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, sergkots сказано:

 

Приклад виробництва меблів:

Сировина (кругляк) 1000 грн м3, 5% = 50 грн

На якісний пиломатеріал піде 3 м3 = 3000 грн  5% = 150 грн

Сушка деревини нехай 1000 грн 5% = 50 грн

На цьому етапі буде лише якісна суха деревина, податків = 250 грн м3

Далі дерев'яні деталі, складання, перевезення, оптовий продаж - може бути різна організації бізнесу, тому різна кількість податків.

В кінці свої 5% заплатить ще й продавець.

При оплаті ПДВ є вхідне - фактично цей податок платять за різницю ціни. В 5.10 такого немає - на кожному етапі плати.

 

Ви нерозумієте систему. Платить завжди при ній покупець.

 

1) це зменьшить кількість посередників .

2 ) податок по Вашій системі на даний час виходить такий 1000+3000+1000 = 5000 грн. Я так розумію, що в суму 5000 грн. ПДВ не включено( бо Ви додавали при своїх розрахунках 5% при системі 5.10) , то виходить вона в кінцевому результаті з ПДВ складатиме 5000 грн+ 20 % ПДВ =6000 грн. на тій стадії виробництва)..

 

3) При 5.10 Ви правильно описали - податок 250 грн., але з покупця, а не з підприємця, і відповідно сума складає 5250 грн. на тій же стадії виробництва. Що в свою чергу для споживача буде дешевше при купівлі даного товару . 

 

От тепер подумайте скільки ми платимо податків, і що в результаті при цьому отримуємо ...ні доріг, ні освіти, ні медицини , ні пенсії чи зарплати.

 

Рекомендую трішки поцікавитись за 5.10.

 

Додам трошки пояснення.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, yuraa сказано:

2. Скасування обмежень на ходіння валют. Розрахунки проводяться в будь-якій зручній громадянам валюті.

Ага,

- можна я євро розрахуюсь?

- так, звичайно. Ось вам решта рублями.

 

16 хвилин тому, yuraa сказано:

8. Передача всіх державних підприємств, з подальшою їх демонополізацією, в тому числі транспортну галузь, газову і нафтову промисловість до Пенсійного фонду для забезпечення пенсіонерів та малозабезпечених верств населення.

Оце ж здоровенний розсадник буде для корупціонерів! Державні підприємства мають бути приватизовані, а не передані у керування в одні руки.

 

20 хвилин тому, yuraa сказано:

9. Скасування військової повинності, перехід на контрактну армію, скорочену в 10 разів. Збільшення фінансування міліції.

Якесь у мене дежавю, щось схоже колись вже було, хіба ні?

Вам треба або програму міняти, або мозок. У воюючій державі вони армію скоротять...

24 хвилин тому, yuraa сказано:

13. Позаблоковість, політика нейтралітету.

А за це взагалі вбивати треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yu2007 сказано:

Он в піндосів пдв нема, а живуть як люди))

точно-точно нема "ПДВ" чи просто податки  по іншому називаються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Lovetstiney сказано:

5% - податок з продажу...і все .

а на картинці написано "без податків" - я вже зрадів, думав і собі в 5.10 податися... але і тут наїбалово :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Lovetstiney сказано:

10 % відсотків Ви платите самі собі на пенсійний рахунок ( тобто Ваш рахунок, а не як в нас пенсійний фонд МММ)

а якій валюті зберігається? інфляція ніхт?  точно ніхто з 5ти-10ків при владі не спиздить те що я відкладав?  і хто тими грошима користуватися буде поки я відкладаю?      

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...