Перейти до змісту

Відповідальність чоловіка за кредити дружини


Harvester

Рекомендовані повідомлення

Щойно взнав, що дружина купила посуд у кредит :wacko:

 

Тому виникло питання:

Як відповідає чоловік за споживчі кредити, набрані дружиною? :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

Так же само, как и за свою жену :) Если любишь - плати. Не нравится разводись. Как то так. Ну а если любишь, не хочешь платить и не хочешь разводиться , то проводи воспитательную работу. Ибо платить всё равно приЙдется. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Як відповідає чоловік за споживчі кредити, набрані дружиною?

Ги, бачили очі шо купували.:).

ПС Єслі шо, то я не  посуд мав на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посуд повернути (якщо не використовували і 14 днів не пройшло), а з дружиною провести роз'яснювальну бесіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Serpent сказано:

Посуд повернути (якщо не використовували і 14 днів не пройшло), а з дружиною провести роз'яснювальну бесіду.

якщо буде пручатися - пообіцяй, що купиш на втричі більшу суму рибацьких цяцьок також у споживчий кредит.... що б було що в новий посуд покласти (мається на увазі пійману рибу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Harvester сказал:

Щойно взнав, що дружина купила посуд у кредит :wacko:

 

Тому виникло питання:

Як відповідає чоловік за споживчі кредити, набрані дружиною? :unsure:

Чисто моє імхо :

Тут діє правило, все нажите в шлюбі ділится пополам, відповідно й всі росходи. Ну й знов ж таки, все залежить від того, далі разом будете жити чи ні. В любому випадку, або повертати покупку, або платити за неї прийдется. По суті , яка фіг різниця, хто зробив покупку, *страдає* всерівно сімейний бюджет, він же спільний (в більшості випадків) Й як то кажуть

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, що в інтересах сім'ї - відповідають обидва.

Треба доказати, що цей посуд не в твоїх інтересах купувався :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба не виховну роботу проводити,як тут всі вище пишуть

А любити жінку і балувати

Коли квіти востаннє дарували, а знаки уваги?

А подаруночок просто так ?

І тут мова не про всі гроші світу,а те що можете дозволити

Жінка може робити такі покупки не від того ,що ій посуд треба - хоча це теж дуже важливо

А просто через то ,що ій бракує емоцій з вами -а через покупки вона їх отримує

 

Цитата


Женщину выгодно радовать!
Та энергия, которую излучает счастливая женщина, просто необходима мужчине. Именно от ее чувства благодарности он становится сильнее, успешнее, увереннее, мужественнее.

Это правда работает. Каждому мужчине есть что дать понравившейся женщине: приятные слова, прикосновения, шарики, корзину цветов, классный секс, машину, шубу...
Вот что есть — то пусть и даёт. Если женщина благодарна мужчине, он обречён на успех.

Ну а миссия женщины — быть вдохновленной собой. Это не всегда просто. Не потому, что нет времени, а нет культуры. Ты всем должна, а удовольствие — это глупости.


Потом на тебя взглянуть без слез тяжко — ни энергии, ни красоты, сама забыла, о чем ты здесь в этой жизни, и ещё тобой все равно недовольны.

Когда-то мой маленький племянник сказал: «Гулять — это моя работа». Так вот, мои любимочки, кайфовать — это ваша работа. Приучите всех дома: «Маму не трогать час, мама на работе — она наслаждается жизнью»!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(с) Королеви не какают,а если какают,то зефіром.А еслі пукают,то духамі...

ЗЮ.Пардон.Немає москальської на телефоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, paksivatova сказано:

Женщину выгодно радовать!
Та энергия, которую излучает счастливая женщина, просто необходима мужчине. Именно от ее чувства благодарности он становится сильнее, успешнее, увереннее, мужественнее.

Это правда работает. Каждому мужчине есть что дать понравившейся женщине: приятные слова, прикосновения, шарики, корзину цветов, классный секс, машину, шубу...
Вот что есть — то пусть и даёт. Если женщина благодарна мужчине, он обречён на успех.

Ну а миссия женщины — быть вдохновленной собой. Это не всегда просто. Не потому, что нет времени, а нет культуры. Ты всем должна, а удовольствие — это глупости.


Потом на тебя взглянуть без слез тяжко — ни энергии, ни красоты, сама забыла, о чем ты здесь в этой жизни, и ещё тобой все равно недовольны.

Когда-то мой маленький племянник сказал: «Гулять — это моя работа». Так вот, мои любимочки, кайфовать — это ваша работа. Приучите всех дома: «Маму не трогать час, мама на работе — она наслаждается жизнью»!

Шо це за висєр з інстаграма якоїсь чергової надувної мукли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогі форумчани, на мою думку усе, що написано має місце бути, але не спішіть судити автора, адже ми зовсім не знаємо ситуації в родині. Людина запитала юридичну інформацію, можливо просто для цікавості, і привела приклад. Бувають скупі і байдужі чоловіки, бувають жінки транжири і шмотніци (скільки не дай все мало). В цьому випадку жінка не права в тому, що підписуючи документи на грошове зобов'язання, не попередила чоловіка, адже він теж несе відповідальність за його погашення. Певне сума була невелика, бо зазвичай при складанні договору кредитування першочергово вказується мобільний телефон чоловіка, до якого телефонують з банку при розгляді заявки на погодження кредиту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Busita сказано:

бо зазвичай при складанні договору кредитування першочергово вказується мобільний телефон чоловіка, до якого телефонують з банку при розгляді заявки на погодження кредиту.

 

Нічого подібного, моя брала кредит на протезування зубів, сума 14000 грн, ніхто не дзвонить та не узгоджує.

Автор теми, можливо, щось не доказує - може, жінка машину у кредит взяла :0108:, а посуда то щоб не здогадались...В такому разі автору не до сміху. :0136:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, SunSeth сказал:

Шо це за висєр з інстаграма якоїсь чергової надувної мукли?

  проблема багатьох людей в тому,що абсолютно впевнені ,що будувати стосунки ,виховувати дітей ,займатися сексом та багато іншого вони вже вміють -народилися з тим даром,бачили як хтось це робить і тд

і це не черговий висєр , а в легкій формі подана важлива інформація

дайте мені відповідь : скільки серед ваших знайомих пар одружених щасливі? 

так по-справжньому

хоч кілька сімей назбирається?

а ви?  

... добре,що перед тим як сісти за кермо проходимо навчання 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, bormotuha сказано:

Нічого подібного, моя брала кредит на протезування зубів, сума 14000 грн, ніхто не дзвонить та не узгоджує.

Це залежить від багатьох факторів, починаючи від внутрішньої політики банку, суми кредиту, суми щомісячного платежу, платоспроможності платника, його кредитної історії ( в тому числі і в інших банках) та ін. Тобто причин безліч. Багато кредитів погоджується автоматично, без дзвінків, оскільки прораховує все система, а не людина. Але, повертаючись до питання автора теми, це зовсім не означає, що чоловік не несе відповідальності, чи у випадку несвоєчасної виплати по кредиту не дізнається. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, paksivatova сказано:

і це не черговий висєр , а в легкій формі подана важлива інформація

Нагадало:

- Хочу богатого, умного, красивого мужчину, и чтобы обязательно щедрого, и чтобы катал меня на красивом большом автомобиле, и чтобы всегда и во всём со мной соглашался, и чтобы проводил время только со мной, и чтобы на других не смотрел, чтобы дышал мной, и каждый день в нашем красивом большом и светлом доме пахло свежими цветами!
- А ты ему за это что?
- Писечку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, SunSeth сказал:

Нагадало:

- Хочу богатого, умного, красивого мужчину, и чтобы обязательно щедрого, и чтобы катал меня на красивом большом автомобиле, и чтобы всегда и во всём со мной соглашался, и чтобы проводил время только со мной, и чтобы на других не смотрел, чтобы дышал мной, и каждый день в нашем красивом большом и светлом доме пахло свежими цветами!
- А ты ему за это что?
- Писечку.

ха, в цьому і є велика помилка жінок

які на питання що ти можеш дати чоловіку ,відповідають : я красива )))

є речі ,які жінка має давати чоловіку

а є речі (про які йшлося вище),які чоловік має давати жінці

це так,дуже в загальному - і коли є цей обмін,є щасливий гармонійний союз

і якщо ви цього не знаєте і так однобоко на це дивитеся,то впевнена на 99.9% - що ви не щасливі в стосунках

коли гра в одні ворота ,наприклад,лише : дай дай дай - то все сумно закінчується

але дана тема не про це

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження, що ви перечитались жіночих пабліків/журналів на тему "Как стать успєшнай" (читай "як доїти мужика, а взамін давати йому бгг енергію").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, SunSeth сказал:

Таке враження, що ви перечитались жіночих пабліків/журналів на тему "Как стать успєшнай" (читай "як доїти мужика, а взамін давати йому бгг енергію").

дайте мені відповідь : скільки серед ваших знайомих пар одружених щасливі? 

так по-справжньому

хоч кілька сімей назбирається?

а ви?  

 

давно не читаю жіночі журнали і нікому не рекомендую

і по вашому тексту видно - що ви бідний і нещасний ,що вас всі доять )

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, m-a-x сказал:

А ви щасливі ?

станом на зараз так,я щаслива

і рівно з тих пір ,коли стала розбиратися як правильно будувати стосунки і реалізовувати це в житті

і відверто скажу,була шокована - на скільки раніше не правильно будувала стосунки з чоловіком

в певній мірі є заслуга в цьому вище згаданих жіночих журналів

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, paksivatova сказано:

дайте мені відповідь : скільки серед ваших знайомих пар одружених щасливі? 

так по-справжньому

хоч кілька сімей назбирається?

Опитувань не проводив.

 

29 хвилин тому, paksivatova сказано:

а ви?  

А вАМ, яке діло? Я глибоко нещасний. І бідний. Бгг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, SunSeth сказал:

Опитувань не проводив.

 

А вАМ, яке діло? Я глибоко нещасний. І бідний. Бгг.

а опитування і не потрібні

достатньо бути замєчатєльним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, SunSeth сказано:

Ну а миссия женщины — быть вдохновленной собой.

Норм така задача... Напевно дуже важко все це, якщо стільки всього потребуєте взамін

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це що треба мати в голові щоб посуд купити в кредит? Я ще людям які айфони купують в кредит раджу мозги в кредит купити.

Та блін як тільки з дружиною почали жити разом пішли купили пару однакових тарілок щоб було для себе і з часом за півроку/рік докупили все інше, але в нас і до спільного проживання було дохолєри різного барахла для кухні включаючи побутову техніку.

Я все розумію, що грошей нема, але посуд коштує фігню, якщо не вийо і не бити його постійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ти не доганяєш -). Посуд має бути брендовим і обовязково дорогим. З дешевого посуду і борщ не борщ, а помиї.

А ще дорогий посуд піднімає левел господині у вмінні готувати як мінімум на кілька десятків, особливо в очах її коліжанок ;)

 

ПС Я звісно розумію, що, дійсно, є файний посуд, а є тонка бляха в котрій пригорає, але брати у кредит...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись в 90х була мода в нових українців на посуд швейцарської фірми Zepter, набір каструльок з позолотою  коштував від кількасот до тисячі баксів, я розповів в Німеччині знайомим а там виявляється іх ніхто не купує, сказали що є на порядок дешевші німецькі виробники з не гіршою якістю. Може і тут дружина рішила зробити вигідну інвестицію в майбутнє, як у нас кажуть: "ми нє такиє багатиє чтоби пакупать дєшовиє вєсчі":jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...