Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Соборності, зупинка навпроти "Аверсу". Машина поставлена так, що щоб добратись до пішоходного переходу (який за декілька метрів за поставленим авто) потрібно вийти на дорогу, в моєму випадку з коляскою. Пані водій відповіла що тут парковка, яку влаштував магазинчик на зупинці, а в неї доставка товару. Дивно, ніякого знаку я не помітила

d145dcdbfa8dt.jpg

917d2fba85e9t.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж блондинко). Я таким завжди дорогою поступаюсь, декілька раз мало не влетів, так що нехай краще їде, а я почекаю).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У старому місті

post-9526-0-62544400-1407577223_thumb.jp

Під вікнами

post-9526-0-15972700-1407577299_thumb.jp

Уточнення: двір із зовнішньої сторони, деревця, травичка, дороги там нема, лише стежка

Р.S. Мож то взяти і скинути щось, щоб навчити?!

Змінено користувачем lilechka
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Р.S. Мож то взяти і скинути щось, щоб навчити?!

lilechka, http://fishki.net/auto/1290792-mest-za-nepravilnuju-parkovku.html

;)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Р.S. Мож то взяти і скинути щось, щоб навчити?!

Налий краски в презерватив і скинь. Я б давно так зробив. Штундів навчив (гараж уже не заставляють) і цього навчив би.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vovaoks, як ви мене обминули(мабудь, в часі не співпало)? Один став як форд на першому фото, другий ще кривіше, а я на середині розмітки. Через 20 хв. стояв тільки я, як ідіот на двох місцях)))))

А потім сюди закидають, мол, он він, рівень культури)

Змінено користувачем Саша Иванов
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vovaoks, як ви мене обминули(мабудь, в часі не співпало)? Один став як форд на першому фото, другий ще кривіше, а я на середині розмітки. Через 20 хв. стояв тільки я, як ідіот на двох місцях)))))

А потім сюди закидають, мол, он він, рівень культури)

Я Вас цілком розумію, неприємна ситуація, але спробуйте уявити таку ситуацію: порожня стоянка, найближче до входу у будь-який магазин чи СМ паркується автівка наперекос, приїжджає наступна, дивиться як стала перша і тулиться до неї в таку ж "позу", так наступна, наступна і т д. короче всі запаркувались класно через нібито першого водія (а таке частенько буває, не тільки бідя ЛІнії чи Епіцентру, а й у дворах тощо). А от і ні, винен кожен із учасників неподобства, а не окремий, оскільки кожен міг зайняти вільне місце (хоч і далі від входу) і припаркуватись як людина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"МУДАКІ " звертаюсь до вас. наступного разу будете качати шини !

post-5395-0-29629700-1408129415_thumb.jp -- в Європу воно тянеться ! ( номера з ЄвроУкрїною )

post-5395-0-25591500-1408129476_thumb.jp

номера Рівненські

п.с. я попередив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоянка біля Нової Лінії

я так відчуваю що на фото одне з авто мегапаркувальщиків біля нової лінії належить тому "чєлавєку" який мінуси любить нізащо роздавати. Прошу адміністрацію або уповноважених на то користувачів борди висвітлити ім'я того мінусатора, щоб усі бачили як він/вона/воно паркується, і нехай не мінуси ставить, а ПДР вчить і розмітки дотримується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Його цікавить не ЗА ЩО мінусують, а ХТО :)

, не ображайся, але конкретно за цей пост мінусанув я, і свою позицію відносно таких фоток стоянок "не по намальованих лінієчках" біля супермаркетів я вже озвучував, повторюватись не хочу. Людина стала так, як було можливо на той момент, а що було далі - вже не від нього залежало. Колись yura2281 викладав малюнок, який гарно ілюстрував створення такої ситуаціїї на стоянці, а ще хтось навіть гіфку викладав, для "лісапедістів, які взагалі в танку".

Стосовно бусів - вони тобі заважали? ні. Вони хіба заважають супермаркету, бо закривають їм "рекламну виставку". Ну то це вже їх проблема, для цього там тиняються їхні "охоронники". Чи ти якраз один з них? Ну то треба було прямо там водіям зауваження робити, а не форум для цього використовувати ;) (я пам'ятаю, що ти не там працюєш :))

Лісапедісти, не засирайте тему такими фотошедеврами і не будете отримувати мінусів, якщо вони так вам печуть ;)

ПиСи: , фоток моїх парковок в цій темі не було. Моє авто - білий ВАЗ 2109 АС6549ВЕ.

Змінено користувачем jack74
  • +1 5
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Його цікавить не ЗА ЩО мінусують, а ХТО :)

, не ображайся, але конкретно за цей пост мінусанув я, і свою позицію відносно таких фоток стоянок "не по намальованих лінієчках" біля супермаркетів я вже озвучував, повторюватись не хочу. Людина стала так, як було можливо на той момент, а що було далі - вже не від нього залежало. Колись yura2281 викладав малюнок, який гарно ілюстрував створення такої ситуаціїї на стоянці, а ще хтось навіть гіфку викладав, для "лісапедістів, які взагалі в танку".

Стосовно бусів - вони тобі заважали? ні. Вони хіба заважають супермаркету, бо закривають їм "рекламну виставку". Ну то це вже їх проблема, для цього там тиняються їхні "охоронники". Чи ти якраз один з них? Ну то треба було прямо там водіям зауваження робити, а не форум для цього використовувати ;) (я пам'ятаю, що ти не там працюєш :))

Лісапедісти, не засирайте тему такими фотошедеврами і не будете отримувати мінусів, якщо вони так вам печуть ;)

ПиСи: , фоток моїх парковок в цій темі не було. Моє авто - білий ВАЗ 2109 АС6549ВЕ.

Взагалі то заважали (я про буси), оскільки у мене трафік довга база і кут розвороту у нього фіговий ппц, враховуючи що буси попідпирали супермаркет, лінивці поставили авто як захтілось, а 2 балбєса (я вже їх не фоткав) на 40-60 см виперлись вперед (не докінця заїхали на парковочне місце) то мені прийшлось тицятись вперед-назад декілька разів щоб заїхати на місце.

Щодо зауважень, я підійшов до охоронців та запитав чому вони не зробили зауваження наглоті, а вони кажуть що водії, один нахамив, другий морду відвернув та мовчки упи...див в СМ, а так кажуть мол нам пофіг.

Вони заважають не тільки бусам з довгими базами, а й автівками з причепами, створюють небезпеку пішоходам котрі вискакують із-за оцих машин прямо під колеса водіям котрі покидають стоянку і т.д.

Стосовно фрази ''...людина стала так, як було можливо на той момент...'' всупереч розмітці і якимось правилам, то вже звиняйте дядьку, але я категорично засуджую таке. Так, я не без гріха, але такої наглості собі недозволяв.

Змінено користувачем vovaoks
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

natalka), я вже давно хочу надрукувати на самоклейці ось такий знак:

big_idiot.jpg

Думаю, якби раз його на лобове або заднє скло наклеїла - водій би задумався...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоянка біля Нової Лінії

а було б це в штатах-за 15 хвилин відбуксирували би усіх і хтось би дуже жирно заробив. ну і в державу податки, само собою.

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоянка біля Нової Лінії

а було б це в штатах-за 15 хвилин відбуксирували би усіх і хтось би дуже жирно заробив. ну і в державу податки, само собою.

ага, а ще в штатах небо синіше і трава зеленіша.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Його цікавить не ЗА ЩО мінусують, а ХТО :)

, не ображайся, але конкретно за цей пост мінусанув я, і свою позицію відносно таких фоток стоянок "не по намальованих лінієчках" біля супермаркетів я вже озвучував, повторюватись не хочу. Людина стала так, як було можливо на той момент, а що було далі - вже не від нього залежало. Колись yura2281 викладав малюнок, який гарно ілюстрував створення такої ситуаціїї на стоянці, а ще хтось навіть гіфку викладав, для "лісапедістів, які взагалі в танку".

Стосовно бусів - вони тобі заважали? ні. Вони хіба заважають супермаркету, бо закривають їм "рекламну виставку". Ну то це вже їх проблема, для цього там тиняються їхні "охоронники". Чи ти якраз один з них? Ну то треба було прямо там водіям зауваження робити, а не форум для цього використовувати ;) (я пам'ятаю, що ти не там працюєш :))

Лісапедісти, не засирайте тему такими фотошедеврами і не будете отримувати мінусів, якщо вони так вам печуть ;)

ПиСи: , фоток моїх парковок в цій темі не було. Моє авто - білий ВАЗ 2109 АС6549ВЕ.

Взагалі то заважали (я про буси), оскільки у мене трафік довга база і кут розвороту у нього фіговий ппц, враховуючи що буси попідпирали супермаркет, лінивці поставили авто як захтілось, а 2 балбєса (я вже їх не фоткав) на 40-60 см виперлись вперед (не докінця заїхали на парковочне місце) то мені прийшлось тицятись вперед-назад декілька разів щоб заїхати на місце.

Щодо зауважень, я підійшов до охоронців та запитав чому вони не зробили зауваження наглоті, а вони кажуть що водії, один нахамив, другий морду відвернув та мовчки упи...див в СМ, а так кажуть мол нам пофіг.

Вони заважають не тільки бусам з довгими базами, а й автівками з причепами, створюють небезпеку пішоходам котрі вискакують із-за оцих машин прямо під колеса водіям котрі покидають стоянку і т.д.

Стосовно фрази ''...людина стала так, як було можливо на той момент...'' всупереч розмітці і якимось правилам, то вже звиняйте дядьку, але я категорично засуджую таке. Так, я не без гріха, але такої наглості собі недозволяв.

Та шо ж такоє, граждані скільки ж можна мінусувати, і головне за що ж?

З.І. хоча я вже знаю, напевне, хто той мінусатор:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергова порція людей з обмеженими можливостями, судячи з усього - розумовими. Паркінг пустий, хоч у футбол грай :)

п.с. Водій ніссана, будучи людиною фізично здоровою, на моє зауваження перепаркуватися... втік, зробивши вигляд, що не чує. Можливо глухий!?

post-256-0-96445600-1408966704_thumb.jpgpost-256-0-20688200-1408966703_thumb.jpgpost-256-0-67444300-1408966699_thumb.jpgpost-256-0-48667100-1408966701_thumb.jpg

Змінено користувачем ЙОЖИК
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергова порція людей з обмеженими можливостями, судячи з усього - розумовими. Паркінг пустий, хоч у футбол грай :)

п.с. Водій ніссана, будучи людиною фізично здоровою, на моє зауваження перепаркуватися... втік, зробивши вигляд, що не чує. Можливо глухий!?

post-256-0-96445600-1408966704_thumb.jpgpost-256-0-20688200-1408966703_thumb.jpgpost-256-0-67444300-1408966699_thumb.jpgpost-256-0-48667100-1408966701_thumb.jpg

водій не правий, клейте на скло, але не клейте на кузов. Це вже хуліганство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...