Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

один із начальників податкової в свій час їздив на службовій роботі на роботу з дому- Київський майдан, 6 - 16-ти поверхівка - 100 метрів від роботи.

за ним заїзжала машина і везла серйозну особу на серйозну роботу. як це назвати - навіть не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вночі люди займають в дворах всі можливі закутки для парковки, бо катастрофічно не вистачає місць. Інше діло, якби це було вдень.

Катастрофически?!! На ваших машинах уже весь свет клином сошелся! Дороги, улицы, тротуары, дворы, детские площадки - все для них. В чем катастрофа? Далеко до платной стояночки пройтись? Дорого? Продай, нафиг, машину! Луцк - маленький город, всюду быстрее добраться велосипедом, иногда даже пешком, чем транспортом. Если машина не необходима по работе, конечно же. Но сколько у нас таких машин? Остальные, за хлебом и за ребенком в детсад ездят.

И все это уже в порядке вещей. Абсурда ситуации люди уже не замечают. :(

Предлагаю затаскивать машины на балкон или в подсобку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один "гуру" парковки.

Йшли на базар воно стояло. Йшли назад те ж саме...... більше години.

91x2f.jpg

2MQKs.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до цієї фотографії також можна застосувати схему з даного посту.

не можна бо чувак на Чері примостився якраз коли всі уже стояли

А це стояночні місця? На тротуарі перед дверми чи то трансформаторної підстанції чи то ГРП..?

так, це трансформаторна підстанція, але по-моєму краще поставити півдесятка машин біля неї, ніж перерити всі газони

Далеко до платной стояночки пройтись? Дорого?

Зовсім не дорого. Але в нас так "багато" платних стоянок, що можна 30 хв іти до стоянки, щоб 15 хв їхати на роботу.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зовсім не дорого. Але в нас так "багато" платних стоянок, що можна 30 хв іти до стоянки, щоб 15 хв їхати на роботу.

Люто плюсую! Я йду до стоянки 10 хв і 12 хв їду на роботу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Далеко до платной стояночки пройтись? Дорого?

Зовсім не дорого. Але в нас так "багато" платних стоянок, що можна 30 хв іти до стоянки, щоб 15 хв їхати на роботу.

Люто плюсую! Я йду до стоянки 10 хв і 12 хв їду на роботу :)

Продай, нафиг, машину!

;)

  • +1 5
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продай, нафиг, машину!

Як буде громадський транспорт європейського рівня :) Але й ним добиратися хвилин 30...

Вчора якесь особливо розумне на ВАЗ 2106 стало просто посередитні в’їзду в двір, так, що ні заїхати, ні виїхати не могла жодна машина... Нажаль, не було на що сфотографувати... Але от цікаво чим думають такі ідіоти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, що ні заїхати, ні виїхати не могла жодна машина.

кладеш на капот акуратно цеглину/каменюку. Він зрозуміє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, Луцьк?

:) ні.

але в Луцьку було таке колись теж, біля старого "базару". Мудак Ниву поставив так само (біля електропідстанції). Їхав ГАЗон і... все стало... Пробка на обидві сторони... Годину десь чекали, бібікали... Потім народ не витримав і зробив теж саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эй, минусеры-автофилы, на святое замахнулась? Так, вы только цитату заминусовали. Про оригинал забыли? Я вам задачу облегчу. Пост №1365

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Машину і для того купують, щоб вийшов з дому і поїхав, а не перти ще на стоянку зранку і ввечері з, а ви зі своїм...

Продай, нафиг, машину!

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Машину і для того купують, щоб вийшов з дому і поїхав, а не перти ще на стоянку зранку і ввечері з, а ви зі своїм...

Продай, нафиг, машину!

А вы ничего не путаете? С какого такого дома? На 200 квартир?

Купите дом. Тогда уже.

Такая каша в голове у наших людей. Живут в коммуналке, а замашки барские.

  • +1 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эй, минусеры-автофилы, на святое замахнулась? Так, вы только цитату заминусовали. Про оригинал забыли? Я вам задачу облегчу. Пост №1365

велосепедистка

я тебя только за -ребенка в садик - минуснул бы

свои дети хоть есть ?

  • +1 4
  • -1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

westboiuu, ей, человек! купил машину - ставь ее на стоянку, согласно правил. В противном случае - кирпич или разминка насосом с утра

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эй, минусеры-автофилы, на святое замахнулась? Так, вы только цитату заминусовали. Про оригинал забыли? Я вам задачу облегчу. Пост №1365

велосепедистка

я тебя только за -ребенка в садик - минуснул бы

свои дети хоть есть ?

AUT_0009.JPG

На другие аргументы фантазии хватит? Чем дальше будете крыть?

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

westboiuu, ей, человек! купил машину - ставь ее на стоянку, согласно правил. В противном случае - кирпич или разминка насосом с утра

садик вместе с двором пятиэтажки

местные считают что они хазяевы територии парковки?

приезжаеш на пять минут а вони - :0157:

odna

маладца :0134: :0134: :0134: :0134:

у меня двое но постарше :_02:

Змінено користувачем westboiuu
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не перетворюйте тему в "чортизнащо". проблема парковки є у всіх містах. Ця демагогії її не вирішить. І велосипедисти "грішать" на дорогах, і автомобілісти. На форумі в нас всі нормальні адекватні люди (я сподіваюся), не сваріться між собою, давайте краще об"єднаємося проти іншого бл...ва на дорогах.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вопрос

а как минуснуть

чета не пойму

поддержать есть

а минуса нету :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вы ничего не путаете? С какого такого дома? На 200 квартир?

Купите дом. Тогда уже.

Такая каша в голове у наших людей. Живут в коммуналке, а замашки барские.

Мадам ви на приколі, машина у нас час не барська замашка. У багатьох сімьях їх навіть по машині на чоловіка і дружину.

  • +1 6
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Машину і для того купують, щоб вийшов з дому і поїхав, а не перти ще на стоянку зранку і ввечері з, а ви зі своїм...

Продай, нафиг, машину!

машину купують для їзди, для зручності персування, а от питання парковки потрібно вирішувати не за рахунок прибудинкової території

А вы ничего не путаете? С какого такого дома? На 200 квартир?

Купите дом. Тогда уже.

Такая каша в голове у наших людей. Живут в коммуналке, а замашки барские.

Мадам ви на приколі, машина у нас час не барська замашка. У багатьох сімьях їх навіть по машині на чоловіка і дружину.

кількість і ціна машин не робляють деяких гуманоїдів людьми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...