Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Буржуї напевно над цим добре подумали.. Хоча з однієїсторони  спосіб жорстокий.

Але дієвий.

Не всюди  це ставити, а там де люблять зіїзджати на бордюр- самий раз.

Ну там біля Верховної Ради.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, Saddy сказал:

трохи гумору та оффтопу

 

 

В мене біля під'їзду на парковці точно така сама ситуація, тільки машинка інша. В сусідки Пежо 107. Завжди, коли пізно приїжджаєш додому,  не можеш знайти місце...і тут бац, місце одне є! Під'їзжаєш і облом, стоїть отаке чудо :D

 

peugeot-107-511212937275511600x1060.jpg?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 09.03.2018 в 23:47, Юріч сказал:

 

В мене біля під'їзду на парковці точно така сама ситуація, тільки машинка інша. В сусідки Пежо 107. Завжди, коли пізно приїжджаєш додому,  не можеш знайти місце...і тут бац, місце одне є! Під'їзжаєш і облом, стоїть отаке чудо :D

 

peugeot-107-511212937275511600x1060.jpg?

мне нравится как в промине сделали отдельно для бусов пакинг, думаю стоит и для малышей сделать отдельный паркинг.

за лонговым паркингом следит охранник и убирает конусы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, voldf сказал:

IMG_20180227_164940536.thumb.jpg.c32ee6b141a00b0132701235b153327b.jpg

зустріч на пероні...

Бора хотіла заскочити в передні двері, а водій тролейбуса - обломщик.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

закину в цю тему, хоча трохи і не підходить сюди ця фотографія.

білявка не слідкувала за знаками і розміткою на перехресті Рівненська-Електроапаратна і хотіла виїхати на Відродження, пристроївшись на зустрічній полосі.

було це в районі обіду, трохи така напружена і нестарндартна ситуація вийшла.

5ac8de1cb0244__2018_04.03_143402.thumb.jpg.ac4fa72f3b9c04ac87aababeb60f70b1.jpg

 

Змінено користувачем Saddy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Saddy сказал:

закину в цю тему, хоча трохи і не підходить сюди ця фотографія.

білявка не слідкувала за знаками і розміткою на перехресті Рівненська-Електроапаратна і хотіла виїхати на Відродження, пристроївшись на зустрічній полосі.

було це в районі обіду, трохи така напружена і нестарндартна ситуація вийшла.

 

Я колиси теж був свідком такої ситуації але там мужик майже до останнього не розумів чого всі сигналять. 

Написане, думаю, підходить у цю тему-якщо вона так їздить то так само і паркується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Такер сказал:

то ж, вроді, все правильно!?

Щойно був срач в групі "Автоандони" на рахунок цього. Це не розмітка, а візерунок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, volks сказано:

Щойно був срач в групі "Автоандони" на рахунок цього. Це не розмітка, а візерунок.

Візерунок. а проблема в чому?
Ніби ж там збоку тротуар ще є, тобто порушення немає. Чи я щось не так зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Dima4s сказал:

Візерунок. а проблема в чому?
Ніби ж там збоку тротуар ще є, тобто порушення немає. Чи я щось не так зрозумів?

В тому що стоянка на тротуарах заборонена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, volks сказано:

В тому що стоянка на тротуарах заборонена.

Можеш кинути ссилку на той срач? почитаю що люди думають)
" на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м "
Тобто якщо брати цей тротуар за всю ширину то порушення, а якщо рахувати що збоку ще частина, то вже не порушення о_О

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Dima4s сказал:

Можеш кинути ссилку на той срач? почитаю що люди думають)
" на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м "
Тобто якщо брати цей тротуар за всю ширину то порушення, а якщо рахувати що збоку ще частина, то вже не порушення о_О

Його вже грохнули той срач. Навіть якщо і рахувати весь тротуар до педколеджа, то всеодно порушення, бо ставати треба на краю, а не по діагоналі.

14 минут назад, rl72 сказал:

там в коментах написали, що це парковка. тіко ще знака не почепили

Ага і на зупинці парковка, і 10-тисантиметровмй бордюр нікого не смущає.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, volks сказано:

Ага і на зупинці парковка

Знаку "Зупинка" я щось на фото не помічаю... "Ти відіш кроліка? Нєт? А он єсть!"

 

шо ж ти вже з того пальця так висмоктуєш... Ну нема ж там проблеми, ну тротуара купа, ходити не проблема, ну невже ж краще, коли пів-дороги займають, коли є можливість "сховатись"??? Чи може взагалі машинам в місті не місце, а?

Ну аби-шо вже...

 

ПиСи: а якщо це дійсно зупинка громадського транспорту, то фоткати треба нормально, щоб було все видно і зрозуміло

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, jack74 сказал:

Знаку "Зупинка" я щось на фото не помічаю... "Ти відіш кроліка? Нєт? А он єсть!"

Тож не я фоткав.

 

13 минут назад, jack74 сказал:

Ну нема ж там проблеми, ну тротуара купа, ходити не проблема,

Пішохід займає лише десяту частину проїжджої частини. То що тепер пішоходам можна по дорозі гуляти. Ну а що, дорога широка.

13 минут назад, jack74 сказал:

ну невже ж краще, коли пів-дороги займають, коли є можливість "сховатись"???

Краще, коли можна сховатись. Але не на тротуарах. Я сам тільки за парковочні кармани між стовпами на всій протяжності Волі. А ле за умови, що це будуть кармани, а не тротуари. Але ж в нас всі реконструкції роблять через жопу. 

 

14 минут назад, jack74 сказал:

Чи може взагалі машинам в місті не місце, а?

Взагалі-то так.  Потрібно створювати умови, за яких невигідно пересуватися автомобілем по місту. Звичайно, за умови рощвитку громадського транспорту.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

В тому що стоянка на тротуарах заборонена.

в такому випадку доцільно було би підписати трохи фото, не всі знають подробиць і нюанасів всіх закутків міста, структури доріг і її візерунків на бруківці

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Його вже грохнули той срач. Навіть якщо і рахувати весь тротуар до педколеджа, то всеодно порушення, бо ставати треба на краю, а не по діагоналі.

 

у ФБ вже новий є. ще й ЗМІ якесь цю тему підхопило:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, Такер сказал:

в такому випадку доцільно було би підписати трохи фото, не всі знають подробиць і нюанасів всіх закутків міста, структури доріг і її візерунків на бруківці

Так це не закуток, а центр - біля Гранд Волині. Але то все лірика. Просто потрібно запросити нормального проектанта вулиць з Європи. Бо наші реконструкції - це ли ше гроші на вітер, всеодно потрібно все переробляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.04.2018 at 14:32, Dima4s сказано:

Можеш кинути ссилку на той срач? почитаю що люди думають)
" на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м "
Тобто якщо брати цей тротуар за всю ширину то порушення, а якщо рахувати що збоку ще частина, то вже не порушення о_О

Шановні форумчани, не плутайте "заїхав на тротуар " та "парковка на тротуарі"

Пункт 11.13  ПДР чітко говорить про " Забороняється рух транспортних засобів по тротуарах і пішохідних доріжках "!!!

А те що Ви говорите описано тут і називається "стоянки способом ЧАСТКОВОГО виїзду на тротуар передньою або бічною частиною так, щоб не створювати перешкод для руху пішоходів " ( Коментар узгоджений з МВС України від 23.07.2013р Лист №45/3348 ).

 

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...